تعمیر مورتوخانه در کرج و تهران,سرویس موتورخانه در کرج و تهران,سرویس کار موتورخانه در کرج و تهران,تعمیرکار موتورخانه در کرج و تهران

تعمیرکار موتورخانه در کرج و تهران | سرویس کار موتورخانه

 • پنجشنبه 18 بهمن 1397
 • 5340 نفر

بیتا سرویس با کادری مجرب از سرویس کاران و تعمیرکاران موتورخانه قادر است به بهترین شکل موتورخانه شما را تعمیر کند . خدمات سرویس کار موتورخانه بسیار ماهرانه انجام می شود و شما با خیال راحت میتوانید کار تعمیر را به تعمیرکاران موتورخانه، بیتا سرویس بسپارید.با ما همراه باشید تا با خدمات تعمیرکاران ما آشنا شوید.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

برای استفاده از خدمات تعمیرکار موتورخانه در تهران و کرج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیرکار موتورخانه در کرج و تهران

تعمیر موتورخانه یکی از موضوعات مهم در مدیریت ساختمان می باشد. ما در این مطلب مواردی را برای آشنایی، نگهداری و تعمیر موتورخانه برای شما شرح داده ایم.
تعمیرات موتورخانه شوفاژ  یک فن تخصصی میباشد.
عیب یابی و تشخیص علت خرابی شوفاژ ابتدا باید توسط تعمیرکار موتورخانه صورت بگیرد.و بعد از تشخیص صحیح بایستی تعمیرات موتورخانه شوفاژانجام شود.
شوفاژخانه از چند قطعه اصلی شامل انواع مشعل گازی یا گازوییلی یا سوختهای دیگر تشکیل شده که وظیفه اش تبدیل سوخت به حرارت و آتش است.
تنظیم میزان حرارت و زبانه آتش از کارکردهای اصلی مشعل است که با مخلوط کردن هوا با گاز انجام میشود.
مشعل یک رله دارد که استارت زدن و خاموش و روشن کردن مشعل بر عهده این وسیله الکترونیکی است.
مشعل آتش را به داخل دیگ پرتاب میکند که در نتیجه آب داخل دیگ که آب رادیاتورهای شوفاژ است پس از گردش در منبع شوفاژ و رادیاتورها سرد شده و توسط پمپ به داخل دیگ هدایت می شود.

تعمیرکار موتورخانه

تعمیرات موتورخانه شوفاژ  یک فن تخصصی میباشد. عیب یابی و تشخیص علت خرابی شوفاژ ابتدا باید توسط تعمیرکار شوفاژکار صورت بگیرد , و بعد از تشخیص صحیح بایستی تعمیرات موتورخانه شوفاژ صورت انجام شود.

شوفاژخانه از چند قطعه اصلی شامل مشعل گازی یا گازوییلی یا سوختهای دیگر تشکیل شده که وظیفه اش تبدیل سوخت به حرارت و آتش است.تنظیم میزان حرارت و زبانه آتش از کارکردهای اصلی مشعل است که با مخلوط کردن هوا با گاز انجام میشود.

مشعل یک رله دارد که استارت زدن و خاموش و روشن کردن مشعل بر عهده این وسیله الکترونیکی است.مشعل آتش را به داخل دیگ پرتاب میکند که در نتیجه آب داخل دیگ که آب رادیاتورهای شوفاژ است , پس از گردش در منبع شوفاژ و رادیاتورها سرد شده و توسط پمپ به داخل دیگ هدایت شده است.تعمیر این قطعات مستلزم داشتن دانش و مهارت بالاست که تنها یک تعمیرکار موتورخانه میتواند از پس آن بربیاید.

موتورخانه و تعمیرکار موتورخانه

در ساختمان ها تمامی تجهیزات تاسیساتی سیستم به یک فضا انتقال داده می شود که کنترل و تعمیر آن ها را آسان تر می کند. به محل قرار گرفتن این تجهیزات ، موتورخانه می گویند.
موتورخانه معمولا به دستگاه های مکانیکی و کنترل کننده های الکتریکی ، اختصاص داده می شود. معمولا محل قرار گیری موتورخانه ها در زیر زمین خانه است و در محل ها و ساختمان های بزرگ تر معمولا این فضا در خارج از ساختمان قرار دارد و آن هم به دلیل سنگینی تاسیسات و سر و صدای زیادی است که تولید می کنند.
معمولا هدف تجهیزاتی که در موتورخانه هستند ، تهویه مطبوع و گرمایش ساختمان است. در سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش ، روش های متعددی به کار گرفته می شود و بنا بر هر کدام از این روش ها تجهیزات متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.
در موتور خانه ها اجزای زیادی از قبیل وسائل تولید حرارت مثل دیگ ها، چیلرها، مشعل، لوله های انتقال و غیره وجود دارند که هر کدام کار خاصی را انجام میدهند.

