لوله کشی روکار داکت اسپیلت,لوله کشی روکار کولرگازی

لوله کشی روکار داکت اسپلیت | لوله کشی روکار کولرگازی (اسپیلت ، اسپیلیت)

  • جمعه 20 اردیبهشت 1398
  • 4530 نفر

اجرا و تعمیرات لوله کشی روکار در سراسر تهران و کرج ، لوله کشی سرد و گرم و شوفاژ روکار09121074065

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

لوله کشی روکار

اجرا و تعمیرات لوله کشی روکار 09121074065 سراسر تهران و کرج ، لوله کشی سرد و گرم و شوفاژ روکار
لوله کشی روکار در مواقعی اجرا میشود که امکان لوله کشی توکار وجود ندارد و یا اجرای لوله کشی توکاربه سبب عملیات ساختمانی و بنایی بعد از آن بسیار دشوار و یا هزینه بر است.
پوسیدگی لوله توکار ,اضافه کردن انشعاب آب و فاضلاب,تغییر سیستم لوله کشی آب,فاضلاب و شوفاژ ساختماناز دلایل اصلی لوله کشی روکار میباشند که در برخی مواقع و البته بیشتر به دلایل قیمت ارزان تر
اجرا و تعمیرات این نوع لوله کشی را ترجیح میدهند.
تغییرات و تعمیرات جزیی لوله کشی گاز و فاضلاب نیز با لوله کشی روکار انجام پذیر است.
لوله کشی روی کار بهتر است از گوشه ها و مکانهایی که دید کمتری دارند کشیده شود تا به زیبایی محیط لطمه وارد نکند.
تا جایی که از لحاظ فنی امکان دارد باید از لوله هایی با قطر کمتر استفاده شود تا لوله کشی ظریف تر شود.
در برخی مواقع میتوان لوله کشی روکار را با داکت پوشاند.
لوله کشی آب سردوگرم و شوفاژ رفت و برگشت به صورت زوج انجام شود و هر زوج لوله شکل موازی
هم قرار بگیرند تا کار تمیز به نظر برسد.
در برخی موارد میتوان فقط لوله قسمتهایی را که آسیب دیده روکار کرد و بخش سالم را دست نزد.
لوله کشی از روکار واحد آپارتمان مسکونی , تجاری ,اداری خود را به بیتا سرویس محول کنید تا با مناسبترین قیمت,بهترین کیفیت لوله کشی را به شما ارایه دهیم.
برای لوله کشی روکار در شمال تهران,شرق تهران,غرب تهران,مرکز تهران و جنوب تهران با ما تماس بگیرید تا در حد توان به شما مشاوره و در صورت تمایل ارایه خدمات دهیم.

مزایای لوله کشی روکار 

مزایای لوله کشی روکار

همانطور که گفتیم در مواقعی که ما توانایی اجرای لوله کشی به صورت توکار را نداشته باشیم می بایست از لوله کشی به صورت روکار استفاده کنیم که از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 
•    راحتی در اضافه کردن انشعابات لوله ها
•    تغییر در سیستم لوله کشی
•    قیمت ارزان تر از لوله کشی توکار
•    احتمال کمتر در پوسیدگی لوله ها

نکاتی که بهتر است هنگام لوله کشی به صورت روکار مورد توجه قرار بگیرد

1.    لوله کشی روکار آب و یا لوله کشی روکار شوفاژ باید در به گونه ای انجام شوند که کمتر دیده شوند و تاثیر زیادی در تغییر ظاهر محیط نداشته باشند .
2.    تا جایی که می توان از لوله هایی استفاده کرد که قطر کمی دارند تا لوله کشی ظریف به نظر برسد .
3.    بهتر است لوله ها را به کمک داکت لوله روکار پوشش داد .این کار علاوه بر پوشاندن لوله می تواند نقش محافظتی نیز اجرا کند .
4.    در هنگام لوله کشی می توان با کمک گرفتن از یک متخصص دکوراسیون داخلی محل هایی را که قرار است لوله کشی صورت گیرد را به گونه ای مشخص کرد که دکوراسیون ساختمان سبک جدیدی بگیرد .
5.    در مکان هایی که در طبقه اول واقع شده اند می توان لوله کشی را در سقف پارکینگ و زیر زمین به صورت روکار انجام داد و از آنجا وارد ساختمان کرد .
6.    برای لوله کشی روکار شوفاژ حتما می بایست به نقشه ساختمان توجه کرد و در صورت امکان لوله کشی را به صورت روکار انجام داد .

