تعمیر پکیج ایران رادیاتور,مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور,تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج و تهران | قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  • دوشنبه 19 فروردین 1398
  • 278 نفر

مرکز تعمیرات پکیج بیتاسرویس، سال هاست علاوه بر تعمیرات کولر گازی در زمینه سرویس و تعمیر پکیج دیواری و زمینی فعالیت داشته و همواره بهترین تعمیرکار پکیج را برای شما ارسال خواهد کرد.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

بهترین مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور

مرکز تعمیرات پکیج بیتاسرویس، سال هاست علاوه بر تعمیرات کولر گازی در زمینه سرویس و تعمیر پکیج دیواری و زمینی فعالیت داشته و همواره بهترین تعمیرکار پکیج را برای شما ارسال خواهد کرد.
همانطور که می دانید شرکت ایران رادیاتور یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید انواع پکیج می باشد و بطور متناوب محصولات جدیدی را به بازار معرفی می کند. بنابراین لازمه انجام تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط تعمیرکار، بروز بودن اطلاعات وی از سیستم پکیج و نقاط قوت و ضعف دستگاه می باشد. لذا این اطمینان را داشته باشید که تعمیرکاران بیتاسرویس کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

چرا تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را به بیتاسرویس بسپارید؟

برای اینکه تمام تعمیرات و سرویس پکیج خود را به گروه فنی بیتاسرویس بسپارید دلایل بسیاری موجود است. از سابقه طولانی تا تعمیرکارن متخصص و با تجربه. در زیر لیستی از علت هایی که شما می بایست تعمیر پکیج ایران ردایاتور خود را به تعمیرکار پکیج ما بسپارید ذکر شده است.

تعمیرکاران حرفه ای پکیج

به جرات می توانیم بگوییم بهترین تعمیرکاران پکیج در بیتاسرویس مشغول به فعالیت هستند. تعمیرکاران ما بطور منظم در دوره های آموزشی سرویس و تعمیرات پکیج شرکت کرده و با محصولات و متدهای جدید آشنا می شوند. آنها قادر به سرویس و تعمیر انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور می باشند. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با بیتاسرویس تماس بگیرید.

هزینه کم تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تمامی تعمیرکاران ما سال هاست که به شغل تعمیرات پکیج مشغول هستند. تجربه و تبحر در عیب یابی صحیح و تمرکز بر تعمیر و نه تعویض قطعات، موجب می شود تا هزینه های ناشی از تعمیرات پکیج شما تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کند. این در حالی است که با سپردن امور تعمیرات پکیج خود به افراد نابلد ممکن است نه تنها رفع اشکال دستگاه صورت نگیرد، بلکه بخش های دیگر نیز آسیب دیده و یا با تشخیص اشتباه و تعویض قطعات مجبور به پرداخت هزینه های اضافی تعویض قطعات دستگاه شوید.
با توجه به آنچه گفته شد اولین و مهم ترین اقدام شما در زمان بروز مشکل در عملکرد پکیج، تماس با یک مرکز معتبر تعمیرات پکیج می باشد. همچنین هزینه و خرابی های ناشی از جابجایی پکیج به تعمیرگاه موجب شد تا ما تکنسین های خود را با هماهنگی قبلی و طبق ساعت و روز پیشنهادی شما به محل اعزام کنیم. ما تمام تعمیرات خود را در محل در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهیم.
 
دراینجا لازم به ذکر است محاسبه قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور همگی بر مبنای تعرفه تعمیرات پکیج صورت می گیرد.

تعمیرات پکیج در کمترین زمان ممکن

ما بدلیل داشتن شعب متعدد در کرج و تهران، پس از اعلام درخواست تعمیر از طرف شما، کمتر از ۶۰ دقیقه در محل حاضر خواهیم بود. تجربه و تعداد بالای پروژه های کاری ما ثابت کرده است که در بد ترین حالت کار تعمیرات شما از ۲ ساعت بیشتر طول نخواهید کشید. برای دریافت لیست کامل خدمات پکیج همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان

تیم مشاورین ما در بیتاسرویس همگی دارای گواهینامه مهارت های فنی هستند. در صورت بروز مشکل در پکیج ایران رادیاتور تنها با یک تماس می توانید مشکل دستگاه خود را مطرح کرده و بطور رایگان از راهنمایی های لازم جهت رفع مشکل بهره مند شوید. 
تلاش ما بر رفع مشکلات پکیج شما بصورت تلفنی و بدون صرف هزینه های زیاد می باشد و طبق آمار درصد زیادی از خرابی های پکیج ایران رادیاتور بصورت تلفنی توسط مشاورین ما بصورت رایگان برطرف شده است. حال اگر پس از انجام مشاوره موفق به رفع ایراد دستگاه نشدید، درخواست اعزام تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور نیز برای شما ثبت می گردد.
سخن پایانی…
تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به هرکسی واگذار نکنید
بدلیل حساسیت بالای لوازم احتراق زا مثل پکیج، در صورت عدم کارکرد صحیح دستگاه، به هیچ عنوان بررسی و تعمیر آن را به افراد نابلد و غیر حرفه ای واگذار نکنید. چرا که ممکن است متحمل آسیب های جبران ناپذیری مثل آتش سوزی شوید.

تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و خدمات آن

قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری خیلی زود توانست جای سیستم گرمایشی قدیمی را بگیرد و به بهترین تکنولوژی ها تبدیل شد که هم گرمابخش خانه ها شد و هم آب مصرفی مورد نیاز را به راحتی گرم می‌کند. پکیج از هر برند و مدلی که باشد روزی به تعمیر نیاز دارد. تعرفه تعمیرات پکیج در بیتاسرویس بر اساس نرخ اتحادیه و با هماهنگی شرکت های مربوطه تعیین شده است. در این تعرفه لیستی از خدمات مورد نظر با قیمت های مشخص قرار دارد که در اختیار سرویس کاران قرار می گیرد. با بیتاسرویس ، نگران هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور خود نباشید. زیرا کیفیت سرویس های ما کاملا با هزینه های شما متناسب خواهد بود.

  عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

  هواگیری پکیج ایران رادیاتور

  اسیدشویی پکیج ایران رادیاتور

  تنظیم فشار پکیج ایران رادیاتور

  راه اندازی پکیج ایران رادیاتور

  رفع عیب پکیج ایران رادیاتور

با پرداخت هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور خود را بیمه کنید!

طبق نظر کارشناسان ما ، اگر به صورت منظم و دوره ای برای سرویس پکیج دیواری اقدام نکنید ، مجبورید تا 5 یا 6 برابر هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور ، برای تعمیر پکیج بپردازید. با سرویس و نگهداری به موقع می توانید از خرابی های احتمالی جلوگیری کنید و پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را از حوادث و عیب های محتمل بیمه کنید. در نظر داشته باشید وقتی که پکیج آبگرمکن را به صورت سالانه سرویس می کنید ، عمر دستگاه و کارکرد آن را بهبود می بخشید.
 

لیست قیمت خدمات پکیج

هر زمان که متوجه شدید به خدمات پکیج و تعمیرات یا سرویس پکیج ایران رادیاتور نیاز دارید ، با تعمیرکاران متخصص ما تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید. لیست قیمت خدمات پکیج کاملا منصفانه و متناسب با بودجه خانواده ها تعیین شده است.

مناطق تحت پوشش تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شمال تهران

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور کرج

اجرت تعمیرات پکیج

هنگامی که برای تعمیر پکیج و سرویس پکیج دیواری برای سرویس دوره ای یا سالانه اقدام می کنید ، سرویسکار موظف است تمامی اجزای پکیج دیواری ایران رادیاتور را بررسی کند و تعمیرات مورد نیاز را اعمال کند. شاید دستگاه شما نیازی به تعمیرات نداشته باشد ، اما حتما به سرویس نیاز دارد ، که در آخر اجرت تعمیرات پکیج نیز در هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور شامل می شود.
تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

حتما برایتان پیش آمده است که پکیج دیواری ایران رادیاتور شما ، دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعمیر پکیج دیواری داشته باشید ، در این صورت می توانید تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران را به ما بسپارید.

سرویس پکیج و  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

در زیر برای راهنمایی بهتر شما ، لیستی از مشکلاتی که معمولا برای پکیج رخ می دهد و در آن صورت باید به مرکز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران مراجعه کنید را مشاهده کنید. 

پکیج شما سر و صدای زیادی تولید می کند ?

  علت : تنظیم نبودن شیر برقی ، خرابی پمپ آب ، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی . 
روش تعمیر:در این صورت با تشخیص سرویس کار باید هواگیری و رسوب زدایی انجام شود.