سرویس کار موتورخانه  در کرج و تهران

سرویس موتورخانه در کرج و تهران

مهمترین بخش سیستم حرارت مرکزی، موتورخانه می باشد. آبگرم در موتورخانه یا به اصطلاح عام شوفاژخانه تولید شده و توسط لوله کشی به  بخش های مختلف ساختمان انتقال داده میشود. در موتورخانه تجهیزات مختلفی مانند دیگ،منبع آب گرم، مشعل،پمپ سیرکولاتور،منبع انبساط،کلکتور،شیرآلات،دودکش و متعلقات دیگری وجود دارد که تمامی این ها باعث شده موتورخانه را قلب سیستم بنامند لذا با توجه به حساسیت موتورخانه مرکزی نگهداری درست از آن امری حیاتی و اجتناب ناپذیر است از همین رو این تجهیزات باید به صورت ماهیانه،فصلی و سالیانه مورد بازرسی،سرویس و در صورت نیاز مورد تعمیر قرار بگیرند تا سیستم با بالاترین بازدهی به کار خود ادامه دهد.
صرفه جویی در هزینه
هزینه تعمیرات شوفاژخانه معمولا اگر هر چند وقت یکبار یک سرویس شوفاژخانه انجام شود به کمترین حد میرسد, زیرا نگهداری از لوازم موتورخانه شوفاژ امری بسیار مهم است.
روغن کاری پمپ ها,چک کردن ترموستات روی دیگ و ترموستات روی پمپ, بررسی وضعیت پمپ شوفاژ, واسطه پمپ یا کله پمپ و کوپلینگ ,منبع دوجداره,کویلدار,انبساط,شناور انبساط,کلکتور شوفاژ,لوله های موتورخانه,شیرفلکه های موتورخانه از فاکتورهایی است که در کاهش تعمیرات موتورخانه شوفاژ نقش به سزایی دارد.

 

آیا با خدمات دیگر بیتا سرویس آشنایی دارید:

نصب رادیاتور ، تعمیر پکیج و نصب پکیج 

 

تعمیرکار موتورخانه در تهران

برای ثبت سفارش تعمیر و بهره گرفتن از تجارب سرویس کار موتورخانه در تهران کافی است در هرزمانی که به تعمیرکار موتورخانه شوفاژ نیاز داشتید با تعمیرکاران ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

چه مواقعی به تعمیرکار موتورخانه در تهران نیاز داریم؟

موتورخانه‌های مختلف با نوع سوخت متفاوت در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های بزرگ وجود دارد که هرکدام به سرویس و نگهداری مخصوص به خود نیاز دارند. موتورخانه گازی و موتورخانه گازوئیلی در کشور ما از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و بسیاری از ساختمان‌ها از این نوع تأسیسات استفاده می‌کنند. به‌طورکلی برای هر خدمتی که برای سرویس و نگهداری موتورخانه شوفاژ نیاز دارید، می‌توانید از سرویس‌کار موتورخانه کمک بگیرید که نمونه‌ای از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • اگر تصمیم به راه‌اندازی موتورخانه در فصل سرما دارید.
 • اگر تصمیم به سرویس و تعمیر موتورخانه مرکزی نیاز دارید.
 • اگر مشعل موتورخانه روشن نمی‌شود و نیاز به تعمیر مشعل موتورخانه وجود دارد.
 • اگر نیاز به تعمیر و تعویض قطعات موتورخانه دارید.
 • اگر به هواگیری موتورخانه شوفاژ نیاز دارید.
 • و....

و نیز به دلیل اینکه خدمات مربوط به تأسیسات ساختمان و موتورخانه به این موارد ختم نمی‌شود، در هرزمان به هر مشکلی که در سیستم موتورخانه برخورد کردید، می‌توانید به کمک سرویس‌کارهای موتورخانه آن را تعمیر کنید.مثلا تعمیر پکیج و تعمیر پمپ آب

تعمیر مشعل موتورخانه در کرج و تهران

در صورتی که مشعل تنظیم نباشد میتواند خسارات زیادی به بار آورد که حداقل آنها مالی و در بعضی موارد جانی است.برای تعمیر مشعل موتورخانه و شوفاژ باید از یک سرویس کار موتورخانه با تجربه کمک بگیرید.
به طور مثال اگر شیر برقی گاز یا دریچه هوا روی درجه درستی تنظیم نشده باشد باعث میشود احتراق به درستی تشکیل نشود و در نتیجه یا شعله بیش از حد بلند میشود و باعث داغ شدن و ذوب شدن انتهای دیگ میشود یا شعله بیش از اندازه کوتاه میشود که باعث میشود مشعل به طور مکرر و ساعات بیشتری روشن باشد و مصرف سوخت را بالا میبرد و یا احتراق ناقص باعث ایجاد بوی آزار دهنده و سوزش چشم در محیط موتورخانه میشود.

تعمیر شوفاژخانه در تهران و کرج

آب شوفاژ علاوه بر گردش در رادیاتورها و گرم کردن محیط پیرامون وظیفه گرم کردن آب گرم مصرفی را در تبادل گرمایی داخل منبع دوجداره یا منبع کویل دار بر عهده دارد.
وظیفه پمپ شوفاژخانه ایجاد گردش و حرکت در آب شوفاژ میباشد.
میزان آب شوفاژ در سیستم موتورخانه شوفاژ یک میزان معین است و کمترین تغییری نمیکند و با کمترین کاستی در میزان آب شوفاژ, توسط منبع انبساط پر میشود.چون اگر این میزان آب شوفاژ کاهش یابد ,رادیاتورها کم کم سرد میشوند و
در اخر به علت کمبود آب باعث سوختن و سوراخ شدن دیگ و به بار آمدن خسارات جبران ناپذیر میشود.
از اینرو بهتر است هر چند وقت یکبار از منبع انبساط پشت بام یک بازدید داشته باشید.

تعمیر پمپ شوفاژ در تهران و کرج

خدمات تعمیرکار موتورخانه در بیتا سرویس در زمینه تعمیر پمپ شوفاژ در کرج و تهران به شرح ذیل می باشد:

 • تعمیر پمپ سیرکوله شوفاژ
 • رفع نشتی پمپ شوفاژ
 • تعویض پمپ موتورخانه
 • تعویض کوپلینگ پمپ
 • رفع اتصالی الکتروموتور شوفاژخانه
 • هواگیری پمپ شوفاژ

تعمیر منبع موتورخانه در کرج و تهران

خدمات بیتاسرویس در زمینه تعمیر منبع موتورخانه در کرج و تهران به شرح ذیل می باشد:

 • تعمیر منبع آبگرم دوجداره و کویل دار
 • تعویض منبع موتورخانه
 • شستشو و اسید شویی منبع آب گرم موتورخانه
 • رفع نشتی منبع موتورخانه
 • جوشکاری منبع دوجداره و کویلی

لوله کشی موتورخانه شوفاژ در کرج و تهران

خدمات بیتاسرویس در زمینه لوله کشی موتورخانه شوفاژ در کرج و تهران به شرح ذیل می باشد:

تعمیر ترکیدگی لوله شوفاژ ، افزودن انشعاب شوفاژ ، تعویض لوله کشی موتورخانه و منبع انبساط و منبع دوجداره
تعمیر و تعویض کلکتور.

تعمیرات شوفاژ خانه در کرج و تهران

در تعمیرات شوفاژ خانه ابتدا باید عیب وایرادات موجود توسط تکنسین و متخصص تشخیص داده شده و پس از آن با برآورد قیمت به سراغ تعمیر شوفاژخانه برویم.
در یک موتورخانه شوفاژ مرکزی تعداد زیادی وسیله در حال کار هستند و مقدار زیادی انرژی و آب در حال استفاده تا بتوانند گرمایش یک ساختمان و آب گرم مصرفی انرا تامین کنند.
نقص در هریک از قطعات هرچند کوچک میتواند یک شوفاژ خانه بزرگ را نیز دچار اخلال کرده و از کار بیندازد.
به همین منظور تشخیص و عیب یابی درست با توجه به مهارت و تجربه شوفاژکار و تعمیرکارموتورخانه خانه بسیار مهم میباشد.
معمولا مشعل را مهمترین قسمت یک موتورخانه میدانند که این یک واقعیت است اما با توجه به پیوستگی کارکرد شوفاژخانه باید بدانید که اگر یک واشر در موتورخانه کارخود را درست انجام ندهد تا حد زیادی نظم موتورخانه به هم میریزد.