اجرای لوله کشی روکار از بیرون ساختمان

•    در طبقات اول که در زیر آنها پارکینگ و یا زیرزمین وجود دارد، می توان نسبت به اجرای لوله کشی در زیر سقف پارکینگ و زیرزمین اقدام کرد و از کف واحد ساختمانی، لوله را به داخل آن انتقال داد. البته از کف سرویس بهداشتی، توالت و حمام و آشپزخانه نمی توان این کار را انجام داد؛ زیرا این کار باعث آسیب دیدن عایقکاری کف می شود. در صورت بررسی جوانب امر، می توان نسبت به انجام این عمل حتی از روی نما یا پشت ساختمان نیز اقدام کرد.
سوالی که در اینجا مطرح است این است که آیا لوله کشی روکار در شوفاژ کاربردی دارد یا نه.
برای پاسخ به این سوال، بایستی توجه کرد که در فرآیند طراحی و اجرای لوله کشی روکار در شوفاژ، به دلایل فنی امکان مانور کمتری نسبت به لوله کشی توکار برای آب مصرفی وجود دارد. به همین دلیل طراحی لوله کشی نباید با پیچیدگی های زیادی همراه باشد و اگر نقشه خانه به گونه ای آماده شده که اجازه طراحی ساده را نمی دهد، توصیه می شود که از روکار کردن لوله کشی برای شوفاژ خودداری شود.
با گذشت زمان و افزایش عمر ساختمان بسیاری از مصالح کار شده در ساختمان رو به فرسودگی و خرابی می رود. یکی از این موارد لوله کشی ساختمان می باشد که باید بازسازی و نو شود.
لوله هایی که قبلاً در ساختمان استفاده می شد از جنس گالوانیزه و آهنی بوده که مدت زمان عمر مفیدی دارد.
اگر سطح خارجی این لوله ها در معرض نم، رطوبت و تماس مستقیم آب باشد خیلی زودتر دچار زنگ زدگی می شوند و باید تعویض شوند که به دلیل سختی حدیده کردن و جوشکاری در بعضی از نقاط، و تخریب بسیاری از نقاط دیوار، کف و خراب شدگی ساختمان، تعویض اساسی لوله کشی ساختمان، ترمیم و بازسازی مقرون به صرفه و توجیه پذیر نمی باشد.

راه حل:
در این موارد لوله کشی به صورت روکار پیشنهاد می شود و لوله های داخل دیوار و کف ساختمان به حال خود رها شده و باقی می ماند. لوله کشی روکار را می توان با لوله های پلیمری (لوله های سفید یا سبز معروف) و5لایه انجام داد.
 لوله کشی روکار را می توان در مدت زمان 1 یا چند روز، بستگی به مقدار حجم کار درخواستی انجام داد. در صورت گسترده بودن حجم کار می توان مسیرهای آب مصرفی و سپس مسیرهای گرمایشی را در مراحل جداگانه ای اجرا کرد.
مزایا:
1.    این مدل لوله کشی از گوشه دیوار ها اجرا می شود و تمامی فواصل لوله کشی به صورت منظم و با فاصله های معین به دیوار یا کف مهار می شوند.
2.    با استفاده از لوله کشی روکار می توان سیستم گرمایش آب گرم مصرفی توسط آبگرمکن (دیواری یا زمینی) را به پکیج تغییر دهیم که در این صورت می توان برای گرمایش فضای ساختمان بخاری را حذف کرده و به سیستم گرمایشی شوفاژ (رادیاتور) تغییر دهیم که صرفه جویی در هزینه گاز مصرفی را با خود به همراه دارد.
3.    از دیگر مزیتهای لوله کشی روکار برطرف شدن افت فشار آب، در دسترس بودن لوله ها برای تغییرات بعدی و پیش بینی نشده ، افزایش سایز لوله ها و از همه مهمتر تخریب نکردن دیوارها و کف می باشد که مشکلات و هزینه های زیادی را برای اهالی ساختمان در پی دارد.

