پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

تعمیر پکیج | مزایای پکیج نسبت به سایر وسایل گرمایشی و تعمیر پکیج در کرج و تهران

 • پنجشنبه 26 مهر 1397
 • 7433 نفر

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. هنگامی که مشکلی برای پکیج و آبگرمکن دیواری به وجود می آید باید سریعا برای تعمیر پکیج دیواری خود اقدام کنید و برنامه ای برای سرویس پکیج دیواری در نظر بگیرید. زیرا اگر یک پکیج دچار خرابی و یا از کار افتادگی شود ، زندگی ساکنان را مختل می کند .

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

مقایسه پکیج با سایر سیستم های گرمایش هوا مانند شوفاژخانه و بخاری

۱- از لحاظ ایمنی:

پکیج ها با استفاده از روش گرمایش محیط به کمک آب گرم از وجود متعدد بخاری ها در ساختمان می کاهد. به این طریق میزان خطرات ناشی از نشت منواکسیدکربن از مجراهای دودکش و همچنین خطرات ناشی از نشت گاز و خطر انفجار آن به کمک حضور پکیج در ساختمان به شدت کاهش می یابد. همچنین خطراتی مانند آتش-سوزیِ ناشی از مجاورت پارچه و لباس با بخاری و یا سوختگی پوست بدن، با وجود پکیج دیواری در ساختمان به طور کامل از بین می رود.

۲- از لحاظ هزینه مصرف انرژی و سایر هزینه ها

پکیج های گرمایش این قابلیت را به سیستم گرمایش ساختمان اضافه می کنند که کلیه واحدهای یک ساختمان می توانند شرایط دمای هوا و دمای آب گرم واحد را به طور دلخواه و مستقل از دیگر واحدها تنظیم کنند. بنابراین همه مصرف کنندگان، از شرایط محیطی خود که به کمک پکیج قابل تنظیم است رضایت خواهند داشت.
همچنین در سیستم گرمایش با پکیج، با کم شدن مسیر لوله کشیِ آب گرم مصرفی و شوفاژ و همچنین حذف نیاز به پمپ کردنِ آب گرم مصرفی در شوفاژ، از اتلافات گرمایی در مسیر و هزینه برق مصرفی پمپ کاسته می-شود.
از مزیت های دیگر پکیج گرمایی، آماده به کار بودن آن است که به محض نیاز، قابلیت تولید آب گرم مورد نیاز ساختمان را دارا است و نیازی نیست حجم زیادی از آب به صورت ذخیره در شوفاژخانه به صورت آماده برای مصرف و گرم نگهداری شود.
پکیج ها همچنین با حذف فضای هدر رفته برای ساخت شوفاژخانه و سایر تاسیسات و همچنین با کاهش طول لوله آب گرم مصرفی، از هزینه های ساخت بنا به شدت می کاهد.پکیج ایران رادیاتور یکی از بهترین انواع پکیج در ایران است.

۳- از لحاظ تعمیرات و نگهداری

مساله مهمی که در تاسیسات گرمایشی وجود دارد، ارامش خاطری است که سیستم گرمایشی در روزهای سرد سال به ساکنین یک ساختمان می دهد. در صورت استفاده از شوفاژخانه پس از گذشت مدت زمانی از راه اندازی شوفاژخانه، دیگ و لوله ها پوسیده می شوند و نیاز به تعمیر پیدا می کنند. این نوع تعمیرات معمولا علاوه بر هزینه بالا، زمان بر بوده و تمامی ساکنین یک ساختمان بزرگ را با مشکل و سردرگمی مواجه می کند. در حالی که پکیج ها حتی در صورت خرابی شدید به سرعت قابل تعمیر و رسیدگی هستند و در صورت خرابی فقط یک واحد با مشکل مواجه خواهد شد. همچنین با توجه به ساده تر بودن سیستم لوله  کشی پکیج ها و سبک بودن تجهیزات پکیج، تعمیرات آن نیاز به ابزار آلات خاص و بزرگ ندارد و یک کارشناس تعمیر پکیج به سرعت می-تواند پکیج را به حالت آماده به کار برگرداند.
راندمان پکیج نسبت به موتورخانه مرکزی و ابگرمکن بالاتر است
هزینه شارژ ماهانه و تعمیرات و نگهداری ندارد
پکیج دیواری بدون صدا کار میکند و دارای این توانایی میباشد که اب گرم را دائمی تامین کند.
  برای نصب پکیج توجه به نکاتی مانند فشار آب ساختمان، فضایی که برای نصب پکیج در نظر گرفته شده است، میزان ظرفیت حرارتی مورد نیاز واحد ساختمانی، نوع لوله کشی ساختمان، محل دود کش و ...، ضروری است.
پکیج های دیواری بسیار پیشرفته هستند اما در عین حال ممکن است در طول زمان دچار مشکل شوند و نیازمند به سرویس پکیج و یا تعمیر پکیج شوند،  . زردی شعله، کم و یا زیاد بودن فشار، عدم گرمایش مناسب، تولید سر و صدا، عدم روشن شدن شعله، خرابی شیر اطمینان و رسوب گیری، از معدود مشکلاتی است که ممکن است برای سیستم پکیج رخ دهد. در این صورت ابتدا باید دستگاه را عیب یابی کرد و سپس برای تعمیر پکیج اقدام نمود.
 سرویس پکیج شامل کنترل مواردی از قبیل وجود یا عدم وجود نشتی در لوله ها، رسوب در مسیر ورودی، مبدل، اتصالات، فیلتر، شیلنگ ها، شیر اطمینان، دستگاه سختی گیر و ... می باشد.در زمان سرویس پکیج در صورت مشاهده هر گونه عیب در هر یک از این قسمت ها، باید پکیج، تعمیر شود. در ادامه به برخی از مهمترین عیوب یک پکیج و نحوه رفع آن ها می پردازیم.

آیا در مورد تعمیر اسپلیت و نصب کولر گازی اطلاعاتی دارید؟ مقالات مرتبط را مطالعه بفرمایید.


  گاهی اوقات ممکن است پکیج، صدای زیادی تولید کند. علت آن، عدم تنظیم شیر برقی گاز دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی، خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی است. برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود. حتی الامکان، شیر برقی گاز دستگاه، تنظیم گردد. در صورتی که مبدل، تغییر شکل داده باشد، حتماً باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.
  در زمان سرویس پکیج ممکن است برخی موارد زنگ زدگی و یا پوسیدگی جزئی روی لوله دود کش فلزی مشاهده می شود. علت این پدیده، عدم خروج کامل دود از دود کش است. برای رفع این عیب، لوله دودکش باید از لحاظ قطر و طول مناسب و عدم مسدود بودن مسیر عبور دود، به دقت بررسی شود.
  ممکن است در هنگام استفاده از پکیج، گرمایش آب نوسان داشته باشد و یا اصلاً کار نکند. در این صورت علت مربوط به ترموستات، مسیر سیرکوله شدن آب، عملکرد پمپ، مبدل، شیر تنظیم سه طرفه و یا فلومتر باشد. برای رفع این عیب باید از فرد ماهر و متخصص برای تعمیر پکیج کمک گرفته شود.
مواردی که ذکر شد تنها بخشی از عیب های پکیج میباشد اما حتما در نظر داشته باشید در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم برای تعمیر پکیج از سرویسکار متخصص بیتا سرویس کمک بگیرید و برای تعمیر پکیج انفرادی اقدام نکنید. از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج، تعویض رسوب گیرهای ورودی پکیج است.

رسوب گیر پکیج

 

 رسوب گیر پکیج

 

 رسوب گیر مخزنی است که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد ازاتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج خدشه ای وارد نشود زیرا همچنین اگر از رسوب گیر نامناسب استفاده شود عملکرد گردش آب نیز با مشکل مواجه خواهد شد، معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی مخصوص پکیج پیشنهاد می شود.
مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی ورودی پکیج می باشد، این فیلتر نیز با توجه به میزان رسوب آب شهر محل زندگی شما باید به صورت دوره ای تمیز شود، در تمیز کردن فیلتر دقت کنید تا این کار به درستی پایان پذیرد، فیلتر مدار گرمایش نیز باید کنترل شود، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است.

پکیج

پکیج دیواری دستگاهی است که جایگزین موتورخانه مرکزی شوفاژ گردیده و آب گرم موردنیاز جهت تأمین گرمایش محیط، به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزمره از قبیل شستشو، استحمام و غیره را فراهم مینماید.در سراسر دنیا متداول ترین وسیله برای ایجاد گرمایش پکیج دیواری می باشد. عدم اشغال فضای مفید، ایمنی بسیار بالا، استقلال کامل هر واحد مسکونی و رضایت کامل و کافی از عملکرد پکیج دیواری، تقریباً جایی برای تردید در استفاده از این سیستم در منازل و واحدهای تجاری باقی نمیگذارد. راندمان بالا و مصرف بهینه سوخت گاز، از دیگر عواملی هستند که دستگاه های اجرایی را نیز تشویق به توسعه استفاده از پکیج دیواری مینماید.پکیج دیواری، که فقط نوع فن دار آن از نظر استانداردهای معتبر دنیا تایید می گردد، از طریق رادیاتور یا فن کوئل یا گرمایش از کف ، اب گرم بهداشتی را نیز بصورت فوری در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.
پکیج ها دارای 2نوع می باشند که هرکدام دارای مزیت هایی می باشد.

انواع پکیج :

1- پکیج دیواری

پکیج دیواری

2- پکیج زمینی

پکیج زمینی

نحوه ی عملکرد زمستانی و تابستانی پکیج

روش عملکرد زمستانی

پکیج دیواری در فصل زمستان آب گرم مدار گرم‌کننده را تأمین می‌کند.وقتی شیر آب گرم مصرفی باز شود با عبور جریان آب از سنسور فشار میکروسوِئیچ این سنسورفعال شده و با ارسال فرمان به شیر سه طرفه برقی از طریق برد کنترل الکترونیک ،مدار رادیاتور ها موقتاً قطع شده و آب مدار گرم‌کننده به مبدل حرارتی ثانویه پوسته – لوله هدایت می‌شود. به‌این‌ترتیب آب گرم مصرفی به‌صورت فوری تأمین می‌گردد.بلافاصله پس از بسته شدن شیر آب گرم مصرفی شیر سه‌طرفه برقی به‌طور خودکار آب گرم مدار گرم‌کننده را به مدار رادیاتور هدایت می‌کند.

نحوه عملکرد تابستانی

در این حالت پکیج دیواری تنها در زمان نیاز به تأمین آب گرم مصرفی به‌صورت خودکار روشن می‌شود. هنگامی‌که مصرف‌کننده یکی از شیرهای آب گرم را باز می‌کند، فرمان روشن شدن مشعل از طریق میکروسوئیچ سنسور فشار بورد کنترل الکترونیک صادرشده و آب گرم مصرفی با بهره‌گیری از مبدل حرارتی ثانویه پوسته ولوله به‌صورت فوری تأمین می‌شود. با بسته شدن آب گرم مصرفی بلافاصله دستگاه خاموش خواهد شد.

مزایای پکیج دیواری

مزایای پکیج دیواری عبارتند از:

استقلال واحدهای مسکونی از یکدیگر،استقلال هر واحد مسکونی در تأمین آب گرم مصرفی و گرمایش محیط،عدم نیاز به احداث موتورخانه مرکزی،امکان کنترل سیستم در داخل ساختمان، عدم هزینه شارژ ماهانه و تعمیر و نگهداری،سهولت در نصب ، راه‌اندازی ، سرویس و نگهداری،راندمان بالاتر نسبت به موتورخانه مرکزی،امنیت بالاتر به خاطر و جود سنسورهای آب گرم مصرفی و شوفاژ و سنسور دود و …، عدم اشغال فضای مفید در ساختمان‌ها، ابعاد کوچک، تقریباً به‌اندازه یک دستگاه آبگرمکن دیواری معمولی تنظیم دما به میزان دلخواه،تأمین آب گرم دائم و فراوان در کمترین زمان و جلوگیری از اتلاف انرژی، تأمین گرمایش واحدهای مسکونی تا متراژ حداکثر ۳۵۰ مترمربع به‌صورت کامل، کارکرد آرام و بدون صدا، راندمان حرارتی بالا همزمان با صرفه‌جویی در مصرف سوخت، کوتاه شدن مسیر لوله‌های انتقال آب گرم رادیاتور و آب گرم مصرفی به محل موردنظر و درنتیجه جلوگیری از اتلاف انرژی و زمان.

معایب پکیج دیواری

تنها عیب پکیج دیواری این است که فضایی معادل یک کابینت از حجم آشپزخانه را اشغال میکند.

 

پارامترهای مهم برای انتخاب پکیج

 دودکش ساختمان

 متراژ ساختمان

 مقدار موردنیاز آب گرم مصرفی

 تأمین اکسیژن موردنیاز دستگاه. نکته بسیار مهم در انتخاب پکیج دیواری شرایط دودکش ساختمان می‌باشد که برای برطرف شدن مشکل دودکش، در ساختمان‌هایی که دودکش مناسب جهت راه‌اندازی دستگاه‌ها را ندارند، دستگاه‌ها در دو نوع دودکش دار و فن دار طراحی‌شده‌اند.

علاوه بر اینکه به ازای هر کیلووات توان دستگاه یک مترمکعب فضا نیاز است، فضای اتاق محل نصب دستگاه نیز باید به محیط هوای آزاد بیرون از اتاق محل نصب دستگاه به‌وسیله یک دریچه دائماً باز ارتباط داشته باشد تا اکسیژن موردنیاز دستگاه از محیط بیرون از اتاق محل نصب دستگاه تأمین گردد و هم در صورت نشتی احتمالی، گاز در محیط اتاق جمع نشود.

