لوله کسی توکار داکت اسپیلیت,لوله کشی توکار کولرگازی

لوله کشی توکار داکت اسپلیت | لوله کشی توکار کولرگازی (اسپیلت ، اسپیلیت)

  • جمعه 20 اردیبهشت 1398
  • 3205 نفر

امروزه یکی از رویکردهای تازه ای که در تاسیسات بسیاری از ساختمان ها به ویژه در حین لوله کشی و انجام امور تاسیساتی مورد استفاده قرار میگیرد لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت ها می باشد.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

مرکز اجرای لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت 

امروزه یکی از رویکردهای تازه ای که در تاسیسات بسیاری از ساختمان ها به ویژه در حین لوله کشی و انجام امور تاسیساتی مورد استفاده قرار میگیرد لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت ها می باشد. این روش با توجه به نتایج و عملکرد خوبی که از خود به جای گذاشته توانسته هر روزه بر محبوبیت خود بیافزاید و این مسئله کاملا امری طبیعی است که خانه‌هایی که اخیرا در ایران ساخته می‌شوند هم لوله‌کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت ها را مدنظر قرار بدهند تا در آینده بتوانند از این سیستم برای تهویه مطبوع خانه استفاده کنند. اگر بخواهیم توضیحات بیشتری در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم باید در جریان قرار بگیرید که لوله کشی توکار کولرگازی با لوله کشی های فاضلاب و همچنین لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان متفاوت می باشد و حتی این امکان وجود دارد که این لوله ها توسط لوله کش اب و فاضلات صورت نگیرد زیرا متخصص نصب کولر گازی تخصص لازم برای اجرای این نوع از لوله کشی را فرا گرفته است. اجرای این نوع از لوله کشی امروزه علاوه بر اینکه برای ساختمان های نوساز مورد استفاده قرار میگیرد برای ساختمان های قدیمی نیز کاربرد دارد البته باید در جریان باشید که در ساختمان های قدیمی میزان هزینه برآورد شده مقداری متفاوت خواهد بود.
اگر میخواهید با لوله کشی توکار کولر گازی و داکت اسپیلت ها بیشتر آشنا شوید بهتر است اول با مزایای این کار بیشتر آشنا شوید.

مزایای لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلیت

مزایای لوله کشی توکار داکت اسپیلیت

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که در نظر دارید از لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت استفاده کنید باید نسبت به مزایایی که استفاده از این روش با خود به همراه دارد آگاهی پیدا کنید. در این قسمت در نظر داریم به برخی از این مزایا بپردازیم که عبارتند از:
•    صدای بسیار کمتری از کولر گاز پنجره ای منتشر می شود که این قضیه به دور بودن موتور آن از پنل داخلی ارتباط دارد.
•    یکی از مهمترین مزایای آن میتوان به زیبایی پنل داخلی و همچنین قابلیت هماهنگ شدن آن با فضا و دکوراسیون داخلی خانه اشاره کرد.
•    این قابلیت را دارا می باشد که آن را در هر نقطه ای از منزل که تمایل دارید نصب نمایید.
•    مصرف برق را تا حد بسیار زیادی پایین می آورد.
•    صدا و لرزش شدیدی را حتی زمانی که آن را بر روی پنجره نصب می کنید با خود به همراه ندارد.
تمامی مواردی که در قسمت بالا به آنها اشاره کردیم جزء مهمترین دلایلی می باشد که افراد به سراغ استفاده از لوله کشی توکار کولر گازی می روند. البته با توجه به اینکه امروزه شرکت های تهویه مطبوع بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند شاید انتخاب برای متقاضیان مقداری سخت باشد اما باید بدانید که با در نظر گرفتن کارآیی و سابقه هر شرکت میتوان به یکی از بهترین ها دست پیدا کرد.