نحوه لوله کشی رو کار

نحوه لوله کشی رو کار

لوله کشی رو کار را همانگونه که توضیح داده شد هم برای لوله های آب گرم و سرد مصرفی و هم برای لوله های گرمایش از نوع رادیاتوری می توان انجام داد.
در ضمن لول کشی رو کار را هم می توان با راه حل و نقشه کشی قدیمی یعنی تعبیه والو ورودی برای هر طبقه و اتصال مستقیم به مکان های مصرفی انجام داد و هم می توان بصورت کلکتوری این کار را اجرا کرد.

لوله کشی آب گرم و سرد مصرفی با استفاده از روش های سنتی

در این روش خواه اصلاح لوله کشی قبلی به لوله کشی جدید باشد و خواه برای اولین بار اجرا شود از محل کنتور اصلی آب یک شاخه اصلی آب به ساختمان داده می شود که در مسیر آن یک والو ورودی دارد.
سپس با استفاده از یک سه راهی مسیری برای آب گرم کن و مسیری هم بصورت مستقیم و گاها با تعبیه یک والو مجزا برای مکان های مصرفی مانند حمام ، آشپزخانه، توالت و ... کشیده می شود.

لوله کشی آب گرم و سرد به طریق کلکتوری

لوله کشی کلکتوری بهترین نمونه از لوله کشی در خانه ها می باشد که در چندین سال گذشته بسیار باب شده است. در این روش شاخه آب اصلی به یک کلکتور داده می شود که همانند ترمینال عمل می کند. این کلکتور دارای شاخه های مختلف است و آب برای هر مکان مصرفی بصورت مجزا از کلکتور کشیده می شود.
بهترین مدل لوله کشی برای این روش لوله کشی 5 لایه است. برای این منظور باید یک شاخه اصلی از لوله پشت کنتور برای ورودی آب ساختمان به ورودی کلکتور نصب کنید. یک لوله هم باید از خروجی این لوله بصورت مستقیم به ورودی آب گرم کن وصل شود و خروجی آب گرم کن دوباره باید به ورودی دوم کلکتور داده شود.
اکنون دو مسیر مجزا در کلکتور دارید. مسیر اول مربوط به آب سرد و مسیر دوم مربوط به آب گرم می باشد. هر کلکتور بین 4 تا 8 خروجی آب را می تواند داشته باشد و البته این تعداد قابل افزایش هم هستند.
نکته مهم در این روش تعبیه کلکتور در منطقه ای است که ضمن در دسترس بودن بتوانید آن را هم مخفی کنید. معمولا کلکتور را در دل دیوار کار می کنند و به همین دلیل ممکن است مجبور به خراب کردن قسمتی از دیوار و یا ساخت جعبه ای مجزا برای آن باشید.
در ضمن باید کلکتور را خودتان سر هم کنید. اکنون باید برای هر منطقه مصرفی یک خروجی آب سرد و یک خروجی آب گرم در نظر گرفته و بصورت جفت جفت به منطقه مورد نظر لوله کشی کنید.
مثلا یک سرد و یک گرم برای حمام ، یکی برای توالت ، یکی برای آشپزخانه و .... خوبی این روش این است که برای هر منطقه شما به راحتی والو مجزا دارید و در ضمن آب گرم و سرد هم قابل کنترل بوسیله والو جداگانه هستند.
به یاد داشته باشید در این روش لوله آب اصلی باید بین 25 تا 32 باشد و لوله هایی که در ساختمان اجرا می کنید بهتر است با سایز 16 باشند.

