قطعات پکیج ایران رادیاتور,قطعات شرکتی پکیج ایران رادیاتور

قطعات شرکتی پکیج ایران رادیاتور | قطعات یدکی پکیج

  • سه شنبه 2 مهر 1398
  • 12729 نفر

پکیج شوفاژ دیواری در واقع یک موتورخانه کوچک و جمع جور است که عموما در تراس یا بالکن خانه ها نصب می شود. پکیج شوفاژ دیواری قادر است، آب گرم مورد نیاز برای ظرفشویی آشپزخانه و حمام و دستشویی را فراهم کرده و همچنین آب گرم مورد نیاز برای فن کوئل ها هم توسط این دستگاه تامین می شود. پکیج شوفاژ دیواری برای گرم نگه داشتن خانه در زمستان و سرد کردن آن در تابستان کاربرد دارد و در سال های اخیر تقریبا همه خانه ها از آن بهره می برند.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

قطعات پکیج ایران رادیاتور

پکیج شوفاژ دیواری در واقع یک موتورخانه کوچک و جمع جور است که عموما در تراس یا بالکن خانه ها نصب می شود. پکیج شوفاژ دیواری قادر است، آب گرم مورد نیاز برای ظرفشویی آشپزخانه و حمام و دستشویی را فراهم کرده و همچنین آب گرم مورد نیاز برای فن کوئل ها هم توسط این دستگاه تامین می شود. پکیج شوفاژ دیواری برای گرم نگه داشتن خانه در زمستان و سرد کردن آن در تابستان کاربرد دارد و در سال های اخیر تقریبا همه خانه ها از آن بهره می برند.

کاربرد قطعات پکیج و محل نصب آنها

پکیج شوفاژ دیواری متشکل از تعداد زیادی قطعات میباشد که هر کدام وظیفه خاص خود را دارد .

ترموستات 

یکی از اجرای مهم به کار رفته شده در پکیج دیواری ترموستات می باشد که به عنوان کنترل کننده الکتریکی خودکار برای تنظیم دما در فضای بسته در پکیج دیواری به کار می رود. زمانی که دما به نقطه تنظیم برسد، ترموستات مدار برقی دستگاه را قطع می کند و وقتی دما ۳ الی ۵ درجه از نقطه تنظیم پایین تر رود، دوباره مدار را وصل می کند و دستگاه روشن می شود.

ترموستات پکیج دیواری مشتمل بر یک عامل حساس حرارتی که در داخل آبی که باید گرم شود قرار داده می شود و یک شیر یا یک کلید گاز می باشد. عامل حساس حرارتی معمولاً از نوع مبله و لوله با یک شیر سریع عمل کننده می باشد.

در بعضی از انواع میله و لوله که همراه با محفظه فانوسی و دیافراگم می باشند از کنرتل کننده تدریجی جریان گاز استفاده می شود. در ترموستات های نوع مبله و لوله نوع تدریجی یا سریع عمل کننده، معمولاً از یک لوله مسی با ضریب انبساط زیاد استفاده می شود و جنس میله معمولاً از آلیاژی به نام اینوار که دارای ضریب انبساط بسیار کم می باشد انتخاب می گردد.

حرارتی که لوله در معرض آن قرار می گیرد باعث منبسط شدن لوله شده و در نتیجه میله داخل آن کشیده می شود و یا تحت فشار قرار می گیرد.

سپس وسیله مخصوصی که در ترموستات تعبیه شده است در اثر جمع شدن دمای آب گرم مصرفی را به برد منتقل می کند و باعث خاموش روشن شدن شعله و یا حداکثر و حداقل شدن طول شعله می گردد تا آبگرم مصرفی را به میزان دمای تنظمی آب گرم، گرم کند

عملکرد داخلی سنسور آبگرم مصرفی

از یک مقاومت معکوس تشکیل شده است که در دمای ۲۲ درجه اتاق مقاومت آن ۴ کیلو اهم است و با گرم شدن، مقاومت آن کمتر می گردد.

