تعمیر رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران,سرویس رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

تعمیر رادیاتور شوفاژ به همراه هزینه تعمیر رادیاتور

  • شنبه 4 اسفند 1397
  • 2306 نفر

تعمیر رادیاتور شوفاژ و سرویس رادیاتور یکی دیگر از خدمات ما در بیتا سرویس است. برای تعمیر رادیاتور باید دارای مهارت لازم برای انجام این کار باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت هزینه تعمیر رادیاتور با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

تعمیر رادیاتور شوفاژ

مشکلات متعددی که برای سیستم‌های گرمایش از جمله شوفاژ به وجود می‌آید باعث دغدغه و نگرانی خانواده می‌شود. نشتی آب، کاهش راندمان شوفاژ، وجود هوا در لوله و... باعث می‌شود به تعمیر رادیاتور نیازمند شویم. 

هواگیری شوفاژ در کوتاه‌ترین زمان در تهران و کرج

یکی از مشکلات رایج شوفاژهای منزل، افزایش هوا در لوله‌هاست که باعث کاهش راندمان و گرمای آن می‌شود. متخصصین بیتا سرویس در کوتاه‌ترین زمان و بهترین کیفیت هواگیری شوفاژ و سایر خدمات مورد نیاز را در منزل به شما ارائه خواهند داد. اگر نیمی از رادیاتور گرم شده و نیمی دیگر سرد است شما نیاز به هواگیری رادیاتور یا هواگیری شوفاژ خود دارید. توصیه ما به شما این است که هواگیری رادیاتور و یا هواگیری شوفاژ خود را به صورت دوره‌ای جدی بگیرید.

گرفتن نشتی رادیاتور شوفاژ

رادیاتورها نوعی مبدل حرارتی جهت انتقال گرمایش و سرمایش می باشند.بسته به نوع کارکرد رادیاتور ها جنس آن ها نیز متفاوت خواهد بود.
یکی از مشکلاتی که برای شوفاژ اتفاق می‌افتد سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ می باشد که ما را دچار دردسر کرده و با آب دادن شوفاژ همراه می باشد. برای تعمیر سوراخ رادیاتور و تعویض پره شوفاژ و همچنین تعویض شیر رادیاتور شوفاژ حتما از تجربه و مهارت افراد متخصص در زمینه تعمیر شوفاژ کمک بگیرید. پیدا کردن علت آب دادن رادیاتور شوفاژ و یا پیدا کردن علت صدای رادیاتور شوفاژ برای افراد معمولی که تخصصی در زمینه تعمیرات شوفاژ ندارند سخت و وقت گیر می باشد به همین دلیل توصیه می شود از همان ابتدا بدون هیچ فوت وقتی از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.برای تعمیر رادیاتور شوفاژ با ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

هزینه تعمیر رادیاتور شوفاژ

با جایگزین شدن آپارتمان ‌ها و ساختمان‌ های بلند به جای خانه‌ های یک یا دو طبقه، سیستم گرمایش منازل نیز تغییر کرده است. در گذشته اغلب از بخاری استفاده می شد اما امروزه شوفاژ و رادیاتور بیشتر مطرح شده است. نحوه‌ی کار شوفاژهای جدید بدین صورت است که موتورخانه یا پکیج‌، آب را گرم می ‌کند، سپس آب گرم شده از طریق لوله به رادیاتور یا شوفاژ می ‌رسد و با گرم‌ شدن شوفاژ حرارت به فضا منتقل می ‌شود. ناگفته نماند که جایگزین شدن بخاری های قدیمی با شوفاژ و رادیاتور هزینه هایی جدیدی تحت عنوان هزینه تعمیر شوفاژ را به هزینه های جاری خانواده ها اضافه کرده است از جمله خرید و نصب رادیاتور و هزینه تعمیر رادیاتور.

یک رادیاتور شوفاژ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مصرف کم انرژی و بازدهی بالا
بیشترین ظرفیت حرارتی در کمترین فضای ممکن
ماند حرارتی بهینه
سازگاری رادیاتور با فضای مورد نیاز گرمایش و مهمتر از آن هم‌خوانی رادیاتور و سیستم تولید گرما و مقاومت مکانیکی
پشتیبانی خدمات و گارانتی رایگان به مدت 1 یا 2 سال


رفع نشتی شیر رادیاتور شوفاژ

علت آب داد شیر رادیاتور شوفاژ

علت آب دادن شیر رایاتور شوفاژ می تواند بنا بر دلایل زیر باشد:

  • نشتی از قسمت داخلی شیر به دلیل هرز شدن آن
  • خوردگی داخل شیر به دلیل به کار گیری مواد بی کیفیت در ساخت آن
  • بسته نبودن شیر به صورت کامل

با توجه به این که شیرهای رفت و برگشت رادیاتور شوفاژ در تماس مستقیم با آب گرم و سرد هستند، از بین رفتن نوار دور لوله شیر، خوردگی شیر و همچنین پوسیدگی واشر فلزی شیر بسیار طبیعی است.