لوله کشی رو کار از پشت کنتور توسط کارشناسان ما

برای هر واحد مصرفی یک والو ورودی بهتر است در نظر گرفته شود تا در زمان های مورد نیاز بتوانید به وسیله این والو آب ورودی آن منطقه را قطع کنید و سایر مناطق خانه آب مورد نیاز را داشته باشند.
لوله کشی بصورت رو کار و در مجاورت هم انجام می شود. یعنی دو لوله یکی برای آب گرم و دیگری برای آب سرد در کنار یکدیگر و با فاصله حدود نیم تا دو سانتی متر تا در صورت نیاز به داکت کشی مشکلی نباشد و در ضمن سردی لوله آب سرد بر گرمی لوله آب گرم تاثیر منفی نگذارد.
شاخه های مورد نیاز آب مصرفی در خانه در این روش هم می تواند بصورت شاخه های مستقل از شاخه اصلی گرفته شود و هم می تواند در مسیر اصلی تقسیم شود. منظور اینکه در هنگام دریافت شاخه ها از شاخه اصلی آب در یک منطقه از خانه از شاخه اصلی بصورت ترمینالی در سطح خانه پخش می شود در حالی که در حالت دوم لوله اصلی در مسیر به عنوان رایز اصلی کشیده می شود تا در مکان های مورد نیاز به آن شاخه داده شود.
در ضمن برای لوله کشی رو کار هم می توانید لوله کشی با لوله های 5 لایه ،گالوانیزه و یا لوله کشی آب تک لایه را انتخاب کنید و محدودیت در اجرا ندارند.

لوله کشی رو کار گرمایش

لوله کشی رو کار گرمایش

اگر نیاز به لوله کشی رو کار سیستم گرمایش دارید بهترین مدل برای اجرا مدل رادیاتوری است زیرا لوله کشی گرمایش از کف نیاز به باز سازی و رو سازی دارد و باید در کف اجرا شود. هر چند برخی از افراد از سیستم گرمایش از کف هم استفاده می کنند و بدون خراب کردن کف عایق کاری و لوله کشی گرمایش از کف را روی کف ساخته شده اجرا و دوباره کف سازی می کنند ولی باز هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.
لوله کشی رو کار رادیاتوری اغلب مناسب خانه های قدیمی است که نیاز به تغییر سیستم گرمایش خود دارند. در این حالت به جای آب گرم کن از پکیج استفاده می شود که باید ابتدا پکیج مناسب خریداری و نصب شود.
در روش قبلی گفتیم که یک لوله آب اصلی به آب گرم کن داده می شود که در این روش باید این آب به پکیج داده شود.
سیستم گرمایش یک سیستم چرخشی است. به این منظور که آب گرم خروجی از پکیج به کلکتور داده می شود و یک مسیر برگشت هم از کلکتور به پکیج تعبیه می شود. در این حالت آب توسط موتور و یا پمپ پکیج در مدار گرمایش به حرکت در می آید و گرم می شود. مسیر برگشت آب را به پکیج باز می گرداند و مسیر رفت آب گرم را به رادیاتور ها می رساند.
بنا بر این باید لوله ها به صورت جفت جفت کشیده شوند. لوله های رفت به بالای رادیاتور و لوله های برگشت به پایین رادیاتور بسته می شوند.

بهترین لوله برای لوله کشی رو کار گرمایش لوله با سایز 16 از نوع 5 لایه است.
پیشنهاد کارشناسان ما به شما این است که اگر می خواهید لوله کشی رو کار گرمایش کلکتوری داشته باشید و از پکیج استفاده کنید بهتر است لوله کشی رو کار گرم و سرد را هم بوسیله کلکتور و با استفاده از سیستم پکیج یک مرتبه انجام دهید.
توجه: قبل از اینکه کار لوله کشی ساختمان خود را به ما یا هر کس دیگه ای بسپارید، اول سوابق کاری آن مجموعه یا شخص را بررسی کنید و بخاطر لوله کشی ارزان کار خود را به هر کسی ندهید تا بعدا گرفتار هزینه های چند برابری بازسازی و یا انتخاب پیمانکار جدید نشوید

معایب لوله کشی روکار کولر گازی چیست؟

همچنین نکته ی دیگری که باید به آن دقت داشته باشید این است که هر وسیله ای علاوه بر اینکه فواید و مزایایی را با خود به همراه دارد مضراتی را نیز شامل می شود که باید به مرور زمان آنها را برطرف کرد تا مشتری علاقه و تمایل بیشتری به استفاده از آن از خود نشان دهد. از همین رو در این قسمت به معرفی برخی از معایب کولرگازی می پردازیم.
•    همانطور که میدانید در برخی موارد برای نصب این وسیله از لوله هایی ضخیم و کابل برق استفاده می شود که باعث اتصال پنل داخلی و بیرونی می شود که گاهی اوقات این کابل از وسط پذیرایی عبور می کند.
•    این امکان وجود دارد که آب کولر گازی در مرکزی ترین و حساس ترین نقطه منزل دچار ریزش شود و آسیب جدی را به دیوار و کاغذ دیواری وارد نماید.
•    نمای زشتی را به دلیل عبور کابل از وسط پذیرایی فراهم می آورد.
•    امکان آسیب رساندن به لوله ها به دلیل حساسیت بسیار بالای آنها و همچنین قابل دسترس بودن آنها وجود دارد.