نحوه تست کردن سنسور آبگرم مصرفی

به وسیله اهم متر مقاومت دو سر آن را در دمای ۲۲ درجه اتاق اندازه گیری می کنیم

نکته :همیشه برای تست سنسور آبگرم مصرفی بهتر است از قطعه جایگزین استفاده گردد.

در صورت معیوب بودن سنسور آبگرم مصرفی

در صورت خراب بودن سنسور آبگرم مصرفی یکی از ۴ حالت زیر اتفاق می افتد

مدار دو سیم متصل شده به سنسور آب گرم مصرفی باز شود که پکیج دیواری خطای خرابی سنسور آب گرم مصرفی می دهد.

مدار دو سیم متصل شده به سنسور آب گرم مصرفی بسته شود که پکیج دیواری خطای خرابی سنسور آب گرم مصرفی می دهد.

سنسور آب گرم مصرفی دمای غیر واقعی و بالاتری را به برد اعلام کند در این حالت پکیج دیواری خطا نمی دهد اما با وجود سرد بودن آب مصرفی پکیج دیواری همچنان خاموش مانده است و روشن نمی گردد و دمای تنظیمی آب گرم مصرفی با دمایی که برد نشان می دهد هم خوانی ندارد.

سنسور آب گرم مصرفی دمای غیر واقعی و پایین تری را به برد اعلام کند در این حالت پکیج دیواری خطا نمی دهد اما با وجود گرم بودن آب مصرفی پکیج دیواری همچنان با حداکثر شعله کار می کند و دمای تنظیمی آب گرم مصرفی با دمایی که برد نشان می دهد هم خوانی ندارد.

محل نصب سنسور آبگرم مصرفی

در پکیج دیواری تک مبدل

در مسیر خروج آب گرم مصرفی از پکیج دیواری و بعد از مبدل اصلی قرار دارد

در پکیج دیواری دو مبدل

در مسیر خروج آب گرم مصرفی از پکیج دیواری و بعد از مبدل صفحه ای ( ثانویه ) قرار دارد

نکته :سنسور آبگرم مصرفی دو نوع جداری و غوطه ور در آب دارد.

ترموستات حد شوفاژ ( کلید حرارتی )
 

وظیفه در پکیج دیواری

ترموستات حد شوفاژ در تمام مراحل کاری پکیج دیواری مدار آن کنترل می شود وظیفه آن کنترل و محافظت از سوختن مبدل اصلی در برابر دما های بالاتر از ۵۲ درجه و گرمای بیش از حد لازم است.

عملکرد داخلی ترموستات حد شوفاژ

یک کلید همیشه وصل می باشد که با گرم شدن بیش از حد و رسیدن دما به بالای ۵۲ درجه مدار آن قطع می گردد و پکیج دیواری را خاموش می کند.

نحوه تست کردن ترموستات حد شوفاژ
در دمای پایین تر از ۵۲ درجه با اهم متر مدار آن را چک می کنیم که باید بسته باشد

در صورت معیوب بودن ترموستات حد شوفاژ

در صورت معیوب بودن ترموستات حد شوفاژ فقط پمپ پکیج دیواری کار می کند و پکیج دیواری به مرحله بعد نمی رود و پکیج دیواری با وجود سرد بودن مدار شوفاژ خطای باز بودن مدار ترموستات حد شوفاژ می دهد.

محل نصب ترموستات حد شوفاژ

بر روی مبدل اصلی یا لوله رفت شوفاژ نزدیک به مبدل اصلی قرار دارد.

نکته :اگر پس از روشن کردن پکیج دیواری قبل از روشن شدن شعله پکیج دیواری خطای باز بودن ترموستات حد شوفاژ بدهد یا خود ترموستات حد شوفاژ معیوب است و یا اینکه مدار آن تا برد اصلی قطع شده و یا انکه برد اصلی قسمت دریافت مدار ترموستات حد معیوب شده است اما اگر پکیج دیواری بعد از روشن شدن شعله چند ثانیه کار کند و سپس خاموش شود یا پمپ کار نمی کند یا مسیر گردش آب مدار شوفاژ بسته شده است یا رسوب گرفته است.

