پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس و تعمیر پکیج | هزینه تعمیر پکیج در تهران و کرج

 • پنجشنبه 26 مهر 1397
 • 19562 نفر

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

تعمیر پکیج در تهران و کرج

یکی از مهمتریم خدمات بیتا سرویس نصب و تعمیر پکیج در تهران و کرج است. برای نصب پکیج توجه به نکاتی مانند فشار آب ساختمان، فضایی که برای نصب پکیج در نظر گرفته شده است، میزان ظرفیت حرارتی مورد نیاز واحد ساختمانی، نوع لوله کشی ساختمان، محل دود کش و ...، ضروری است.
پکیج های دیواری بسیار پیشرفته هستند اما در عین حال ممکن است در طول زمان دچار مشکل شوند و نیازمند به سرویس پکیج و یا تعمیر پکیج شوند،  . زردی شعله، کم و یا زیاد بودن فشار، عدم گرمایش مناسب، تولید سر و صدا، عدم روشن شدن شعله، خرابی شیر اطمینان و رسوب گیری، از معدود مشکلاتی است که ممکن است برای سیستم پکیج رخ دهد. در این صورت ابتدا باید دستگاه را عیب یابی کرد و سپس برای تعمیر پکیج اقدام نمود.
 سرویس پکیج شامل کنترل مواردی از قبیل وجود یا عدم وجود نشتی در لوله ها، رسوب در مسیر ورودی، مبدل، اتصالات، فیلتر، شیلنگ ها، شیر اطمینان، دستگاه سختی گیر و ... می باشد.در زمان سرویس پکیج در صورت مشاهده هر گونه عیب در هر یک از این قسمت ها، باید پکیج، تعمیر شود. در ادامه به برخی از مهمترین عیوب یک پکیج و نحوه رفع آن ها می پردازیم.

آیا در مورد تعمیر اسپلیت و نصب کولر گازی اطلاعاتی دارید؟ مقالات مرتبط را مطالعه بفرمایید.

برای دیدن محصولات داکت اسپلیت و خرید این محصول از بیتا سرویس کلیک کنید.

عیب یابی صدای زیاد پکیج


  گاهی اوقات ممکن است پکیج، صدای زیادی تولید کند. علت آن، عدم تنظیم شیر برقی گاز دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی، خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی است. برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود. حتی الامکان، شیر برقی گاز دستگاه، تنظیم گردد. در صورتی که مبدل، تغییر شکل داده باشد، حتماً باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.
  در زمان سرویس پکیج ممکن است برخی موارد زنگ زدگی و یا پوسیدگی جزئی روی لوله دود کش فلزی مشاهده می شود. علت این پدیده، عدم خروج کامل دود از دود کش است. برای رفع این عیب، لوله دودکش باید از لحاظ قطر و طول مناسب و عدم مسدود بودن مسیر عبور دود، به دقت بررسی شود.
  ممکن است در هنگام استفاده از پکیج، گرمایش آب نوسان داشته باشد و یا اصلاً کار نکند. در این صورت علت مربوط به ترموستات، مسیر سیرکوله شدن آب، عملکرد پمپ، مبدل، شیر تنظیم سه طرفه و یا فلومتر باشد. برای رفع این عیب باید از فرد ماهر و متخصص برای تعمیر پکیج کمک گرفته شود.
مواردی که ذکر شد تنها بخشی از عیب های پکیج میباشد اما حتما در نظر داشته باشید در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم برای تعمیر و نصب پکیج از سرویسکار متخصص بیتا سرویس کمک بگیرید .

 

رسوب گیر پکیج

 

 رسوب گیر پکیج

 

 رسوب گیر مخزنی است که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد ازاتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج خدشه ای وارد نشود زیرا همچنین اگر از رسوب گیر نامناسب استفاده شود عملکرد گردش آب نیز با مشکل مواجه خواهد شد، معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی مخصوص پکیج پیشنهاد می شود.
مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی ورودی پکیج می باشد، این فیلتر نیز با توجه به میزان رسوب آب شهر محل زندگی شما باید به صورت دوره ای تمیز شود، در تمیز کردن فیلتر دقت کنید تا این کار به درستی پایان پذیرد، فیلتر مدار گرمایش نیز باید کنترل شود، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است.