تمامی دلایلی که در این قسمت به شما معرفی کردیم جزء مواردی هستند که متخصصان باید برای رفع آنها تلاش کنند تا خدمت بی عیب و نقص را برای مشتریان فراهم آورند.

داکت لوله کشی

ارائه تمامی خدمات داکت لوله کشی فقط در تهران و کرج 09121074065

خانه ای زیباتر با داکت لوله کشی

ممکن است بعضی اوقات در صورت خرابی بعضی از لوله کشی های ساختمان مجبور به لوله کشی روکار آب یا دیگر لوله کشی ها شویم اما این کار زیبایی ساختمان را از بین می برد .یکی از راه حل هایی که برای این مشکل پیشنهاد می شود استفاده از داکت لوله کشی می باشد حال شما باید داکت لوله روکار را به شرکتی بسپارید که کار را به صورت تمیز و بدون آسیب رساندن به قسمت های دیگر ساختمان برای شما انجام دهد .

نحوه کانال کشی داکت اسپلیت          

اجرای کانال برای داکت اسپلیت به چند طریق امکان پذیر است و توضیحات کافی و لازم را به اطلاع شما میرسانیم . کانالی که شما برای داکت اسپلیت نیاز دارید بنا به محیطی که باید دستگاه کار کند متفاوت است و شما قبل از هر اقدامی باید نقشه محل را برای شرکت  یا مهندس طراح ارسال نمایید تا بتوانیم دستگاه مورد نیاز شما را به شما معرفی و ابعاد کانال، طول و محل مناسبی جهت اجراء را برای شما محاسبه نماییم.

انواع کانال مورد مصرف جهت داکت اسپلیت

کانال گالوانیزه                                        

کانال پلی اورتان ( معروف به کانال های از پیش عایق شده )

فلکسی

حالا با شناخت بیشتری نسبت به انواع کانال به معایب و مزایای کانالها می پردازیم :   

کانال گالوانیزه

کانالهای گالوانیزه همان کانالهای کولر آبی است که میتوان در این سیستم هم استفاده کرد ولی به این شرط که حتما ایزوله باشد.

برای ایزوله کردن معمولا" از عایق های فومی سفید رنگ استفاده میشود که این اصلا" مورد تایید نیست و فقط به خاطر ارزان بودن از این نوع عایق استفاده میشود . عایقی که بتواند در ایزوله این نوع کانال کمک خوبی به ما و عملکرد دستگاه داشته باشد ، عایق های فومی مشکی رنگی هست با تراکم بالا که به آن عایق آلستروم گفته میشود و بصورت ورقه ای و رول شده در بازار عرضه میشود . 

کانال پلی اورتان

کانالهای پلی اورتان یا همان ازپیش عایق شده بصورت ورقه ای میباشد ، که پس از محاسبه مقدار کانال مورد نیاز ، به محل اجرا ارسال و کانالساز متخصص این نوع کانال بنا به نقشه ارائه شده از طرف شرکت فروشنده و موقعیت ساختمان شما در همان محل ساخته و نصب میشود . استفاده ازاین کانال خیلی مقرون به صرفه بوده و قابلیت صداگیری فوق العاده ای نیز برای شما دارد .

کانالهای پلی اورتان با فوم خشک فشرده شده و دو لایه آلومینیوم با ضخامت 80 میکرون در دو طرف آن با ضریب هدایت حرارتی 022/0 در کشور عزیز خودمان ایران در حال تولید میباشد که کیفیت قابل توجهی نسبت به نمونه خارجی آن دارد.

فلکسی

3 – فلکسی ها بصورت لوله ای و فنری با ضخامت های متفاوت و قطر های مختلف برای مصارف گوناگون طراحی و تولید می شود . از این نوع کانالها هم برای توزیع هوا و هم برای اجرای کانال مکش قابل مصرف میباشد .