اما این مشکل در خصوص شیرهای رادیاتور شوفاژ که دارای کیفیت پایینی در مواد تشکیل دهنده خود هستند، بیشتر دیده می شود.البته همانطور که در قسمت فوق نیز گفتیم، یکی دیگر از دلایل آب دادن شیر رادیاتور شوفاژ بسته نبودن کامل شیر است که ممکن است توسط اطفال و یا به صورت غیر عمد شیر کمی باز شده باشد.بنابراین بعد از مشاهده آب دادن شیر رادیاتور شوفاژ ابتدا سعی کنید شیر را با دست بچرخانید تا به طور کامل بسته شود. چنانچه باز هم نشتی وجود داشت باید به دنبال تعمیر و یا تعویض شیر باشید.

کار تعمیر و سرویس رادیاتور شوفاژ را به همکاران پرتلاش و متعهد ما در بیتا سرویس بسپارید.

 

نحوه عملکرد سیستم شوفاژ

قبل از انجام هر گونه تعمیرات شوفاژ باید با مکانیزم عملکرد آن آشنا شد. مکانیزم عمل در این سیستم گرمایشی به گونه‌ای است که رادیاتور از طریق لوله‌های آبگرم دیگ، آب را به گردش درآورده و بدین نحو حرارت را جابه‌جا می‌کند. بخشی از انتقال حرارت رادیاتور توسط تابع پره ها به وجود می‌آید که معمولاً به دلیل نفوذ هوا از طریق درس ها و پنجره ها توزیع حرارت با کیفیت مطلوبتری صورت می گیرد.

تعمیر رادیاتور شوفاژ

خدمات مربوط به تعمیر رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

  انجام با کیفیت ترین خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ در کرج و تهران
  انجام کلیه تعمیرات موتورخانه شوفاژ توسط بهترین متخصص
  لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه در کرج و تهران
  تعمیرانواع  شوفاژ و رادیاتورها در کرج و تهران
  عایق کاری مخازن و اسید شویی مبدل های حرارتی
  نوسازی موتورخانه زیر نظر مهندسان این رشته
  بازسازی و نوسازی موتورخانه مرکزی شوفاژ
  گرمایشی و سرمایشی کردن شوفاژخانه , روغنکاری و گریس کاری  پمپهای مربوطه
  نگهداری ماهانه موتورخانه و تاسیسات ساختمان به صورت ماهیانه
  عیب یابی و رفع مشکل شوفاژ خانه در کرج و تهران
  نصب ,تعمیر و تعویض پمپ تحت فشار
  نصب , تعمیر و تعویض دیگ ,مشعل,پمپ فشار ,بویلر , کلکتور به صورت کاملا تضمینی
  نصب و تعویض  ، تعمیر و شستشوی منبع دوجداره , منبع کویل دار و مبدل حرارتی موتورخانه
  نصب و تعمیر شیرفلکه , لزره گیر , شیرصافی و کلیه لوازم موتورخانه مرکزی
  نصب , تعمیر و عیب یابی برق و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه
  شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه ، تعویض شیرفلکه موتورخانه
  هواگیری موتورخانه شوفاژ و هواگیری منبع دوجداره به صورت تخصصی در در کرج و تهران
  نصب ، سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران
  تنظیم و سیستم موتورخانه شوفاژ ، ترموستات پمپ موتورخانه ،
و کلیه خدمات تاسیسات ساختمانی , لوله کشی  , تعمیر پکیج در کرج و تهران, تعمیرات شوفاژ  و نصب رادیاتور در کرج و تهران و تعمیر شوفاژخانه

تعمیرات شوفاژ در مواقع ذیل ضروری است

از چه راهی متوجه خرابی آن شویم؟ یک شوفاژی که نیاز به تعمیر داشته باشد چه عملکردی دارد؟ اگر این سیستم گرمایشی کیفیت و عملکرد و شرایط ذیل را نداشت، در این صورت حتما با افراد فنی تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس شوفاژ به موقع از خراب شدن و از کار افتادن آن جلوگیری کرده باشید.
•    سرعت پاسخ دهی مناسب نیست و رفتار دینامیکی بهینه ای ندارد.
•    دمای سطحی پایین برای حداکثر توان تشعشعی
•    مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
•    قابلیت گرمایی کم در مکان ها و عملکرد های مختلف
•    راندمان کم
•    گرمایش نامناسب در زمانی که عملکرد متوسط دارد.

 

هزینه تعمیرات رادیاتورشوفاژ

 

تعمیر رادیاتور در کرج و تهران

هزینه تعمیر شوفاژ چقدر است؟ این سوالی است که اغلب مردم از تعمیرکاران خواهند پرسید. اما بهتر است بدانید که عوامل مختلفی بر قیمت نهایی تعمیر موثر است که از جمله این موارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
•    هزینه عیب یابی شوفاژ
•    هزینه هواگیری
•    نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد
•    هزینه تنظیم مشعل موتورخانه
•    هزینه تعمیر موتورخانه
•    هزینه سرویس موتورخانه
•    هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید
هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ و پکیج یکی از دغدغه های اصلی زندگی آپارتمان نشینی است چرا که شوفاژخانه مشکل دار، معمولاً به طور مداوم به تعمیرکار شوفاژ نیاز دارد و این اتفاق، هزینه تحمیلی به خانوارهای آپارتمان ها را افزایش می دهد.