ترموستات دود پکیج

وظیفه در پکیج دیواری

ترموستات دود در تمام مراحل کاری پکیج دیواری مدار آن کنترل می گردد و یک کلید ایمنی می باشد و باعث کنترل خروج دود و محصولات احتراق در پکیج دیواری های بدون فن می شود.

عملکرد داخلی ترموستات دود

یک کلید همیشه وصل می باشد که با گرم شدن بیش از حد کلاهک دود و رسیدن دما به بالای ۵۲ درجه مدار آن قطع می گردد و پکیج دیواری را خاموش می کند.

نحوه تست کردن ترموستات دود

در دمای پایین تر از ۵۲ درجه با اهم متر مدار آن را چک می کنیم که باید بسته باشد

در صورت معیوب بودن ترموستات دود

پکیج دیواری هیج عکس العملی از خود نشان نمی دهد و خطای باز بودن ترموستات دود می دهد.

محل نصب ترموستات دود

بر روی کلاهک دود و در مسیر خروجی دود نصب شده است

نکته :اگر پکیج دیواری قبل از روشن شدن شعله خطای باز بودن ترموستات دود بدهد یا خود ترموستات دود خراب شده یا اینکه مدار آن تا برد اصلی قطع شده است ولی اگر بعد از روشن شدن شعله خطای ترموستات دود بدهد مسیر خروج دود گرفته است .

پمپ پکیج دیواری
 

پکیج دیواری در صورت معیوب بودن پمپ

در پکیچ دیواری های تک مبدله پکیچ دیواری در مود آبگرم کار می کند ولی در مود شوفاژ پس از چند ثانیه روشن شدن شعله پکیچ دیواری خاموش شده و فشار آب مدار شوفاژ سریع بالا رفته و شیر اطمینان عمل می کند و مدار ترموستات حد شوفاژ باز شده و پکیچ دیواری خطای گرمای بیش از حد می دهد اما در پکیچ دیواری های دو مبدله در هر دو مد این اتفاق می افتد.

نشانه بارز کار نکردن پمپ این است که با روشن شده شعله در حالت شوفاژ دمای شوفاژ ثابت می ماند و بالا نمی رود و پکیچ دیواری پس از چند ثانیه روشن بودن شعله خطای باز بودن ترموستات حد می دهد.

نکته :در زمانی که پمپ پکیچ دیواری کار نمی کند برای اینکه مشخص شود پمپ معیوب است با برد اصلی برق به پمپ نمی فرستد، به وسیله یک کابل پمپ را مستقیما به برق وصل کرده اگر روتور پمپ شروع به چرخش کرد پمپ سالم و برد اصلی خراب است.

نکته :پمپ در پکیچ دیواری های دو مبدله هم در مود شوفاژ کار می کند و هم در مود آبگرم مصرفی ولی در پکیچ دیواری های تک مبدله پمپ فقط در مود شوفاژ فعال است.

منبع انبساط پکیج
 

وظیفه در پکیچ دیواری

ثابت نگه داشن فشار مدار گرمایش در مقابل افزایش حجم آب مدار گرمایش به دلیل اینکه آب مدار گرمایش آب ثابتی است با افزایش دمای آب شوفاژ حجم این آب شروع به بالا رفتن می کند که برای کنترل فشار این مقدار آب ثابت در پکیچ دیواری از منبع انبساط استفاده می گردد.

عملکرد داخلی منبع انبساط

منبع انساط از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت آب مدار شوفاژ و قسمت دیگر فشار هوا یا N2 که باافزایش دمای آب مدار شوفاژ و افزایش حجم آّب، حجم آب اضافی به هوای داخل منبع انبساط فشار آورده و داخل منبع انبساط می رود و پس از پایین آمدن دما و حجم آب مدار شوفاژ این بار هوای متراکم داخل منبع انبساط به آب داخل منبع انبساز فشار می آورد و آب را به لوله های شوفاژ می فرستد تا فشار آب شوفاژ ثابت بماند.