شرایط محل نصب پکیج دیواری 

محل نصب پکیج دیواری

بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمازا نباشد.

حداقل فاصله ی دستگاه از دیوار مقابل یک متر باشد.

حداقل فاصله از دیوار یا کابینت مجاور از طرفین ۱۵ساتی متر باشد.

حداقل فاصله از کف تا زیر پکیج ۱۲۰سانتی متر باشد.

حداقل فاصله ی عمودی از کلاهک تعدیل پکیج تا دریچه دودکش باید ۳۰ سانتیمتر باشد.

هرگز نباید کلاهک تعدیل پکیج دیواری را به دریچه دودکش داخل دیوار نصب نمود و حداقل ۳۰ سانتیمتر پایین تر از دریچه دودکش نصب گردد و هر چه بتوان دستگاه را نسبت به دریچه دودکش پایین تر نصب گردد بهتر است. زیاد شدن فاصله پکیج به دریچه باعث زیاد شدن مکش دستگاه می شود.

در صورتیکه قصد خرید پکیج دیواری دودکش دار دارید و می خواهید پکیج را در داخل کابینت نصب کنید، حتما توجه کنید که دستگاه برای احتراق نیاز به اکسیژن دارد و حتما باید درب کابینت کرکره ای باشد تا پکیج، اکسیژن مورد نیاز خود را از محیط دریافت کند..

اجزای تشکیل دهنده ی پکیچ شوفاژ دیواری 

شیر کنترل گاز – مشعل – کلاهک تعدیل پمپ مدار گرم کننده – مبدل های حرارتی – مخزن کویل دار – منبع انبساط بسته – شیر اطمینان – شیر هواگیری خودکار – برد کنترل الکترونیک – شیر سه راهی موتوری – کلید ایمنی حرارتی – سنسور فشار – پتانسیومتر و اکوستات . است .

شیر کنترل گاز

این وسیله از مهم ترین قطعات پکیچ است . مرکب از دوشیر مغناطیسی برای ایمنی وقطع ووصل ویک رگولاتور تنظیم فشار گاز است . عملکرد شیر کنترل گاز شامل موارد زیر است :

– قطع ووصل جریان گاز بر اساس فرمان پتانسیومتریا اکوستات انتخاب دما توسط شیر برقی .

 

– قطع جریان گاز در هنگام خاموش شدن پیلوت از طریق فرمان ترموکوپل توسط شیر مغناطیسی ایمنی مرتبط با آن

 

– قطع جریان گاز در اثر فرمان کلید ایمنی حرارتی به هنگام افزایش بیش از حد دمای اب .

 

– تنظیم فشار گاز ورودی به کمک رگولاتور گاز

فلوسوئیچ 
 

در قسمت ورودی ابسرد مصرفی شوفاژ قرار دارد این وسیله برای کنترل جریان طراحی شده واز جنس تفلون می باشد که در بالای ان یک آهنربا قرار دارد وهمچنین یک بخش الکتریکی در قسمت بالای فلوسوئیچ قرار دارد و ارتباط بین کنتاکهای رله باز می شود.

هنگامی که یکی از شیرهای آبگرم باز شده وآب جریان می یابد وشناور به سمت بالا حرکت کرده ودر اثر نیروی مغناطیسی آهنربای بالای شناور کنتاکها ی رله باید به یکدیگر چسبانده وجریان الکتریکی را به برد برقرار میکنند .

برای جلوگیری مواد زائد وناخالصی ها به مدار آبگرم مصرفی یک فیلتر در ورودی آب سرد فلوسوئیچ قرار داده شده است .

مشعل شوفاژ دیواری 
 

اغلب مشعل دستگاهای گاز سوز خانگی وپکیچ از نوع اتمسفریک است زیرا از صدای کمتری بر خوردار هستند… به علاوه دارای کیفیت مناسب وکارایی بالایی نیز می باشند باتوجه به ظرفیت محدود شوفاژ دیواری در آنها از این مشعل ها استفاده می شود .

شیر سه راهی موتوری 
 

این وسیله معمولا در دستگاهای پکییچ گازی بدون مخزن ابگرم نصب می شود و امکان استفاده از مبدل حرارتی ثانویه را برای تهیه ی ابگرم مصرفی به صورت لحظه ای فراهم میکند.

 

این قطعه بادریافت فرمان از برد کنترل الکترونیک جریان آب مدار گرم کننده را از مسیررادیاتورها قطع و به مسیر پوسته ی مبدل حرارتی ثانویه که از نوع پوسته ولوله می باشد برای تهیه ی آبگرم مصرفی هدایت میکند .

با بسته شدن ابگرم مصرفی شیر سه سه راهی موتوری مجددا آب مدار گرم کننده را به رادیاتور هدایت میکند .

برد کنترل الکترونیک 
 

وظیفه ی برد کنترل دریافت پیام ارسالی از سنسور فشار وپتانسیومتر واکوستات وارسال فرمانهای لازم برای عملکرد به موقع شیر کنترل گاز و شیر سه راهی موتوری وپمپ مدار گرم کننده است .

برد های الکترونیکی به دو دسته تقسیم میشوند 
 

 برد کنترل جرقه زن 

در داخل جعبه ی محفظه ی برد قرار گرفته و بر روی برد اصلی کنترل شوفاژ مونتاژ می گردد و وظیفه ی آن عمل جرقه زنی وهمچنین کنترل شعله می باشد برد به یک ترانس جرقه زن ولتاژ بالا که بر روی براکت تحتانی پشتی قرار گرفته برای دادن عمل جرقه زنی متصل میگردد .

 

 برد کنترل اصلی 

برد کنترل اصلی شوفاژ در پشت صفحه ی کنترل ودر داخل محفظه ای که به همین منظور طراحی شده ( جعبه ی محفظه ی برد ) قرار میگیرد این برد کنترل با همه ی قطعات الکترونیکی والکتریکی شوفاژ برای کنترل شوفاژ برای کنترل عملکرد های مختلف دستگاه در ارتباط است .

کلید ایمنی حدالقل فشار آب 
 

برروی سمت راست بدنه ی پمپ قرار داده شده است و یک وسیله ی کنترل و ایمنی برای وجود اب در سیستم مدار گرمایش شوفاژ می باشد که در صورت وجود نشتی در سیستم و یا پر نشدن سیستم مدار گرمایش به اندازه ی کافی و عدم وجود فشار مناسب برای عملکرد شوفاژ دستگاه را قفل نماید

و اجازه ی عملکرد به اجزای شوفاژ را نمی دهد اگر فشار آب بیش از ۴۵% صدم بار گردد کلید وصل و اگر کمتر گردد کلید قطع میگردد .

سنسور حرارتی ( کنترل دما ) 
 

در مدار گرمایش بر روی خروجی مبدل حرارتی ودر روی مبدل حرارتی ودر مدار آبگرم مصرفی وبر روی لوله خروجی آبگرم مصرفی قرار دارد وظیفه ی سنسور فشار :

از این وسیله به منظور تشخیص زمان بهره برداری از آبگرم م مصرفی استفاده میشود . — تغییر فشار در دو طرف دیافراگم

پتانسیومتر ( اکوستات ) 
 

برای تنظیم وکنترل درجه ی حرارت آب در مدار گرم کننده از اکوستات استفاده میشود .

کلید ایمنی حرارت ( کلید حرارتی محدود کننده ی دما ) 

کلید ایمنی حرارتی در بخش فوقانی مبدل پره لوله ی دستگاه نصب گردیده است در صورتی که درجه ی حرارت آب مدار گرم کننده به هر دلیل از ۱۱۰ درجه ی سانتیگراد بیشتر شود این کلید فعال میشود…

وبا قطع جریان اصلی گاز دستگاه را خاموش مینماید لازم به ذکر است که در این حالت با گذشت حدالقل ۱۵ دقیقه میتوان دستگاه را روشن کرد..

مبدل حرارتی شوفاژ دیواری 
 

در کلیه ی مدل ها ی آبگرم مدارگرم کننده توسط مبدل حرارتی اولیه مسی با پوشش رنگ آلومینیوم / سیلیکون از نوع پره – لوله تامین می شود.

 

در پکیچ دیواری از مبدل حرارتی ثانویه مسی از نوع پوسته و لوله استفاده میشود.

پمپ جریان مدار گرم کننده 
 

وظیفه ی پمپ به گردش در آوردن آب در مدار گرم کننده است یعنی کار این پمپ فرستادن آب از دستگاه مولد گرما به رادیاتور واتصالات آنها است – ودر قسمت برگشت مدار گرمایش قرار دارد .

 

وضعیت پمپ در حالت زمستانی روشن است به طوری که در این وضعیت وظیفه ی گردش آب در داخل گرمایش را بر عهده دارد … وضعیت پمپ در حالت تابستانی به صورت خودکار است .

 

جنس بدنه پمپ سیر کولاتور از جنس مواد کامپوزیت است .

مخزن انبساط 

وظیفه ی مخزن انبساط خنثی کردن تغییر حجم وفشار افزایش یافته آب بر اثر حرارت در مدار گرمایش می باشد .

 

مورد استفاده در این شوفاژ ها ۸ لیتر و برای یک سیستم که حجم آبگیری آن حدود ۱۰۰ لیتر است مناسب است .

مخزن انبساط پکیچ شوفاژ دیواری از نوع بسته ی دیافراگمی است .

چنانچه هر کدام از قطعات پکیج شما نیاز به تعمیر داشت با متخصصین تعمیر پکیج تماس حاصل نمایید و از دست کاری پکیج توسط شخصی دیگر خودداری نمایید.

 

نصب پکیج در کرج و تهران

قبل از نصب پکیج موارد زیر بایدآزمایش و کنترل گردد:

وجود هوای کافی، صحت کار دودکش ، سختی سنجی آب ، استحکام محل نصب ، تشخیص محل اتصال لوله ها ، فشار کافی آب شهر ، تمیزی داخل لوله ها ، نصب کف شوی ، خشک بودن محل نصب ، حداقل قطر لولۀ گاز

عواملی که قبل از نصب پکیج باید در نظر داشت:

1.     بدلیل وجود خاک و گرد و غبار در داخل لوله کشی حتما باید قبل از نصب پکیج داخل لوله ها شستشو داده شود.

2.     اطمینان حاصل شود لوله کشی گاز از ایمنی و استانداردهای لازم برخوردار باشد.

3.     رعایت ارتفاع مناسب برای دودکش

4.     نصب شیر آب در لوله ی رفت رادیاتور، لوله برگشت رادیاتور، لوله آب سرد ورودی برای سهولت سرویس و کاربرد دستگاه

5.     هواگیری رادیاتور

6.     لوله کشی آب گرم با واحدهای دیگر مشترک نباشد.

7.     اطمینان حاصل شود رادیاتورپکیج و لوله کشی نشتی نداشته باشد.

طریقه تعمیر پکیج و سرویس پکیج در کرج و تهران:

آزمایش مقدماتی:

•       روکش پکیج و صفحه محفظه ی احتراق را جدا نمایید.
•       دما و فشار شوفاژ را بررسی نمایید.
•       احتراق را از نظر شعله بررسی نمایید.
•       روشن و خاموش شدن پکیج را به وسیله شوفاژ چک کنید.
•       از درست کار کردن پمپ پکیج اطمینان حاصل فرمایید.
•       عملکرد شیر سه راهه را بررسی نمایید.
•       ترموستات دود را چک کنید.
مدار آب گرم:

•       فیلتر آب گرم مصرفی را تمیز کنید.
•       ظرفیت حرارتی پکیج را بررسی کنید.
•       تغییر درجه حرارت آب گرم را چک کنید.
•       شیرهای متصل به پکیج را از نظر سالم بودن بررسی کنید.
 

مدار شوفاژ:

•       شیرهای رفت و برگشت شوفاژ را ببندید.
•       آب پکیج را تخلیه کنید.
•       فیلتر برگشت را تمیز کنید.
•       شیر اطمینان را تمیز کنید.
•       محفظه احتراق را تمیز کنید.
 

مدار گاز:

•       مشعل را تمیز کنید.
•       منیفولد را بیرون آورده و تمیز کنید.
•       مسیرهای گاز را کنترل نمایید.
 

آزمایش نهایی:

•       دستگاه پکیج را تمیز کنید.
•       اتصالات آب و گاز را بررسی نمایید.

کرجی ها و تهرانی های عزیز می توانند با تماس با دفاتر بیتا سرویس در کرج و تهران از متخصصین ما برای تعمیر  پکیج خود استفاده نمایند.

عیب یابی، تعمیر پکیج و سرویس پکیج در کرج و تهران

1.     زمانی که پکیج روشن نمی شود تعمیرکار پکیج ابتدا باید برق اصلی و برق پکیج را چک کرده در صورت عملکرد صحیح برق،  دمای آب پکیج را با استفاده از ترموستات اندازه گیری کند. در صورت برطرف نشدن مشکل باید مشعل و سیم کشی پکیج را بررسی نماید.

2.     پکیج کار می کند ولی دما افزایش پیدا نمی کند، در این صورت یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کثیف است.

3.     رادیاتورها در زمستان سرد هستند، امکان دارد کلید زمستانی – تابستانی روی حالت تابستانی باشد و یا ترموستات شوفاژ روی درجه پایین است. در بعضی مواقع امکان سوخته شدن پمپ پکیج و یا گرفتگی آن می باشد و در آخر امکان کار نکردن مشعل را باید بررسی کرد.

4.     رادیاتورها در تابستان گرم هستند، کلید زمستانی – تابستانی روی حالت زمستانی است.

5.     ترموستات به اشتباه زیاد می شود، کپسول ترموستات از غلاف خارج شده و یا ترموستات پکیج اشکال دارد.

