نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در تهران و کرج، کد 9104011

02133060066 شماره ثابت
نمایندگی ایران رادیاتور

بیتا سرویس نماینده رسمی محصولات شرکت ایران رادیاتور اعم از مشعل، پکیج، رادیاتور و .....

بیتا سرویس
بیتا سرویس

معرفی شرکت رادیاتور ایران

بیتا سرویس نمایندگی ایران رادیاتور در کرج و تهران را بر عهده دارد. با ما همراه باشید تا با این شرکت و خدمات آن بیشتر آشنا شوید.

شرکت رادیاتور ایران در سال 1341 با ظرفیت تولید سالانه 15 تا 30 هزار قطعه به عنوان اولین واحد صنعتی تولید کننده رادیاتور در کشور تـاسیس شـد و در حـال حـاضر شـرکت رادیاتور ایران بـا بیش از نیـم قــرن تجـربه بـه عنـوان بزرگترین تولید کننده رادیاتور خودرو و با بهره گیری از امکانات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص یکی از بزرگترین تولید کنندگان مبدل های حرارتی در خاورمیانه با سرمایه ای بالغ بر 300 میلیارد ریال و خطوط تولیدی به مساحت 15000 مترمربع و دیگر بخش ها از قبیل آزمایشگاه ها، انبارها، تحقیقات، بازرگانی، اداری و مالی با مساحتی بالغ بر 31000 مترمربع و با داشتن دانش طراحی و فنی، تجهیزات پیشرفته و متخصصین مجرب در حوزه طراحی و ساخت، تولید کننده انواع رادیاتورهای خودرو سبک و سنگین (آلومینیومی، مسی- برنجی) و سیستم های خنک کننده از بخاری اتومبیل تا مبدل های عظیم حرارتی برای صنایع مختلف، اویل کولر، مبدلهای آلومینیومی فشار قوی، اکسپندی، شبکه های جایگزین و قطعات رادیاتور برای شرکتهای خودروساز و بازار قطعات یدکی می باشد.

نمایندگی ایران رادیاتور

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در کرج و تهران

بیتا سرویس نمایندگی رسمی محصولات شرکت ایران رادیاتور اعم از مشعل، پکیج و رادیاتور با کد نمایندگی 9104011 در کرج و تهران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. مراحل تعمیر هر کدام از این محصولات در مقالات قبلی سایت که در ذیل لیست می شود انتشار داده شده است. خدمات بیتا سرویس در زمینه فروش محصولات ایران رادیاتور، نصب و سرویس و تعمیر محصولات می باشد.

تعمیر پکیج

نصب پکیج

تعمیر کولر گازی

تعمیر رادیاتور

تنها بخشی از خدمات ما در بیتا سرویس نمایندگی ایران رادیاتور می باشد.

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور در تهران و کرج

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور در تهران و کرج شامل تمامی خدمات مربوط به فروش و پس فروش محصولات ایران رادیاتور می باشد. البته ارائه تمامی خدمات و حتی فروش به صورت تخصصی تنها قابل اجرا برای یک نمایندگی معتبر ایران رادیاتور می باشد. بیتا سرویس با ارائه گواهی و کد اختصاصی معتبر آماده ی ارائه ی تمامی خدمات و فروش محصولات به همشهریان تهرانی و کرجی می باشد. خدمات نمایندگی ایران رادیاتور به صورت زیر می باشد:

  • فروش جدیدترین مدل های محصولات ایران رادیاتور با گارانتی اصل
  • نصب و راه اندازی تمام محصولات ایران رادیاتور
  • سرویس پکیج ایران رادیاتور و سایر محصولات
  • تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعات
  • اعزام سرویسکار ایران رادیاتور در محل برای پکیج، شوفاژ، حوله خشک کن و غیره

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

عملکرد نمایندگی های ایران رادیاتور و دلیل لزوم ارتباط با این نمایندگی ها در کرج و تهران

ارجاع به نمایندگی شرکت ایران رادیاتور به دو دلیل می باشد.

  1.   تعمیر دستگاه معیوب
  2.   سرویس دوره ای دستگاه

گاهی شما پس از چند سال به هر دلیلی با خرابی مشعل، پکیج و رادیاتور خود روبرو می شوید و با نزدیک ترین نمایندگی ایران رادیاتور تماس می گیرید کارشناسان پس از بررسی مشکل به شما مبلغ زیادی  را اعلام می کنند که به یکباره برای شما سنگین تمام می شود برای رفع این مشکل به شما پیشنهاد می شود که از سرویس های دوره ای این محصولات استفاده کنید به این صورت که در بازه های زمانی یکسان متخصص و کارشناس مربوطه، مشعل، پکیج و رادیاتور شما را چک کند و اگر دستگاه مربوطه، مستعد خرابی می باشد با هزینه خیلی کمتر دستگاه مربوطه را تعمیر کند قبل از آنکه دستگاه دچار آسیب جدی شود. در واقع پیشگیری همیشه بهتر از درمان است.
جهت مشاوره بیشتر با کارشناسان متخصص و زبده و کار آزموده بیتا سرویس با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 

برای خرید انواع سیستم سرمایشی و گرمایشی با بیتا سرویس تماس بگیرید.

"بیتا سرویس" ارائه دهنده خدمات فنی در کرج و تهران

02636510100

02133060066


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید