داکت اسپلیت وست  کول

قیمت داکت اسپلیت وست کول

  • چهارشنبه 13 اسفند 1399
  • 1909 نفر

داکت اسپلیت وست کول ( Westcool Duct Split ) یکی از برندهای داکت اسپیلت موجود در بازار ایران است که به دلیل قیمت مناسب آن برای سازندگان املاک مقرون به صرفه است.

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران

داکت اسپلیت دستگاهی 2 تکه شامل یک واحد داخلی و یک واحد خارجی می باشد. واحد خارجی یا کندانسینگ یونیت در خارج از محیط مورد نظر و در هوای آزاد قرار می گیرد.واحد خارجی وظیفه دارد گرما را از گاز مبرد (که در داکت اسپلیت اینورتر وست کول گاز R410a می باشد) بگیرد  و آن را توسط کمپرسور های اینورتر خنک کند. گرمای اضافی نیز به هوای بیرون منتقل می شود. واحد داخلی یا پنل هواساز نیز وظیفه دارد سرمای گاز مبرد را به محیط مورد نظر منتقل کند. این واحد با استفاده از الکتروموتور های موجود در خود، سرمای گاز مبرد موجود در کویل اواپراتور را به کانال ها پمپاژ می کند. بنابراین ارتباط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی در این دستگاه ها از طریق لوله های مسی بوده که گاز مبرد R410a درون آن جریان دارد. این ارتباط این امکان را به وجود می آورد که یونیت خارجی در پشت بام قرار گیرد و فضای زیادی برای کانال کشی های عمودی درون ساختمان اشغال نشود. یونیت هواساز معمولا درون سقف کاذب قرار می گیرد و از این واحد به سایر نقاط و اتاق هایی که باید تهویه در آن صورت بگیرد، به صورت افقی کانال کشی می شود. بنابراین امکان تهویه چندین فضا به صورت هم زمان صورت می گیرد.همچنین برای تهویه در زمستان، روی واحد هواساز کویل آب گرم نصب می شود که آب گرم از پکیج یا موتورخانه درون آن جریان پیدا می کند.

انواع داکت اسپیلت وست کول

این داکت اسپلیت چینی همچون اسپیلیت های کانالی دیگر دارای قابلیت تامین هوای مطبوع در همه فصول سال می باشد و در دو نوع اسپیلت کانالی اینورتر و بدون کیت اینورتر تولید و عرضه می شود.

داکت اسپلیت اینورتر وست کول

دارای کمپرسور روتاری T1 و مجهز به کیت اینورتر است. این نوع کمپرسور برای مناطق معتدل مناسب است و به دلیل دارا بودن کیت اینورتر موتور آن از نوع دور متغیر است و در صورت عدم نیاز دستگاه به دور موتور حداکثر می تواند دور موتورخود کاهش دهد و این باعث کاهش مصرف برق و کاهش هزینه های انرژی می گردد.

داکت اسپلیت ساده وست کول

این نوع داکت اسپلیت وست کول ،بدون کیت اینورتر و از نوع موتور دور متغیر نمی باشد و دارای دور موتور ثابت است به این معنی که دستگاه یا با سرعت حداکثر کار می کند و یا دستگاه خاموش است و زمانی که به دور حداکثری موتور نیاز نیست هم دستگاه با حداکثر توان خود کار می کند که این موجب افزایش مصرف برق و افزایش هزینه های برق مصرفی می باشد. این نوع داکت اسپیلت دارای کمپرسور روتاری T3 است که برای مناطق گرمسیری مناسب است.

تعدادی از محصولات بیتا سرویس درزمینه داکت اسپلیت وست کول

وست کول در زمینه داکت اسپلیت دارای محصولات متعددی است . برای اطلاع از لیست محصولات و خرید از بیتا سرویس معتبرترین نمایندگی فروش محصولات وست کول در ایران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

داکت اسپلیت اینورتر تک فاز وست کول 18000

داکت اسپلیت وست کول ۱۸۰۰۰ مطابق جدیدترین فناوری روز دنیا ساخته شده است. اوست کول با استفاده از متریال و قطعات اصلی توانسته محصولی با سطح کیفیت بالا تولید و روانه بازار رقابت کند. از ویژگی های داکت اسپلیت سقفی میتوان کاهش اشغال فضای مفید سازه اشاره داشت. به این صورت که با قرار گرفتن درون سقف کاذب و از طریق کانال کشی هوای خنک مورد نیاز محیط را فراهم می کند. به طور عمده به منظور بهبود کیفیت هوا از فیلترهای چندلایه تصفیه هوا در این داکت اسپلیت استفاده شده است.

داکت اسپلیت اینورتر تک فاز وست کول 18000

 

داکت اسپلیت وست کول 24000

داکت اسپلیت سقفی 24000 وست کول یکی از محصولات مهم و محبوب این  شرکت است که دارای ظرفیت مناسبی است که از آن برای ایجاد گرمایش و سرمایش در درون ساختمان ها استفاده می شود.داکت اسپلیت سقفی وست کول 24000  دارای مشخصات متعددی است که از این دست موارد می توان به صرفه جویی در مصرف سوخت اشاره نمود که به همین جهت آن را می توان محصولی با رده مصرفی انرژی بسیار مناسب دانست که برای استفاده در اتاق ها و واحدهای متعدد در یک ساختمان و یا آپارتمان به کار گرفت. همچنین این دستگاه دارای قطعات مناسب و معتبر است که با راندمان بالا و متناسب با محیط به فعالیت دستگاه کمک می کنند. داکت اسپلیت سقفی وست کول 24000 دارای سازگاری با تمام اقلیم های کشور است.

