تعمیر رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران,سرویس رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

تعمیر و سرویس رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

  • شنبه 4 اسفند 1397
  • 487 نفر

انجام کلیه امور مربوط به تعمیر و سرویس رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

رادیاتور شوفاژ چیست ؟

رادیاتورها نوعی مبدل حرارتی جهت انتقال گرمایش و سرمایش می باشند.بسته به نوع کارکرد رادیاتور ها جنس آن ها نیز متفاوت خواهد بود
 

یک رادیاتور شوفاژ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مصرف کم انرژی و بازدهی بالا
بیشترین ظرفیت حرارتی در کمترین فضای ممکن
ماند حرارتی بهینه
سازگاری رادیاتور با فضای مورد نیاز گرمایش و مهمتر از آن هم‌خوانی رادیاتور و سیستم تولید گرما و مقاومت مکانیکی
پشتیبانی خدمات و گارانتی رایگان به مدت 1 یا 2 سال
 

نحوه عملکرد سیستم شوفاژ

قبل از انجام هر گونه تعمیرات شوفاژ باید با مکانیزم عملکرد آن آشنا شد. مکانیزم عمل در این سیستم گرمایشی به گونه‌ای است که رادیاتور از طریق لوله‌های آبگرم دیگ، آب را به گردش درآورده و بدین نحو حرارت را جابه‌جا می‌کند. بخشی از انتقال حرارت رادیاتور توسط تابع پره ها به وجود می‌آید که معمولاً به دلیل نفوذ هوا از طریق درس ها و پنجره ها توزیع حرارت با کیفیت مطلوبتری صورت می گیرد.

تعمیرات شوفاژ در مواقع ذیل ضروری است

از چه راهی متوجه خرابی آن شویم؟ یک شوفاژی که نیاز به تعمیر داشته باشد چه عملکردی دارد؟ اگر این سیستم گرمایشی کیفیت و عملکرد و شرایط ذیل را نداشت، در این صورت حتما با افراد فنی تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس شوفاژ به موقع از خراب شدن و از کار افتادن آن جلوگیری کرده باشید.
•    سرعت پاسخ دهی مناسب نیست و رفتار دینامیکی بهینه ای ندارد.
•    دمای سطحی پایین برای حداکثر توان تشعشعی
•    مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
•    قابلیت گرمایی کم در مکان ها و عملکرد های مختلف
•    راندمان کم
•    گرمایش نامناسب در زمانی که عملکرد متوسط دارد.

خدمات مربوط به تعمیر رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

  انجام با کیفیت ترین خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ در کرج و تهران
  انجام کلیه تعمیرات موتورخانه شوفاژ توسط بهترین متخصص
  لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه در کرج و تهران
  تعمیرانواع  شوفاژ و رادیاتورها در کرج و تهران
  عایق کاری مخازن و اسید شویی مبدل های حرارتی
  نوسازی موتورخانه زیر نظر مهندسان این رشته
  بازسازی و نوسازی موتورخانه مرکزی شوفاژ
  گرمایشی و سرمایشی کردن شوفاژخانه , روغنکاری و گریس کاری  پمپهای مربوطه
  نگهداری ماهانه موتورخانه و تاسیسات ساختمان به صورت ماهیانه
  عیب یابی و رفع مشکل شوفاژ خانه در کرج و تهران
  نصب ,تعمیر و تعویض پمپ تحت فشار
  نصب , تعمیر و تعویض دیگ ,مشعل,پمپ فشار ,بویلر , کلکتور به صورت کاملا تضمینی
  نصب و تعویض  ، تعمیر و شستشوی منبع دوجداره , منبع کویل دار و مبدل حرارتی موتورخانه
  نصب و تعمیر شیرفلکه , لزره گیر , شیرصافی و کلیه لوازم موتورخانه مرکزی
  نصب , تعمیر و عیب یابی برق و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه
  شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه ، تعویض شیرفلکه موتورخانه
  هواگیری موتورخانه شوفاژ و هواگیری منبع دوجداره به صورت تخصصی در در کرج و تهران
  نصب ، سرویس و تعمیر شوفاژ در کرج و تهران
  تنظیم و سیستم موتورخانه شوفاژ ، ترموستات پمپ موتورخانه ،
و کلیه خدمات تاسیسات ساختمانی , لوله کشی  , تعمیرات پکیج دیواری در کرج و تهران, تعمیرات شوفاژ  و تعمیر رادیاتور در کرج و تهران و تعمیر شوفاژخانه

هزینه تعمیرات رادیاتورشوفاژ

تعمیر رادیاتور در کرج و تهران

هزینه تعمیر شوفاژ چقدر است؟ این سوالی است که اغلب مردم از تعمیرکاران خواهند پرسید. اما بهتر است بدانید که عوامل مختلفی بر قیمت نهایی تعمیر موثر است که از جمله این موارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
•    هزینه عیب یابی شوفاژ
•    هزینه هواگیری
•    نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد
•    هزینه تنظیم مشعل موتورخانه
•    هزینه تعمیر موتورخانه
•    هزینه سرویس موتورخانه
•    هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید
هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ و پکیج یکی از دغدغه های اصلی زندگی آپارتمان نشینی است چرا که شوفاژخانه مشکل دار، معمولاً به طور مداوم به تعمیرکار شوفاژ نیاز دارد و این اتفاق، هزینه تحمیلی به خانوارهای آپارتمان ها را افزایش می دهد.

موارد متعددی از هواگیری شوفاژ تا تعمیر موتورخانه و سرویس نگهداری موتورخانه را شامل می شوند. بنابراین با دامنه تغییرات بزرگی از نظر هزینه روبرو هستیم 
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر دردسرتر را می گیرد. به همین منظور متخصصان تاسیسات همیشه پیشنهاد می کنند که مجتمع های ساختمانی با یک مجموعه معتبر یا فرد فنی قرارداد ببندند تا هم سرویس همیشگی و منظم انجام شود و هم به هنگام پیداشدن ایرادی جدی سریعتر به نتیجه برسند. در ضمن وقتی قرارداد طولانی مدت باشد هم هزینه پایین تر می آید هم اینکه به دلیل راندمان خوب موتورخانه، هزینه سوخت مصرفی هم کاهش می یابد.

دلایل اهمیت تعمیر رادیاتور شوفاژ

1.    جلوگیری از اتلاف گرما
2.    بهینه کردن انرژی

نکات مهم در تعمیرات رادیاتور شوفاژ

در هنگام تعمیر باید به برخی نکات مهم توجه کرد که از جمله این نکات می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد. با دانستن این نکات می‌توانید از کیفیت عملکرد تعمیرکار اطلاعات کافی داشته باشید. یک تعمیرکار ماهر در زمان تعمیر، باید با در نظر گرفتن نکات زیر اقدام به تعمیر نماید.
بهینه کردن نسبت هوا به سوخت: این که دیگ به مقدار مناسبی از اکسیژن، دسترسی داشته باشد، لازم است تا نسبت هوا به سوخت تنظیم شود. زمانی که هوا گرم است مصرف انرژی بالا میرود در نتیجه هوای اضافی سبب هدر رفتن و اتلاف انرژی می شود و هوای گرم از دودکش بیرون می‌رود. اگر نسبت هوا و اکسیژن کافی نباشد تمام سوخت سوزانده شده و سوختی که سوزانده نشده از درون سیستم حرکت کرده و سبب ایجاد توده می شود. همچنین تنظیم نبودن نسبت هوا و اکسیژن بسیار حادثه آفرین بوده و باعث تشکیل گاز مونوکسید کربن شده که این گاز بسیار خطرناک و کشنده می باشد.
بهینه کردن تصفیه آب: قبل از پمپاژ به دیگ بخار می رسد باید تصحیح شود و دلیل این کار به خاطر وجود اکسیژن محلول و سایر ناخالصی های معدنی در آب می باشد که باعث تشکیل رسوب سخت در دیگ و خوردگی دیگ می شود. از عوامل مهم راندمان پایین در دیگ بخار و آبگرم وجود همین ناخالصی ها و رسوب می باشد که افراد متخصص در زمینه تعمیر شوفاژ با دقت در این امر از تشکیل رسوب و خوردگی دیگ جلوگیری می کند.
تمیزکردن سطوح انتقال حرارت: افراد متخصص برای جلوگیری از جمع شدن دوده بر روی سطوح انتقال حرارت، در زمان تعمیر با تمیز کردن سطوح انتقال حرارت، راندمان این سیستم گرمایشی را بالا می برند، بهتر است بدانید که دوده جمع شده در این سطوح مانند یک عایق عمل می‌کند و باعث پایین آمدن راندمان انتقال حرارت درس خارج می شود.
به حداقل رساندن اتلاف گرما: برای اینکه گرمای زیادی از طریق دودکش تلف نشود، اقدامات لازم را انجام دهید.
کندانس یا آب چگالیده را بازیابی کنید: چگالیده ای که توسط تله های بخار تخلیه می شود، اگر جمع آوری شود قابلیت استفاده کردن به عنوان آب تغذیه مورد نیاز دیگ را دارد. همین امر در کاهش هزینه های عملیاتی دیگ بخار تاثیر گذاشته و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است.  

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,سرویس کار موتورخانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

موتورخانه و نحوه سرویس کردن موتورخانه در کرج و تهران

تعمیر و نگه داری موتورخانه شامل کوچکترین کار موتورخانه مانند چک کردن فشار و دمای اجزای موتورخانه تا کارهای بزرگتر مانند تعویض و یا تعمیر قطعات موتورخانه می شود.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

انواع مشعل و مراحل عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,تعویض شیر رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

انواع رادیاتور شوفاژ،مزایا و چگونگی نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

تعمیر پکیج | مزایای پکیج نسبت به سایر وسایل گرمایشی و تعمیر پکیج در کرج و تهران |

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. هنگامی که مشکلی برای پکیج و آبگرمکن دیواری به وجود می آید باید سریعا برای تعمیر پکیج دیواری خود اقدام کنید و برنامه ای برای سرویس پکیج دیواری در نظر بگیرید. زیرا اگر یک پکیج دچار خرابی و یا از کار افتادگی شود ، زندگی ساکنان را مختل می کند .