شرایط و نحوه نصب لوله کشی توکار کولرگازی چیست؟

لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت ها که به اصطلاح به آن لوله مسی کولر گازی نیز گفته می شود باعث ارتباط میان پنل داخلی و پنل خارجی آن می شود و در عین حال میتواند دلایل فنی بسیار بالا و حساسی را به دنبال داشته باشد. زیرا آنها در معرض رطوبت و گرد و غبار قرار می گیرند و حتی میتوانند سیکل سرما سازی اسپیلت را دچار مشکل کنند که در نتیجه تعمیر آن هزینه سنگینی را برای افراد به همراه خواهد داشت. از همین رو مسئله ای که اهمیت پیدا می کند این است که باید انجام کار را کاملا استاندارد و اصولی طی کنید تا هیچ خلل و یا کم کاری در نصب لوله های توکار کولر گازی ایجاد نشود. این مسئله به این دلیل بیان می شود که پس از نصب و سکونت مشتری در خانه اش در صورت بروز مشکل باید دوباره بخش زیادی از داخل منزل کنده شده تا عیب یابی شود که این مسئله هیچ جوره عملی نمی باشد بهترین روش برای جلوگیری از این اتفاقات و هزینه‌های سنگینی انجام کار به صورت کاملاً اصولی و منطقی توسط متخصصین این حرفه انجام می شود.
به ما برای اجرای لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت اعتماد کنید

اجرای لوله کشی توکار داکت اسپلیت
 
از انجایی که لوله کشی توکار کولر گازی و داکت اسپیلت ها از حسایت بسیار بالایی برخوردار می باشند بهتر است که کار را همیشه به کاردان بسپارید تا در صرف هزینه و زمان شما صرفه جویی شود.

بیتا سرویس سالهاست که در زمینه اجرای لوله کشی توکار کولر گازی و داکت اسپیلت به پروژه های مختلفی در ارگانهای دولتی و غیر دولتی در سراسر ایران بهترین خدمات را ارائه داده است و همیشه مورد اعتماد و رضایت مشتریان بوده است.
بیتاسرویس تشکیل شده است از تیمی از نصابان با تجربه و متخصص و زحمتکش که مجهز به تجهیزات و لوازم پیشرفته برای انجام پروژه های اصولی و کامل می باشد.
شما در هر زمان که به خدمات لوله کشی توکار کولر گازی یا داکت اسپیلت ها نیاز داشتید با ما تماس بگیرید تا تیمی از خدماتی نو و متفاوت را از ما دریافت کنید.

نکات کلیدی در اجرای لوله کشی توکار کولرگازی

اگر شما هم روزی تصمیم گرفتید که لوله کشی کولر گازی یا داکت اسپیلت خود را توکار انجام دهید بهتر است با برخی از نکات آشنا شوید تا از برخی از اشتباهاتی که ممکن است برای شما درد سر ساز یا حتی هزینه ساز باشد جلوگیری کنید.

•    سایز لوله های مسی را مناسب انتخاب کنید.

انتخاب سایز لوله های مسی جهت نصب  داکت اسپلیت ها و کولرهای گازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که اگر به درستی انتخاب نشود می تواند در میزان بازدهی دستگاه شما تاثیر بسزایی داشته باشد و انگاه شما مجبور به پرداخت هزینه های بسیار بیشتری برای تعویض و نصب مجدد لوله ها می شوید.

•     تمیز نگه داشتن لوله ها

تمیز نگه داشتن لوله های کولر گازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به طوری که وجود گرد و خاک و غبار کثیفی و یا آلودگی باعث می شود عمر لوله ها کاهش بیابد پس بهتر است از انها خوب نگهداری شود تا آسیب نبیند. یکی از توصیه های ما به شما این می باشد که ابتدا و انتهای لوله ها را با درپوشی ببندید تا در حین انجام دیگر کار ساختمانی مصالح ساختمانی در درون لوله ها گیر نکند و باعث مسدود شدن انها نشود.

