نصاب اسپلیت,نصاب کولر گازی,هزینه نصب کولر گازی

تعمیرکار،سرویس کار و نصاب اسپلیت و کولرگازی در کرج و تهران

  • سه شنبه 16 بهمن 1397
  • 3328 نفر

مجموعه بیتا سرویس متشکل از زبده ترین نصابان کولر گازی(اسپلیت) می باشد لذا جهت نصب اسپلیت در کرج و تهران آماده خدمت رسانی است.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

نصاب اسپلیت(کولرگازی)

نصب اسپلیت یکی از خدماتی است که معمولا بسیار مورد توجه است و متقاضیان زیادی دارد. نصب اسپلیت لازم است توسط افراد متخصص اجرا شود تا مشکل خاصی ایجاد نشود. یک نصاب اسپلیت لازم است بداند که در هر ساختمان ، ارتفاع نصب اسپلیت و حداکثر طول لوله کولر گازی چقدر باید در نظر گرفته شود تا بهترین بازدهی ایجاد شود. همچنین لازم است هنگام نصب کولر اسپلیت امکان جابجایی کولر گازی اسپلیت در آینده در نظر گرفته شود و دسترسی به کولر راحت باشد. نصاب کولر گازی باید جهت نصب بهتر و سریعتر از مناسب ترین ابزار نصب کولر گازی بهره ببرد. از آنجا که جهت نصب و راه اندازی اکثر لوازم برقی و خانگی   فقط نیاز به وصل کردن آنها به برق می باشد اما کولر های گازی به علت اینکه از دو قسمت تشکیل شده اند نیاز دارند که توسط کابل برق و لوله های مسی هر دو پنل به هم متصل شوند و در محل مناسبی نصب شوند.
شما برای انجام این کار به یک نصاب کولر گازی نیاز دارید که کولر شما را با رعایت اصول، نصب و راه اندازی کند.

برای خرید بهترین و باکیفیت ترین مدل های داکت اسپلیت با بیتا سرویس تماس بگیرید.

 

ویژگی بهترین نصاب کولر گازی

نصاب اسپلیت در کرج وتهران

  • دارای سالها تجربه و سابقه درخشان در نصب و جابجایی اسپلیت
  • دارای تسلط کافی در انجام جابجایی و نصب کولر گازی اسپلیت
  • دارای تجهیزات کامل جهت انجام راه اندازی و نصب کولر گازی
  • بسیار خوش قول به نحوی که در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند
  • دارای سرعت عمل و چابکی در حین انجام کار
  • بسیار منظم و مرتب، به نحوی که با لباس کار در محل حاضر  شوند
  • با کمترین هزینه کولر گازی شما را نصب  کنند

نحوه خدمات رسانی نصاب اسپلیت

در هر زمان که شما با آنها برای نصب و جابجایی اسپلیت و کولر گازی تماس بگیرید انها بایدابتدا زمان را با دفتر هماهنگ کنند سپس در اسرع وقت در محل کار حاضر شوند.
نصاب اسپلیت ابتدا به کارشناسی محل می پردازند تا در جای مناسبی کولر را نصب کنند. زیرا محل نصب کولر گازی در میزان بازدهی و کارکرد آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
سپس به کمک بهترین ابزارها به نصب پنل خارجی کولر گازی و پنل داخلی کولر گازی شما می پردازند.
در هنگام نصب اسپلیت مواردی مانند محل نصب کولر گازی، وکیوم کولر گازی ، لوله کشی کولر گازی ، عایق کاری لوله کولر گازی ، شارژ گاز کولر گازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که کلیه موارد توسط نصاب حرفه ای کولر گازی رعایت و انجام می شود.
نصب کولر گازی و راه اندازی کولر گازی به علت اینکه از دو پنل داخلی و خارجی تشکیل شده ، باید توسط نصاب کولر گازی انجام شود چرا که نیاز دارد که توسط کابل برق و لوله های مسی هر دو پنل به هم متصل شده و در محل مناسبی نصب گردند پس جهت نصب کولر گازی خود یا نصب کولر گازی اسپلیت در کرج و تهران به صورت کاملا حرفه‌ای و با رعایت اصول نصب و راه اندازی با ، بیتا سرویس تماس گرفته تا بهترین نصاب کولر گازی نزد شما اعزام شود.

نصب اسپلیت و نکات مهم آن

نصب اسپلیت(کولرگازی)

نصب یونیت خارجی( پنل بیرونی ) 