گرمایش آب نوسان داشته باشد ?

 علت : تنظیم نبودن ترموستات ، پمپ ، مبدل و شیر تنظیم. سرویسکار می تواند تمامی این موارد را تعمیر کند.

فن پیکج روشن نمی شود ?

 علت : فن دستگاه دچار مشکل شده است و حتما باید سرویس شود.

عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

1.    اگر پکیج روشن نمی شود ، در این صورت برق دستگاه یا مشعل آن مشکل دارد و باید توسط سرویسکار تعمیر شود.
2.    اگر دستگاه پکیج و شوفاژ به خوبی گرم نمی شود ، در این صورت مشکل از مشعل و دیگ پکیج است.
3.    اگر دستگاه شما آب را خیلی گرم نمی کند، در این صورت امکان دارد که مشکل از ترموستات یا پمپ آب باشد.
4.    اگر متوجه شدید که فشار آب گرم کم شده ،احتمالا در لوله کشی آب سرد و گرم ایرادی وجود دارد.
5.    در صورتی که بوی بدی از دستگاه احساس کردید ، امکان دارد که تهویه پکیج دچار مشکل شده است.
 

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

در صورتی که ، پکیج دیواری خود را از نمایندگی رسمی ایران رادیاتور خریداری کردید ، این شرکت ضمانت نامه ای مدت دار ، برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور به شما می دهد. اگر به هر دلیلی نمایندگی آن در دسترس نباشد یا مدت آن تمام شده باشد ، سرویسکاران شرکت بیتاسرویس، در زمینه راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور به کمک شما می آیند.

نکات تعمیر و نگهداری از دستگاه پکیج دیواری ایران رادیاتور

  یک سری نکات مربوط به تعمیر و نگهداری پکیج است که اگر یاد بگیریم به ما در بهره برداری از دستگاه پکیج خانه کمک می کند.
•    اولین نکته این است که به دمای پکیج دقت داشته باشیم که از دمای عادی و معمول خارج نشود
•    دومین نکته این است که به هیچ وجه در زیر پکیج وسایل گازسوز استفاده نشود ایجاد شعله کند
•    سومین نکته اینکه هرگاه مشکلی برای پکیج پیش آمد اول با متخصص مربوطه مشورت کنیم و از وی کمک بگیریم
•    نکته بعدی اینکه در صورتی که رسوب گیر استفاده می کنیم که املاح باعث گرفتگی لوله نشود، هر چند ماهی آن را تعویض کنیم
•    فشار هوای فضایی که دستگاه در آن قرار دارد نباید منفی شود و فن های با قدرت زیاد مانند کولر و … که هوای فضای داخل را میگیرند و به بیرون فضا میدهند نباید در فضای نصب دستگاه استفاده شوند
•    دقت داشته باشیم که نشتی آب در مسیر لوله آب به دور خانه و درون رادیاتورها و شوفاژ وجود نداشته باشد
•    باید مواظب بود که به هیچ وجه پکیج بدون آب کار نکند زیرا خیلی برای پکیج زیانبار است
•    نباید بگذاریم فشار آب سیستم بسته دستگاه به کمتر از یک برسد و اگر چنین شد، شیر پر کن را باز کنیم تا فشار بالا بیاید و پس از آن که فشار به بالای عدد یک رسید شیر را ببندیم
 