6.     دمای آب گرم پایین است، در این مورد این امکان وجود دارد که کویل مخزن ذخیره گرفته و یا پمپ آب گرم مشکل داشته باشد. در مواردی امکان اینکه ترموستات روی درجه پایین تنظیم شده باشد و یا ترموستات خراب شده باشد هم وجود دارد.

7.     دبی آب گرم کم است، در این مورد فشار آب ورودی کم است که تعمیرکار پکیج باید از سالم بودن لوله کشی داخلی اطمینان حاصل کند.

8.     قسمتی از رادیاتور گرم و طرف دیگر سرد می باشد، این مشکل در صورت بودن هوا در رادیاتور رخ داده که رادیاتور باید هواگیری شود.

9.     ترموستات ریست می شود، این مورد با تمیز کردن دیگ پکیج و پر کردن آب داخل سیستم و هواگیری آن حل می شود.

10.  بوی بدی از دستگاه خارج می شود، برای حل این مورد دیگ و دودکش را تمیز کرده و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمایید.

11. آب گرم کافی نمیباشد یا دمای لازم را ندارد:

 • سنسور دمای مدار گرمایش یا آب گرم مصرفی را بررسی کنید.
 • فشار گاز را بررسی نمایید.
 • میزان اب را چک نمایید.
 • مبدل ثانویه را از لحاظ گرفتگی یا ایجاد رسوب بررسی نمایید.
 • شیر سه راهه بطور کامل مدار شوفاژ را نمیبندد.
 •  مسیر بای پس باز است.
 • پمپ کار نمیکند یا سرعت لازم را ندارد.
 • اشکال در لوله کشی یا شیرهای مخلوط.

12.درجه فشار آب در پکیج افت پیدا میکند:

 • احتمال وجود نشتی در مدار گرمایش اتصالات رادیاتها،شیرالات زیر پکیج،اتصالات لوله های مدار گرمایش
 • وجود هوا در مدار گرمایش
 • تجزیه آب مدار گرمایش ( در رادیاتورهای آلومنیومی)
 • خرابی شیر اطمینان یا همان شیر 3 بار
 • خرابی شیر پر کن
 • کمبود فشار منبع انبساط و یا سوراخ شدن منبع انبساط
 • سوراخ شدن مبدل اصلی و یا ثانویه

رعایت نکردن هر کدام از مواردی که در نصب پکیج ضروری است، باعث به وجود آمدن خطراتی جبران ناپذیر می شود، به همین دلیل حتما برای نصب پکیج، سرویس پکیج و تعمیر آن از تعمیرکاران پکیج و متخصصین ماهر در این زمینه کمک بخواهید.

در ادامه تعدادی از این خطرات و راه کارهای جلوگیری از این خطرات را آورده ایم:

1.     از داخل نمودن هرگونه وسیله ای به دستگاه خودداری کرده چون امکان برق گرفتگی را بسیار زیاد می کند.

2.     از هرکاری که باعث لرزش و جابجایی دستگاه می شود خودداری کنید زیرا باعث می شود آب از لوله دستگاه نشتی کرده و خارج شود.

3.     از قرار دادن هر شی و وسیله ای بر روی پکیج اجتناب کنید.

4.     در صورت استشمام بوی گاز، شیر اصلی گاز را بسته و با تعمیرکار پیکج خود تماس بگیرید.

5.     برای تمیز کردن دستگاه، حتما آن را خاموش کرده و کلید برق خارجی را روی وضعیت خاموش قرار دهید.

6.     به سیستم تغذیه کننده برق پکیج آسیب نرسانید در غیر اینصورت باعث برق گرفتگی می شود.

"بیتا سرویس" ارائه دهنده خدمات فنی در کرج و تهران

02636510100

02133060066

چرا سرویس سالیانه پکیج دیواری لازم است؟

 

نصاب پکیج

 

ایمن بودن پکیج

اگر در عملیات سوختن مشکلی وجود داشته باشد گاز سمی مونو اکسید کربن می تواند تولید کند که امکان تشخیص این گاز وجود ندارد اما شما با انجام نگهداری و سرویس پکیج دیواری می توانید قبل از بروز حادثه علت را پیدا و رفع کنید.

 کارایی پکیج

کارایی و بازده پکیج با گذشت زمان و همینطور با گرفتگی و فرسودگی در قطعات کم خواهد شد . در سرویس کردن سالیانه که توسط تکنسین ها انجام می شود انها تمام اجزا را بررسی نموده وچنانچه نیاز به پاکیزه کردن و تعویض قطعات باشد ان را انجام خواهند داد.

حصول اطمینان از پکیج

مستهلک شدن امری است که بعد از کذشت زمان در پکیج نیز رخ خواهد داد. در فصل زمستان و فشار بیشتر روی پکیج نسبت به سایر فصول امکان عدم کارکرد ان بیشتر میشود برای جلوگیری از کار افتادن و اطمینان خاطر از عملکرد صحیح پکیج می توان از یک مهندس یا تعمیرکار که در زمینه تعمیر پکیج تخصص دارد کمک بخواهید.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

احتمالا اواخر تابستان و اوایل پاییز، بهترین زمان برای سرویس پکیج است. الان هوا نسبتا گرم است و شاید بتوان گفت حداقل یکی دو روز بدون آب گرم می‌توانید سر کنید. علاوه بر آن چون کمتر کسی به این زودی به فکر تعمیرات می‌افتد، سرویسکار پکیج وقت بیشتری دارد و کار شما را با توجه و حوصله‌ی بیشتری انجام می‌دهد. اما بگذارید همین اول بگوییم که دلیلی ندارد که حتما پکیج خراب شود تا آن را تعمیر کنید. گاهی یک سرویس ساده با هزینه‌ای به مراتب کمتر می‌تواند هم شما را از زیر بار هزینه‌ی تعمیرات نجات دهد و هم اینکه در وسط زمستان، دست شما را با آب یخ حمام و رادیاتورهای خاموش در پوست گردو نگذارد.

با رسوب‌زدایی و سرویس پکیج به طور سالیانه می‌توانید طول عمر وسیله گرمایشی خانه خود را افزایش دهید و هزینه‌های تعمیر پکیج را به حداقل برسانید.

موارد مهم پیش از نصب پکیج

پیش از نصب پکیج، بایستی موارد زیر را آزمایش نمایید. با آزمایش و کنترل این موارد است که می‌توانید اطمینان حاصل نمایید که شرایط لازم برای اینکه پکیج به خوبی عمل کند فراهم است.

گردش هوای کافی

این یک شرط اولیه است. در صورتی که هوای کافی برای گردش وجود نداشته باشد نمی‌توانید پکیج نصب کنید. معمولا برای وجود این شرط درون ساختمان از دودکش استفاده می‌کنند یا آنکه پکیج را در فضای بیرونی مانند بالکن و تراس نصب می‌کنند.

سختی‌سنجی آب

اگر آب منطقه شما بسیار سخت است و املاح فراوانی دارد، باید در فواصل زمانی کمتری نسبت به حالت عادی رسوب‌زدایی را انجام دهید.

صحت عملکرد دودکش

این مورد در هنگام نصب پکیج درون ساختمان هم لازم است و هم از نظر ایمنی اهمیت فراوانی دارد. پیش از راه‌اندازی پکیج از صحت کار دودکش اطمینان حاصل نمایید.

 استحکام محل نصب

این مورد جهت ایمن ماندن خود دستگاه پکیج مهم است. اگر محل نصب از استحکام کافی برخوردار نباشد، ممکن است پکیج‌تان دچار آسیب فیزیکی شود.

از جمله موارد دیگری که پیش از نصب پکیج بهتر است بررسی گردد تا کمتر به سرویس  یا تعمیر پکیج نیاز پیدا کنید، می‌توان به این موارد اشاره نمود: تشخیص محل اتصال لوله‌ها، فشار کافی آب شهر، تمیزی داخل لوله‌ها، نصب کف‌شوی، خشک بودن محل نصب و بررسی حداقل قطر لوله‌ی گاز.

مواردی که حین نصب پکیج باید در نظر داشت

 

نصب پکیج ایران رادیاتور

هنگام نصب پکیج باید عواملی را در نظر داشت که در اینجا به طور خلاصه مطرح می‌شوند. اهمیت این موارد نیز از این نظر است که دستگاهتان عملکرد مناسبی داشته باشد و نیاز به سرویس پکیج و در ادامه تعمیر به حداقل برسد.

۱. به دلیل وجود خاک و گرد و غبار در داخل لوله‌کشی حتما باید قبل از نصب پکیج درون لوله‌ها شستشو داده شود.

۲. اطمینان حاصل شود لوله‌کشی گاز از ایمنی و استانداردهای لازم برخوردار باشد.

۳. ارتفاع مناسبی برای دودکش رعایت شود.

۴. شیر قطع و وصل جریان آب در ابتدای لوله رفت رادیاتور، لوله برگشت آن و لوله آب سرد ورودی پکیج برای سهولت سرویس نصب شده باشد.

۵. هواگیری رادیاتور انجام گیرد.

۶. لوله‌کشی آب گرم با واحدهای دیگر مشترک نباشد.

۷. اطمینان حاصل شود لوله‌کشی‌های رادیاتور و پکیج نشتی نداشته باشد.

سرویس پکیج چه زمانی باید انجام شود؟

به طور کلی بهتر است که هر چند ماه یک بار خودتان پکیج را مورد بازبینی چشمی قرار دهید تا در صورت بروز مشکل در قطعات دستگاه، سریعا متوجه شوید و آن را رفع کنید. اگر مدت زمان زیادی می‌گذرد که از دستگاه استفاده می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که با کمک یک متخصص، پکیج را به صورت کامل سرویس و به ویژه رسوب‌زدایی کنید.

اما اگر به تازگی پکیج را خریداری کرده‌اید یا پس از سرویس کامل، دوره‌های زمانی خاصی را مشخص کنید تا به طور مرتب تعمیر پکیج را انجام دهید. به عنوان مثال می‌توانید اول هر نیم سال را برای این کار اختصاص دهید. هم‌چنین در صورت وجود املاح در آب و رسوب در قطعات و لوله‌های رادیاتور، علائمی در پیکج ظاهر می‌شود که در صورت مشاهده آن، باید اقدام به رسوب‌زدایی کنید.

سرویس پکیج چه کمکی به شما خواهد کرد؟

سرویس کردن پکیج به نوعی پیشگیری قبل از درمان است!ممکن است ماه ها و شاید سال هاست که پکیج شما برایتان بی نقص کار می کند.احتمالا بر این باورید که هیچ مشکلی برای آن پیش نیامده است.اما در بعضی از موارد باید بگوییم که اشتباه می کنید!ممکن است در خلال کارکرد پکیجتان کم کم مشکلی پیش آید که از آن خبر ندارید و همین مشکل ادامه دار می شود و طی یک ماه به کلی عملکرد سیستم شما را به هم خواهد ریخت.در این گونه از موارد است که اگر اقدام به سرویس پکیج خود می کردید دیگر شاهده این زیان های گزاف نخواهید بود.

باید بدانید که چگونه فرآیند تعمیر یا سرویس را به دست یک شرکت حرفه ای بسپارید؟

سیستم گرمایشی ای مانند پکیج،چنانچه دچار مشکل شود می تواند فعالیت های یک محل مسکونی و یا تجاری یا اداری را مختل سازد،به خصوص در فصول سرما و پاییز اهمیت این سیستم ها بسیار بالا خواهد رفت.پیشنهاد ما به شما آنست که حتما با یک شرکت حرفه ای در تماس باشید.شرکت بیتا سرویس طی سال ها فعالیت در حوزه های مختلف خدمات مربوط به وسایل خانگی و به واسطه شمار زیادی از مشتریان راضی همواره در حوزه خدمات سعی دارد بهترین خدمات را همراه معقول ترین  قیمت ها ارائه نماید.نصب پکیج ، تعمیر پکیج ، تعمیر و سرویس موتور خانه ، نصب و تعمیر مشعل شوفاژ ، نصب و تعمیر رادیاتور ، نصب اسپلیت ، تعمیر اسپلیت  ، نصب داکت اسپلیت ، تعمیر داکت اسپلیت ، نصب پمپ آب ، تعمیر پمپ آب ، نصب فن کویل ، تعمیر فن کویل ، نصاب رادیاتور ، تعمیرکار موتورخانه ، نصاب پکیج و ....از جمله خدماتی است که شرکت بیتا سرویس در کرج و تهران به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

گاهی اوقات خودتان هم می توانید هوای پکیجتان را داشته باشید

سرویس پکیج کار ساده‌ای نیست و نیاز است تا تجربه و تخصص لازم را داشته باشید. اما یک‌سری از موارد برای محافظت از پکیج وجود دارند که می‌توانید آنها را خودتان سالی یک‌بار انجام دهید تا کار به خرابی و سرویس پکیج نرسد.

برای اینکه کار پکیج به خرابی نکشد و مجبور به سرویس پکیج نشوید، تنها لازم است هرچندوقت یک‌بار نگاهی به وضعیت پکیج و به خصوص وضعیت چراغ‌های نشان‌گر آن بیندازید. اگر چراغ قرمز را دیدید، احتمالا عاملی جلوی عملکرد صحیح پیکج را می‌گیرد. علت یک‌سری از ایرادات را می‌توانید در دفترچه‌ی راهنمای پکیج پیدا کنید.
لیستی که در این دفترچه قرار دارد، در بسیاری از موارد به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید خودتان از عهده‌ی سرویس پکیج برمی‌آیید یا باید آن را به دست استادکار بسپارید. علاوه بر آن هروقت که احساس کردید پکیج درست کار نمی‌کند، نگاهی به لوله‌های ورودی و خروجی بیندازید. در بسیاری از موارد قطع و وصل آب یا گاز ورودی یا مسدود شدن لوله‌های خروجی، پکیج را از بازده اصلی خود دور می‌کند.
مثلا قرمز شدن چراغ اخطار پکیج خیلی مواقع به قطعی‌های کوتاه مدت آب یا گاز ورودی به پکیج مربوط است و پس از بررسی کامل این موارد، احتمال خرابی برد مطرح می‌شود.

