مینی چیلر,سرویس مینی چیلر,نصب مینی چیلر,نمایندگی مینی چیلر ال جی,نمایندگی مینی چیلر گلدیران,مینی چیلر ال جی,قیمت مینی چیلر ال جی,کاتالوگ مینی چیلر ال جی

نمایندگی مینی چیلر جی ال | نمایندگی مینی چیلر گلدیران

  • پنجشنبه 27 تیر 1398
  • 1814 نفر

ميني چيلر يا چيلر آپارتماني در اصل چيلرهاي هوايي كوچک و کم صدايي مي باشند که داراي ظرفيت کمتر از 20 تن تبريد بوده است و براي آپارتمانها، ويلاها و ساختمان هايي كه مي خواهند سرمايش و حتي گرمايش مستقلي داشته باشند و مشكلات مربوط به موتورخانه مركزي را نتوانند تحمل کنند به كار گرفته مي شوند.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

مینی چیلر چیست؟

این سیستم دقیقا همان چیلر تراکمی هواخنک منتها  با ظرفیت پایین تر است ( ظرفیت ۱۴ الی ۳۰ کیلووات ) .این نوع سیستم  شامل یک واحد بیرونی در یک باکس با ابعاد کاملا مشخص بدون هیچگونه برج خنک کن و موارد جانبی دیگر می باشد. واحد بیرونی شامل یک یا چند کمپرسور جهت متراکم ساختن مایع مبرد ( مثلاR410  ) ودارای فن های بالازن و یا روبرو زن می باشد.واحد های داخلی می تواند بسته به نوع کاربری فن کویل دیواری ، فن کویل سقفی و … باشد.

نکته ی مهم در این نوع چیلر این است که سیکل تبرید فوق اقدام به خنک کردن آب و هدایت آن به واحد های داخلی می کند. و واحدهای داخلی با استفاده از فن برودت آب سرد شده را به محیط انتقال می دهند.وقتی از سیستم مینی چیلر استفاده می کنید جهت استفاده از گرمایش به دلیل گران تمام شدن گرم کردن آب به وسیله برق و واحد بیرونی باید از روشی دیگری استفاده کرد. این روش استفاده از اب گرم پکیج  ( نصب پکیج )و یا موتور خانه و انتقال آن به دستگاه های داخلی است.استفاده از این سیستم برای انواع کاربری های اداری ، تجاری ، مسکونی و .. قابل استفاده است.

ميني چيلرها که سيکل تبريد آنها بر اساس ظرفيت داراي يک يا چند کمپرسور اسکرال و با يک يا چند مدار است معمولاً در تراس يا پشت بام ساختمان نصب مي گردند  و با خنك كردن آب در اواپراتور آن را به داخل ساختمان منتقل کرده و اين آب با جريان در کويل فن كويل ها، سرمايش مورد نظر هريک از فضاهاي داخلي ساختمان را تامين مي کنند.
 

برای خرید مینی چیلر و یونیت های داخلی به نکات زیر توجه فرمایید 

حتما این کار را به یک مشاور و مجری با تجربه بسپارید.( بیتا سرویس

خیلی درگیر انتخاب برند ها نشده و تمرکزتان را روی انتخاب مجری متعهد، باتجربه و توانمند بگذارید.مینی چیلر ال جی جزو بهترین برندها می باشد.برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی ال جی - گلدیران تماس حاصل نمایید.

در مراحل ابتدایی پروژه به فکر زیر سازی های لازم باشید.

فریب قیمت های گران را نخورید.

همیشه و در همه ی مراحل کار ناظر اجرا باشید.

همه ی سوال های ذهنتان را پیش از روی دادن هرگونه سوتفاهم بپرسید ، بپرسید و بپرسید.

فشار بی مورد به پیمانکار جهت تسریع راه اندازی سیستم قطعا از کیفیت اجرا می کاهد.

ازاین تصور که استفاده از مینی چیلر کلاس کار ساختمان را خیلی بالا می برد به شدت بپرهیزید چرا که این سیستم برای همه ی کاربری ها مناسب نبوده و ممکن است برایتان خیلی بیشتر از آسایشی که به ارمغان آورده گران تمام شود.

از مزاياي استفاده از ميني چيلر 

دو فصل بودن سيستم ميني چيلر

استقلال کامل هزينه تهويه مطبوع واحدها از يکديگر

عدم و جود سر و صداي حرکت باد بدليل حذف کانال در ميني چيلر

استهلاک، لرزش و صداي کمتر و همچنين طول عمر بالا به دليل تعداد کم قطعات متحرک

قابليت قرارگيري در فضاي آزاد مثل سطح پشت بام يا تراس

عدم نياز به فضاي نصب زياد بدليل ابعاد و وزن بسيار پايين

ضريب اطمينان بالا، قابليت تامين تناژ پايين، مصرف پايين برق

تعمير و نگهداري آسان وهزينه نگهداري بسيار پايين

قابليت کارکرد در مناطق خشک و حاره اي

عدم نياز به برج خنک کننده در سيستم ميني چيلر

عدم يخ زدگي به دليل استفاده از اواپراتور صفحه اي از جنس استنلس استيل

استقلال دماي اتاق ها از يکديگر

عدم انتقال صداي اتاق ها به يکديگر

ميني چيلرها باتوجه به اينکه نسبت به سيستم هاي داکت اسپليت داراي هزينه اوليه بالاتري هستند ولي به علت راندمان بالاتر دستگاه، در عمل اين هزينه اوليه در کمترين زمان جبران مي شود.

معایب مینی چیلر

مینی چیلرها با توجه به محاسن فوق، معایبی هم دارند؛ ازجمله اینکه:

مینی چیلرها توانایی رطوبت زنی در مناطق آب و هوایی خشک را ندارند.

در مقایسه با چیلرها بازدهی مینی چیلرها به نسبت پایین‌تر است.

مینی چیلرها قابلیت تأمین سرمایش و گرمایش اماکن بزرگ را ندارند.

عملکرد مینی چیلر

نحوه عملکرد دستگاه مینی چیلر بستگی به این مساله دارد که قرار است این دستگاه کجا استفاده شود. اگر از آن به‎عنوان سیستم سرمایش صنعتی استفاده شود آب در یک مبدل حرارتی وارد  می‎شود و سپس  این مبدل دمای آن را کاهش می‎دهد. اگر دستگاه مینی چیلر را به‎عنوان یک سیستم سرمایش ساختمانی مورد استفاده قرار دهید در این‎صورت آب با پمپ به به درون   هواسازها و یا فنکویل‎های درون ساختمان وارد می‎شود و در آنجا این آب خنک می‎شود. جالب است بدانید مینی چیلرهایی که از لوله‎های مسی فین‎دار ساخته می‎شوند بدون مصرف هیچگونه آبی فرایند خنک شدن را انجام می‎دهد.

در دستگاه مینی چیلر صنعتی، آب سرد خروجی از دستگاه وارد یک مبدل می‎شود و پس از اینکه در این مبدل به گردش درآمد و حرارت اضافی اسید سولفریک را جذب کرد؛ بار دیگر به   سیستم برمی‎گردد تا دوباره سرد و پمپاژ شود اماد در دستگاه مینی چیلر ساختمانی یک یا چند فن به شکل‎های مختلف دیواری، زمینی، سقفی و… نصب می‎شود. مینی چیلر آب را سرد کرده و آن را به وسیله فن‎ها پمپاژ می‎کند. از آنجایی که مینی چیلرها توانایی گرمایش نیز دارند برای استفاده از این توانایی تنها کافی است به جای آب سرد آب گرم وارد قسمت پمپاژ شود.

مینی چیلر چه قطعاتی ساخته می‎شوند؟

کمپرسور را باید اصلی‎ترین قطعه تشکیل دهنده مینی چیلر دانست. این کمپرسول معمولا از نوع اسکرال است اما ممکن است بسته به شرایط خاصی از نوع پیستونی نیز باشد. اسکرال‎ها این مزیت را نسبت به سایر کمپرسورها دارند که کمتر دچار استهلاک می‎شوند.  کندانسور قطعه بعدی است که اهمیت زیادی در یک دستگاه مینی چیلر دارد. کندانسور یک دستگاه مبدل حرارتی است. کندانسور خنک کننده از پوسته و لوله تشکیل می‎شود و برای فرایند خنک کردن به برج خنک کننده نیاز دارد.

تابلو برق دیگر قطعه‎ای است که در ساخت یک مینی چیلر به کار می‎رود. این تابلو وظیفه کنترل کارکرد دستگاه مینی چیلر را به‎عهده دارد. اواپراتور آخرین قطعه‎ای است که در ساخت دستگاه مینی چیلر اهمیت زیادی دارد. اواپراتور گاهی از نوع صفحه‎ای و گاهی از نوع پلیتی است و وظیفه دارد دمای آب را کاهش دهد. پوسته خارجی اواپراتور معمولا از فوم عایق کاری می‎شود تا هم راندمان دستگاه بالا برود و هم از اتلاف انرژی جلوگیری شود.

از دیگر تجهیزاتی که ممکن است در یک دستگاه مینی چیلر به کار برود باید به شیر انبساط،پمپ آب، مخزن،شیرهای برقی،محافظ ضد یخ، محافظ ولتاژ و محافظ جریان آب 

 

ميني چيلر ها معمولاً چيلرهاي هواخنک با ابعاد و ظرفيت کوچک تر مي باشند که عملکرد آنها به اين صورت است: گاز مبرد توسط کمپرسور ميني چيلر هاي هوايي فشرده مي شود. گاز متراکم شده با فشار و دماي بالا وارد کندانسور شده و توسط آب يا هواي محيط خنک شده و به صورت مايع در مي آيد و اين مايع مبرد با عبور از شير انبساط (Expansion Valve) يا لوله موئين که کار آن شکستن فشار مايع است در دمايي پائين قرار مي گيرد تا بتواند پس از ورود به کويل اواپراتور گرماي آب داخل اواپراتور را جذب کند . به دليل فشار کمتر اواپراتور نسبت به کندانسور، مايع مبرد تبخير مي شود که گرماي مورد نياز اين عمل تبخير از آب جريان يافته سيستم تهويه مطبوع درون اواپراتور تامين مي شود، در نتيجه آب سيستم تبريد درون اواپراتور سرد مي گردد و سپس توسط سيستم پمپ هاي سيرکولاتور به کويل آب سرد فن کويل ها و هواساز ها جهت ايجاد هواي خنک در محل مورد نظر انتقال مي يابد . پس از اين فرآيند مجددا با مکش کمپرسور گاز ناشي از تبخير، به سمت کمپرسور حرکت کرده و اين سيکل ادامه پيدامي کند.

اواپراتور يا مبدل حرارتي ميني چيلرها که در دو نوع پوسته – لوله اي و صفحه اي موجود مي باشد، وظيفه خنک کردن آب در مدار برودتي ساختمان را برعهده دارد. به اين ترتيب که در اواپراتور لوله هاي گاز مبرد و لوله هاي آب مدار برودتي قرار مي گيرند و طي جريان تبخير مايع برودتي و دريافت گرما توسط گاز، آب سيستم خنک مي گردد و در صورت استفاده از مبدل حرارتي صفحه اي با استفاده از تعداد زيادي صفحات فلزي نازک، موجب تبادل حرارت بالا بين سيال گرم و سرد مي گردد. اساس عملکرد اين نوع مبدل به اين شکل مي باشد که از دو جهت مخالف سيال سرد و گرم وارد مبدل مي گردند. سيالات وارد شده به صورت يکي در ميان بين صفحات فلزي جريان مي يابند و با يکديگر تبادل گرما مي نمايند.

کمپرسورها در ميني چيلرهاي تراکمي از نوع اسکرال هستند. ميني چيلرها در ظرفيت هاي پائين و براي يک واحد مسکوني استفاده مي شوند و نيروي محرکه در ميني چيلر ها از برق شهري يک و سه فاز تامين مي گردد.

کندانسور هوايي در ميني چيلرها از تعدادي کويل مسي همراه با فين هاي عموماً آلومينيومي تشکيل شده است که توسط فن هاي آکسيال بزرگ ، اين عمليات خنک کنندگي انجام مي گيرد.