آموزش رسوب زدایی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

•    اول اینکه باید این نکته را یادآور شویم که انجام این کار متخصص خود را میخواهد و اگر در این کار تخصص ندارید، خود را برای انجام آن به زحمت نیندازید
•    دوم اینکه اگر سعی کنیم کاری کنیم که پکیج رسوب نگیرد و از این کار پیش گیری کنیم کار خود را بسیار ساده تر کرده ایم
•    برای جلوگیری از رسوب پکیج می بایست در سر راه آب در گردش، فیلتر نصب کنیم. این فیلتر در ورودی آب اصلی ورودی به پکیج نصب می گردد
حال اگر به هر حال پکیج رسوب گرفت و خواستیم رسوب گیری را انجام دهیم، باید مراحل زیر را انجام دهیم:
•    اول اینکه باید شیر آب گرم را باز کنیم و شیر شوفاژ را نیز باز بگذاریم که فشار پکیج به صفر برسد. البته قبلش باید شیر ورودی پکیج را هم ببندیم.
•    پس از مرحله فوقباید روکش پکیج را باز کنیم و مبدل مربوط به پکیج را باز کنیم و پایین بیاوریم
•    ماده ای که برای اسیدشویی  استفاده میشود، ماده ای است که اسمش دیسکلر است. اگر این ماده به بدن بخورد باعث میشود بدن دچار سوختگی شده و حتی اگر بوی این ماده هم به شما بخورد، باعث میشود تنفس شما دچار اختلال شود پس خیلی مواظب باشید.
•    از هر اسیدی برای شستشو استفاده نشود. اینطور نیست که هر اسیدی بتواند املاح داخلی مبدل و … را از بین ببرد.
•    و هم چنین حواستان باشد که هرگز از اسیدهای خیلی قوی و جوهرنمک و … استفاده نکنید که ممکن است مبدل شما را برای همیشه از بین ببرد
•    اگر هم پکیج را رسوب زدایی نکنید، خسارت جدی به پکیج شما وارد می شود. گفتنی است رسوب گیری پکیج یک مشکل شایع در پکیج هاست و اینطور نیست که فقط برای پکیج شما اتفاق افتاده باشد
شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که این رسوب پکیج از کجا می آید؟ پاسخ این سوال واضح است. املاحی که داخل آب وجود دارد پس از مدتی که شما از پکیج استفاده می کنید این املاح کم کم ته نشین میشود و  به جدار مبدل و جدار لوله میچسبد و این ته نشینی املاح در کارکرد پکیج اخلال ایجاد می کند و هرچه زود باید این مشکل را از بین برد.  

مشکلاتی که به تبع ته نشینی رسوب و املاح داخل پکیج دیواری بوتان یا ایران رادیاتور ایجاد می شود

•    زمانی که داخل لوله پر از املاح میشود دیگر آب نمیتواند آنطور که باید داخل لوله حرکت کند  و به تبع آن نمیتواند وظیفه اش که منتقل کردن گرما به رادیاتورهاست را انجام دهد
•    وقتی مبدل حرارتی شما را املاح پر میکند ، دیوار آن حالت عایق حرارتی میشود و گرما به گونه ای که باید به آب گردشی داخل مدار نمیرسد و راندمان گرمایش سیستم خیلی پایین می آید
•    حالا اگر پکیج ما مداوم رسوب بگیرد و ما هم عمل رسوب گیری را انجام دهیم چه اتفاقی میفتد؟ خب واضح است که پکیج شما سوراخ میشود.

اعزام فوری تعمیرکار پکیج

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

•    به پکیخ خود مسلط شوید و خودتان عیوب معمولی را برطرف کنید
•    اگر پکیج ایراد اساسی داشت یا زمان سرویس کامل آن شده بود با ما تماس بگیرید
•     خدمات تعمیر پکیج، سرویس رفع نشتی، اسید شویی در بیتاسرویس سریعا انجام میپذیرد
•    تعمیر پکیج ایران رادیاتور  با اعزام سرویسکار از زمان تماس در کمتر از یک ساعت
•    سرویس و رفع عیب توسط تعمیرکاران و سرویسکاران ماهر و دوره دیده انجام میشود
•    سرویس پکیج اسید شویی پکیج رفع عیب پکیج تماماً در محل انجام شده و به هیچ وجه پکیج شما جا به جا نخواهد شد
•    خدمات ، تعمیرات ، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در انواع مدل های موجود
•    پکیج ایران رادیاتور در ۷ مدل ام  ایی بی ، اکو  ، ال ، کا  و بی ام  در خانه ها موجود هستند   M , L , B , E , BM , K  , Eco
•    اسید شویی و تعمیر انواع مدل پکیج ایران رادیاتور 
•     مجموعه ی بیتاسرویس فعالیت خود را از بیست سال پیش با جذب تعمیرکاران و سرویسکاران  مجرب و تعلیم دیده آغاز کرده
•    تمام سرویسکاران آزمون های  مختلفی را برای پیوستن به گروه تعمیرات ما گذرانده اند  و موفق به اخذ مدارک معتبر شده اند  