•     مراقب شکستن لوله ها باشید

در زمان لوله کشی، لوله های مسی هر دو قسمت در محل نصب یونیت داخلی و یونیت خارجی باید بیرون از دیوار قرار گیرند و تمامی طول لوله ها نباید به داخل دیوار بروند.
در محل نصب یونیت داخلی، لوله ها بین ۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر باید از دیوار بیرون آیند و در محل نصب یونیت خارجی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر . شکستگی لوله ها عمدتا در محل نصب یونیت داخلی و بخاطر عدم توجه و نبودن اطلاعات کافی سایر افرادی که در داخل ساختمان مشغول به کار می باشند بوجود می آید و بیشتر در زمان گچ کاری به لوله ها آسیب وارد می گردد.

•    لوله ها را عایق کنید.

بهتر است سراسر لوله ها را با عایق بپوشانید تا از وارد شدن هر گونه ضربه به لوله ها و یا وجود گردو غبار به داخل انها جلوگیری شود .
فرقی ندارد لوله شما در زیر کار باشد یا روی کار بهتر است کاملا لوله را عایق بندی کنید و لوله را به دیوار با ابزار بست کمربندی ببندید تا لوله ها شل نشوند.

•    به لوله خروجی آب دقت کنید

عملکرد کولر گازی به طور طبیعی به گونه ای می باشد که در هنگام کار کردن رطوبت محیط داخلی را جذب می کند و توسط لوله خروجی اب کولر گازی یا همان لوله درین کولر گازی به بیرون تخلیه می شود. حال اگر این لوله شیب کافی نداشته باشد یا مسیر ان مسدود شده باشد در فرایند تخلیه اب مشکل ایجاد می شود . پس دقت کنید هنگام اجرای پروژه لوله کشی توکار کولر گازی لوله خروجی اب دستگاه دارای شیب مناسب باشد و حین انجام کار چیزی باعث مسدود شدن آن نشود.

•    مراقب باشید لوله ها دزدیده نشوند.

در بعضی از ساختمان های در حال ساخت، پس از پایان لوله کشی توکار لوله های مسی به علت عدم توجه نگهبان ساختمان ، لوله های مسی بخاطر ارزش ریالی متاسفانه سرقت می شود.
بخاطر مشکلات بوجود آمده که در بالا و به اختصار توضیح داده به نصب راحت و سریع پانل یونیت داخلی کولر های گازی اسپلیت دیواری در مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری بنام باکس پنل(داکت) مبادرت می شود که مزایا و قابلیت های آن به شرح ذیل می باشد :
۱) باعث زیبایی محل لوله های کولر گازی داخل اتاق ها و محل مورد نظر تا قبل از نصب پانل داخلی می شود.
۲) حفاظتی است که از ضربه خوردن و شکستن لوله های مسی کولر گازی و صدمات جدی به آن ها قبل از نصب یونیت داخلی جلوگیری می کند و سلامتی لوله ها را تا زمان نصب کولر گازی اسپلیت تامین می نماید.
۳) آب بوجود آمده از رطوبت هوای محیط را به سهولت با آب بندی کامل به لوله درین  انتقال میدهد.
•    در هنگام لوله کشی در ارتفاع باید به ازای هر ۶ متر از تله روغن (oil trap) استفاده شود.
•    جهت عبور دادن لوله ها باید بر روی دیوار و سقف، سوراخی به اندازه این مجموعه تعبیه شود و قبل از اینکه این مجموعه از داخل سوراخ عبور کند یک لوله پلاستیکی مناسب داخل سوراخ قرار گرفته تا حفاظت بهتری به منظور جلوگیری از زخمی شدن برای لوله ها و کابل ارتباطی ایجاد شده باشد.
•    لوله ها باید به آرامی خم شده تا دور پهن نشوند. برای این منظور از لوله خم کن های فولادی و یا فنری استفاده نموده و به آرامی لوله ها را خم می کنیم.
•    سعی شود مسیر پر پیچ خم برای لوله انتخاب نشود.
•    لوله ها می بایست جدا از هم عایق شوند.
بهتر است به هیچ عنوان داخل لوله آب وارد نشود. در غیر این صورت موقع نصب دستگاه برروی لوله – به دلیل استفاده از نصاب های مختلف – مشکلات زیر برای دستگاه به وجود می آید:
1.    فشار سیستم بالا می رود.
2.    جریان مصرفی بالا می رود.
3.    ظرفیت سیستم کم می شود.
4.    رطوبت و آب در سیستم در قسمت لوله مویی باعث یخ زدگی شده و مسیر مبرد را مسدود می کند.
5.    در فلزات ایجاد خورندگی می کند.
6.    با روغن ترکیب شده و باعث تولید اسید ولجن می شود.