یونیت خارجی دستگاه اسپلیت باید به نحوی نصب شود که هوای خروجی آن و صدا و لرزشی که ایجاد میکند باعث آزار و ایجاد مزاحمت برای ساختمان های مجاور نشود.
دستگاه باید به گونه ای نصب شود که بتواند به راحتی با محیط تبادل داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است که اوورلود ایجاد شود و دستگاه بازدهی کافی را نداشته باشد و یا اینکه به کلی از کار بیفتد.
ورودی و خروجی دستگاه باید کاملا آزاد باشد و هیچ نوع پوشیدگی نداشته باشند.
محلی که جهت نصب کولر گازی انتخاب می شود باید تحمل وزن دستگاه را داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است صدمات جبران ناپذیری ایجاد کند.
توجه به این نکته بسیار مهم است که در فضای اطراف محل کارگذاری کولر گازی اسپلیت به هیچ وجه نباید گازهای قابل اشتعال وجود داشته باشد.
برای کاهش لرزش دستگاه اسپلیت میتوان از لرزه گیر استفاده کرد، همچنین منجیت و واشر فنری میتوانند برای کاهش لرزش کمپرسور مورد استفاده قرار گیرند.
بهتر است یونیت خارجی دستگاه اسپلیت برای بازدهی بهتر در خنک کنندگی محیط ، در معرض نور مستقیم آفتاب نباشد. در واقع تابش نور خورشید باعث می شود کندانسور گرم شود و بازدهی مناسبی در زمینه سرمایش نداشته باشد. اگر محل مناسب دیگری برای نصب کولر گازی اسپلیت وجود ندارد حتما از آفتابگیر برای ایجاد سایه روی دستگاه استفاده کنید.
 
پنل بیرونی ( یونیت خارجی دستگاه ) نباید نزدیک به هود آشپزخانه ، دودکش ، ذرات معلق هوا و یا فن های اگزاست کارگذاری شود. در صورتی که این ذرات و آلودگی ها روی کویل های کندانسور نشست کنند ، خنک کنندگی یا ضریب انتقال حرارت اسپلیت ممکن است کاهش چشمگیری پیدا کند.
هنگام نصب دستگاه اسپلیت به یاد داشته باشید که در حد امکان اسپلیت در محلی نصب شود که در آینده فضای مورد نیاز برای سرویس ، تعمیر یا جابجایی کولر گازی اسپلیت وجود داشته باشد.
در صورتی که قرار است چند دستگاه کولر گازی در کنار هم نصب شوند لازم است فاصله به اندازه کافی ( حداقل 80 سانتی متر ) میان آنها در نظر گرفته شود. در غیر این صورت ممکن است هوای گرم خروجی از یک دستگاه باعث کاهش کیفیت خنک کنندگی دستگاه مجاورش شود.
 

خدمات نصب کولر اسپلیت 

نکاتی که مطرح شد تنها بخش کوچکی از نکات مهم در نصب اسپلیت است. یک نصاب اسپلیت یا یک سرویس کار که جهت نصب کولر اسپلیت اعزام می شود لازم است آگاهی و تسلط کافی در این زمینه داشته باشد. این شرکت با توجه به سابقه همکاری با نیروهای فنی مختلف، سعی کرده است بهترین و متخصص ترین افراد را در زمینه نصب اسپلیت در کنار خود حفظ کند و رضایت مشتریان را در اولویت قرار داده است.

مهمترین خدمات نصب اسپلیت 

•    نصب اسپلیت
•    جابجایی اسپلیت
•    سرویس کولر اسپلیت 
 
جهت نصب اسپلیت ، عیب یابی و تعمیر اسپلیت ، تعمیر کولر گازی و انواع سیستم های سرمایشی تماس بگیرید.

"بیتا سرویس" ارائه دهنده خدمات فنی در کرج و تهران

02636510100

02133060066

بررسی هزینه نصب کولر گازی در کرج و تهران

برای نصب کولر گازی شرایط و استاندارد هایی وجود دارد که افراد متخصص با رعایت این اصول و نکات در همان ابتدای شروع به کار از بروز یک سری حوادث ناخواسته و خرابی کولر گازی بر اثر رعایت نشدن این اصول و استانداردها جلوگیری می کنند. بهتر است بدانید هزینه نصب کولر گازی به عواملی از جمله محل نصب کولر گازی و شرایطی مثل ارتفاع محل و… بستگی دارد. همچنین از عوامل مهم و موثر در قیمت نصب کولر گازی می توان به نوع کولر گازی، برند کولر گازی، تعداد یونیت های خارجیو… نام برد.
از جمله موارد دیگر که بر قیمت نصب کولر گازی تاثیر می گذارد عبارت است از:
•    هزینه لوله و اتصالات
•    کیفیت کار نصاب کولر گازی در کرج و تهران
•    هزینه پایه کمپرسور کولر گازی
•    هزینه لوله اضافی کولر گازی
•    هزینه کابل اضافی کولر گازی
•    هزینه شارژ گاز تکمیلی
•    هزینه ایاب و ذهاب
•    هزینه نصب و راه اندازی کولر گازی
•    و…

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر موتورخانه و نگه داری موتورخانه یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود شما یک زمستان سرد را به راحتی پشت سر بگذارید.برای سرویس موتورخانه و تعمیر آن باید از افراد ماهر و باتجربه در زمینه تعمیر و عیب یابی موتورخانه کمک بگیرید.کارشناسان فنی ما در بیتا سرویس میتوانند با در اختیار گذاشتن تجارب خود در این زمینه شما را یاری کنند.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

تعمیر مشعل موتورخانه | نصب مشعل شوفاژ در کرج و تهران | عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.برای نصب و تعمیر مشعل موتورخانه با ما تماس بگیرید.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

نصب رادیاتور شوفاژ در تهران و کرج | جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.بیتا سرویس فعال در زمینه نصب انواع رادیاتور با دارا بودن بهترین نصاب رادیاتور در تهران و کرج.با ما تماس بگیرید.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس و تعمیر پکیج | هزینه تعمیر پکیج در تهران و کرج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.