  تعمیرکار ایران رادیاتور

•    با هزینه معقول
•    تعمیرات با ضمانت
•    ضمانت کتبی قطعات تا شش ماه
•    سرویس توسط افراد با تجربه
•    قطعات ۱۰۰% اصلی
•    تعمیرات بدون جابجایی
•    خوش قول و حضور به موقع
•    سرویس پکیج ایران رادیاتور تمامی مدل ها
•    انواع مدلهای پکیج ایران رادیاتور
•    L24ff _ M24ff _ Bm _E24ff _eco _ k
•    پکیج ها به دو نوع زمینی و دیواری تقسیم می شوند
•    بیتاسرویس تعمیرات پکیج های زمینی را نیزمیپذیرد

سرویس پکیج ایران رادیاتور 

•     سرویس پکیج فقط بررسی قطعات خراب نیست
•    سرویس پکیج یعنی پکیج به کار کرد اولیه و  نرمال خود برگردد
•    با سرویس قطعات سبب جلوگیری از معیوب شدن قطعات در آستانه ی معیوبی شوید
•    تعمیر پکیج نیازمند دوره های علمی  بوده و در کنار آن تجربه نیز اهمیت دارد
•    هیچ گاه یک تعمیرکار پکیج فقط به واسطه ی تجربه نمیتواند سرویس درستی انجام دهد
•    تحصیلات آکادمیک  مثل تحصیلات دانشگاهی در رشته های مرتبط با تعمیرات مثل شاخه های رشته مکانیک
•    تحصیلات آکادمیک در مرحله بعد مثل دوره های آموزشی تخصصی تعمیر پکیج عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل M E B
در صورتی که شما از پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ استفاده میکنید و در حال حاضر به مشکل بر خورده است ، لازم است بدانید کلیه پکیج های سری M -Eco- E – B – BM جزو پکیج های آنالوگ میباشند و همگی از یک نوع عیب یابی برخوردار میباشند و در این نوع پکیج ها عیب مورد نظر توسط چشمک زدن چراغ هایی که روی پانل قرار دارد و اعدادی از ۳۰ تا ۸۰ دارد مشخص میشود .

تنظیم شعله پکیج

یکی از تنظیماتی که اکثر تعمیرکاران معمولا در انجام صحیح آن مشکل دارند یعنی تنظیم شعله پکیج دیواری را به صورت کامل توضیح میدهیم :

تنظیم شعله پکیج دیواری با فشارسنج میلی بار

پیچ برنجی خروجی شیر گاز را باز میکنید و شیلنگ فشارسنج را درون آن قرار بدید و پس از باز کردن آب مصرفی و روشن شدن شعله بلند دستگاه فشار گاز خروجی از شیر کنترل را اندازه گیری کنید …
معمولا اکثر تعمیرکاران تنظیم شعله کوتاه و بلند. پکیج را به صورت تجربی و چشمی انجام میدهند فارغ از اینکه عواقب این کارو نمی دانند .
با توجه به اینکه کوتاه بودن حتی یک میلیمتر از شعله پکیج باعث کم شدن ۵۰۰۰ کیلو کالری از ظرفیت اسمی پکیج خواهد شد به این معنا که اگر ظرفیت حرارتی شوفاژ دیواری منزل شما ۲۴ هزار میباشد با این کار ظرفیت حقیقی آن ۱۹ هزار میشود .
و همچنین در صورتی که حتی یک میلیمتر شعله را بلند تر تنظیم کنید باعث اختلال در عملکرد دستگاه شوفاژ دیواری خواهد شد به عنوان مثال باعث سرد و گرم شدن آب در حمام میشود و باعث رسوب گرفتن مبدل حرارتی میشود و …
تا به حال به این فکر نکرده اید که چرا وقتی یک پکیج را که مشکل سرد و گرم شدن آب مصرفی دارد رسوب زدایی میکنید و تنها دو ماه بدون مشکل کار میکند و بعد از مدتی محددا همان مشکل بروز می کند ؟
تنها دلیل آن عدم تنظیم شعله پکیج با دستگاه فشارسنج میلی بار 