نحوه تست کردن منبع انبساط

فشار هوای داخل منبع انبساط در زمانی که آب در مدار شوفاژ نباشد بایستی بین ۶٫۰ تا ۲٫۲ بار باشد بنابراین برای تست سالم بودن منبع انبساط بایستی آب مدار شوفاژ را تخلیه کرد و با فشار سنج میزان هوای منبع انبساط را اندازه گیری نمود

نکته :اگر در زمانی که مدار شوفاژ پر از آب باشد از قسمت والف منبع انبساط به جای هوا آب خارج شود منبع انبساط سوراخ شده و بایستی تعویض گردد.

در صورت معیوب بودن منبع انبساط

در زمان استفاده از رادیاتور ها با بالا رفتن دمای آب شوفاژ کم کم فشار آب مدار گرمایش نیز بالا رفته و از مرز ۳ بار می گذرد و از شیر اطمینان ۳ بار شوفاژ آب خارج می گردد.

محل نصب منبع انبساط

معمولا در پشت پکیچ دیواری و بعد از پمپ در مدار شوفاژ قرار می گیرد.

سنسور شوفاژ

وظیفه در پکیچ دیواری

دمای آب رفت مدار شوفاژ را به برد منتقل می کند و باعث خاموش روشن شدن شعله می گردد تا رادیاتور ها به میزان دمای تنظمی شوفاژ گرم گردد

عملکرد داخلی سنسور شوفاژ

از یک مقاومت معکوس تشکیل شده است که در دمای ۲۲ درجه اتاق مقاومت آن ۴ کیلو اهم است و با گرم شدن، مقاومت آن کمتر می گردد.

نحوه تست کردن سنسور شوفاژ

به وسیله اهم متر مقاومت دو سر آن را در دمای ۲۲ درجه اتاق اندازه گیری می کنیم.

نکته:همیشه برای تست سنسور شوفاژ بهتر است از قطعه جایگزین استفاده گردد.

در صورت معیوب بودن سنسور شوفاژ

در صورت خراب بودن سنسور شوفاژ یکی از ۴ حالت زیر اتفاق می افتد

مدار دو سیم متصل شده به سنسور شوفاژ باز شود که پکیچ دیواری خطای خرابی سنسور شوفاژ می دهد

مدار دو سیم متصل شده به سنسور شوفاژ بسته شود که پکیچ دیواری خطای خرابی سنسور شوفاژ می دهد

سنسور شوفاژ دمای غیر واقعی و بالاتری را به برد اعلام کند در این حالت پکیچ دیواری خطا نمی دهد اما با وجود سرد بودن مدار رفت رایاتور ها پکیچ

دیواری همچنان خاموش مانده است و روشن نمی گردد و دمای تنظیمی شوفاژ با دمایی که برد نشان می دهد هم خوانی ندارد

سنسور شوفاژ دمای غیر واقعی و پایین تری را به برد اعلام کند در این حالت پکیچ دیواری خطا نمی دهد اما با وجود گرم بودن مدار رفت رایاتور ها پکیچ

دیواری همچنان روشن مانده است و خاموش نمی گردد و دمای تنظیمی شوفاژ با دمایی که برد نشان می دهد هم خوانی ندارد.

نکته:بعضی از پکیچ دیواری ها در مسیر شوفاژ دو سنسور دارند یکی در مدار رفت شوفاژ و دیگری در مدار برگشت شوفاژ که برد با اختلاف دمای این دو سنسور میزان شعله شوفاژ را تنظیم می کند

محل نصب سنسور شوفاژ

در مسیر مدار آب شوفاژ و بعد از مبدل اصلی قرار دارد.

نکته:سنسور شوفاژ دو نوع جداری و غوطه ور در آب دارد.