 

 

محل نصب پکیج دیواری

طریقه تعمیر پکیج و سرویس پکیج در کرج و تهران:

آزمایش مقدماتی:

•       روکش پکیج و صفحه محفظه ی احتراق را جدا نمایید.
•       دما و فشار شوفاژ را بررسی نمایید.
•       احتراق را از نظر شعله بررسی نمایید.
•       روشن و خاموش شدن پکیج را به وسیله شوفاژ چک کنید.
•       از درست کار کردن پمپ پکیج اطمینان حاصل فرمایید.
•       عملکرد شیر سه راهه را بررسی نمایید.
•       ترموستات دود را چک کنید.
مدار آب گرم:

•       فیلتر آب گرم مصرفی را تمیز کنید.
•       ظرفیت حرارتی پکیج را بررسی کنید.
•       تغییر درجه حرارت آب گرم را چک کنید.
•       شیرهای متصل به پکیج را از نظر سالم بودن بررسی کنید.
 

مدار شوفاژ:

•       شیرهای رفت و برگشت شوفاژ را ببندید.
•       آب پکیج را تخلیه کنید.
•       فیلتر برگشت را تمیز کنید.
•       شیر اطمینان را تمیز کنید.
•       محفظه احتراق را تمیز کنید.
 

مدار گاز:

•       مشعل را تمیز کنید.
•       منیفولد را بیرون آورده و تمیز کنید.
•       مسیرهای گاز را کنترل نمایید.
 

آزمایش نهایی:

•       دستگاه پکیج را تمیز کنید.
•       اتصالات آب و گاز را بررسی نمایید.

کرجی ها و تهرانی های عزیز می توانند با تماس با دفاتر بیتا سرویس در کرج و تهران از متخصصین ما برای تعمیر  پکیج خود استفاده نمایند.

عیب یابی، تعمیر پکیج و سرویس پکیج در کرج و تهران

 زمانی که پکیج روشن نمی شود تعمیرکار پکیج ابتدا باید برق اصلی و برق پکیج را چک کرده در صورت عملکرد صحیح برق،  دمای آب پکیج را با استفاده از ترموستات اندازه گیری کند. در صورت برطرف نشدن مشکل باید مشعل و سیم کشی پکیج را بررسی نماید.

 •   پکیج کار می کند ولی دما افزایش پیدا نمی کند، در این صورت یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کثیف است.
 • رادیاتورها در زمستان سرد هستند، امکان دارد کلید زمستانی – تابستانی روی حالت تابستانی باشد و یا ترموستات شوفاژ روی درجه پایین است. در بعضی مواقع امکان سوخته شدن پمپ پکیج و یا گرفتگی آن می باشد و در آخر امکان کار نکردن مشعل را باید بررسی کرد.
 • رادیاتورها در تابستان گرم هستند، کلید زمستانی – تابستانی روی حالت زمستانی است.
 •  ترموستات به اشتباه زیاد می شود، کپسول ترموستات از غلاف خارج شده و یا ترموستات پکیج اشکال دارد.
 • دمای آب گرم پایین است، در این مورد این امکان وجود دارد که کویل مخزن ذخیره گرفته و یا پمپ آب گرم مشکل داشته باشد. در مواردی امکان اینکه ترموستات روی درجه پایین تنظیم شده باشد و یا ترموستات خراب شده باشد هم وجود دارد. در مورد تعمیر پمپ آب هم بخوانید.
 •  دبی آب گرم کم است، در این مورد فشار آب ورودی کم است که تعمیرکار پکیج باید از سالم بودن لوله کشی داخلی اطمینان حاصل کند.
 •  قسمتی از رادیاتور گرم و طرف دیگر سرد می باشد، این مشکل در صورت بودن هوا در رادیاتور رخ داده که رادیاتور باید هواگیری شود.
 •  ترموستات ریست می شود، این مورد با تمیز کردن دیگ پکیج و پر کردن آب داخل سیستم و هواگیری آن حل می شود.
 •   بوی بدی از دستگاه خارج می شود، برای حل این مورد دیگ و دودکش را تمیز کرده و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمایید.
 • درجه فشار آب در پکیج افت پیدا میکند.

