X

خرید کولر گازی در کرج + مرکز فروش اسپلیت در کرج

09121074065 همراه
خرید کولر گازی در کرج

اگر به دنبال خرید کولر گازی در کرج هستید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. بیتا سرویس به عنوان مرکز فروش کولر گازی اسپلیت در کرج فعالیت داشته و جدیدترین محصولات از برندهای معتبر بازار را در اختیار همشهریان عزیز قرار می دهد.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

کولر گازی به منظور تأمین هوای خنک و در برخی از مدل ها برای تأمین گرمای مورد نیاز محیط در مکان های مختلفی اعم از پروژه های ساختمانی و منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی انتخاب شده برای این دستگاه به گونه ای است که همانند دیگر سیستم های سرماساز توسط سیکل تبرید به ایجاد سرمایش کمک می کند.

اگر قصد خرید کولر گازی در کرج را دارید می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید. قیمت محصولات در این مجموعه ارزان و تمامی مدلها دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر هستند.

خرید کولر گازی در کرج

برای خرید کولر گازی اسپلیت در کرج بهتر است با نکاتی آشنا شوید تا مناسب ترین محصول را برای خرید انتخاب نمایید. در ادامه شما را با تعدای از این نکات آشنا خواهیم ساخت:

 • توجه به بخشی که دستگاه برای خنک شدن نیاز دارد.
 • اگر قرار است کولر گازی پرتابل را برای خرید انتخاب کنید توجه داشته باشید که باید نزدیک پنجره قرار بگیرند چون لازم است دود خروجی از پنجره هدایت شود.
 • کولرگازی نیاز به خروجی 15-20 آمپر دارد چون در غیر این صورت با عدم روشن یا توقف کار کولر گازی رو به رو خواهید شد.

پس برای این که بتوانید بهترین برند و مدل را برای خرید انتخاب کنید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و بعد از دریافت مشاوره نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید.

 

 

مشاهده تمام محصولات کولر گازی

 

مرکز فروش کولر گازی در کرج

اگر به دنبال خرید کولر گازی هستید و می خواهید با قیمت مناسب کولر مد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید می توانید خرید خود را از مراکز فروش کولر گازی در کرج انجام دهید. فروشگاه بیتا سرویس به عنوان یکی از این مراکز فروش فعال در کرج می باشد که به ارائه تخصصی خدمات مختلف اعم از فروش، سرویس، تعمیر و نصب کولر گازی پرداخته است.

اولین نکته ی مهم تأثیرگذار در مورد کولر گازی مربوط به میزان سر و صدای دستگاه است چون این مسئله می تواند برای برخی از افراد آزار دهنده باشد. بیشترین صدای تولید شده در اسپلیت ها از کمپرسور می باشد. به همین خاطر هنگام طراحی کولرها دو یونیت مختلف (داخلی و خارجی) برای آن ها در نظر گرفته می شود. در مورد محل نصب این یونیت ها باید بگوییم که یونیت خارجی در خارج ساختمان نصب می شود. اتصال دو یونیت هم توسط لوله رابط به هم وصل انجام می شود. هم چنین باید توجه داشته باشید که مدل اینورتر دار را انتخاب کنید.

بهترین مدل و برند کولر گاری متناسب با آب و هوای کرج

با توجه به این که شرایط آب و هوایی مختلفی در مناطق مختلف کشور وجود دارد باید به نوع شرایط آب و هوایی منطقه ای که در آن جا ساکن هستید توجه داشته باشید. کرج آب و هوایی سردسیر و معتدل دارد که باید محصولی متناسب با این شرایط آب و هوایی را خریداری نمایید.

در ابتدا باید بگوییم که تمام کولر گازی ها با توجه به نوع شرایط آب و هوایی به سه دسته کلی تقسیم می شوند.

