داکت اسپلیت ایران رادیاتور 48000

داکت اسپلیت 48000 ایران رادیاتور

  • شنبه 25 اردیبهشت 1400
  • 469 نفر

داکت اسپلیت ایران رادیاتور 48000 گرید A یک دستگاه تهویه مطبوع همگام با استاندارد های روز جهانی ساخته شده توسط گروه صنعتی ایران رادیاتور در کشور عزیزمان ایران است که به دلیل این که رادیاتور های آلومینیومی دیگر به ایران وارد نمی شد با هدف تولید این نوع رادیاتور ها در تهران تاسیس شد.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

در فصل گرما داکت اسپلیت 48000 ایران رادیاتور با کمک ماده مبرد و یونیت خارجی خود عمل خنک کردن هوا را انجام می دهد. اما در فصل سرما واحد خارجی داکت اسپلیت ایران رادیاتور 48000 عملا از کار می افتد و عمل گرم کردن هوا به کمک کویل های تعبیه شده در یونیت داخلی که در آن ها آب گرم جریان دارد انجام می شود.

این آب گرم عموما توسط سیستم پکیج فراهم می شود. از این رو در زمستان در مصرف برق و گاز با کمک داکت اسپلیت ایران رادیاتور 48000 می توانید به میزان زیادی صرفه جویی کنید. سیستم کارکرد داکت اسپلیت ایران رادیاتور 48000 بصورت روشن و خاموش است. این یعنی کمپرسور یا خاموش است و یا روی حداکثر توان کار می کند.

برای مشاهده تمام محصولات داکت اسپلیت ایران رادیاتور کلیلک کنید.

مشخصات داکت اسپلیت 48000 ایران رادیاتور

برند ایران رادیاتور
مدل  48000
گاز مبرد     R410
گرید انرژِی     A
نوع کمپرسور     روتاری
وزن کمپرسور 101 کیلوگرم
موقعیت دستگاه سقفی توکار
کاربرد سرمایش و گرمایش
نوع برق مصرفی     تک فاز خانگی
گارانتی     18 ماه – 60 ماه کمپرسور

 

دیگر مشخصات داکت اسپلیت ایران رادیاتور 48000

  • داکت اسپیلیت ایران رادیاتور ۴۸۰۰۰ صدایی در بازه ۴۴ تا ۵۳ دسیبل را تولید می کند. این ارقام در مقایسه با قدرت بالای داکت اسپلیت گرید A ایران رادیاتور ارقام بسیار پایینی می باشند.صدای مکالمه دو انشان حدود ۶۶ دسیبل صدا تولید می کند. صدای تولید شده توسط داکت اسپیلیت ایران رادیاتور ۴۸۰۰۰ از این رقم بسیار کمتر است. برای کم کردن بیشتر این صدا می توانید با عایق صدا کردن محیط اطراف داکت اسپیلیت ایران رادیاتور  از صدای آن به میزان زیادی بکاهید.
  • فیلتر هوای داکت اسپلیت ایران رادیاتور ۴۸۰۰۰ هوای تهویه شده را از آلاینده ها، ذرات معلق، میکروب ها و بوهای نامطبوع پاک می کند.
  • لوله های انتقال ماده مبرد در داکت اسپیلیت ایران رادیاتور ۴۸۰۰۰ از جنس مس هستند که در مواجهه با گرما به خوبی منبسط و منقبض می شوند.
  • ضریب عملکرد EER که تعیین کننده گرید انرژی است داکت اسپیلیت ایران رادیاتور ۴۸۰۰۰ است برابر ۳.۲۶ است که آن را در گرید انرژی A قرار می دهد.

محصولات مشابه:

داکت اسپلیت ایران رادیاتور 18000

داکت اسپلیت ایران رادیاتور 36000

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
نصب داکت اسپلیت

هزینه نصب داکت اسپلیت، نصاب داکت اسپلیت

دستگاه های داکت اسپلیت برای گرمایش و سرمایش ساختمان ها کاربرد دارند. بیتا سرویس یکی از معتبرترین مراکز در زمینه نصب داکت اسپلیت و فروش این محصول است.
داکت سپلت ال جی,قیمت داکت اسپلیت ال جی,خرید داکت اسپلیت ال جی

قیمت داکت اسپلیت ال جی

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ال جی در ایران. برای خرید این محصولات با قیمت مناسب و گارانتی با ما تماس بگیرید.
سرویس داکت اسپلیت,خدمات داکت اسپلیت

هزینه تعمیر وسرویس داکت اسپلیت، شارژ گاز داکت اسپیلیت

بیتا سرویس سال هاست که در زمینه عیب یابی داکت اسپلیت و تعمیر داکت اسپلیت در سراسر کرج و تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند. برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.
داکت اسپلیت,تعمیر داکت اسپیلیت,سرویس داکت اسپلیت,نصب داکت اسپلیت,انواع داکت اسپلیت

خرید داکت اسپلیت | قیمت داکت اسپلیت به همراه خرید

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ، نصب و تعمیر و نگه داری داکت اسپلیت می باشد.همچنین برای مشاوره و ایجاد زیر ساخت داکت اسپلیت نیز می توانید با ما تماس بگیرید.