رعایت نکردن هر کدام از مواردی که در نصب پکیج ضروری است، باعث به وجود آمدن خطراتی جبران ناپذیر می شود، به همین دلیل حتما برای نصب پکیج، سرویس پکیج و تعمیر آن از تعمیرکاران پکیج و متخصصین ماهر در این زمینه کمک بخواهید.

 

"بیتا سرویس" ارائه دهنده خدمات فنی در کرج و تهران

02636510100

02133060066

چرا سرویس سالیانه پکیج دیواری لازم است؟

 

نصاب پکیج

 

ایمن بودن پکیج

اگر در عملیات سوختن مشکلی وجود داشته باشد گاز سمی مونو اکسید کربن می تواند تولید کند که امکان تشخیص این گاز وجود ندارد اما شما با انجام نگهداری و سرویس پکیج دیواری می توانید قبل از بروز حادثه علت را پیدا و رفع کنید.

 کارایی پکیج

کارایی و بازده پکیج با گذشت زمان و همینطور با گرفتگی و فرسودگی در قطعات کم خواهد شد . در سرویس کردن سالیانه که توسط تکنسین ها انجام می شود انها تمام اجزا را بررسی نموده وچنانچه نیاز به پاکیزه کردن و تعویض قطعات باشد ان را انجام خواهند داد.

حصول اطمینان از پکیج

مستهلک شدن امری است که بعد از کذشت زمان در پکیج نیز رخ خواهد داد. در فصل زمستان و فشار بیشتر روی پکیج نسبت به سایر فصول امکان عدم کارکرد ان بیشتر میشود برای جلوگیری از کار افتادن و اطمینان خاطر از عملکرد صحیح پکیج می توان از یک مهندس یا تعمیرکار که در زمینه پکیج تخصص دارد کمک بخواهید.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

احتمالا اواخر تابستان و اوایل پاییز، بهترین زمان برای سرویس پکیج است. الان هوا نسبتا گرم است و شاید بتوان گفت حداقل یکی دو روز بدون آب گرم می‌توانید سر کنید. علاوه بر آن چون کمتر کسی به این زودی به فکر تعمیرات می‌افتد، سرویسکار پکیج وقت بیشتری دارد و کار شما را با توجه و حوصله‌ی بیشتری انجام می‌دهد. اما بگذارید همین اول بگوییم که دلیلی ندارد که حتما پکیج خراب شود تا آن را تعمیر کنید. گاهی یک سرویس ساده با هزینه‌ای به مراتب کمتر می‌تواند هم شما را از زیر بار هزینه‌ی تعمیرات نجات دهد و هم اینکه در وسط زمستان، دست شما را با آب یخ حمام و رادیاتورهای خاموش در پوست گردو نگذارد.

با رسوب‌زدایی و سرویس پکیج به طور سالیانه می‌توانید طول عمر وسیله گرمایشی خانه خود را افزایش دهید و هزینه‌ های تعمیرات پکیج را به حداقل برسانید.

باید بدانید که چگونه فرآیند تعمیر یا سرویس را به دست یک شرکت حرفه ای بسپارید؟

سیستم گرمایشی ای مانند پکیج،چنانچه دچار مشکل شود می تواند فعالیت های یک محل مسکونی و یا تجاری یا اداری را مختل سازد،به خصوص در فصول سرما و پاییز اهمیت این سیستم ها بسیار بالا خواهد رفت.پیشنهاد ما به شما آنست که حتما با یک شرکت حرفه ای در تماس باشید.شرکت بیتا سرویس طی سال ها فعالیت در حوزه های مختلف خدمات مربوط به وسایل خانگی و به واسطه شمار زیادی از مشتریان راضی همواره در حوزه خدمات سعی دارد بهترین خدمات را همراه معقول ترین  قیمت ها ارائه نماید.نصب پکیج، تعمیر پکیج، سرویس موتور خانه ، نصب و تعمیر مشعل شوفاژ ، نصب و تعمیر رادیاتور، نصب پمپ آب ، تعمیر پمپ آب ، نصب فن کویل ، تعمیر فن کویل ، نصاب رادیاتور ، تعمیرکار موتورخانه ، نصاب پکیج و ....از جمله خدماتی است که شرکت بیتا سرویس در کرج و تهران به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