موارد متعددی از هواگیری شوفاژ تا تعمیر موتورخانه و سرویس نگهداری موتورخانه را شامل می شوند. بنابراین با دامنه تغییرات بزرگی از نظر هزینه روبرو هستیم 
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر دردسرتر را می گیرد. به همین منظور متخصصان تاسیسات همیشه پیشنهاد می کنند که مجتمع های ساختمانی با یک مجموعه معتبر یا فرد فنی قرارداد ببندند تا هم سرویس همیشگی و منظم انجام شود و هم به هنگام پیداشدن ایرادی جدی سریعتر به نتیجه برسند. در ضمن وقتی قرارداد طولانی مدت باشد هم هزینه پایین تر می آید هم اینکه به دلیل راندمان خوب موتورخانه، هزینه سوخت مصرفی هم کاهش می یابد.

دلایل اهمیت تعمیر رادیاتور شوفاژ

1.    جلوگیری از اتلاف گرما
2.    بهینه کردن انرژی

نکات مهم در تعمیرات رادیاتور شوفاژ

در هنگام تعمیر باید به برخی نکات مهم توجه کرد که از جمله این نکات می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد. با دانستن این نکات می‌توانید از کیفیت عملکرد تعمیرکار اطلاعات کافی داشته باشید. یک تعمیرکار ماهر در زمان تعمیر، باید با در نظر گرفتن نکات زیر اقدام به تعمیر نماید.
بهینه کردن نسبت هوا به سوخت: این که دیگ به مقدار مناسبی از اکسیژن، دسترسی داشته باشد، لازم است تا نسبت هوا به سوخت تنظیم شود. زمانی که هوا گرم است مصرف انرژی بالا میرود در نتیجه هوای اضافی سبب هدر رفتن و اتلاف انرژی می شود و هوای گرم از دودکش بیرون می‌رود. اگر نسبت هوا و اکسیژن کافی نباشد تمام سوخت سوزانده شده و سوختی که سوزانده نشده از درون سیستم حرکت کرده و سبب ایجاد توده می شود. همچنین تنظیم نبودن نسبت هوا و اکسیژن بسیار حادثه آفرین بوده و باعث تشکیل گاز مونوکسید کربن شده که این گاز بسیار خطرناک و کشنده می باشد.
بهینه کردن تصفیه آب: قبل از پمپاژ به دیگ بخار می رسد باید تصحیح شود و دلیل این کار به خاطر وجود اکسیژن محلول و سایر ناخالصی های معدنی در آب می باشد که باعث تشکیل رسوب سخت در دیگ و خوردگی دیگ می شود. از عوامل مهم راندمان پایین در دیگ بخار و آبگرم وجود همین ناخالصی ها و رسوب می باشد که افراد متخصص در زمینه تعمیر شوفاژ با دقت در این امر از تشکیل رسوب و خوردگی دیگ جلوگیری می کند.
تمیزکردن سطوح انتقال حرارت: افراد متخصص برای جلوگیری از جمع شدن دوده بر روی سطوح انتقال حرارت، در زمان تعمیر با تمیز کردن سطوح انتقال حرارت، راندمان این سیستم گرمایشی را بالا می برند، بهتر است بدانید که دوده جمع شده در این سطوح مانند یک عایق عمل می‌کند و باعث پایین آمدن راندمان انتقال حرارت درس خارج می شود.
به حداقل رساندن اتلاف گرما: برای اینکه گرمای زیادی از طریق دودکش تلف نشود، اقدامات لازم را انجام دهید.
کندانس یا آب چگالیده را بازیابی کنید: چگالیده ای که توسط تله های بخار تخلیه می شود، اگر جمع آوری شود قابلیت استفاده کردن به عنوان آب تغذیه مورد نیاز دیگ را دارد. همین امر در کاهش هزینه های عملیاتی دیگ بخار تاثیر گذاشته و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است.  

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر موتورخانه و نگه داری موتورخانه یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود شما یک زمستان سرد را به راحتی پشت سر بگذارید.برای سرویس موتورخانه و تعمیر آن باید از افراد ماهر و باتجربه در زمینه تعمیر و عیب یابی موتورخانه کمک بگیرید.کارشناسان فنی ما در بیتا سرویس میتوانند با در اختیار گذاشتن تجارب خود در این زمینه شما را یاری کنند.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

تعمیر مشعل موتورخانه | نصب مشعل شوفاژ در کرج و تهران | عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.برای نصب و تعمیر مشعل موتورخانه با ما تماس بگیرید.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

نصب رادیاتور شوفاژ در تهران و کرج | جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.بیتا سرویس فعال در زمینه نصب انواع رادیاتور با دارا بودن بهترین نصاب رادیاتور در تهران و کرج.با ما تماس بگیرید.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس و تعمیر پکیج | هزینه تعمیر پکیج در تهران و کرج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.