داکت اسپلیت اینورتر تک فاز جی پلاس 36000

قیمت و خرید داکت اسپلیت اینورتر تک فاز جی پلاس 36000

  • دوشنبه 23 فروردین 1400
  • 794 نفر

برای ثبت سفارش خرید این محصول و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

مشخصات داکت اسپلیت اینورتر تک فاز جی پلاس 36000

برند جی پلاس
مدل GCD-36KN6HR3
شرایط کارکرد     معتدل
ظرفیت سرمایشی - تن تبرید 3 تن
گاز مبرد R410a
دامنه دمایی کارکرد     15-55 درجه سانتی گراد
نوع برق یونیت داخلی     تک فاز
ولتاژ یونیت داخلی     220 ولت
گارانتی 2 سال ضمانت قطعات فنی - 5 سال ضمانت کمپرسور

داکت اسپلیت‌های سقفی توکار جی پلاس دارای قابلیت کنترل فشار استاتیک خارجی می باشند. این قابلیت به راحتی حجم هوا را از طریق ریموت کنترل، تنظیم می نماید. موتور BLDC فارغ از فشار استاتیک خارجی می تواند سرعت فن و حجم هوا را کنترل کند. بدین طریق نیازی به تجهیزات اضافه برای کنترل جریان هوا نمی باشد.
داکت اسپلیت جی پلاس دارای کمپرسور اینورتر است که با تنظیم برق مصرفی با توجه به نیاز دستگاه، صرفه جویی در مصرف انرژی را به حداکثر می رساند. این محصول دارای رده انرژی گرید A+ می باشد.
یونیت خارجی داکت اسپلیت اینورتر جی پلاس مجهز به 2 سنسور کنترل فشار و دما می باشد.

سایر مشخصات داکت اسپلیت 36000 اینورتر تک فاز جی پلاس

  • برای آپارتمان‌های تا متراژ 150 متر نیز می توان از داکت اسپلیت‌های تک فاز ولی با برق 32 آمپر استفاده نمود و نیازی به تقاضای برق سه فاز نمی باشد.
  • در صورتیکه واحدهای آپارتمان شما حتی تا متراژ 200 متر مربع باشند نیز می توانید با استفاده از برق تک فاز ولی 50 آمپر، از داکت اسپلیت‌های تک فاز استفاده نمایید.
  • داکت اسپلیت اینورتر جی پلاس GCD-36KN6HR3 یکی از مدل‌های داکت اسپلیت جی پلاس است که با ظرفیت 3 تن تبرید مناسب برای واحدهای تا 85 مترمربع می باشد.

برای خرید انواع داکت اسپلیت با ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

راه اندازی و ایجاد زیر ساخت داکت اسپلیت، فروش و نصب انواع برندهای داکت اسپلیت از مهم ترین خدمات بیتا سرویس می باشد.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
نصب داکت اسپلیت

هزینه نصب داکت اسپلیت، نصاب داکت اسپلیت

دستگاه های داکت اسپلیت برای گرمایش و سرمایش ساختمان ها کاربرد دارند. بیتا سرویس یکی از معتبرترین مراکز در زمینه نصب داکت اسپلیت و فروش این محصول است.
داکت سپلت ال جی,قیمت داکت اسپلیت ال جی,خرید داکت اسپلیت ال جی

قیمت داکت اسپلیت ال جی

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ال جی در ایران. برای خرید این محصولات با قیمت مناسب و گارانتی با ما تماس بگیرید.
سرویس داکت اسپلیت,خدمات داکت اسپلیت

هزینه تعمیر وسرویس داکت اسپلیت، شارژ گاز داکت اسپیلیت

بیتا سرویس سال هاست که در زمینه عیب یابی داکت اسپلیت و تعمیر داکت اسپلیت در سراسر کرج و تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند. برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.
داکت اسپلیت,تعمیر داکت اسپیلیت,سرویس داکت اسپلیت,نصب داکت اسپلیت,انواع داکت اسپلیت

خرید داکت اسپلیت | قیمت داکت اسپلیت به همراه خرید

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ، نصب و تعمیر و نگه داری داکت اسپلیت می باشد.همچنین برای مشاوره و ایجاد زیر ساخت داکت اسپلیت نیز می توانید با ما تماس بگیرید.