رسوب زدایی پکیج

چگونه از تشکیل رسوب در پکیج جلوگیری کنیم؟

همان‌طور که پیش از این گفتیم، سختی آب و وجود املاح معدنی در آن باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها و مخزن می‌شود. با استفاده از یک دستگاه تصفیه می‌توانیم تا حد زیادی از بروز این رسوبات جلوگیری کنیم. هنگام راه‌اندازی پکیج، فیلترهای تصفیه را بر سر راه آب سرد ورودی نصب می‌کنیم تا املاح موجود درآب، وارد دستگاه نشود.

همچنین می‌توانید از محلول‌های محافظ در برابر رسوبات استفاده کنید. به این ترتیب تا حد زیادی تشکیل لایه‌های رسوب را به تعویق می‌اندازید.

 دراینجا لازم به ذکر است محاسبه قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور همگی بر مبنای تعرفه تعمیرات پکیج صورت می گیرد.

 

تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و خدمات آن

قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری خیلی زود توانست جای سیستم گرمایشی قدیمی را بگیرد و به بهترین تکنولوژی ها تبدیل شد که هم گرمابخش خانه ها شد و هم آب مصرفی مورد نیاز را به راحتی گرم می‌کند. پکیج از هر برند و مدلی که باشد روزی به تعمیر نیاز دارد. تعرفه تعمیرات پکیج در بیتاسرویس بر اساس نرخ اتحادیه و با هماهنگی شرکت های مربوطه تعیین شده است. در این تعرفه لیستی از خدمات مورد نظر با قیمت های مشخص قرار دارد که در اختیار سرویس کاران قرار می گیرد. با بیتاسرویس ، نگران هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور خود نباشید. زیرا کیفیت سرویس های ما کاملا با هزینه های شما متناسب خواهد بود.

  عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

  هواگیری پکیج ایران رادیاتور

  اسیدشویی پکیج ایران رادیاتور

  تنظیم فشار پکیج ایران رادیاتور

  راه اندازی پکیج ایران رادیاتور

  رفع عیب پکیج ایران رادیاتور

مناطق تحت پوشش تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شمال تهران

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور کرج


تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

 

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

 

 

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

 

کد های خطای پکیج ایران رادیاتور 

روش رفع خطای ۴۰ و ۷۰ و E1 در پکیج ایران رادیاتور 

در صورتی که مشاهده کردید چراغ های ۴۰ و ۷۰ روی پانل پکیج چشمک می‌زند و عملکرد پکیج به طور کامل قطع شده است شما می‌بایست با دقت به زیر پکیج ابتدا شیر پرکن را که زیر همه پکیج ها نصب شده است را در پکیج خود پیدا کنید (برای مشاهده شیر پرکن باید خم شوید) این شیر در برخی از پکیج های ایران رادیاتور به رنگ مشکی هست و در برخی مدل ها به رنگ آبی میباشد. البته باید دقت کنید که با شیرهای رفت و برگشت و آب مصرفی که با شیلنگ به پکیج متصل شده اند اشتباه نگیرید. در صورتی که این شیر از خود پکیج خارج شده و جزوی از قطعات پکیج محسوب می شود و ولوم آن که پلاستیکی و گِرد میباشد از زیر پکیج بیرون زده که قاعدتا زمانی که برای اولین بارقصد استفاده از شیر پرکن را دارید می‌بایست خم شده و به زیر پکیج توجه کنید و در غیر این صورت قابل مشاهده نیست.