توجه:
از طول لوله کشی بیش از اندازه استاندارد جلوگیری کنید.
1.    لوله کشی بیش از اندازه استاندارد علی رغم اینکه ظرفیت دستگاه را کاهش می دهد، باعث کم شدن سطح روغن در کمپرسور و در نهایت خرابی کمپرسور نیز خواهد شد.
2.    به عملیات لوله کشی درین توجه فرمایید. در صورت امکان مسیر لوله ها باید بدون زانو باشد. در صورت صحیح نبودن شیب لوله درین، آب های تقطیر شده جریان پیدا نخواهند کرد.
3.    در صورتی که لوله درین بصورت افقی نصب می شود، شیب آن نباید کمتر از یک درصد باشد تا آب درین بتواند به صورت مناسب جریان یابد.
4.    در صورتی که لوله درین بدون سیفون به داخل فاضلاب آب راه یابد، بوی بد فاضلاب به داخل نشت خواهد کرد. لذا حتما انتهای لوله درین را به سیفون مجهز نمایید.

بهترین مرکز نصب لوله کشی توکار کولر گازی

لوله کشی توکار کولر گازی جزو یکی از مهم ترین و حساس ترین مرحله ای می باشد که برای آماده سازی یک ساختمان نیاز است و ما با داشتن بهترین تکنسین و نصابان با قیمت های بسیار مناسب همراه با گارانتی خدمات در سراسر تهران و کرج به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان می باشیم.

خدمات نصب  و سرویس کولرگازی مجموعه بیتا سرویس

مجموعه بیتا سرویس  متشکل از کادری متخصص، متعهد، مسئولیت پذیر، حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما در حیطه کارهای خدماتی نظیر تعمیر و سرویس پکیج، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و همچنین لوله کشی و نصب کولر گازی  در سراسر شهرتهران و کرج و سرویس دهی در محل می باشد.

لوله کشی توکار کولر گازی اینورتر در تهران و کرج

به یاد داشته باشید که لوله کشی توکار کولر گازی کاری بسیار تخصصی است. چرا که اگر هنگام لوله کشی و نصب کولر گازی ذره‌ای رطوبت و یا گرد و غبار در لوله ها باقی بماند تمامی سیکل سرما سازی کولر گازی مختل می شود. باتوجه به این موضوع در صورت بروز مشکل، شما مجبور خواهید بود هزینه های تعمیر کولر گازی را متقبل شوید. برای جلو گیری از این کار حتما با یک سرویس کار کولر گازی تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که در برخی موارد لوله کشی های غیر استاندار نیاز به تخریب مسیر لوله کشی خواهند داشت که هزینه آن بسیار بیشتر از تعمیر کولر گازی خواهد بود. بنابراین دوباره متذکر می شویم که برای لوله کشی توکار کولر گازی با یک متخصص تعمیر و سرویس کولر گازی تماس بگیرد. ما بیش از ۱۰ سال است که کار خدمات نصب، سرویس، تعمیر و شارژ گاز کولر گازی را در تهران و کرج انجام می دهیم و در این کار تخصص و اعتبار لازم را کسب کرده ایم.

