داکت اسپلیت اینورتر سه فاز وستن ایر 60000

داکت اسپلیت اینورتر سه فاز وستن ایر 60000

  • شنبه 21 فروردین 1400
  • 728 نفر

گاز مبرد استفاده شده در داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر 60000 از نوع گاز مبرد R410 است که برخلاف گاز مبرد R220 با محیط زیست سازگار است.داکت اسپلیت وستن ایر اینورتر 60000 سه فاز دارای رده انرژی A می باشد و از کم مصرف ترین دستگاه های موجود در بازار است.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

مشخصات داکت اسپلیت اینورتر سه فاز وستن ایر 60000

برند Westen-Air
مدل MWSD-60/H3A
ظرفیت سرمایشی و گرمایشی داکت اسپلیت     60000
نوع گاز مبرد R410A
نوع کمپرسور     روتاری
نوع برق یونیت داخلی     تک فاز
گارانتی

5 سال گارانتی کمپرسور + 18 ماه گارانتی قطعات

استفاده از داکت اسپلیت وستن ایر می تواند هزینه های مربوط به مصرف برق برای تهویه ی ساختمان را تا ۶۰% کاهش دهد. این محصولات عمدتا از نظر مصرف انرژی در رده ی A قرار گرفته اند. داکت اسپلیت وستن ایر در زیر مجموعه ی سیستم های تهویه ی مطبوع مرکزی قرار می گیرد که در آن یک واحد هواساز، هوای داخلی را تهویه کرده و توسط کانال های تعبیه شده در سقف کاذب، آن را به تمامی فضاهای داخلی ساختمان انتقال می دهد. به این ترتیب با استفاده از یک داکت اسپلیت با ظرفیت مناسب، می توانید تمامی فضاهای داخلی ساختمان را به طور یکنواخت تهویه کنید. از مزایای داکت اسپلیت وستن ایر عملکرد آرام و کم صدای آن است. یونیت داخلی این دستگاه تا حدی کم صدا است که گاهی صدای تولید شده توسط آن در داخل ساختمان به سختی به گوش می رسد.

داکت اسپلیت ها یکی از پرکاربرد ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان هستند. این محصولات دارای تنوع ظرفیتی بالایی بوده و به راحتی می توان از آنها در هر نوع ساختمانی استفاده نمود. یکی از شناخته شده ترین محصولات در این زمینه داکت اسپلیت وستن ایر است. در تولید داکت اسپلیت Westen-Air از به روزترین فن آوری های صنعت تهویه ی مطبوع استفاده شده است. این محصول در ظرفیت های مختلف از ۱۸۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ بی تی یو به بازار عرضه شده است و شما می توانید با استفاده از آنها به راحتی سرمایش و گرمایش ساختمان خود را تامین نمایید.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
نصب داکت اسپلیت

هزینه نصب داکت اسپلیت، نصاب داکت اسپلیت

دستگاه های داکت اسپلیت برای گرمایش و سرمایش ساختمان ها کاربرد دارند. بیتا سرویس یکی از معتبرترین مراکز در زمینه نصب داکت اسپلیت و فروش این محصول است.
داکت سپلت ال جی,قیمت داکت اسپلیت ال جی,خرید داکت اسپلیت ال جی

قیمت داکت اسپلیت ال جی

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ال جی در ایران. برای خرید این محصولات با قیمت مناسب و گارانتی با ما تماس بگیرید.
سرویس داکت اسپلیت,خدمات داکت اسپلیت

هزینه تعمیر وسرویس داکت اسپلیت، شارژ گاز داکت اسپیلیت

بیتا سرویس سال هاست که در زمینه عیب یابی داکت اسپلیت و تعمیر داکت اسپلیت در سراسر کرج و تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند. برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.
داکت اسپلیت,تعمیر داکت اسپیلیت,سرویس داکت اسپلیت,نصب داکت اسپلیت,انواع داکت اسپلیت

خرید داکت اسپلیت | قیمت داکت اسپلیت به همراه خرید

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ، نصب و تعمیر و نگه داری داکت اسپلیت می باشد.همچنین برای مشاوره و ایجاد زیر ساخت داکت اسپلیت نیز می توانید با ما تماس بگیرید.