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند برای هر پکیجی پیش بیاید، رسوب زدگی است. وجود رسوب در مسیر آب پکیج باعث کندی جریان عبوری آب می‌شود. البته این مشکل در پکیج‌های جدیدتر تا حدودی برطرف شده است.
همیشه پیشگیری بهتر از درمان است؛ برای همین هم بهتر است تا با نصب فیلتر در مسیر ورودی آب یا استفاده از محلول‌های محافظت کننده، جلوی رسوب گرفتن را بگیرید. اما اگر کار از کار گذشت و احساس کردید فشار آب کم شده، بازهم جای نگرانی وجود ندارد و مشکل به سادگی حل می‌شود.

برای رسوب گیری باید از ترکیبات اسیدی استفاده کنید؛ به همین دلیل پیشنهاد ما این است که یا رسوب زدایی را به سرویسکار پکیج بسپارید و یا خیلی مراقب خودتان باشید. برای این‌کار باید آب محفظه  پکیج را خالی کنید و محفظه را با مایع «دیسکلر» شستشو دهید.

رسوب‌زدایی چه زمانی باید انجام شود؟

 

رسوب زدایی پکیج

شاید تا به حال تجربه کرده باشید زمانی که مشغول دوش گرفتن هستید، آب گرم حمام به یک باره سرد می‌شود. بعد هم پس از گذشت مدت زمانی دوباره گرم می‌شود و این اتفاق چندین بار رخ می‌دهد. این سرد و گرم شدن آب، از نشانه‌های ایجاد رسوب در مخازن حرارتی و لوله‌های پکیج است.

رسوب موجود در لوله‌ها باعث تنگ شدن مسیر آب می‌شود و در نتیجه آب با فشار و سرعت کمتری در لوله‌ها جریان پیدا می‌کند. به همین دلیل، تا زمانی که آب به محل مصرف برسد، سرد می‌شود. رسوب موجود در مخازن حرارتی نیز باعث ضخیم شدن دیواره‌های منبع می‌شود و باید انرژی و گرمای بیشتری مصرف شود تا آب گرم شود.

همین امر هم می‌تواند منجر به سوراخ شدن مخزن آب شود. پس قبل از این که با این مشکلات مواجه شوید، بهتر است خودتان پیشگیری آغاز کنید و رسوب‌زدایی را انجام دهید.

 

چگونه پکیج را رسوب‌زدایی کنیم؟

بهتر است یک تعمیرکار متخصص را استخدام کنید تا رسوب‌زدایی و تعمیر پکیج شما را کامل و بی‌عیب و نقص انجام دهد. اما در صورتی که بخواهید خودتان این کار را انجام دهید، در اینجا نکات لازم در این زمینه را بیان خواهیم کرد.

مراحل رسوب‌زدایی پکیج

۱- دو شاخه برق پکیج را از پریز بکشید و کاور پکیج را باز کنید.

۲- شیر ورودی آب سرد پکیج را ببندید، سپس شیر پرکن پکیج را در جهت عقربه‌های ساعت باز کنید. (شیر پرکن وسیله‌ای است که از آن برای کنترل دبی جریان آب سرد ورودی به پکیج استفاده می‌شود.) حالا شیر آب گرمی که در پایین‌ترین نقطه قرار دارد، (که معمولا شیر آب گرم شیلنگ دستشویی است) را باز کنید تا آب سیستم خالی شود و عقربه فشار پکیج روی عدد صفر قرار گیرد. به این ترتیب آب پکیج را تخلیه می‌کنید.

۳- با استفاده از دو عدد پیچ آلن شماره چهار، مبدل پکیج را که به بلوک‌ها متصل است باز کنید و سپس آن را درآورید.

۴- مبدل پکیج را رسوب‌زدایی کنید. برای این کار از ماده‌ای به نام دیسکلر استفاده می‌کنند. دیسکلر یا رسوب‌زدا محلول شیمیایی است که برای پاک‌سازی دستگاه‌های گرمایشی و سرمایشی به کار می‌رود. می‌توانید مطمئن باشید که این ماده به پکیج شما هیچ آسیبی نمی‌رساند چرا که با توجه به ساختار آن تهیه شده است. اما باید حواستان باشد که هنگام کار با این ماده احتیاط لازم را رعایت کنید و از ماسک و دستکش و لباس کار استفاده کنید. هم‌چنین بهتر است چشمان‌تان را با عینک مخصوص بپوشانید. سپس دیسکلر را درون سوراخ موجود در مبدل بریزید تا عمل اسیدشویی انجام شود. یک ربع صبر کنید و سپس با فشار آب آن را بشویید.

در صورتی که رسوب‌ها به صورت کامل از بین نرفت، باید کار را با حرارت دادن و ضربه زدن ادامه دهید. به این ترتیب که ابتدا مبدل را روی شعله گاز می‌گیرید و خوب حرارت می‌دهید، سپس با چکش روی آن ضربه می‌زنید یا زیر فشار آب می‌گیرید تا باقی رسوبات نیز کنده شود.

۵- حالا نوبت نصب مبدل است. اما پیش از آن دقت کنید که اگر اورینگ‌ها تغییر شکل داده بودند، آن‌ها را عوض کنید. اورینگ اتصال حلقه‌ای شکل است که برای نصب مبدل استفاده می‌شود.

۶- مبدل را سر جای خود به گونه‌ای قرار دهید که شیارهای آن سمت چپ قرار گیرد و آن را نصب کنید.

۷- فشار پکیج را روی عدد یک و نیم تنظیم و سپس آن را روشن کنید.

رسوب‌زدایی پکیج با پمپ

روش دیگری نیز برای رسوب‌زدایی و تعمیر پکیج وجود دارد که لازم نیست حتما مبدل گرمایی را درآورده و از دستگاه جدا کرد. در این روش از یک پمپ اسیدشویی استفاده می‌شود که آن را درون ظرف اسید قرار می‌دهند و خروجی آن را به یک طرف مبدل وصل می‌کنند. طرف دیگر مبدل را نیز با شلنگی به ظرف متصل می‌کنند. حالا با پمپاژ اسید داخل مبدل، رسوب‌زدایی انجام می‌شود و با استفاده از شلنگ رسوبات خارج می‌شود. در آخر نیز با پمپاژ آب به داخل مبدل، آن را شستشو می‌دهند تا اسیدی درون دستگاه باقی نماند.

چگونه از تشکیل رسوب در پکیج جلوگیری کنیم؟

همان‌طور که پیش از این گفتیم، سختی آب و وجود املاح معدنی در آن باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها و مخزن می‌شود. با استفاده از یک دستگاه تصفیه می‌توانیم تا حد زیادی از بروز این رسوبات جلوگیری کنیم. هنگام راه‌اندازی پکیج، فیلترهای تصفیه را بر سر راه آب سرد ورودی نصب می‌کنیم تا املاح موجود درآب، وارد دستگاه نشود.

همچنین می‌توانید از محلول‌های محافظ در برابر رسوبات استفاده کنید. به این ترتیب تا حد زیادی تشکیل لایه‌های رسوب را به تعویق می‌اندازید.

 

 

ایراد دیگری که برای پکیج‌های درون خانه می‌تواند خیلی اذیت‌کننده باشد، صدای مداوم پکیج است. اگر صدایی به طور مداوم از پکیج شما شنیده می‌شود، احتمالا مشکل از هوای موجود در لوله‌ها است. برای اینکه امتحان کنید نیاز به سرویس پکیج دارید یا خیر، باید ابتدا از تمام خروجی‌های پکیج خصوصا رادیاتورها، هواگیری را مجددا انجام دهید.

 

به چند مورد از مواردی که خودتان می‌توانید برطرف کنید اشاره کردیم؛ اما لزومی ندارد که خودتان بتوانید همه‌ی کارها را انجام دهید. در مسئله‌ای مثل رنگ آمیزی دیوار اگر نتوانید خوب نقاشی کنید، اتفاق خاصی نمی‌افتد. نهایت کار این است که نقاش با یک رنگ آستر هرچه خراب کرده‌اید را از بین می‌برد و بعد کار خودش را انجام می‌دهد. اما در مورد پکیج قضیه این‌طور نیست. گاهی اوقات شل یا سفت بودن یک پیچ هم روی عملکرد دستگاه شما تاثیر خواهد گذاشت و اشتباه در انجام آن می‌تواند کل پکیج را از کار بیندازد. در بعضی موارد هم پیش می‌آید که کار شما از سرویس پکیج گذشته باشد و نیاز به خرید پکیج نو داشته باشید. علاوه بر اینها، ایمنی کار را هم باید در نظر بگیرید. همه این موارد را که کنار هم بگذارید، خیلی منطقی می‌توان نتیجه گرفت که سرویس پکیج حتی اگر هزینه‌بردار باشد، باز هم کار شما نیست. نهایت کاری که در بسیاری از مواقع از دست شما برمی‌آید این است که بتوانید عیب پکیج را زود پیدا کنید و جلوی ضرر بیشتر را بگیرید؛ بعد آن را به دست تعمیرکار بسپارید.

انواع سرویس پکیج

در اینجا به طور خلاصه انواع سرویس پکیج را توضیح می‌دهیم و در ادامه به طور مفصل‌تر به رسوب‌زدایی که یکی از مهم‌ترین انواع سرویس پکیج است خواهیم پرداخت.

۱. رسوب‌زدایی

دستگاه هرچند وقت یک بار به رسوب‌زدایی احتیاج دارد. بهتر است با استفاده از رسوب‌گیرهای پلی فسفات و با وجود تهویه مناسب عمل رسوب‌زدایی انجام گیرد. در ادامه به طور کامل‌تر به این مورد خواهیم پرداخت.

۲. کنترل فشار آب

اگر فشار آب وارد شده به دستگاه زیاد و یا کم باشد به مرور زمان ممکن است به دستگاه آسیب وارد شود. بنابراین، کنترل شیرهای آب مهم است.

۳. کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی

با بررسی و دقت از روند مناسب این دو مدار مطمئن شوید.

۴. آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون

اگر این محور دچار گرفتگی باشد، پمپاژ کردن و گردش آب با مشکل روبه‌رو خواهد شد. بنابراین بررسی و سرویس سیرکولاسیون به گردش آب گرم و سرد کمک می‌کند.

۵. تنظیم شیر گاز

بررسی این شیر و تنظیم مجدد پیچ و مهره‌ها کاری نسبتا تخصصی است که اگر خوب انجام نگیرد فشار گاز دچار اشکال می شود. بهتر است این عمل با کمک فردی متخصص صورت گیرد. همچنین اگر یک صافی مناسب بر روی شیر گاز قرار بگیرد، عمر شیر بیشتر خواهد شود.

۶. تنظیم حرارت

با استفاده از کلیدهای حد تنظیم و شیر ترموستاتیک که بر روی رادیاتور شوفاژ قرار دارد و با توجه به نیاز محیط میزان حرارت را به دلخواه تنظیم کرده تا محیط به دمای مناسب رسیده و بیش از اندازه گرم یا سرد نشود.

۷. کنترل عملکرد دودکش یا فن

در پکیج‌های دارای فن، عملکرد فن را حتما می‌بایست چک کنیم اما اگر پکیج دیواری بدون فن باشد مسیرهای دودکش را بررسی می‌کنیم تا گرفتگی نداشته باشد. این عمل را می‌توان بسیار ساده با پرتاب یک جسم کوچک به داخل دودکش امتحان کرد. درصورت باز بودن مسیر این جسم به راحتی از دودکش عبور می‌کند. نباید دودکش‌ها پیچ و خم زیادی داشته باشند و هر دودکش باید فقط مخصوص به یک دستگاه باشد. از سلامت دودکش، درز نداشتن اتصالات و باز بودن دریچه های اکسیژن مطمئن شوید زیرا استفاده از دودکش نامناسب خطر گازگرفتگی و مرگ خاموش را به همراه دارد. بنابراین این مورد را جدی بگیرید.

۸. هواگیری

این مرحله که یکی از بخش‌های اعظم انجام سرویس است دارای مزایای فراوانی است. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به این موارد اشاره نمود: بهبود راندمان گرمایشی سیستم و بلوک‌های رادیاتور، کاهش خطر نشتی آب، کاهش سر و صدا و آسیب‌های متحمل به دستگاه و استفاده بهینه از گاز و درنتیجه کاهش هزینه‌های گاز. هواگیری را بهتر است بعد از داغ شدن رادیاتورها را انجام دهیم. در هنگام هواگیری باید احتیاط کرد که آب گرم شوفاژ به فردی که مشغول سرویس است آسیب نرساند.

نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط بیتا سرویس

گروه بیتا سرویس برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات پکیج ایران رادیاتور که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس پکیج ایران رادیاتور اشاره کرد.

شرکت بیتا سرویس با داشتن متخصصان با تجربه ، گارانتی خدمات ، سرعت در ارائه ی خدمات و هزینه های منصفانه در شهر کرج و تهران آماده ی ارائه ی خدمات از جمله سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور  به مشتریان گرامی می باشد.

 

هزینه سرویس پکیج چقدر است؟

هزینه سرویس پکیج همیشه متغیر است و بستگی به ایراد دستگاه شما دارد. البته هزینه ی ایاب و ذهاب نیز بر عهده ی خود مشتری می باشد.