کد های خطای پکیج ایران رادیاتور 

روش رفع خطای ۴۰ و ۷۰ و E1 در پکیج ایران رادیاتور 

در صورتی که مشاهده کردید چراغ های ۴۰ و ۷۰ روی پانل پکیج چشمک می‌زند و عملکرد پکیج به طور کامل قطع شده است شما می‌بایست با دقت به زیر پکیج ابتدا شیر پرکن را که زیر همه پکیج ها نصب شده است را در پکیج خود پیدا کنید (برای مشاهده شیر پرکن باید خم شوید) این شیر در برخی از پکیج های ایران رادیاتور به رنگ مشکی هست و در برخی مدل ها به رنگ آبی میباشد. البته باید دقت کنید که با شیرهای رفت و برگشت و آب مصرفی که با شیلنگ به پکیج متصل شده اند اشتباه نگیرید. در صورتی که این شیر از خود پکیج خارج شده و جزوی از قطعات پکیج محسوب می شود و ولوم آن که پلاستیکی و گِرد میباشد از زیر پکیج بیرون زده که قاعدتا زمانی که برای اولین بارقصد استفاده از شیر پرکن را دارید می‌بایست خم شده و به زیر پکیج توجه کنید و در غیر این صورت قابل مشاهده نیست.
برای رفع خطای ۴۰ و ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ یا ساده تر بگم زمانی که پکیج خاموش شده و چراغ های سبز رنگ که عدد زیر آنها ۴۰ و ۷۰ میباشد شروع به چشمک زدن می کند. شما باید شیر پرکن را به سمت چپ بچرخانید و چشمتان به عقربه گیج فشار دستگاه (مانومتر بار) باشد هر موقع عقربه روی خط ۱/۵ بار آمد سریعا اقدام به بستن شیر پرکن نمایید. (البته تا ۲ بار نیز مجاز است).
خطای ۴۰ و ۷۰ که شرح رفع این عیب را یاد گرفتید یکی از خطاهایی می‌باشد که در پکیج های آنالوگ به صورت مکرر اتفاق می‌افتد (البته هر چند روز یکبار) و مشابه همین خطا در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور با کد خطای E1 نمایان می‌شود که طریقه رفع خطای E1 کاملا شبیه به پکیج های آنالوگ میباشد.
در این بخش کدهای خطای انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور را ارائه داده ایم . لازم به ذکر هست که جهت عیب یابی در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور {روی پانل} چراغ هایی قرار دارد که از ۳۰ تا ۸۰ میباشد و در صورت خرابی قسمتی از دستگاه یک یا چندین چراغ همزمان چشمک میزنند که شما میتوانید عیب بوجود آمده را از عدد چراغ هایی که چشمک میزنند شناسایی کرده و جهت رفع عیب اقدام نمایید .
در صورت بروز عیبی که برد کنترل شناسایی کرده باشد با چشمک زدن یک یا چند چراغ به طور همزمان به ما اعلام می‌کند که عیب از کدام قسمت پکیج میباشد.
مثلا اگر چراغ های ۴۰_۷۰_۸۰ چشمک می‌زنند نشانه فعال شدن ترموستات حد ۱۰۵ درجه میباشد که البته سنسور NTC دمای معمولی را تشخیص داده است و به عبارتی این خطا به دلایل زیر اتفاق می افتد :
•    رسوب داشتن مبدل ثانویه
•    بسته بودن شیرهای رفت و برگشت شوفاژ زیر پکیج و یا شیرهای بالا و پایین رادیاتور
•    کثیف بودن صافی برنجی برگشت و یا شیلنگ برگشت (زیر پمپ پکیج)
•    خرابی سنسور NTC و یا ترموستات حد
•    سوختن و یا جام بودن پمپ سیرکولاسیون و یا بسته بودن ایرونت هواگیری روی پمپ
•    سوختن شیر موتوری و یا بسته بودن مسیر بایپاس

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,سرویس کار موتورخانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

موتورخانه و نحوه سرویس کردن موتورخانه در کرج و تهران

تعمیر و نگه داری موتورخانه شامل کوچکترین کار موتورخانه مانند چک کردن فشار و دمای اجزای موتورخانه تا کارهای بزرگتر مانند تعویض و یا تعمیر قطعات موتورخانه می شود.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

انواع مشعل و مراحل عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,تعویض شیر رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

انواع رادیاتور شوفاژ،مزایا و چگونگی نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

تعمیر پکیج | مزایای پکیج نسبت به سایر وسایل گرمایشی و تعمیر پکیج در کرج و تهران |

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. هنگامی که مشکلی برای پکیج و آبگرمکن دیواری به وجود می آید باید سریعا برای تعمیر پکیج دیواری خود اقدام کنید و برنامه ای برای سرویس پکیج دیواری در نظر بگیرید. زیرا اگر یک پکیج دچار خرابی و یا از کار افتادگی شود ، زندگی ساکنان را مختل می کند .