رفع خطای 40 و 70 در پکیج ایران رادیاتور

برای رفع خطای ۴۰ و ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ یا ساده تر بگم زمانی که پکیج خاموش شده و چراغ های سبز رنگ که عدد زیر آنها ۴۰ و ۷۰ میباشد شروع به چشمک زدن می کند. شما باید شیر پرکن را به سمت چپ بچرخانید و چشمتان به عقربه گیج فشار دستگاه (مانومتر بار) باشد هر موقع عقربه روی خط ۱/۵ بار آمد سریعا اقدام به بستن شیر پرکن نمایید. (البته تا ۲ بار نیز مجاز است).
خطای ۴۰ و ۷۰ که شرح رفع این عیب را یاد گرفتید یکی از خطاهایی می‌باشد که در پکیج های آنالوگ به صورت مکرر اتفاق می‌افتد (البته هر چند روز یکبار) و مشابه همین خطا در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور با کد خطای E1 نمایان می‌شود که طریقه رفع خطای E1 کاملا شبیه به پکیج های آنالوگ میباشد.
در صورت بروز عیبی که برد کنترل شناسایی کرده باشد با چشمک زدن یک یا چند چراغ به طور همزمان به ما اعلام می‌کند که عیب از کدام قسمت پکیج میباشد.
 

نمایندگی تعمیرات پکیج در کرج و تهران

 بررسی و سرویس منظم وسایل برقی پر کاربرد در بازه های زمانی مختلف توصیه می شود، به علت اینکه اگر دستگاه به هر دلیلی دچار مشکلات فنی شده باشد، می توان قبل از به وجود آمدن خرابی ها و خطرات احتمالی مشکل را رفع نمود و به تعمیر آن پرداخت و به این وسیله هزینه ها را نیز کاهش داد. البته به این نکته توجه کنید که هر وسیله و دستگاهی عمر مفیدی دارد و شما با رعایت اصول تعیین شده در استفاده از آن می توانید عمر آن را افزایش داده و به مدت طولانی تری از پکیج یا آبگرمکن دیواری استفاده کنید، اما این موضوع نسبی است و نمی توان تضمین کرد که در صورت کاربری صحیح هرگز نیاز به تعمیرات پکیج پیدا نخواهید کرد.
مجموعه بیتا سرویس یکی از نمایندگی های مجاز در در کرج و تهران است که با هدف ارائه ی خدمات با کیفیت به همشهریان عزیز آماده ی سرویس دهی به متقاضیان در زمینه ی تعمیرات پکیج و آبگرمکن های دیواری می باشد. ما با برخورداری از سال ها تجربه، دانش فنی و مهارت کافی در خصوص تعمیر پکیج های ایرانی و خارجی از برند های مختلفی هم چون ایران رادیاتور، ناوین کره جنوبی، ولف آلمان و ... فعال هستیم و شما می توانید با برقراری تماس از طریق شماره های موجود در این سایت از سرویس های ما بهره مند شوید.

تماس با بیتا سرویس برای دریافت خدمات تعمیر پکیج 

بعد از تماس شما، یکی از تعمیر کاران و تکنیسین های مجرب ما به آدرسی که اعلام کرده اید اعزام می شود. بهترین ویژگی سرویس های مجموعه ی ما این است که تمامی خدمات مرتبط به عیب یابی پکیج در محل صورت می گیرد و نیازی به جا به جایی دستگاه نیست. امروزه این روش بسیار متداول شده است و سهولت بیشتری را در رفع مشکلات به وجود آمده فراهم می نماید. شما در منزل یا محل کار خود هستید و تنها از طریق یک تماس می توانید مشکلات به وجود امده را بر طرف نمایید. خیلی از شما عزیزان شاید تا حدی به نحوه ی کارکرد پکیج آشنایی داشته باشید اما تاکید می کنیم که در هنگام به وجود امدن مشکلات از دستکاری دستگاه بپرهیزید و اصطلاحا کار را به کاردان بسپارید.
سرویس و تعمیر انواع پکیج یکی از اصلی ترین تخصص های بیتا سرویی در کرج و تهران می باشد.