بهترین مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور

مرکز تعمیرات پکیج بیتاسرویس، سال هاست علاوه بر تعمیرات کولر گازی در زمینه سرویس و تعمیر پکیج دیواری و زمینی فعالیت داشته و همواره بهترین تعمیرکار پکیج را برای شما ارسال خواهد کرد.
همانطور که می دانید شرکت ایران رادیاتور یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید انواع پکیج می باشد و بطور متناوب محصولات جدیدی را به بازار معرفی می کند. بنابراین لازمه انجام تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط تعمیرکار، بروز بودن اطلاعات وی از سیستم پکیج و نقاط قوت و ضعف دستگاه می باشد. لذا این اطمینان را داشته باشید که تعمیرکاران بیتاسرویس کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

چرا تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را به بیتاسرویس بسپارید؟

برای اینکه تمام تعمیرات و سرویس پکیج خود را به گروه فنی بیتاسرویس بسپارید دلایل بسیاری موجود است. از سابقه طولانی تا تعمیرکارن متخصص و با تجربه. در زیر لیستی از علت هایی که شما می بایست تعمیر پکیج ایران ردایاتور خود را به تعمیرکار پکیج ما بسپارید ذکر شده است.

تعمیرکاران حرفه ای پکیج

به جرات می توانیم بگوییم بهترین تعمیرکاران پکیج در بیتاسرویس مشغول به فعالیت هستند. تعمیرکاران ما بطور منظم در دوره های آموزشی سرویس و تعمیرات پکیج شرکت کرده و با محصولات و متدهای جدید آشنا می شوند. آنها قادر به سرویس و تعمیر انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور می باشند. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با بیتاسرویس تماس بگیرید.

هزینه کم تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تمامی تعمیرکاران ما سال هاست که به شغل تعمیرات پکیج مشغول هستند. تجربه و تبحر در عیب یابی صحیح و تمرکز بر تعمیر و نه تعویض قطعات، موجب می شود تا هزینه های ناشی از تعمیرات پکیج شما تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کند. این در حالی است که با سپردن امور تعمیرات پکیج خود به افراد نابلد ممکن است نه تنها رفع اشکال دستگاه صورت نگیرد، بلکه بخش های دیگر نیز آسیب دیده و یا با تشخیص اشتباه و تعویض قطعات مجبور به پرداخت هزینه های اضافی تعویض قطعات دستگاه شوید.
با توجه به آنچه گفته شد اولین و مهم ترین اقدام شما در زمان بروز مشکل در عملکرد پکیج، تماس با یک مرکز معتبر تعمیرات پکیج می باشد. همچنین هزینه و خرابی های ناشی از جابجایی پکیج به تعمیرگاه موجب شد تا ما تکنسین های خود را با هماهنگی قبلی و طبق ساعت و روز پیشنهادی شما به محل اعزام کنیم. ما تمام تعمیرات خود را در محل در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهیم.
 
دراینجا لازم به ذکر است محاسبه قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور همگی بر مبنای تعرفه تعمیرات پکیج صورت می گیرد.

تعمیرات پکیج در کمترین زمان ممکن

ما بدلیل داشتن شعب متعدد در کرج و تهران، پس از اعلام درخواست تعمیر از طرف شما، کمتر از ۶۰ دقیقه در محل حاضر خواهیم بود. تجربه و تعداد بالای پروژه های کاری ما ثابت کرده است که در بد ترین حالت کار تعمیرات شما از ۲ ساعت بیشتر طول نخواهید کشید. برای دریافت لیست کامل خدمات پکیج همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان

تیم مشاورین ما در بیتاسرویس همگی دارای گواهینامه مهارت های فنی هستند. در صورت بروز مشکل در پکیج ایران رادیاتور تنها با یک تماس می توانید مشکل دستگاه خود را مطرح کرده و بطور رایگان از راهنمایی های لازم جهت رفع مشکل بهره مند شوید. 
تلاش ما بر رفع مشکلات پکیج شما بصورت تلفنی و بدون صرف هزینه های زیاد می باشد و طبق آمار درصد زیادی از خرابی های پکیج ایران رادیاتور بصورت تلفنی توسط مشاورین ما بصورت رایگان برطرف شده است. حال اگر پس از انجام مشاوره موفق به رفع ایراد دستگاه نشدید، درخواست اعزام تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور نیز برای شما ثبت می گردد.
سخن پایانی…
تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به هرکسی واگذار نکنید
بدلیل حساسیت بالای لوازم احتراق زا مثل پکیج، در صورت عدم کارکرد صحیح دستگاه، به هیچ عنوان بررسی و تعمیر آن را به افراد نابلد و غیر حرفه ای واگذار نکنید. چرا که ممکن است متحمل آسیب های جبران ناپذیری مثل آتش سوزی شوید.

تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و خدمات آن

قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری خیلی زود توانست جای سیستم گرمایشی قدیمی را بگیرد و به بهترین تکنولوژی ها تبدیل شد که هم گرمابخش خانه ها شد و هم آب مصرفی مورد نیاز را به راحتی گرم می‌کند. پکیج از هر برند و مدلی که باشد روزی به تعمیر نیاز دارد. تعرفه تعمیرات پکیج در بیتاسرویس بر اساس نرخ اتحادیه و با هماهنگی شرکت های مربوطه تعیین شده است. در این تعرفه لیستی از خدمات مورد نظر با قیمت های مشخص قرار دارد که در اختیار سرویس کاران قرار می گیرد. با بیتاسرویس ، نگران هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور خود نباشید. زیرا کیفیت سرویس های ما کاملا با هزینه های شما متناسب خواهد بود.

  عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

  هواگیری پکیج ایران رادیاتور

  اسیدشویی پکیج ایران رادیاتور

  تنظیم فشار پکیج ایران رادیاتور

  راه اندازی پکیج ایران رادیاتور

  رفع عیب پکیج ایران رادیاتور

با پرداخت هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور خود را بیمه کنید!

طبق نظر کارشناسان ما ، اگر به صورت منظم و دوره ای برای سرویس پکیج دیواری اقدام نکنید ، مجبورید تا 5 یا 6 برابر هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور ، برای تعمیر پکیج بپردازید. با سرویس و نگهداری به موقع می توانید از خرابی های احتمالی جلوگیری کنید و پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را از حوادث و عیب های محتمل بیمه کنید. در نظر داشته باشید وقتی که پکیج آبگرمکن را به صورت سالانه سرویس می کنید ، عمر دستگاه و کارکرد آن را بهبود می بخشید.
 

لیست قیمت خدمات پکیج

هر زمان که متوجه شدید به خدمات پکیج و تعمیرات یا سرویس پکیج ایران رادیاتور نیاز دارید ، با تعمیرکاران متخصص ما تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید. لیست قیمت خدمات پکیج کاملا منصفانه و متناسب با بودجه خانواده ها تعیین شده است.

مناطق تحت پوشش تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شمال تهران

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور کرج

اجرت تعمیرات پکیج

هنگامی که برای تعمیر پکیج و سرویس پکیج دیواری برای سرویس دوره ای یا سالانه اقدام می کنید ، سرویسکار موظف است تمامی اجزای پکیج دیواری ایران رادیاتور را بررسی کند و تعمیرات مورد نیاز را اعمال کند. شاید دستگاه شما نیازی به تعمیرات نداشته باشد ، اما حتما به سرویس نیاز دارد ، که در آخر اجرت تعمیرات پکیج نیز در هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور شامل می شود.
تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

حتما برایتان پیش آمده است که پکیج دیواری ایران رادیاتور شما ، دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعمیر پکیج دیواری داشته باشید ، در این صورت می توانید تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران را به ما بسپارید.

سرویس پکیج و  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

در زیر برای راهنمایی بهتر شما ، لیستی از مشکلاتی که معمولا برای پکیج رخ می دهد و در آن صورت باید به مرکز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران مراجعه کنید را مشاهده کنید. 

پکیج شما سر و صدای زیادی تولید می کند ?

  علت : تنظیم نبودن شیر برقی ، خرابی پمپ آب ، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی . 
روش تعمیر:در این صورت با تشخیص سرویس کار باید هواگیری و رسوب زدایی انجام شود.

گرمایش آب نوسان داشته باشد ?

 علت : تنظیم نبودن ترموستات ، پمپ ، مبدل و شیر تنظیم. سرویسکار می تواند تمامی این موارد را تعمیر کند.

فن پیکج روشن نمی شود ?

 علت : فن دستگاه دچار مشکل شده است و حتما باید سرویس شود.

عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

1.    اگر پکیج روشن نمی شود ، در این صورت برق دستگاه یا مشعل آن مشکل دارد و باید توسط سرویسکار تعمیر شود.
2.    اگر دستگاه پکیج و شوفاژ به خوبی گرم نمی شود ، در این صورت مشکل از مشعل و دیگ پکیج است.
3.    اگر دستگاه شما آب را خیلی گرم نمی کند، در این صورت امکان دارد که مشکل از ترموستات یا پمپ آب باشد.
4.    اگر متوجه شدید که فشار آب گرم کم شده ،احتمالا در لوله کشی آب سرد و گرم ایرادی وجود دارد.
5.    در صورتی که بوی بدی از دستگاه احساس کردید ، امکان دارد که تهویه پکیج دچار مشکل شده است.
 

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

در صورتی که ، پکیج دیواری خود را از نمایندگی رسمی ایران رادیاتور خریداری کردید ، این شرکت ضمانت نامه ای مدت دار ، برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور به شما می دهد. اگر به هر دلیلی نمایندگی آن در دسترس نباشد یا مدت آن تمام شده باشد ، سرویسکاران شرکت بیتاسرویس، در زمینه راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور به کمک شما می آیند.

نکات تعمیر و نگهداری از دستگاه پکیج دیواری ایران رادیاتور

  یک سری نکات مربوط به تعمیر و نگهداری پکیج است که اگر یاد بگیریم به ما در بهره برداری از دستگاه پکیج خانه کمک می کند.
•    اولین نکته این است که به دمای پکیج دقت داشته باشیم که از دمای عادی و معمول خارج نشود
•    دومین نکته این است که به هیچ وجه در زیر پکیج وسایل گازسوز استفاده نشود ایجاد شعله کند
•    سومین نکته اینکه هرگاه مشکلی برای پکیج پیش آمد اول با متخصص مربوطه مشورت کنیم و از وی کمک بگیریم
•    نکته بعدی اینکه در صورتی که رسوب گیر استفاده می کنیم که املاح باعث گرفتگی لوله نشود، هر چند ماهی آن را تعویض کنیم
•    فشار هوای فضایی که دستگاه در آن قرار دارد نباید منفی شود و فن های با قدرت زیاد مانند کولر و … که هوای فضای داخل را میگیرند و به بیرون فضا میدهند نباید در فضای نصب دستگاه استفاده شوند
•    دقت داشته باشیم که نشتی آب در مسیر لوله آب به دور خانه و درون رادیاتورها و شوفاژ وجود نداشته باشد
•    باید مواظب بود که به هیچ وجه پکیج بدون آب کار نکند زیرا خیلی برای پکیج زیانبار است
•    نباید بگذاریم فشار آب سیستم بسته دستگاه به کمتر از یک برسد و اگر چنین شد، شیر پر کن را باز کنیم تا فشار بالا بیاید و پس از آن که فشار به بالای عدد یک رسید شیر را ببندیم
 

آموزش رسوب زدایی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

•    اول اینکه باید این نکته را یادآور شویم که انجام این کار متخصص خود را میخواهد و اگر در این کار تخصص ندارید، خود را برای انجام آن به زحمت نیندازید
•    دوم اینکه اگر سعی کنیم کاری کنیم که پکیج رسوب نگیرد و از این کار پیش گیری کنیم کار خود را بسیار ساده تر کرده ایم
•    برای جلوگیری از رسوب پکیج می بایست در سر راه آب در گردش، فیلتر نصب کنیم. این فیلتر در ورودی آب اصلی ورودی به پکیج نصب می گردد
حال اگر به هر حال پکیج رسوب گرفت و خواستیم رسوب گیری را انجام دهیم، باید مراحل زیر را انجام دهیم:
•    اول اینکه باید شیر آب گرم را باز کنیم و شیر شوفاژ را نیز باز بگذاریم که فشار پکیج به صفر برسد. البته قبلش باید شیر ورودی پکیج را هم ببندیم.
•    پس از مرحله فوقباید روکش پکیج را باز کنیم و مبدل مربوط به پکیج را باز کنیم و پایین بیاوریم
•    ماده ای که برای اسیدشویی  استفاده میشود، ماده ای است که اسمش دیسکلر است. اگر این ماده به بدن بخورد باعث میشود بدن دچار سوختگی شده و حتی اگر بوی این ماده هم به شما بخورد، باعث میشود تنفس شما دچار اختلال شود پس خیلی مواظب باشید.
•    از هر اسیدی برای شستشو استفاده نشود. اینطور نیست که هر اسیدی بتواند املاح داخلی مبدل و … را از بین ببرد.
•    و هم چنین حواستان باشد که هرگز از اسیدهای خیلی قوی و جوهرنمک و … استفاده نکنید که ممکن است مبدل شما را برای همیشه از بین ببرد
•    اگر هم پکیج را رسوب زدایی نکنید، خسارت جدی به پکیج شما وارد می شود. گفتنی است رسوب گیری پکیج یک مشکل شایع در پکیج هاست و اینطور نیست که فقط برای پکیج شما اتفاق افتاده باشد
شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که این رسوب پکیج از کجا می آید؟ پاسخ این سوال واضح است. املاحی که داخل آب وجود دارد پس از مدتی که شما از پکیج استفاده می کنید این املاح کم کم ته نشین میشود و  به جدار مبدل و جدار لوله میچسبد و این ته نشینی املاح در کارکرد پکیج اخلال ایجاد می کند و هرچه زود باید این مشکل را از بین برد.  