بعضي ميني چيلرها كه گرمايشي نيز مي باشند (داراي Heat pump) مي توانند آب گرم مورد نياز فن كويل ها در زمستان را نيز فراهم نمايند.

به طور کلي کارشناسان تاسيسات براي محاسبه ظرفيت چيلر مورد نياز هر پروژه که بر مبناي محاسبه دقيق ظرفيت بار برودتي کل انجام مي شود، علاوه بر محاسبه پارامترهايي مانند شرايط جغرافيايي(Ambient Temperatur ) و دماي طرح خارج تابستان، ارتفاع از سطح دريا، رطوبت نسبي هوا ، نوع کاربري ساختمان (دماي طرح داخل) ، نوع مصالح به کار رفته و اجراي نماي ساختمان، جهت قرارگيري ساختمان نسبت به زاويه تابش خورشيد، تعداد طبقات وسطح زير بناي ساختمان، تعداد نفرات و تجهيزات کوچک و بزرگ الکتريکي داخل ساختمان و ...، به حجم آب سرد مورد نياز و ضرايب اطمينان کافي در عملکرد چيلر توجه مي کنند. اما چنانچه تمايل به استفاده از امکان محاسبه سر انگشتي (فاز 1) چيلر مورد نياز ساختمان هاي مسکوني و اداري در شرايط آب و هوايي مانند تهران هستيد، مي توانيد به ازاي هر 100 متر مربع از ساختمان به طور تقريبي ظرفيت نامي 4 تن تبريد را در نظر داشته باشيد.
استفاده از ميني چيلر همراه با فن کويل علاوه بر مزاياي عديده زير اين امکان را فراهم مي کندتا در هنگام تغيير فصل در پائيز يا بهار که ممکن مي باشد تعدادي از ساکنين تمايل به استفاده از سيستم گرمايي و تعدادي تمايل به استفاده از سيستم سرمايي داشته باشند، هر واحد آپارتمان قادر به انتخاب و اعمال سليقه شخصي خود در تامين دماي هواي مطلوب در واحد خود گردد.

همچنين با نصب ميني چيلر در ساختمان هاي قديمي که چيلر مرکزي آنها از کار افتاده و يا از راندمان مطلوب برخوردار نيست، ديگر نيازي به نصب و استفاده از ساير تجهيزات گران قيمت تهويه مطبوع نيستند زيرا از آنجا که فن کويل ها و شبکه لوله کشي از قبل درون ساختمان وجود دارند با نصب ميني چيلر مي توان سرمايش مطبوع و مورد نظر را تامين کند.

تعمیر مینی چیلر

 

تعمیر مینی چیلر ال جی

نصب مینی چیلر ، سرویس مینی چیلر و تعمیر مینی چیلر و  سایر سیستم های برودتی نیازمند بهره مندی از تخصص، دانش کافی و تجربه می باشد و به همین دلیل بسیاری از صاحبان این سیستم برودتی در بازه های زمانی منظم به منظور تعمیر و سرویس و نگهداری تجهیزات، نیازمند استفاده از این خدمات هستند اما همواره یکی از دغدغه های آنان این است که این کار را بر عهده چه کسانی و چه مجموعه ای قرار دهند تا نتایج به دست آمده از عملکرد تجهیزات راضی کننده باشد و راه اندازی و سرویس مینی چیلر و تعمیر مینی چیلر ساختمان شان به بهترین شکل به انجام برسد.

سرویس و تعمیر مینی چیلر  امروزه با توجه به افزایش قیمت این دستگاه و مشکلات اقتصادی مردم و همچنین با توجه به دلیل پیچیدگی ساختمان این دستگاه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان این سیسنم می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بنابراین در هنگام انتخاب تعمیرکار و سرویسکار مینی چیلر باید نهایت دقت لازم را بکار بگیریم به طوری که به جرات می توان گفت که تعمیر مینی چیلر از عهده هرکس بر نمی اید و تا حد امکان نباید تعمیر ان را به افراد ناوارد بسپارید بلکه یک تعمیرکار متخصص برای سرویس و تعمیر مینی چیلر به صورت تخصصی لازم است تا با همه قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن کیفیت اولیه دستگاه را دوباره باز گرداند.اگر در شهر کرج به دنبال تکنسین ماهر برای نصب ، سرویس و یا تعمیر وسایل سرمایشی و گرمایشی هستید با بیتا سرویس تماس حاصل نمایید.