داکت اسپلیت مدل 24000 وست کول

داکت اسپلیت 36000 وست کول

دستگاههای داکت اسپلیت سقفی کانالی معمولی وست کول با دارا بودن ابعاد کوچک و وزن کم یونیت داخلی مناسب جهت پروژه های در حال ساخت و در حال بازسازی به شمار رفته و با هر نوع معماری داخلی هماهنگ می باشد.

داکت اسپلیت 36000 وست کول قابلیت اتصال به کویل آبگرم جهت تامین گرمایش را همراه با سیستم شروع با هوای گرم جهت گرمایش را داشته می توان چند فضا را با یک دستگاه تهویه نمود. مهمترین تفاوت بین مدل های معمولی با اینورتر وجود کیت کم مصرف در مدلهای اینورتر بوده بدین معنی که مدلهای معمولی مصرف برق بیشتری دارند.

داکت اسپلیت اینورتر سه فاز وست کول 48000

از ویژگی هایداکت اسپلیت اینورتر سه فاز وست کول 48000 می توان کاهش اشغال فضای مفید سازه اشاره داشت. به این صورت که با قرار گرفتن درون سقف کاذب و از طریق کانال کشی هوای خنک مورد نیاز محیط را فراهم می کند. این داکت اسپلیت دارای ظرفیت گرمایش و سرمایش 48000 Btu/h و کیت اینورتر و کمپرسور دور موتور متغیر می باشد.

داکت اسپلیت وست کول مدل 60000 اینورتر

 

برند WESTCOOL
مدل 6000 اینورتر سه فاز ، WESTCOOL-60-INV
دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی
مجهز به گاز مبرد R410a
نوع کمپرسور روتاری
نوع برق مصرفی سه فاز
دارای گارانتی  

 

داکت اسپلیت وست کول 60000 اینورتر

قیمت داکت اسپلیت وست کول

بیتا سرویس انواع اسپلیت وست کول را با گارانتی اصلی به شما عزیزان عرضه می دارد. داکت اسپلیت وست کول دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات می باشد. در حال حاضر 2 مدل اسپلیت کانالی وست کول در بازار ایران موجود است که عبارتند از:

داکت اسپلیت اینورتر: سرد و گرم، دارای کمپرسور روتاری T1 (مناسب برای مناطق معتدل)، مجهز به کیت اینورتر (تغییر دهنده دور موتور)، گاز مبرد R410a، کم مصرف (رده انرژی A)، در ظرفیت های 18000 - 24000 - 30000 - 36000 - 48000 و 60000 BTU متناسب برای متراژهای مختلف
داکت اسپلیت on/off: سرد و گرم، دارای کمپرسور روتاری T3 (مناسب برای مناطق گرمسیری)، گاز مبرد R22، در ظرفیت های 18000 - 24000 - 30000 - 36000 - 48000 و 60000 BTU متناسب برای متراژهای مختلف.

برای ثبت سفارش خرید و اطلاع از لیست قیمت داکت اسپلیت های وست کول با ما تماس بگیرید.

خرید داکت اسپیلت Westcool

خرید داکت اسپلیت Westcool بنابر نیازهای مشتری شامل: محل مورد استفاده ، مساحت فضای مورد نظر ، کاربری فضا ، میزان ظرفیت مورد نظر و … انجام می گیرد. تمامی مدل های داکت اسپیلت وست کول دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که موجب اطمینان بیشتر به محصولات و خرید داکت اسپلیت وست کول می شود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات وست کول ، قیمت و همچنین مشاوره برای خرید آن از طریق شماره تلفن 02133060066 با بیتا سرویس تماس بگیرید.       
 

جهت اطلاع از تعرفه نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. نصب و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کرج و تهران
نصب داکت اسپلیت

هزینه نصب داکت اسپلیت، نصاب داکت اسپلیت

دستگاه های داکت اسپلیت برای گرمایش و سرمایش ساختمان ها کاربرد دارند. بیتا سرویس یکی از معتبرترین مراکز در زمینه نصب داکت اسپلیت و فروش این محصول است.
داکت سپلت ال جی,قیمت داکت اسپلیت ال جی,خرید داکت اسپلیت ال جی

قیمت داکت اسپلیت ال جی

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ال جی در ایران. برای خرید این محصولات با قیمت مناسب و گارانتی با ما تماس بگیرید.
سرویس داکت اسپلیت,خدمات داکت اسپلیت

هزینه تعمیر وسرویس داکت اسپلیت، شارژ گاز داکت اسپیلیت

بیتا سرویس سال هاست که در زمینه عیب یابی داکت اسپلیت و تعمیر داکت اسپلیت در سراسر کرج و تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند. برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.
داکت اسپلیت,تعمیر داکت اسپیلیت,سرویس داکت اسپلیت,نصب داکت اسپلیت,انواع داکت اسپلیت

خرید داکت اسپلیت | قیمت داکت اسپلیت به همراه خرید

بیتا سرویس فعال در زمینه فروش انواع داکت اسپلیت ، نصب و تعمیر و نگه داری داکت اسپلیت می باشد.همچنین برای مشاوره و ایجاد زیر ساخت داکت اسپلیت نیز می توانید با ما تماس بگیرید.