عایق‌بندی و لوله‌کشی کولرگازی توسط همکاران ما

بهتر است از مکان نصب کولر لوله‌کشی را آغاز کنید. هر 50 سانت حداقل یک بست تعبیه کنید و لوله را به دیوار و یا هر تجهیز دیگری به غیر از تجهیزات گازی و یا برقی مهار کنید. این کار را تا انتها و روی بام ادامه دهید و سپس با رها کردن یکی دو متر از لوله، لوله را با دستگاه برش لوله برش دهید.
بهتر است پس از پایان لوله‌کشی حتما با استفاده از گچ روی لوله‌ها را خودتان بپوشانید تا از هر خطر احتمالی محفوظ باشند. در پایان و قبل از پوشاندن لوله‌ها با گچ حتما ابتدا لوله‌ها را تست کنید تا اگر نشتی داشت در همین زمان نشت‌یابی و نشتی برطرف شود زیرا پس از انجام کار مرتفع کردن این عیب نیازمند خرابکاری زیاد و هزینه زیاد می‌باشد.
ضمن اینکه قرار است شما کار را به کارفرما تحویل دهید و تست این لوله‌ها باعث می‌شود مسئولیت دیگری بر گردن شما در آینده نباشد.

اجرای لوله‌کشی کولرگازی در خانه‌های قدیمی توسط کارشناسان ما

همانگونه که توضیح داده شد لوله‌کشی توکار کولرگازی تنها منحصر به خانه‌های تازه ساز و در حال ساخت نیست. شما می‌توانید برای خانه‌های قدیمی خود از از روش لوله‌کشی توکار برای کولرگازی استفاده کنید. اما هزینه زیادتری باید انجام دهید زیرا هم نیاز به خرابکاری و شیار‌زنی دارید و هم اینکه باید بعدا دوباره گچ‌کاری و نقاشی ساختمان و یا کاغذ دیواری انجام شود.
در صورت نیاز به لوله‌کشی توکار کولرگازی با ما تماس بگیرید تا ضمن برخورداری از مشاوره رایگان کارشناسان ما در اولین فرصت و به زیباترین شکل این کار برای شما انجام شود.

آموزش لوله کشی مسی کولر گازی

لوله کشی مسی کولر گازی

در این مقاله آموزش مختصری در این رابطه ارائه می دهیم.

تهیه ابزار لوله کشی توکار کولر گازی

با توجه به آنچه گفته شد برای ایجاد ارتباط بین پنل های داخلی و خارجی در ابتدا شما باید بدانید که قرار است کجای محل کار یا خانه پنل داخلی را نصب نمایید. بعد از اطلاع از این قضیه می توانید متراژ لوله، ضخامت و شیوه انتقال را تعیین نمایید. قطعا بهترین شیوه ارتباط، لوله کشی توکار مسی است. چرا که وجود این رابط ها بصورت روکار باعث ایجاد مشکلاتی  از قبیل زشت کردن نمای ساختمان یا اشغال کردن فضای زیادی از محیط خواهد شد.
در این پروژه ما برای لوله کشی توکار کولر گازی از لوله پنج هشتم و سه هشتم با ضخامت ۰٫۳۰ و همچنین کابل شیلد ۵ در ۱٫۵ و ۲ در ۱٫۵ استفاده می کنیم. باید متذکر شویم که استفاده از لوله با ضخامت۰٫۳۰ بسیار مناسب است. چرا علاوه بر مقاومت بیشتر، هنگام خم کاری کار شما را راحت تر می کند.
فراموش نکنید که یکی از مهمترین ویژگی ها در لوله کشی توکار کولر گازی ضخامت لوله مسی است. استفاده از لوله های با ضخامت کم احتمال شکستن و یا پارگی لوله را بالاتر می برد.

عایق کردن لوله مسی توکار

عایق کردن لوله ها و کابل های شیلد بخش مهم کار لوله کشی توکار کولر گازی است. بنابراین در ادامه لوله پنج هشتم را عایق کرده و کابل های ۵ در ۱٫۵ و ۲ در ۱٫۵ را وسط لوله قرار داده و با پرایمر عایق می نماییم. نوار پرایمر علاوه بر عایق بودن باعث جلوگیری از صدمه دیدن لوله و کابل ها می گردد. حتما از سرویس کار کولر گازی بخواهید لوله ها را عایق کند چون عایق کاری علاوه بر مزیت های فوق باعث جلوگیری از اتلاف انرژی نیز خواهد شد.