شیپوری فن پکیج
 

ایجاد مکش از پرشر سوییچ هوا

عملکرد داخلی

از یک شیپور تشکیل شده که با روشن شدن فن مکشی را از پرشر سوییچ هوا ایجاد می کند و باعث بسته شدن مدار پرشر سوییچ هوا می گردد

نحوه تست کردن رابط پلاستیکی متصل به فن

تست این قطعه ظاهری بوده و بایستی از محل نصب خود بیرون آورده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل شود.

درصورت معیوب بودن رابط پلاستیکی متصل به فن

یا فن روشن نمی شود و یا جزقه زن عمل نمی کند

محل نصب رابط پلاستیکی متصل به فن

در درون فن قرار دارد.

پمپ سیر کوله پکیج

وظیفه در پکیچ دیواری

گردش آب مدار گرمایش در پکیچ دیواری تک مبدله و گردش آب مدار گرمایش به سمت رادیاتور ها و نیز مبدل صفحه ای در زمان باز بودن آب گرم مصرفی در پکیچ دیواری دو مبدله

عملکرد داخلی پمپ

در پکیچ دیواری تک مبدله پمپ فقط در مد شوفاژ کار می کند و با چرخش روتر داخل پمپ آب سیستم شوفاژ را از مسیر برگشت رادیاتورها مکش می کند و آن را به قسمت رفت رادیاتورها دهش می دهد.

در پکیچ دیواری دو مبدله پمپ در زمان استفاده آبگرم مصرفی آب مدار شوفاژ را بین مبدل اصلی و مبدل ثانویه به گردش در می آورد تا آبگرم مصرفی را به صورت القائی گرم کند و در مد شوفاژ نیز با چرخش روتر داخل پمپ آب سیستم شوفاژ را از مسیر برگشت رادیاتور ها مکش می کند و آن را به قسمت رفت رادیاتور ها دهش می دهد.

نحوه تست پمپ

پیچ دوسوی پشت پمپ را باز کرده و با پیچ گوشت دو سو از روان بودن روتور اطمینان حاصل کنید سپس در همین حالت پکیچ دیواری را در مد شوفاژ روشن کرده و از گردش روتور اطمینان حاصل کنید البته در زمان روشن بودن پکیچ دیواری در مود شوفاژ می بایست برق ورودی به پمپ را با اهم متر تست کرده که ۲۲۶ ولت باشد چون ممکن است برد معیوب بوده و برق به پمپ نمی فرستد.

پرشر سویچ آب پکیج

وظیفه در پکیچ دیواری

فشار آب مدار گرمایش را کنترل می کند.

عملکرد داخلی پرشر سوییچ آب

پرشرسویچ آب در تمام مراحل کاری پکیچ دیواری مدار آن کنترل می شود و در صورت کمبود فشار آب مدار گرمایش مدار پرشر سویچ آب باز می شود و اجازه ادامه مراحل بعد را نمی دهد در صورتی که فشار آب مدار گرمایش بالاتر از ۶٫۰ باشد مدار پرشر سویچ آب بسته می شود و پکیچ دیواری به کار خود ادامه می دهد.

نحوه تست پرشر سوییچ آب

در صورتی که فشار آب مدارگرمایش نرمال باشد ( بیشتر از ۶٫۰ بار باشد ) با اهم متر مداربرق پرشر سویپچ را کنترل می کنیم اگر مدار بسته باشد پرشر سوییچ آب سالم و گرنه خراب است.

در صورت معیوب بودن ( نشانه خرابی قطعه ) 

پکیچ دیواری هیچ عکس العملی نشان نمی دهد و در مرحله اول باقی می ماند.

محل نصب پرشر سوییچ آب

در مسیر آب شوفاژ قبل یا بعد از مبدل قرار دارد.

پرشر سوئیچ هوا پکیج دیواری

وظیفه در پکیچ دیواری

کنترل خروج محصولات احتراق عملکرد داخلی پرشرسوییچ هوا

پرشرسوییچ هوا تنها قطعه ای در پکیچ دیواری است که برد در دو مرحله آن را کنترل می کند .قبل از اینکه برد فن را روشن کند ، برد کنترل می کند مدار پرشرسوییچ هوا باز باشد.