مشکلاتی که به تبع ته نشینی رسوب و املاح داخل پکیج دیواری بوتان یا ایران رادیاتور ایجاد می شود

•    زمانی که داخل لوله پر از املاح میشود دیگر آب نمیتواند آنطور که باید داخل لوله حرکت کند  و به تبع آن نمیتواند وظیفه اش که منتقل کردن گرما به رادیاتورهاست را انجام دهد
•    وقتی مبدل حرارتی شما را املاح پر میکند ، دیوار آن حالت عایق حرارتی میشود و گرما به گونه ای که باید به آب گردشی داخل مدار نمیرسد و راندمان گرمایش سیستم خیلی پایین می آید
•    حالا اگر پکیج ما مداوم رسوب بگیرد و ما هم عمل رسوب گیری را انجام دهیم چه اتفاقی میفتد؟ خب واضح است که پکیج شما سوراخ میشود.

اعزام فوری تعمیرکار پکیج

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

•    به پکیخ خود مسلط شوید و خودتان عیوب معمولی را برطرف کنید
•    اگر پکیج ایراد اساسی داشت یا زمان سرویس کامل آن شده بود با ما تماس بگیرید
•     خدمات تعمیر پکیج، سرویس رفع نشتی، اسید شویی در بیتاسرویس سریعا انجام میپذیرد
•    تعمیر پکیج ایران رادیاتور  با اعزام سرویسکار از زمان تماس در کمتر از یک ساعت
•    سرویس و رفع عیب توسط تعمیرکاران و سرویسکاران ماهر و دوره دیده انجام میشود
•    سرویس پکیج اسید شویی پکیج رفع عیب پکیج تماماً در محل انجام شده و به هیچ وجه پکیج شما جا به جا نخواهد شد
•    خدمات ، تعمیرات ، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در انواع مدل های موجود
•    پکیج ایران رادیاتور در ۷ مدل ام  ایی بی ، اکو  ، ال ، کا  و بی ام  در خانه ها موجود هستند   M , L , B , E , BM , K  , Eco
•    اسید شویی و تعمیر انواع مدل پکیج ایران رادیاتور 
•     مجموعه ی بیتاسرویس فعالیت خود را از بیست سال پیش با جذب تعمیرکاران و سرویسکاران  مجرب و تعلیم دیده آغاز کرده
•    تمام سرویسکاران آزمون های  مختلفی را برای پیوستن به گروه تعمیرات ما گذرانده اند  و موفق به اخذ مدارک معتبر شده اند  

  تعمیرکار ایران رادیاتور

•    با هزینه معقول
•    تعمیرات با ضمانت
•    ضمانت کتبی قطعات تا شش ماه
•    سرویس توسط افراد با تجربه
•    قطعات ۱۰۰% اصلی
•    تعمیرات بدون جابجایی
•    خوش قول و حضور به موقع
•    سرویس پکیج ایران رادیاتور تمامی مدل ها
•    انواع مدلهای پکیج ایران رادیاتور
•    L24ff _ M24ff _ Bm _E24ff _eco _ k
•    پکیج ها به دو نوع زمینی و دیواری تقسیم می شوند
•    بیتاسرویس تعمیرات پکیج های زمینی را نیزمیپذیرد

سرویس پکیج ایران رادیاتور 

•     سرویس پکیج فقط بررسی قطعات خراب نیست
•    سرویس پکیج یعنی پکیج به کار کرد اولیه و  نرمال خود برگردد
•    با سرویس قطعات سبب جلوگیری از معیوب شدن قطعات در آستانه ی معیوبی شوید
•    تعمیر پکیج نیازمند دوره های علمی  بوده و در کنار آن تجربه نیز اهمیت دارد
•    هیچ گاه یک تعمیرکار پکیج فقط به واسطه ی تجربه نمیتواند سرویس درستی انجام دهد
•    تحصیلات آکادمیک  مثل تحصیلات دانشگاهی در رشته های مرتبط با تعمیرات مثل شاخه های رشته مکانیک
•    تحصیلات آکادمیک در مرحله بعد مثل دوره های آموزشی تخصصی تعمیر پکیج عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل M E B
در صورتی که شما از پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ استفاده میکنید و در حال حاضر به مشکل بر خورده است ، لازم است بدانید کلیه پکیج های سری M -Eco- E – B – BM جزو پکیج های آنالوگ میباشند و همگی از یک نوع عیب یابی برخوردار میباشند و در این نوع پکیج ها عیب مورد نظر توسط چشمک زدن چراغ هایی که روی پانل قرار دارد و اعدادی از ۳۰ تا ۸۰ دارد مشخص میشود .

تنظیم شعله پکیج

یکی از تنظیماتی که اکثر تعمیرکاران معمولا در انجام صحیح آن مشکل دارند یعنی تنظیم شعله پکیج دیواری را به صورت کامل توضیح میدهیم :

تنظیم شعله پکیج دیواری با فشارسنج میلی بار

پیچ برنجی خروجی شیر گاز را باز میکنید و شیلنگ فشارسنج را درون آن قرار بدید و پس از باز کردن آب مصرفی و روشن شدن شعله بلند دستگاه فشار گاز خروجی از شیر کنترل را اندازه گیری کنید …
معمولا اکثر تعمیرکاران تنظیم شعله کوتاه و بلند. پکیج را به صورت تجربی و چشمی انجام میدهند فارغ از اینکه عواقب این کارو نمی دانند .
با توجه به اینکه کوتاه بودن حتی یک میلیمتر از شعله پکیج باعث کم شدن ۵۰۰۰ کیلو کالری از ظرفیت اسمی پکیج خواهد شد به این معنا که اگر ظرفیت حرارتی شوفاژ دیواری منزل شما ۲۴ هزار میباشد با این کار ظرفیت حقیقی آن ۱۹ هزار میشود .
و همچنین در صورتی که حتی یک میلیمتر شعله را بلند تر تنظیم کنید باعث اختلال در عملکرد دستگاه شوفاژ دیواری خواهد شد به عنوان مثال باعث سرد و گرم شدن آب در حمام میشود و باعث رسوب گرفتن مبدل حرارتی میشود و …
تا به حال به این فکر نکرده اید که چرا وقتی یک پکیج را که مشکل سرد و گرم شدن آب مصرفی دارد رسوب زدایی میکنید و تنها دو ماه بدون مشکل کار میکند و بعد از مدتی محددا همان مشکل بروز می کند ؟
تنها دلیل آن عدم تنظیم شعله پکیج با دستگاه فشارسنج میلی بار 

کد های خطای پکیج ایران رادیاتور 

روش رفع خطای ۴۰ و ۷۰ و E1 در پکیج ایران رادیاتور 

در صورتی که مشاهده کردید چراغ های ۴۰ و ۷۰ روی پانل پکیج چشمک می‌زند و عملکرد پکیج به طور کامل قطع شده است شما می‌بایست با دقت به زیر پکیج ابتدا شیر پرکن را که زیر همه پکیج ها نصب شده است را در پکیج خود پیدا کنید (برای مشاهده شیر پرکن باید خم شوید) این شیر در برخی از پکیج های ایران رادیاتور به رنگ مشکی هست و در برخی مدل ها به رنگ آبی میباشد. البته باید دقت کنید که با شیرهای رفت و برگشت و آب مصرفی که با شیلنگ به پکیج متصل شده اند اشتباه نگیرید. در صورتی که این شیر از خود پکیج خارج شده و جزوی از قطعات پکیج محسوب می شود و ولوم آن که پلاستیکی و گِرد میباشد از زیر پکیج بیرون زده که قاعدتا زمانی که برای اولین بارقصد استفاده از شیر پرکن را دارید می‌بایست خم شده و به زیر پکیج توجه کنید و در غیر این صورت قابل مشاهده نیست.
برای رفع خطای ۴۰ و ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ یا ساده تر بگم زمانی که پکیج خاموش شده و چراغ های سبز رنگ که عدد زیر آنها ۴۰ و ۷۰ میباشد شروع به چشمک زدن می کند. شما باید شیر پرکن را به سمت چپ بچرخانید و چشمتان به عقربه گیج فشار دستگاه (مانومتر بار) باشد هر موقع عقربه روی خط ۱/۵ بار آمد سریعا اقدام به بستن شیر پرکن نمایید. (البته تا ۲ بار نیز مجاز است).
خطای ۴۰ و ۷۰ که شرح رفع این عیب را یاد گرفتید یکی از خطاهایی می‌باشد که در پکیج های آنالوگ به صورت مکرر اتفاق می‌افتد (البته هر چند روز یکبار) و مشابه همین خطا در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور با کد خطای E1 نمایان می‌شود که طریقه رفع خطای E1 کاملا شبیه به پکیج های آنالوگ میباشد.
در این بخش کدهای خطای انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور را ارائه داده ایم . لازم به ذکر هست که جهت عیب یابی در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور {روی پانل} چراغ هایی قرار دارد که از ۳۰ تا ۸۰ میباشد و در صورت خرابی قسمتی از دستگاه یک یا چندین چراغ همزمان چشمک میزنند که شما میتوانید عیب بوجود آمده را از عدد چراغ هایی که چشمک میزنند شناسایی کرده و جهت رفع عیب اقدام نمایید .
در صورت بروز عیبی که برد کنترل شناسایی کرده باشد با چشمک زدن یک یا چند چراغ به طور همزمان به ما اعلام می‌کند که عیب از کدام قسمت پکیج میباشد.
مثلا اگر چراغ های ۴۰_۷۰_۸۰ چشمک می‌زنند نشانه فعال شدن ترموستات حد ۱۰۵ درجه میباشد که البته سنسور NTC دمای معمولی را تشخیص داده است و به عبارتی این خطا به دلایل زیر اتفاق می افتد :
•    رسوب داشتن مبدل ثانویه
•    بسته بودن شیرهای رفت و برگشت شوفاژ زیر پکیج و یا شیرهای بالا و پایین رادیاتور
•    کثیف بودن صافی برنجی برگشت و یا شیلنگ برگشت (زیر پمپ پکیج)
•    خرابی سنسور NTC و یا ترموستات حد
•    سوختن و یا جام بودن پمپ سیرکولاسیون و یا بسته بودن ایرونت هواگیری روی پمپ
•    سوختن شیر موتوری و یا بسته بودن مسیر بایپاس

نمایندگی تعمیرات پکیج در کرج و تهران

استفاده از پکیج و آبگرمکن های دیواری به عنوان منبع تامین کننده انرژی گرمایی، نسبت به گذشته افزایش داشته است و امروزه مشاهده می کنید که در بسیاری از آپارتمان های مسکونی و اداری از این دستگاه استفاده می شود. با توجه به نزدیک تر شدن به فصل سرما میزان مراجعات جهت نصب، سرویس و تعمیر پکیج و انواع آبگرمکن افزایش می یابد و لازم است که هر خانواده برای کسب اطمینان از سیستم گرمایشی منزل خود اقدامات لازم را به عمل آورد.
البته بررسی و سرویس منظم وسایل برقی پر کاربرد در بازه های زمانی مختلف توصیه می شود، به علت اینکه اگر دستگاه به هر دلیلی دچار مشکلات فنی شده باشد، می توان قبل از به وجود آمدن خرابی ها و خطرات احتمالی مشکل را رفع نمود و به تعمیر آن پرداخت و به این وسیله هزینه ها را نیز کاهش داد. البته به این نکته توجه کنید که هر وسیله و دستگاهی عمر مفیدی دارد و شما با رعایت اصول تعیین شده در استفاده از آن می توانید عمر آن را افزایش داده و به مدت طولانی تری از پکیج یا آبگرمکن دیواری استفاده کنید، اما این موضوع نسبی است و نمی توان تضمین کرد که در صورت کاربری صحیح هرگز نیاز به تعمیرات پکیج پیدا نخواهید کرد.
مجموعه بیتاسرویس یکی از نمایندگی های مجاز در در کرج و تهران است که با هدف ارائه ی خدمات با کیفیت به همشهریان عزیز آماده ی سرویس دهی به متقاضیان در زمینه ی تعمیرات پکیج و آبگرمکن های دیواری می باشد. ما با برخورداری از سال ها تجربه، دانش فنی و مهارت کافی در خصوص تعمیر پکیج های ایرانی و خارجی از برند های مختلفی هم چون ایران رادیاتور، ناوین کره جنوبی، ولف آلمان و ... فعال هستیم و شما می توانید با برقراری تماس از طریق شماره های موجود در این سایت از سرویس های ما بهره مند شوید.
پکیج یا آبگرمکن دیواری به عنوان یکی از وسایل ضروری در هر ساختمان مسکونی یا اداری است. این دستگاه نیز مثل یخچال فریزر در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرد؛ بنابراین توجه به اینکه چگونه کار می کند و اینکه دچار مشکلی نشده باشد، بسیار بسیار اهمیت دارد. معمولا دستگاه های گرمایش و سرمایشی در زندگی امروزی ما نقش خیلی مهم دارند به ویژه در فصول سرد میزان کارکرد پکیج خیلی بیشتر می شود و تامین کننده ی آب گرم مصرفی و همچنین گرمای لازم برای گرم کردن محیط خواهد بود. اگر در شهرکرج و تهران هستید و به خدمات مرتبط با نصب و تعمیر آبگرمکن احتیاج دارید، راه ارتباطی با مجموعه ی بیتاسرویس برقراری تماس تلفنی از طریق شماره های موجود در این سایت می باشد.
بعد از تماس شما، یکی از تعمیر کاران و تکنیسین های مجرب ما به آدرسی که اعلام کرده اید اعزام می شود. بهترین ویژگی سرویس های مجموعه ی ما این است که تمامی خدمات مرتبط با تعمیر پکیج در محل صورت می گیرد و نیازی به جا به جایی دستگاه نیست. امروزه این روش بسیار متداول شده است و سهولت بیشتری را در رفع مشکلات به وجود آمده فراهم می نماید. شما در منزل یا محل کار خود هستید و تنها از طریق یک تماس می توانید مشکلات به وجود امده را بر طرف نمایید. خیلی از شما عزیزان شاید تا حدی به نحوه ی کارکرد پکیج آشنایی داشته باشید اما تاکید می کنیم که در هنگام به وجود امدن مشکلات از دستکاری دستگاه بپرهیزید و اصطلاحا کار را به کاردان بسپارید.
حتی اگر اطلاعات تئوری در مورد چگونگی نحوه ی تعمیر و ساختار و قطعات داخلی این آبگرمکن دیواری داشته باشید، اما بدون تجربه ی عملی و مهارت در این خصوص نخواهید توانست مشکل را به صورت کامل حل کنید؛ پس نگران نباشید و فقط با ما تماس بگیرید.
سرویس و تعمیر انواع پکیج یکی از اصلی ترین تخصص های بیتا سرویی در کرج و تهران می باشد.