هزینه تعمیر پکیج

نمایندگی تعمیر پکیج در کرج و تهران

02133060066                   
09121074065  

         
با گارانتی خدمات و قطعات اورجینال کیفیت را با ما متفاوت احساس کنید .
بیتاسرویس با استفاده از تکنسین های باتجربه بالا در زمینه تعمیر پکیج بصورت تخصصی کیفیت را به شما هدیه می دهد.
ما با کمک شما و درصد بالای رضایتمندی مشتریان شعبه خود را در کرج افتتاح کردیم.

تعمیر پکیج در کرج و تهران

نمایندگی تعمیر پکیج کرج

02133060066
09121074065

 

سوالات متداول در زمینه تعمیر پکیج

•    چرا مشعل پکیج روشن نمیشود؟
به دلالیلی مانند: نوسان فشار آب و یا نوسان جریان برق ، نقص در ورودی گاز و یا کمبود فشار گاز میباشد.
•    چرا دمای آب مصرفی کاهش یافته است؟
این مشکل میتواند دلایل زیادی داشته باشد مانند رسوب گرفتن مبدل ، افت فشار گاز ، امکان ایراد سنسور آب گرم میتواند باعث کاهش دمای آب مصرفی شود.
•    چرا مشعل به شکل انفجاری روشن میشود؟
می توان به عواملی مانند: فشار گاز ، فاصله نا مناسب الکترود و یا خرابی الکترود جرقه زن اشاره نمود که باعث این فرایند میشود و در صورت بروز این مشکل حتما به تعمیر پکیج خود اقدام نمایید.
•    دلایل پایین بودن فشار آب چیست؟
بروز این مشکل به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان به کم بودن فشار آب شهری ، نشتی از رادیاتور و یا لوله کشی اشتباه پکیج اشاره کرد راه حل این مشکل استفاده از پمپ آب خانگی برای افزایش آب است .
•    بهترین مدل پکیج و شوفاژ دیواری چیست؟
هر مدل برای شرایط خاصی طراحی شده است مدل مناسب بسته به  عواملی مانند نیاز مشتری، شرایط ساختمان، مصالح به کار رفته و وضعیت آب وهوایی هر منطقه انتخاب و نصب میشود .

تعمیر پکیج ایران رادیاتور


علت عدم گرمای مناسب رادیاتورها چیست ؟

•    کوتاه بودن ارتفاع شعله
•    کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به گرمایشی ساختمان
•     وجود هوا در مدار
•     نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت دستگاه
•    استفاده از سوپاپ بایپ نامناسب

خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری بیتا سرویس

✔ تعویض قطعات در صورت لزوم با قطعات اصلی 
 ✔ تعمیرات موتورخانه و مشعل
✔ رفع مشکل آب ریزش از پکیج
✔ رفع مشکل نداشتن آب گرم پکیج
✔ رفع مشکل روشن نشدن پکیج
✔ رفع مشکل کم فشار بودن آب گرم پکیج
✔ نصب انواع آبگرمکن های دیواری
✔ اسیدشویی پکیج دیواری و آبگرمکن با پمپ و سرویس کامل آن
✔ و تمامی موارد دیگر.
 

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,تعمیر و عیب یابی موتورخانه

سرویس موتورخانه، تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر موتورخانه و نگه داری موتورخانه یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود شما یک زمستان سرد را به راحتی پشت سر بگذارید. برای سرویس موتورخانه و تعمیر آن کارشناسان فنی ما در بیتا سرویس میتوانند با در اختیار گذاشتن تجارب خود در این زمینه شما را یاری کنند.
تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران,تنظیم مشعل گازی ایران رادیاتور

تعمیر و نصب مشعل شوفاژ در کرج و تهران

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.برای نصب و تعمیر مشعل موتورخانه با ما تماس بگیرید.
نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران,نصاب رادیاتور

جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.بیتا سرویس فعال در زمینه نصب انواع رادیاتور با دارا بودن بهترین نصاب رادیاتور در تهران و کرج.با ما تماس بگیرید.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس و تعمیر پکیج | هزینه تعمیر پکیج در تهران و کرج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.