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر و نگهداری موتورخانه

 • سرویس دوره ای موتورخانه مرکزی
 • سرویس و تعمیر موتورخانه استخر خانگی و عمومی
 • سرویس و تعمیر موتورخانه ی استخر
 • تعویض و تعمیر قطعات موتورخانه
 • لوله کشی و تعویض لوله های موتورخانه
 • عایق کاری حرارتی لوله ها
 • سرویس اتصالات و شیرآلات موتورخانه
 • تعمیر مشعل شوفاژ موتورخانه
 • سرویس پمپ آبرسانی، رسوبگیری دیگ آبگرم
 • سرویس کامل موتورخانه برای فصل سرما

سرویس کار موتورخانه(تعمیرکار موتورخانه) در کرج و تهران

سرویس کار موتورخانه در کرج و تهران

موتورخانه‌های مختلف با نوع سوخت متفاوت در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های بزرگ وجود دارد که هرکدام به سرویس و نگهداری مخصوص به خود نیاز دارند. موتورخانه گازی و موتورخانه گازوئیلی در کشور ما از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و بسیاری از ساختمان‌ها از این نوع تأسیسات استفاده می‌کنند. به‌طورکلی برای هر خدمتی که برای سرویس و نگهداری موتورخانه شوفاژ نیاز دارید، می‌توانید از سرویس‌کار موتورخانه کمک بگیرید که نمونه‌ای از آن‌ها عبارت‌اند از:
•    سرویس دوره‌ای موتورخانه مرکزی و موتورخانه هوشمند
•    سرویس و تعمیر موتورخانه استخرهای خانگی و عمومی
•    لوله‌کشی، عایق‌کاری حرارتی و تعویض لوله‌های موتورخانه
•    سرویس اتصالات و شیرآلات موتورخانه
•    سرویس پمپ، رسوب‌گیری دیگ و تعمیرات مشعل موتورخانه
•    اگر تصمیم به راه‌اندازی موتورخانه در فصل سرما دارید.
•    اگر به سرویس و تعمیر موتورخانه مرکزی نیاز دارید.
•    اگر نشتی یا سوراخ شدگی در لوله‌ها و دیگ منبع مشاهده می‌کنید.
•    اگر مشعل موتورخانه روشن نمی‌شود و یا با مشکل مواجه است.
•    اگر نیاز به تعمیر و تعویض قطعات موتورخانه دارید.
•    اگر به هواگیری موتورخانه شوفاژ نیاز دارید.
•    اگر به سرویس و تعمیر لوله‌کشی موتورخانه و لوله‌کشی شوفاژ نیاز دارید.
و نیز به دلیل اینکه خدمات مربوط به تأسیسات ساختمان و موتورخانه به این موارد ختم نمی‌شود، در هرزمان به هر مشکلی که در سیستم موتورخانه برخورد کردید، می‌توانید به کمک سرویس‌کارهای موتورخانه آن را تعمیر کنید برای ارتباط با سرویس کار موتورخانه با تجربه بیتا سرویس از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.

دفتر تهران 02133060066


دفتر کرج 02636510100


 

هزینه تعمیر موتورخانه شوفاژ چقدر است؟

هزینه تعمیرات موتورخانه و شوفاژخانه، به مشکل پیش‌آمده برای آن بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال قیمت سرویس کامل موتورخانه با قیمت هواگیری موتورخانه متفاوت است. به همین دلیل بهتر است در ابتدا مشکل پیش‌آمده برای موتورخانه را پیدا کنید و سپس قیمت خدمات را جویا شوید. مشاوره با متخصصان بیتاسرویس به شما کمک می‌کند تا با آگاهی کامل از هزینه تعمیر شوفاژخانه، درخواست خدمات کنید.
     

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,تعمیر و عیب یابی موتورخانه

سرویس موتورخانه، تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر موتورخانه و نگه داری موتورخانه یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود شما یک زمستان سرد را به راحتی پشت سر بگذارید. برای سرویس موتورخانه و تعمیر آن کارشناسان فنی ما در بیتا سرویس میتوانند با در اختیار گذاشتن تجارب خود در این زمینه شما را یاری کنند.
تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران,تنظیم مشعل گازی ایران رادیاتور

تعمیر و نصب مشعل شوفاژ در کرج و تهران

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.برای نصب و تعمیر مشعل موتورخانه با ما تماس بگیرید.
نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران,نصاب رادیاتور

جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.بیتا سرویس فعال در زمینه نصب انواع رادیاتور با دارا بودن بهترین نصاب رادیاتور در تهران و کرج.با ما تماس بگیرید.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

هزینه سرویس و تعمیر پکیج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.