نصب پکیج در کرج و تهران

با توجه به اینکه برای نصب دستگاه نیاز به رعایت استانداردهای لازم می باشد، به طور معمول افراد از خدمات نصب پکیج نمایندگی های مجاز بهره مند می شوند. البته برخی از تعمیرگاه های معتبر نیز این خدمات را ارائه می دهند و بیتاسرویس در کرج و تهران یکی از آنهاست. در راه اندازی این وسیله به جهت حفظ ایمنی، باید تمامی اصول و استاندارد ها اعمال شود و این کار تنها از عهده ی کسانی بر می اید که در این خصوص دارای تجربه کافی هستند. به شما توصیه می کنیم در صورتی که به تازگی این دستگاه را خریداری کرده اید، برای نصب پکیج حتما از خدمات نمایندگی مجاز برند دستگاه در شهر محل سکونت خود استفاده کنید و در غیر این صورت این کار را به تعمیرگاه های معتبر بسپارید.

عوامل موثر بر قیمت سرویس و تعمیر پکیج

هزینه تعمیر پکیج

یکی از شایع ترین مشکلات تاسیساتی خانه ها و آپارتمان ها، از کارافتادن آبگرمکن ها و پکیج ها است. گاهی صرفا خاموش شدن شعله دلیل توقف کار است که اغلب می شود به راحتی و با دنبال کردن دستورالعمل کارخانه تولیدکننده، که بصورت برچسب بر روی بدنه آبگرمکن یا پکیج نصب شده است، دوباره آن را روشن کرد (توجه: در صورت خاموش بودن شعله و استشمام بوی گاز، فورا شیر اصلی گاز را ببیند و از یک متخصص کمک بگیرید). اگر خاموش شدن شمعک پیلوت زیاد اتفاق می افتد، حتما از یک نیروی متخصص بخواهید ترموکوبل آبگرمکن و پکیج را چک کند (ترموکوبل وسیله ای که به منظور ایمنی بیشتر در وسایل گازسوز مورد استفاده قرارمی گیرد. وظیفه این قطعه ضروری، قطع کامل گاز بلافاصله پس از خاموش شدن شمعک پیلوت است). بسیار دیده شده که ترموکوبل به مرور زمان و به دلیل گرفتگی و کثیف شدن کارکرد خود را از دست می دهد و در مواقع اضطرار گاز را قطع نمی کند. بنابراین حتما نسبت به استشمام بوی گاز حساس و آگاه باشید. 
بعضی از موارد پیش آمده مثل نشتی مخزن آبگرمکن و پکیج قابل تعمیر نیست و یا اصلا هزینه تعمیر به صرفه نیست. در این صورت تعویض مخزن تنها راه چاره است.

انواع سفارش سرویس و تعمیر پکیج

اغلب سفارش سرویس و تعمیر پکیج های دیواری شامل موارد زیر است:
•    هواگیری پکیج
•    شستشوی پکیج
•    اسید شویی پکیج
•    گرم نشدن آب پکیج
•    عیب یابی کد خطای پکیج

برق یا گاز پکیج

برخی مدل های آبگرمکن ها و یا پکیج های مخزن دار از گاز برای گرم کردن آب داخل مخزن استفاده می کنند و مدل های دیگری هم با استفاده از المنت های الکتریکی. عملکرد مدل های گازسوز به اندازه مدل های مشابه الکتریکی بهینه نیست اما قیمت پایین تر گاز نسبت به برق باعث استقبال بیشتر بسیاری از افراد به مدل گازسوز می باشد. صرف نظر از این موضوع هزینه تعمیرات ترموستات یا المنت های گرم کننده تفاوت چندانی با هم ندارند و بیشتر هزینه اولیه خرید و نصب هر کدام از این مدل هاست که متفاوت است.

تعمیر یا تعویض پکیج در کرج و تهران

تصمیم گیری برای تعمیر یا تعویض موارد تاسیساتی حتما باید پس از مشاوره گرفتن از نیروی های متخصص اتفاق بیافتد. در کل می توان گفت که بیشترین خدمات تعمیراتی پکیج که منجر به تعویض قطعه شده اند مربوط به نشتی یا سوراخ شدن مخازن پوسیده می باشد. 
این خدمت توسط متخصصین تاسیسات ساختمان و تعمیرات لوازم خانگی ارائه می شود.

تعمیرات پکیج در کرج و تهران

راحت ترین روش عیب یابی به منظور تعمیرات پکیج که در مورد تمامی پکیج های معمول صدق میکند، ترتیب کار قطعات است.
پکیج دستگاهی است بسیار منطقی که مرحله به مرحله کار انجام میدهد و قطعات در پکیج به ترتیب و یکی پس از دیگری شروع به کار میکنند.
این موضوع کار را کمی اسانتر میکند. مخصوصا برای شخصی که ترتیب عملکرد قطعات در پکیج را بخوبی شناخته باشد. و قدرت انالیز کردن نیز داشته باشد.
بعنوان مثال اگر پکیجی تا مرحله کار کردن فن پیش رفت اما جرقه ای مشاهده نشد،  طبق جدول میدانیم که بعد از فن پرشر سوییچ هوا در مدار است.
یعنی بعد از مرحله فن باید پرشر سوییچ (در پکیج های فن دار) بسته شده باشد. و بعد از بسته شدن این قطعه جرقه مشاهده میشود.
پس در اینجا پرشر هوا و جرقه زن مورد بررسی قرار میگیرند. بهمین سادگی.

 (بخوانید تا کمترهزینه کنید)

نمایندگی تعمیر پکیج در کرج و تهران

02133060066                   
09121074065  

         
با گارانتی خدمات و قطعات اورجینال کیفیت را با ما متفاوت احساس کنید .
بیتاسرویس با استفاده از تکنسین های باتجربه بالا در زمینه تعمیر پکیج بصورت تخصصی کیفیت را به شما هدیه می دهد.
ما با کمک شما و درصد بالای رضایتمندی مشتریان شعبه خود را در کرج افتتاح کردیم.
تعمیر پکیج کلیه برند های :
ایران رادیاتور _ ناوین کره جنوبی، ولف آلمان_ گلدایران _ ال جی و…

نمایندگی تعمیر پکیج کرج

پیشنهاد ما به شما مطالعه مطلب زیر است چرا که ایرادات رایج در پکیج ها امده که ما روش حل این ایرادات را برای شما اورده ایم:

تعمیرکار پکیج کرج

۱.بار پکیج نباید از یک بیشتر باشد انرا مشاهده کنید و اگر تنظیم نبود با ما تماس بگیرید تا تلفنی شما را راهنمایی کنیم.
۲. خرابی پریز برق مورد دیگری است که باعث بوجود اوردن مشکل می شود بسیاری از موارد پریز برق دور از انتظار شما دچار خرابی شده و دارای برق نیست .
۳.مدار شوفاز باید عاری از هوا باشد انرا بررسی کنید جهت هوا گیری با ما تماس بگیرید تا تلفنی شما را راهنمایی کنیم.

۴. وجود گاز و عدم قطع بودن آن را بررسی کنید.

تعمیر پکیج کرج 

تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس سالیانه دستگاه باعث کاهش مصرف و عملکرد بهتر و بازده بالای دستگاه می شود و همچنین قطعات دستگاه دچار استهلاک کمتری شده ودر نتیجه عمر پکیج شما بالا میرود .
چرا بیتاسرویس ؟
کیفیت خدمات 
استفاده از قطعات کاملا اصلی و اورجینال برای دستگاه شما که کیفیت خدمات و تعمیرات را بالاتر میبرد .
قیمت مناسب 
تعمیرکاران ما با تجربه و تخصص خود تا جای امکان قطعات دستگاه شما را سرویس میکنند تا هزینه های شما بالاتر نرود.

نمایندگی تعمیر پکیج کرج

02133060066
09121074065

نمایندگی تعمیر پکیج در کرج و تهران

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران ، کرج

تعمیر پکیج دسته خدمات مربوط به تعمیرات پکیج دیواری و عیب یابی پکیج دیواری در انواع پکیج دیواری است. تعمیر پکیج دیواری و عیب یابی آن از دغدغه های اکثر افراد است، زیرا همیشه امکان دسترسی سریع به تعمیرکار پکیج وجود ندارد. تعمیرکاران ما در گروه “خدمت از ما” دارای سابقه و تجربه کافی در تعمیر انواع پکیج دیواری هستند و در سریع ترین زمان برای انجام کلیه خدمات مربوط به نصب پکیج ، تعمیر پکیج و هواگیری پکیج دیواری به محل شما می رسند. تعمیر آبگرمکن دیواری شامل عیب یابی پکیج دیواری گلدیران ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، تعمیرات پکیج گلدیران ، تعمیرات پکیج LG ، تعمیرات پکیج ناوین کره جنوب ولف آلمان،سرویس پکیج و … می شود. تعمیرات پکیج دیواری حتما باید به دست افراد متخصص تعمیر پکیج و نصب پکیج سپرده شود.

بیتا سرویس ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر پکیج دیواری و آبگرمکن دیواری در تهران و کرج تعمیرات پکیج

________________________________________

اهمیت تعمیر پکیج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست که در ایران هم از آن به خوبی استقبال می شود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. هنگامی که مشکلی برای پکیج و آبگرمکن دیواری به وجود می آید باید سریعا برای تعمیر پکیج دیواری خود اقدام کنید و برنامه ای برای سرویس پکیج دیواری در نظر بگیرید. زیرا اگر یک پکیج دچار خرابی و یا از کار افتادگی شود ، زندگی ساکنان را مختل می کند . در نظر داشته باشید که برای تعمیرات پکیج دیواری و عیب یابی پکیج دیواری مواردی از قبیل : شناخت دستگاه پکیج و آشنایی با نوع آن ، آشنایی با عیوب متداول پکیج ، حرفه ای بودن تعمیرکار پکیج و تجربه او لازم است.
 
________________________________________

قیمت تعمیر پکیج

متناسب با تعمیرات مورد نیاز دستگاه شما و این که چه قطعاتی نیاز به تعویض دارند ، دستمزد ، قیمت تعمیر پکیج می تواند متفاوت باشد. حتما فاکتور هزینه ها و لیست قیمت مربوط به خدمت مورد نظر در پایان کار در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت تا با خیال راحت مبلغ را بپردازید.
 
________________________________________

رایج ترین مواردی که نیاز به تعمیر پکیج دارند

•    پکیج و لوله های آن دود می زند.
•    پکیج روشن نمی شود.
•    خاموش و روشن شدن دستگاه
•    از لوله های پکیج آب می ریزد.
•    فشار آب گرم کم شده است.
•    از آبگرمکن صدای مداوم می آید.
•    شوفاژ و رادیاتور گرم نمی شود.
•    از رادیاتورها آب می ریزد.
غیر از موارد بالا حتما مشکلات دیگری وجود دارد و در صورتی که برای شما پیش آمد می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین ها را در زمینه تعمیر پکیج ، با توجه به نوع دستگاه شما برایتان بفرستیم.
  ________________________________________

سوالات متداول در زمینه تعمیر پکیج

•    چرا مشعل پکیج روشن نمیشود؟
به دلالیلی مانند: نوسان فشار آب و یا نوسان جریان برق ، نقص در ورودی گاز و یا کمبود فشار گاز میباشد.
•    چرا دمای آب مصرفی کاهش یافته است؟
این مشکل میتواند دلایل زیادی داشته باشد مانند رسوب گرفتن مبدل ، افت فشار گاز ، امکان ایراد سنسور آب گرم میتواند باعث کاهش دمای آب مصرفی شود.
•    چرا مشعل به شکل انفجاری روشن میشود؟
می توان به عواملی مانند: فشار گاز ، فاصله نا مناسب الکترود و یا خرابی الکترود جرقه زن اشاره نمود که باعث این فرایند میشود و در صورت بروز این مشکل حتما به تعمیر پکیج خود اقدام نمایید.
•    دلایل پایین بودن فشار آب چیست؟
بروز این مشکل به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان به کم بودن فشار آب شهری ، نشتی از رادیاتور و یا لوله کشی اشتباه پکیج اشاره کرد راه حل این مشکل استفاده از پمپ آب خانگی برای افزایش آب است .
•    بهترین مدل پکیج و شوفاژ دیواری چیست؟
هر مدل برای شرایط خاصی طراحی شده است مدل مناسب بسته به  عواملی مانند نیاز مشتری، شرایط ساختمان، مصالح به کار رفته و وضعیت آب وهوایی هر منطقه انتخاب و نصب میشود .