سپس در صورت باز بودن مدار پرشرسوییچ هوا برد فن را روشن می کند و سپس دوباره برد ، مدار پرشرسوییچ هوا را کنترل می کند که با روشن شدن فن و مکش از لوله آنتی کندانس مدار پرشر سوییچ هوا بسته شده باشد.

نحوه تست کردن پرشر سویچ هوا

تست خود قطعه

لوله آنتی کندانس را از سمتی که به فن وصل شده جدا کرده و دو سیمی برقی که به پرشر سوییچ هوا متصل شده را جدا کرده آنگاه با اهم متر مدار آن را کنترل می کنیم که باید مدار آن قطع باشد سپس از لوله آنتی کندانس مک زده و نگه می داریم که باید مدار پرشر سوییچ هوا با مکش وصل شود

تست پرشرسوییچ هوا حین کارکرد

اگر فن خاموش باشد بایستی با اهم متر باز بودن مدار پرشر سوییچ هوا را کنترل کرد و اگر فن روشن باشد بایستی با اهم متر بسته بودن مدار پرشر سوییچ هوا را کنترل کرد.

در صورت معیوب بودن پرشرسویچ هوا

فن خاموش باشد

اگر فن خاموش است با جدا کردن لوله آنتی کندانس فن روشن نشود ولی با کشیدن یکی از سیم های پرشر سوییچ هوا فن روشن شود پرشر سوییچ هوا معیوب است.

فن روشن باشد

اگر فن روشن است با جدا کردن لوله آنتی کندانس از قسمت فن و مکش آن اگر جرقه زن وارد عمل شود پرشر سوییچ هوا سالم و گرنه معیوب است.

محل نصب پرشر سوییچ هوا

بالای محفظه احتراق و نزدیک به فن قرار دارد.

ایران رادیاتور و پکیج شوفاژ در یک نگاه

تولید پکیج ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز گردید. پکیج های گازی، دیواری و زمینی ایران رادیاتور به کمک تبلیغات گسترده، قیمت های مناسب و رقابتی و همچنین خدمات پس از فروش پاسخگوی خود، توانسته است بخش بزرگی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را تصاحب نماید.

پکیج های شوفاژ دیواری و زمینی ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های پکیج های دیواری و زمینی، پکیج فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000 اشاره نمود.

همچنین پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی ایران رادیاتور در انواع تک مبدل و دو مبدل تولید می شود و هر کدام بر اساس ظرفیت، نوع، راندمان سوخت مصرفی، فشار آب مورد نیاز و . . . دارای مدل های متنوعی می باشند. این تقسیم بندی برای سهولت بیشتر در امر انتخاب پکیج مناسب برای هر مصرف کننده می باشد. پکیج های مدل ECO - K - ES - E - M - L - LR  پکیج های دو مبدل هستند و سری مدل های BM جز مدل های تک مبدل ایران رادیاتور محسوب میشوند. همچنین لازم به دکر است در هر کدام از این دو مدل سری FF فن دار و سری CF بدون فن می باشد.

پکیج دو مبدل یا مونوترمیک ایران رادیاتور (MONOTHERMIC)

در این نوع پکیج ها از دو نوع مبدل استفاده می گردد:

مبدل اصلی (Gas Water Heat Exchanger)

مبدل صفحه ای (Water Heat Exchanger)

مبدل اصلی در پکیج ایران رادیاتور وظیفه تامین گرمایش رادیاتورها را به عهده دارد، به گونه ای که آب سیستم گرمایش، از طریق این مبدل گرم شده و به رادیاتورها منتقل می شود. اما برای تامین آبگرم مصرفی (بهداشتی)، آب سیستم گرمایش از طریق پمپ ها از مبدل اصلی عبور کرده و سپس به جای حرکت به سمت رادیاتورها، از مبدل صفحه ایی عبور می کند و همزمان آبسرد ورودی نیز از مبدل صفحه ای میگذرد و بر اثر عبور این دو آب از مبدل و عمل انتقال حرارت از آب گرم (مدار گرمایش) به آب سرد ورودی، آب گرم مصرفی ایجاد می شود. با توجه به اینکه در این پکیج ها آبگرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد، تشکیل رسوب بر جدار داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیرتر از پکیج های تک مبدل اتفاق می افتد.

