داکت اسپلت جی پلاس

قیمت داکت اسپلیت جی پلاس

  • چهارشنبه 6 اسفند 1399
  • 2273 نفر

بیتا سرویس به عنوان نماینده فروش انواع داکت اسپلیت جی پلاس در ایران آماده عرضه این محصول به هم میهنان عزیز می باشد. برای ثبت سفارش خرید ، مشاوره و اطلاع از لیست قیمت ها با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

داکت اسپلیت جی پلاس ( G Plus ) نوعی داکت اسپلیت ایرانی است که توسط شرکت گلدیران تحت برندی با نام جی پلاس در ایران تولید می شود. داکت اسپیلت جی پلاس بر اساس استانداردهای روز دنیا ،‌ مواد اولیه با کیفیت و دستگاه های پیشرفته تولید می شود و سهم قابل قبولی در بازار های داخلی و خارجی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داکت اسپیلت +G و قیمت آن همچنین نحوه ی خرید اسپیلیت سقفی با کارشناسان فروش ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

قیمت داکت اسپلیت جی پلاس ( GPlus )

قیمت داکت اسپلیت جی پلاس همانند سایر داکت اسپلیت ها به مقدار ظرفیت و تک فاز یا سه فاز بودن آن بستگی دارد. به دین صورت که هر چه ظرفیت داکت اسپلیت بیشتر باشد ،‌ ابعاد آن بزرگتر و قیمت آن نیز بیشتر می شود. داکت اسپیلت Gplus در ظرفیت های متفاوتی تولید می شود که برای فضاهایی با متراژ های متفاوت و کاربردهای مختلف مناسب است. این ظرفیت ها از کمترین به بیشترین به ترتیب عبارت است از ۲۴۰۰۰ ،‌ ۳۰۰۰۰ ، ۳۶۰۰۰ ،‌ ۴۸۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ بی تی یو که ظرفیت های کمتر از ۴۸۰۰۰ فقط به صورت سه فاز ، ‌ظرفیت ۴۸۰۰۰ در نوع تکفاز و سه فاز و ظرفیت ۶۰۰۰۰ به صورت سه فاز تولید می گردد.

تعیین ظرفیت و نصب داکت اسپلیت جی پلاس

  • به منظور تعیین ظرفیت و تعداد داکت اسپلیت +G مورد نیاز پروژه ابتدا نسبت به ارسال آخرین پلان معماری واحدها و طبقات ساختمان خود از طریق واتس آپ برای کارشناسان ما اقدام فرمائید.
  • معمولا هنگام برآورد اولیه ظرفیت سرمایش داکت اسپلیت مورد نیاز هر آپارتمان در شرایط آب و هوایی مانند تهران و در طبقات وسط ساختمان (که در معرض تابش نورخورشید به سقف در تابستان و سرمای سطح بام در زمستان نمی باشند)، به ازا هر 30 یا 40 متر مربع سطح کلی و ناخالص آپارتمان حدود یک تن تبرید (ظرفیت داکت اسپلیت) در نظر گرفته می شود. بنابراین اگر متراژ هر یک از واحد های آپارتمان شما بیش از 120 متر مربع باشد، بهتر است برای هر واحد دو دستگاه داکت اسپلیت مورد استفاده قرار گیرد 
  • برای آپارتمان های تا متراژ 150 متر مربع نیز می توان از داکت اسپلیت های تک فاز ولی با برق 32 آمپر (برخی برندها) استفاده نمود و نیازی به تقاضای برق سه فاز (از شرکت برق) نمی باشد.
  • در صورتیکه واحدهای آپارتمان شما حتی تا متراژ 200 متر مربع باشند نیز می توانید با استفاده از برق تک فاز ولی 50 آمپر ، از داکت اسپلیت های تک فاز استفاده نمایید.

محصولات داکت اسپلیت جی پلاس

 

مشخصات کلی داکت اسپلیت های جی پلاس

عملکرد سرمایشی و گرمایشی
نوع برق یونیت داخلی تک فاز
نوع برق یونیت خارجی سه فاز
نوع کمپرسور روتاری
گاز مبرد استفده شده R410a ،R410، 
گارانتی 2 سال ضمانت قطعات فنی - 5 سال ضمانت کمپرسور
قیمت  برای اطلاع از قیمت داکت اسپلیت های جی پلاس تماس بگیرید.

 

خرید انواع داکت اسپلیت 

داکت اسپلیت همان کولر گازی اسپلیت است با این تفاوت که در کولر گازی یونیت داخلی به صورت دیواری یا سقفی، روکار انجام می‌شود ولی یونیت داخلی یا هواساز داکت اسپلیت به صورت توکار و درون سقف کاذب نصب می‌شود و سپس با کانال کشی به اتاق‌ها یا قسمت‌‌های مختلف یک ساختمان متصل شده و هوای تازه را بعد از فیلتر کردن و تنظیم دما در آن‌ها توزیع می‌کند.

برای خرید بهترین نوع داکت اسپلیت در برندهای معتبر و با کیفیت می توانید با فروشگاه بیتا سرویس تماس بگیرید. تمامی محصولات موجود در بیتا سرویس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

 

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
نصب داکت اسپلیت

هزینه نصب داکت اسپلیت، نصاب داکت اسپلیت

دستگاه های داکت اسپلیت برای گرمایش و سرمایش ساختمان ها کاربرد دارند. بیتا سرویس یکی از معتبرترین مراکز در زمینه نصب داکت اسپلیت و فروش این محصول است.
داکت سپلت ال جی,قیمت داکت اسپلیت ال جی,خرید داکت اسپلیت ال جی

قیمت داکت اسپلیت ال جی

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ال جی در ایران. برای خرید این محصولات با قیمت مناسب و گارانتی با ما تماس بگیرید.
سرویس داکت اسپلیت,خدمات داکت اسپلیت

هزینه تعمیر وسرویس داکت اسپلیت، شارژ گاز داکت اسپیلیت

بیتا سرویس سال هاست که در زمینه عیب یابی داکت اسپلیت و تعمیر داکت اسپلیت در سراسر کرج و تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند. برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.
داکت اسپلیت,تعمیر داکت اسپیلیت,سرویس داکت اسپلیت,نصب داکت اسپلیت,انواع داکت اسپلیت

خرید داکت اسپلیت | قیمت داکت اسپلیت به همراه خرید

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ، نصب و تعمیر و نگه داری داکت اسپلیت می باشد.همچنین برای مشاوره و ایجاد زیر ساخت داکت اسپلیت نیز می توانید با ما تماس بگیرید.