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور و  از جمله خدمات پر در خواست مشتریان ما است که عده ای از تعمیرکاران را که به تعمیر پکیج ایران رادیاتور کاملا مسلط هستند را در این مجموعه قرار داده ایم تا خدمات با کیفیتی را به شهروندان تهرانی و کرجی  ارائه دهند. ________________________________________

ویژگی های تعمیرات پکیج دیواری توسط بیتاسرویس

•    متخصص بودن تعمیرکار و دارای تجربه بالا در زمینه تعمیر انواع پکیج
•    سریع رسیدن تعمیرکار به محل شما و شروع کار عیب یابی پکیج دیواری
•    دارای مناطق فعال در تهران برای تعمیرات پکیج دیواری
•    استفاد از قطعات مناسب و اصلی برای تعمیر پکیج
•    قیمت مناسب و منصفانه برای خدمات مربوط به تعمیر و سرویس پکیج
•    ارائه فاکتور معتبر و تحویل به مشتری در پایان کار تعمیر پکیج
•    رعایت نظافت و تمیز کاری بعد از انجام کار
________________________________________

عیب یابی پکیج دیواری

جهت تعمیر پکیج و عیب یابی پکیج دیواری ، تعمیرکار پکیج می‌بایست با اطلاعات کافی راجع به قطعات و نحوه عملکرد آن‌ها ، ایراد دستگاه را پیدا کند. بهترین روشی که تعمیرکاران ما برایتعمیرات پکیج دیواری در پیش می گیرند، آنالیز کردن مشکل و قطعات مرتبط با آن مشکل است. مثلا اگر شعله دستگاه پس از روشن کردن ، تشکیل نشد ، عیب ناشی از تهویه نا مناسب پکیج می تواند باشد. ایرادات مکانیکی و برقی پکیج دیواری ، باید به صورت جداگانه بررسی شوند اما گاهی هر دوی آن ها با هم باعث ایجاد مشکل می شوند. این وظیفه تعمیرکار است که تعمیر پکیج را در هر دو بخش مکانیکی و برق آن انجام دهد.

________________________________________

خدمات ارائه شده ی تعمیر پکیج دیواری

معمولا کد خطای مربوط به تعمیر پکیج دیواری ها در دفترچه راهنمای آن وجود دارد اما بیش از 75 برند و بیش از 200 مدل دستگاه پکیج در ایران وجود دارد ، که حفظ این حجم از کدینگ خطای دستگاه ها بسیار سخت است و گاهی هم دفترچه آن در دسترس نیست. به همین دلیل گروه تعمیرات پکیج دیواری را با خدمات زیر گردآوری کرده ایم :
  تعمیرات پکیج گلدیران
  تعمیر پکیج ایران رادیاتور
  تعمیرات پکیج ال جی
  تعمیرات پکیج ولف آلمان و کره جنوبی
  تعمیرات پکیج دیواری در تهران
   تعمیرات پکیج دیواری در کرج و ...

________________________________________

سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری به صورت دوره ای و سالانه و رسوب زدایی پکیج دیواری دو موردی است که تاکید می کنیم حتما در شروع سرما برای آن اقدام کنید. معمولا در اکثر آب های مناطق کشور ما درصدی سختی آب و املاح وجود دارد. که این املاح هنگام گردش در لوله ها و مخازن پکیج دیواری رسوب کرده و به مرور زمان باعث فرسودگی و حتی سوراخ شدن مخازن می شود که اگر به موقع جلوی این تجمع رسوب ها گرفته نشود می تواند باعث خسارات جبران ناپذیر یا انجام تعمیر پکیج دیواری شود که شاید انجام تعمیرات هزینه ای بیشتر از سرویس پکیج دیواری برای شما داشته باشد. مهارت خاصی برای این کار وجود دارد که حتما از یک سرویسکار پکیج دیواری یا تعمیرکار پکیج دیواری باید کمک بگیرید.
________________________________________

موارد تعویض و تعمیرات پکیج دیواری

معمولا عیب های مشترک و یکسانی برای پکیج دیواری ها بروز می کند که افراد را برای تعمیرات پکیج دیواری به فکر می برد. مثلا گرم نشدن رادیاتور و گرم نشدن آب ، سوراخ شدن مخزن و پمپ ، مشکلات لوله کشی پکیج ، عدم تنظیم فشار پکیج ، خاموش شدن پکیج ، تعویض وسایل مختلف و … در صورت بروز هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید پس از آن که اطلاعات مربوط به مشکل و پکیج خود را دادید ، تعمیرکار مرتبط برای تعمیر پکیج شما ارسال خواهد شد.
________________________________________

تعمیر پکیج دیواری

پکیج های مجهز به سیستم عیب یاب پیشرفته و هوشمند در صورت بروز عیب احتمالی، کد مربوطه به صورت چشمک زن بر روی صفحۀ نمایشگر پکیج ظاهر میگردد. بعضی از خطاها سبب خاموش شدن دائم دستگاه میشوند که برای راه اندازی باید  دکمه راه اندازی مجدد (RESET) را حتما به مدت یک ثانیه فشار دهیم، اگر دستگاه روشن نشد لازم است که برای رفع عیب دستگاه و تعمیر پکیج اقدام شود. اما بعضی از خطاها سبب خاموش شدن موقت دستگاه میشوند در این حالت به محض برطرف شدن عیب، دستگاه به صورت خودکار عملکرد خود را از سر میگیرد.
ایرادهای پکیج ها به 4 گروه عمده تقسیم بندي میشوند:
•    ایرادهایی که با یک بار روشن و خاموش کردن دستگاه برطرف می شوند.
•    ایرادهایی که در صورت عدم تعمیر پکیج ، دستگاه قفل می شود و نیاز به عیب یابی پکیج دیواری دارد.
•    ایرادهایی که دستگاه به تعمیر پکیج نیاز دارد ، اما دستگاه قفل نمی شود ولی برخی از عملکردهای آن ضعیف می شود.
•    ایرادهایی که برای برطرف نمودن آنها بایست حتما دستگاه را ریست (RESET) نمود، که این دسته از ایرادها مربوط به وجود خرابی یا اشکال در دستگاه نمی باشد و به این معنی است که یکی از سیستمهاي امنیتی (سنسور حد ـ سنسور دود ـ سیستم یونیزاسیون و…) عمل کرده است و چراغ دکمۀ ریست به طور چشمک زن روشن و خاموش میشود که می بایست دکمۀ ریست را چند ثانیه فشار داده و رها کرد تا دستگاه به کار عادي خود ادامه دهد. به طورکلی هر زمان که دکمه ریست روشن و خاموش می شود نیاز است تا یک بار دستگاه ریست شود.
________________________________________

بررسی مشکلات مشتریان برای عیب یابی پکیج دیواری

علت عدم گرمای مناسب رادیاتورها چیست ؟

•    کوتاه بودن ارتفاع شعله
•    کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به گرمایشی ساختمان
•     وجود هوا در مدار
•     نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت دستگاه
•    استفاده از سوپاپ بایپ نامناسب

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری

پکیج دیواری یکی از وسایل خانه است که معمولا در فصول سرد به علت استفاده بیشتر از آن مخصوصا برای گرم نگه داشتن منزل، بیشتر نیاز به سرویس و تعمیرات پیدا می کند. سرویس و تعمیر پکیج دیواری نیز همانند تعمیر کولر گازی نیازمند داشتن مهارت، تخصص، تجربه و گذراندن آموزش های لازم در این زمینه می باشد. برای تعمیر پکیج دیواری نیاز است که ساختار شماتیک هر مدل از پکیج را بدانیم، همچنین مطلع بودن از انواع کد خطای پکیج های دیواری امری بسیار حیاتی بشمار می رود.

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری با چندین سال تجربه و تخصص و با داشتن کارشناسان حرفه ای و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج دیواری توانسته است خدماتی با کیفیت در زمینه سرویس و تعمیر پکیج دیواری به مشتریان خود ارائه نماید و بالاترین میزان رضایتمندی را از مشتریان عزیز خود داشته باشد.
 

اهمیت تعمیر پکیج دیواری

پکیج دیواری به علت اینکه یکی  از کم مصرف ترین سیستم های گرمایشی در دنیا می باشد، استقبال خوبی از آن در ایران شده است و مخصوصا در فصول سرد سال از اهمیت خاصی برخوردار است. این دستگاه همانند دیگر لوازم خانگی بعد از چند سال استفاده نیازمند سرویس و تعمیرات می باشد، این تعمیرات بسیار ضروری است چرا که یک پکیج با داشتن مشکل نمی تواند به درستی کار خود را انجام داده و گرمایش لازم را ایجاد نماید.
 

تعمیر و سرویس پکیج دیواری در نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج 

شماره های تماس ما برای ارسال فوری تعمیرکار به محل شما: 
09121074065  و   02133060066

ویژگی های مرکز تعمیر پکیج دیواری 

✔ خدمات سریع و فوری در تمامی نقاط تهران و کرج
✔ دارا بودن شعب مختلف در نقاط مختلف تهران و کرج
✔ وقت شناس بودن تعمیرکاران بیتا سرویس
✔ متخصص و با دانش بودن تعمیرکاران ما در زمینه تعمیر پکیج دیواری
✔ حرفه ای بودن تعمیرکاران ما در عیب یابی مشکلات پکیچ دیواری و آبگرمکن
✔ سابقه و تجربه زیاد در زمینه تعمیر انواع پکیج دیواری
✔ استفاده از قطعات اوریجینال برای تعمیرات پکیج در صورت نیاز
✔ قیمت های منصفانه و منطقی سرویس و تعمیرات پکیج دیواری
✔ برآورد هزینه های تخمینی قبل از انجام سرویس و تعمیرات

خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری بیتا سرویس

✔ تعویض قطعات در صورت لزوم با قطعات اصلی 
 ✔ تعمیرات موتورخانه و مشعل
✔ رفع مشکل آب ریزش از پکیج
✔ رفع مشکل نداشتن آب گرم پکیج
✔ رفع مشکل روشن نشدن پکیج
✔ رفع مشکل کم فشار بودن آب گرم پکیج
✔ نصب انواع آبگرمکن های دیواری
✔ اسیدشویی پکیج دیواری و آبگرمکن با پمپ و سرویس کامل آن
✔ و تمامی موارد دیگر.
 

مواردی که نیاز به سرویس و تعمیر پکیج دیواری است

✔ روشن نشدن پکیج
✔ خاموش شدن یهویی دستگاه
✔ ریزش آب از لوله های پکیج دیواری
✔ کم شدن فشار آب گرم
✔ بیرون زدن دود از لوله های پکیج
✔ صدای مداوم دادن آبگرم کن
✔ گرم نشدن شوفاژ یا رادیاتور
مطمعنا مشکلات دیگری نیز این وسط وجود دارد که ممکن است برای پکیج دیواری شما بوجود بیاید که باید در سریع ترین زمان ممکن با متخصصین تعمیرات پکیج دیواری بیتا سرویس تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل پکیج دیواری شما اقدام نمایند.

سرویس پکیج دیواری

کلیه خدمات سرویس پکیج دیواری را از سرویس کار پکیج دیواری یستا سرویس بخواهید، ما با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و کرج در سریع ترین زمان ممکن با ارسال کارشناسان خود نسبت به سرویس پکیج دیواری و سرویس آبگرمکن دیواری شما عزیزان اقدام خواهیم کرد.

خدمات سرویس پکیج دیواری و سرویس آبگرمکن دیواری ما شامل موارد زیر می باشد:

✔ بازدید پمپ
✔ سیستم های ایمنی
✔ کنترل فیلتر
سرویس مشعل
✔ هواگیری پکیج
✔ جرم گیری و تعویض قطعات
✔ تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت
✔ تعویض قطعات در صورت لزوم

هزینه تعمیر پکیج دیواری

قیمت تعمیر پکیج دیواری با توجه به برند و مدل دستگاه و میزان خرابی آن متفاوت خواهد بود. با توجه به میزان خرابی دستگاه و اینکه نیاز به تعویض قطعات داشته باشد یا نه و همچنین مواردی مانند دستمزد تعمیرکار پکیج دیواری و … مشخص خواهد شد. در پایان کار نیز تمامی هزینه ها با ارائه فاکتور تقدیم مشتریان عزیزان قرار خواهد گرفت.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,سرویس کار موتورخانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

سرویس و تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر و نگه داری موتورخانه شامل کوچکترین کار موتورخانه مانند چک کردن فشار و دمای اجزای موتورخانه تا کارهای بزرگتر مانند تعویض و یا تعمیر قطعات موتورخانه می شود. بیتا سرویس فعال در زمینه تعمیر و سرویس تاسیسات موتورخانه. با ما تماس بگیرید.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

نصب مشعل شوفاژ | تعمیر مشعل شوفاژ در کرج و تهران | عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,تعویض شیر رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران | تعمیر رادیاتور | تعویض رادیاتور شوفاژ

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

تعمیر پکیج | مزایای پکیج نسبت به سایر وسایل گرمایشی و تعمیر پکیج در کرج و تهران

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. هنگامی که مشکلی برای پکیج و آبگرمکن دیواری به وجود می آید باید سریعا برای تعمیر پکیج دیواری خود اقدام کنید و برنامه ای برای سرویس پکیج دیواری در نظر بگیرید. زیرا اگر یک پکیج دچار خرابی و یا از کار افتادگی شود ، زندگی ساکنان را مختل می کند .