پکیج تک مبدل یا بی ترمیک ایران رادیاتور (BITHERMIC)

در این نوع پکیج ها از نوعی مبدل تحت عنوان مبدل اصلی دوبل (Double Gas Water Heat Exchanger) استفاده می شود. ساختار این مبدل ها به گونه ای است که آبگرم مصرفی و همچنین آب سیستم گرمایش را از داخل این مبدل عبور داده و پس از گرم شدن به رادیاتورها می رساند.

برای تامین آبگرم مصرفی، هنگامی که شیر آب باز می شود. پمپ دستگاه که آب سیستم گرمایش را سیرکوله می نماید، متوقف شده و تنها آب سرد ورودی وارد مبدل می گردد و توسط شعله مشعل پکیج گرم شده و در نهایت به مصرف میرسد؛ دقیقا شبیه به یک آبگرمکن فوری دیواری عمل می کند. در این سیستم کنترل دمای آبگرم مصرفی به دلیل تماس مستقیم با سیال شعله، سخت تر بوده و به همین دلیل دمای آبگرم حین مصرف تا حدودی دچار نوسان می گردد.

یکی دیگر از عواملی که استفاده از این سیستم ها را محدود می سازد، رسوب گذاری زود هنگام آن بدلیل تماس مستقیم با شعله مشعل پکیج می باشد.

نکاتی که هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور باید به آن توجه داشته باشید

برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را در عدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.

در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری به صورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج های فن دار الزامی است.

پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که یا آب ورودی دارای سختی (املاح) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بیش از 120 متر باشد.

در صورتیکه محل نصب پکیج در بالکن یا فضای باز باشد نیز استفاده از پکیج فن دار الزامی است.

فشار آب شهر در محل نصب دستگاه پکیج  گازی می باید حداقل 0.5 و حداکثر 3.5 اتمسفر باشد.

قطعات یدکی پکیج ایران رادیاتور

کیت تعمیرشیرسه راهه ایران رادیاتورمدل M-E

 

کیت تعمیر شیر سه راهه

منبع انبساط ایران رادیاتور ۶لیتری با کانکشن ۳/۸ با ورق گالوانیزه با ضمانت۱ساله

 

 

برد ایران رادیاتور مدل E ,M, B -برای مدلهای آنالوگ-اورجینال
مبدل ایران رادیاتور مدل M 24FF کانکشن رزوه ای-۲۷سانتی Iran Radiator

مبدل ایران رادیاتور مدل ۲۴ff E -رزوه ای طول فین۳۰سانتی Iran Radiator

فلاریگلاتورفنری پکیج ایران رادیاتور با بالاترین کیفیت ساخت ترکیه

برد ایران رادیاتور -مدار الکترونیکی ایران رادیاتور مدل دیجیتالی- L
موتورشیرسه راهه ایران رادیاتور ساخت البی ایتالیا

پمپ ایران رادیاتور ویلو -Wilo سوکتی ظرفیت ۳۶KW توان۱۱۷w ساختEU اروپا

مبدل ثانویه(صفحه ای) ایران رادیاتور ۱۲پلاک برای تمامی مدلها درظرفیت ۲۴KW

مبدل اصلی ایران رادیاتورمدل B طول فین ۳۰ سانتی مدل بی
کیت تعمیرشیر سه راهی ایران رادیاتور مدل اکو سری اتما پلاستیکی