 جاگذاری لوله های توکار

بعد از عایق کاری لوله ها، نوبت به جاگذاری لوله های مسی می رسد. باید بدانید که کمترین متراژ لوله کشی توکار کولر گازی برای کولرهای اسپلیت ۵ متر است. البته نباید فراموش کرد که این متراژ در واقع به ظرفیت کولر گازی و عمودی یا افقی بودن لوله کشی مسی مرتبط است. کمترین متراز لوله در این پروژه ۹ متر و بیشتر متراژ ۱۸ متر بود.
به یاد داشته باشید که کار جاگذاری لوله ها در لوله کشی مسی توکار کولر گازی نیاز به چند نفر نیروی کمکی دارد. همچنین برای بهتر شدن کار، بهترین قسمت های خانه یا محل کار را برای لوله کشی توکار مسی انتخاب نمایید تا کمتر به دیوار ها آسیب وارد شود. در این پروژه ما لوله ها را از داخل هواکش هود رد کردیم.
برای خم کردن لوله های مسی حتما از خم کن پنوماتیک استفاده کنید. زیرا امکان شکستن لوله مسی وجود دارد. به یاد داشته باشید شکسته شدن لوله های مسی در برخی موارد موجب از کار افتادن کمپرسور کولر گازی می شود. پس از خم کاری حتما از سالم بودن لوله ها اطمینان حاصل کنید.

 جوشکاری لوله مسی توکار

برای اتصال دو لوله مسی حتما از گشاد کن لوله مسی یا “سومبه” استفاده کنید. حتما هنگام جوشکاری از ایجاد نشتی در کولر گازی جلوگیری کنید. برای جلو گیری از نشتی درصورت امکان سعی کنید در لوله کشی های توکار از لوله های یک تیکه استفاده نمایید. 

پرچ کردن سر لوله ها

برای اتصال بهترین لوله به پنل های کولر گازی باید سر لوله ها را پرچ کنید تا اتصال محکم و بدون نشتی برقرار باشد. برای اینکار باید از دستگاه پرچ استفاده نمایید.

قیمت لوله کشی مسی کولر گازی

برای اطلاع از قیمت های نصب، سرویس، تعمیر، شارژ گاز و لوله کشی توکار کولر گازی می توانید با ما تماس بگیرید.

بیتا سرویس در زمینه فروش،نصب و خدمات مربوط به شرکت ال جی و گلدیران LG مرتبط با محصولاتی مانند پکیج، اسپلیت، داکت اسپلیت، مینی چیلر و چیلر به عنوان نمایندگی در حال فعالیت می باشد.

بیتا سرویس به عنوان نماینده مجاز شرکت اورین تهویه اقدامات مرتبط با فروش و نصب محصولات شرکت اورین تهویه( وستن ایر) اعم از:اسپلیت، داکت اسپلیت و فن کوئل،مینی چیلر و چیلر را بر عهده دارد.

 09121074065

 02133060066

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر موتورخانه و نگه داری موتورخانه یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود شما یک زمستان سرد را به راحتی پشت سر بگذارید.برای سرویس موتورخانه و تعمیر آن باید از افراد ماهر و باتجربه در زمینه تعمیر و عیب یابی موتورخانه کمک بگیرید.کارشناسان فنی ما در بیتا سرویس میتوانند با در اختیار گذاشتن تجارب خود در این زمینه شما را یاری کنند.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

تعمیر مشعل موتورخانه | نصب مشعل شوفاژ در کرج و تهران | عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.برای نصب و تعمیر مشعل موتورخانه با ما تماس بگیرید.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

نصب رادیاتور شوفاژ در تهران و کرج | جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.بیتا سرویس فعال در زمینه نصب انواع رادیاتور با دارا بودن بهترین نصاب رادیاتور در تهران و کرج.با ما تماس بگیرید.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس و تعمیر پکیج | هزینه تعمیر پکیج در تهران و کرج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.