مجموعه بیتا سرویس متشکل از افراد زبده با تجربه بسیار بالا از سال 1379 در زمینه نصب، تعمیر، سرویس و یا اصطلاحا عیب یابی سیستم های سرمایشی و گرمایشی از قبیل، موتورخانه، مشعل شوفاژ،رادیاتور، نصب پکیج ، تعمیر پکیج ،نصب اسپلیت،تعمیر اسپلیت ، داکت اسپلیت، نصب پمپ آب ، تعمیر پمپ آب ، مینی چیلر و فن کوئل در کرج و تهران فعالیت می کند. که در این راستا این افتخار نصیب ما شد که نمایندگی بیشتر شرکتهای بزرگ از جمله نمایندگی ایران رادیاتور، نمایندگی  ال جی و شرکتهای دیگر  را اخذ نماییم. به سبب همین اعتبار سعی خود را بر آن داشته تا با افزایش کیفیت خدمات خود مشتریان زیادی را جذب نموده و رضایت آن ها را کسب نماییم. 

یکی از تخصص های بیتا سرویس ارائه ی خدمات  سرویس مینی چیلر و  تعمیر مینی چیلر با بهترین کیفیت به همراه ضمانت  می باشد. ما با برخورداری از کادر فنی مجرب که متشکل است از تکنیسین های با تجربه و کارشناسان متخصص، آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان محترم در استان تهران و کرج و اطراف  خواهیم بود .

لازم به ذکر است که تمامی تکنیسین های این مجموعه از اطلاعات علمی و تجربه عملی کافی به منظور تعمیرات مینی چیلر بهره مند می باشند. اگر تمایل به استفاده از سرویس مینی چیلر دوره ای ما دارید و یا می خواهید از اطلاعات بیشتری در این خصوص بهره مند شوید، سریع ترین راه ارتباطی شما با مجموعه بیتا سرویس از طریق تماس تلفنی می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی تماس شما خواهند بود .

نکته :استفاده از سرویس های تعمیرگاه های معتبر موجب می شود تا از دوباره کاری و ایجاد هزینه های زیاد و آسیب بیشتر به مینی چیلر جلوگیری شود؛ بنابراین به دنبال بهترین ها در شهر خود باشید.

نمایندگی مینی چیلر ال جی

مجموعه ی بیتا سرویس مفتخر است که پس از اخذ نمایندگی در برخی برندها از جمله برند ال جی ( گلدیران ) در خدمت مشتریان عزیز باشد.ما به دلیل اخذ نمایندگی برندها  سعی خود را بر آن داشته تا با افزایش کیفیت خدمات خود مشتریان زیادی را جذب نموده و رضایت آن ها را کسب نماییم.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر موتورخانه و نگه داری موتورخانه یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود شما یک زمستان سرد را به راحتی پشت سر بگذارید.برای سرویس موتورخانه و تعمیر آن باید از افراد ماهر و باتجربه در زمینه تعمیر و عیب یابی موتورخانه کمک بگیرید.کارشناسان فنی ما در بیتا سرویس میتوانند با در اختیار گذاشتن تجارب خود در این زمینه شما را یاری کنند.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

تعمیر مشعل موتورخانه | نصب مشعل شوفاژ در کرج و تهران | عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.برای نصب و تعمیر مشعل موتورخانه با ما تماس بگیرید.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

نصب رادیاتور شوفاژ در تهران و کرج | جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.بیتا سرویس فعال در زمینه نصب انواع رادیاتور با دارا بودن بهترین نصاب رادیاتور در تهران و کرج.با ما تماس بگیرید.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس و تعمیر پکیج | هزینه تعمیر پکیج در تهران و کرج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.