بیتا سرویس طراحی و نصب داکت ها را به طور صحیح ومهندسی به عهده میگیرد وبا توجه به اینکه تعمیرات اینگونه دستگاهها را به طور تخصصی انجام می دهد بی شک در انتخاب ونصب دستگاه هم از فاکتورهای آزمون خطاء استفاده نمی کند.

سوال های مهم در رابطه با داکت لوله کشی

داکت لوله کشی

  هزینه داکت لوله کشی چقدر است ؟
  چرا داکت لوله روکار انجام می شود ؟
  آیا می دانید نیروهای بیتا سرویس برای ارائه خدمات داکت لوله روکار چه ویژگی هایی دارند ؟
  چگونه می توان خدمات داکت لوله کشی را درخواست داد ؟
  بیتا سرویس این خدمت را در چه شهرهایی ارائه می کند ؟
  آیا می دانید لوله کشی روکار چه ویژگی هایی دارد ؟
  ________________________________________

هزینه داکت لوله کشی چقدر است ؟

هزینه داکت لوله کشی به عوامل زیادی بستگی دارد که ما در زیر برای شما خواهیم آورد اما عاملی که بسیار حائز اهمیت می باشد ظرافت کار می باشد .ظرافت در داکت کشی و تمیز کار کردن باعث می شود این تغییرات اضافی لوله کشی ساختمان در ظاهر ساختمان زیاد به چشم نیایند و طبیعتا هرچه ظرافت کار بیشتر باشد هزینه داکت کشی نیز بالا می رود .دیگر عوامل را می توان به صورت زیر بیان کرد :
•    پیچیدگی کار
•    جنس مصالح استفاده شده
•    مقدار وقتی که برای انجام کار مورد نیاز است
•    اجرت داکت کشی
•    متراژ داکت لوله کشی
________________________________________

چرا داکت لوله روکار  انجام می شود ؟

در موقعیت هایی که از نظر لوله کش ساختمان اجرای لوله کشی توکار ممکن نیست و یا هنگامی که نیاز به تعویض لوله های توکار می باشد اما ما به دلیل کارهای بنایی که بعد از لوله کشی نیاز است توانایی انجام لوله کشی توکار را نداریم مجبور به انجام لوله کشی روکار می شویم .لوله کشی روکار آب و یا لوله کشی روکار شوفاژ معایبی دارد که مهم ترین آن تحت تاثیر قرار دادن ظاهر ساختمان می باشد .
بیتا سرویس برای پوشاندن لوله کشی روکار راه حلی در نظر گرفته است و آن استفاده از داکت لوله روکار می باشد که شما می توانید به سادگی به کمک داکت کشی ، لوله های روکار را پوشش دهید و حتی با خلاقیت به کمک داکت ها دکوراسیون منزل خود را متفاوت و به روز کنید .
 
________________________________________

 بیتا سرویس این خدمت را در چه شهرهایی ارائه می کند ؟

از آنجایی که بیتا سرویس چندین شعبه دارد شما می توانید برای سفارش این خدمت  در تهران و کرج اعتماد کنید و مطمئن باشید که بهترین خدمات را توسط بهترین نیروها دریافت خواهید کرد .
•    خدمات داکت لوله کشی در تهران 
•    خدمات داکت لوله کشی در کرج

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر موتورخانه و نگه داری موتورخانه یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود شما یک زمستان سرد را به راحتی پشت سر بگذارید.برای سرویس موتورخانه و تعمیر آن باید از افراد ماهر و باتجربه در زمینه تعمیر و عیب یابی موتورخانه کمک بگیرید.کارشناسان فنی ما در بیتا سرویس میتوانند با در اختیار گذاشتن تجارب خود در این زمینه شما را یاری کنند.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

تعمیر مشعل موتورخانه | نصب مشعل شوفاژ در کرج و تهران | عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.برای نصب و تعمیر مشعل موتورخانه با ما تماس بگیرید.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

نصب رادیاتور شوفاژ در تهران و کرج | جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.بیتا سرویس فعال در زمینه نصب انواع رادیاتور با دارا بودن بهترین نصاب رادیاتور در تهران و کرج.با ما تماس بگیرید.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس و تعمیر پکیج | هزینه تعمیر پکیج در تهران و کرج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.