شیر گاز ایران رادیاتور مدل ۸۴۵ ساخت SIT ایتالیا

فلوسویئج ایران رادیاتور مدل MSL ساخت GTE ایتالیا
الکترودجرقه زن ویون شعله پکیج ایران رادیاتور ساخت ایران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج و تهران با گروه فنی بیتا سرویس

نصب پکیج ، تعمیر پکیج ، تعمیر مشعل شوفاژ ، تعمیر رادیاتور ، نصب اسپلیت ، تعمیر اسپلیت ، نصب داکت اسپلیت ، تعمیر داکت اسپلیت ، نصب پمپ آب ، تعمیر پمپ آب ، نصاب رادیاتور ، تعمیرکار موتورخانه ، نصاب پکیج ، نمایندگی اورین تهویه ، نمایندگی مبنا ، نمایندگی زرین ، نمایندگی ال جی ، 
نمایندگی ایران رادیاتور ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، نصب فن کویل ،  تعمیر فن کویل ، نصب مینی چیلر ، تعمیر مینی چیلر و....بخشی از خدماتی است که شرکت فنی مهندسی بیتا سرویس انجام می دهد.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
سرویس موتورخانه,عیب یابی موتور خانه,موتورخانه, چیلر در موتورخانه, دیگ ها در موتورخانه,سرویس و عیب یابی موتور خانه در کرج و تهران

سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه در تهران و کرج

تعمیر موتورخانه و نگه داری موتورخانه یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود شما یک زمستان سرد را به راحتی پشت سر بگذارید.برای سرویس موتورخانه و تعمیر آن باید از افراد ماهر و باتجربه در زمینه تعمیر و عیب یابی موتورخانه کمک بگیرید.کارشناسان فنی ما در بیتا سرویس میتوانند با در اختیار گذاشتن تجارب خود در این زمینه شما را یاری کنند.
مشعل ,مشعل گازسوز,مشعل‌های دوگانه‌سوز,مشعل جت فشاری,مشعل‌های Air/Steam-Atomized,مشعل‌های Rotary Cup,مشعل‌های Low pressure atomizing,تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه,مشعل های خانگی وصنعتی,مشعل با فشار كم,مشعل با سوخت مايع سنگين,مشعل گازي,مشعل سه گانه سوز,مشعل های دو سوخته گاز و مایع,تعمیر و راه اندازی مشعل شوفاژ در کرج و تهران

تعمیر مشعل موتورخانه | نصب مشعل شوفاژ در کرج و تهران | عیب یابی مشعل شوفاژ

مشعل دستگاهی است که با ترکیب مقدار معینی هوا و سوخت (به این عمل احتراق گفته می‌شود) در یک فضای ایمن، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند که در اثر این احتراق مقداری گاز نیز تولید شده که از راه دود کش خارج می‌شود.برای نصب و تعمیر مشعل موتورخانه با ما تماس بگیرید.
 روش نصب رادیاتور,مزایای رادیاتور,خرید رادیاتور,ویژگی رادیاتور,نصب حوله خشک کن,انواع رادیاتور شوفاژ,نحوه اتصال رادیاتور,نصب شوفاژ,پره رادیاتور,قیمت نصب شوفاژ,محل نصب رادیاتور شوفاژ,نصب رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

نصب رادیاتور شوفاژ در تهران و کرج | جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور

رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.نصب رادیاتور شوفاژ معمولا پس از پایان عملیات ساختمانی و همراه با نصب شیرالات صورت میپذیرد.بیتا سرویس فعال در زمینه نصب انواع رادیاتور با دارا بودن بهترین نصاب رادیاتور در تهران و کرج.با ما تماس بگیرید.
پکیج,مزایای پکیج,رسوب گیر پکیج,انواع پکیج,پکیج زمینی,پکیج دیواری,نصب پکیج ,تعمیر پکیج,تعمیر پکیج در تهران,تعمیر پکیج در کرج,تعمیر پکیج در کرج و تهران

سرویس و تعمیر پکیج | هزینه تعمیر پکیج در تهران و کرج

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.