 • کلاس 1 (T1): متناسب برای شرایط جوی معتدل
 • کلاس 2 (T2): متناسب برای شرایط آب و هوایی سرد
 • کلاس 3 (T3): برای شرایط آب و هوایی گرمسیری

حال ممکن است برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که آیا کمپرسور در نظر گرفته شده برای تمام کولر گازی های تولید شده مشابه به یک دیگر می باشد؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم قطعاً این گونه نیست و با توجه به کارایی متفاوتی که دارند کمپرسور انتخابی برای نصب متغیر می باشد. کمپرسورهای موجود در بازار شامل کمپرسورهای پیستونی، اسکرول، روتاری می باشد. مناطقی که در کلاس 1 قرار دارند انتخاب کمپرسور پیستونی گزینه ی مناسبی برای انتخاب می باشد. (متناسب با مناطق گرمسیری)

کمپرسور اسکرول کمپرسوری می باشد که سر و صدا و میزان مصرف انرژی کمتری را دارد به همین خاطر می تواند به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی برای مناطق معتدل باشد. کمپرسورها روتاری در مقایسه با دو مدل دیگر بازدهی خیلی بیشتر، سر و صدای خیلی کمتر، میزان مصرف انرژی کمتری دارند به همین خاطر گزینه ی مناسبی برای مناطق گرمسیری می باشد. به غیر از نوع شرایط آب و هوایی باید بتوانید ظرفیت مناسب را خرید انتخاب کنید. 

محاسبه ظرفیت دستگاه متناسب با توجه به عوامل مختلفی اعم از شرایط آب و هوای منطقه، قرار گیری محیط مورد نظر در کدام طبقه از ساختمان، متراژ محیط و… تعیین می شود. شهرهایی مانند تهران، شیراز، کرج، سمنان، مشهد، اصفهان، کرمانشاه و… برای آن دسته از واحدهایی که جزو طبقات میانی ساختمان هستند به ازای هر متر مربع، 400 تا 600 (BTU) و برای طبقات زیر پشت بام به ازای هر متر مربع، 600 تا 800 (BTU) باید باشد. در مورد فضای اتاق ها هم باید بگوییم که باید کولرگازی 9000 (BTU) در نظر گرفته شود.

قیمت کولر گازی اسپلیت در کرج

در تعیین قیمت کولر گازی اسپلیت فاکتورهای مختلفی اعم از نوسانات موجود در بازار، ظرفیت و مدل، ابعاد، نوع کمپرسور و... در تعیین قیمت تأثیرگذار هستند. اگر قصد استعلام قیمت کولر گازی اسپلیت در کرج را دارید می توانید از همکاران ما در مجموعه بیتا سرویس کمک بگیرید تا با دانش و آگاهی کامل نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید.

ارائه خدمات نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در کرج توسط بیتا سرویس

کولر گازی هم مانند دیگر وسایل به مرور زمان ممکن است دچار مشکل شود در این موارد برای این که بتوانید به رفع مشکل به وجود آمده کمک کنید کافیست از خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی استفاده کنید. توجه داشته باشید که تعمیر کولر گازی باید یکی از اولویت ها باشد چون در صورت بروز مشکل باعث می شود تا عملکرد طبیعی دستگاه با مشکل رو به رو شود. در مورد سرویس کولر گازی هم باید بگوییم که شامل اقداماتی مانند رفع ایرادات احتمالی اسپلیت و کولر، شارژ گاز، رفع مشکلات مربوط به خروجی آب، رفع مشکلات برقی کولر گازی و… می باشد. زمانی که درخواست خود را برای سرویس کولر گازی ثبت می کنید به مسائلی که در ادامه اشاره می کنیم توجه می شود.

 • رفع نشتی گاز
 • تعویض فیلترها
 • برطرف کردن لرزش یونیت های داخلی و خارجی
 • پاکسازی کولر و سرویس اولیه
 • بررسی کامل قطعات
 • شارژ روغن کمپرسور
 • تخلیه آب
 • نصب پایه زمینی و یا پایه ی دیواری یونیت خارجی
 • داکت کشی به صورت متری
 • راه اندازی پنل کولرگاز

در مواردی که قرار است از خدمات تعمیر کولر گازی استفاده کنید به بررسی مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم باید توجه شود.

 • کار نکردن فن داخلی و یا خارجی کولر گازی
 • خراب بودن ریموت کنترل
 • صدا دادن دستگاه
 • لرزش داشتن دستگاه
 • پریدن فیوز هنگام روشن کردن
 • یخ زدن لوله مویی و ورودی اواپراتور
 • کار نکردن کمپرسور
 • خنک نبودن هوای کولرگازی 
 • خاموش شدن ناگهانی
 • نشت آب کولر گازی از داخل، از بیرون 
 • خاموش نشدن کولر گازی
 • برق داشتن بدنه کولرگازی

درخواست ثبت برای استفاده از خدمات سرویس تعمیر و نصب کولر گازی در کرج توسط بیتا سرویس مزایایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را برای شما در پی خواهد داشت.

 • به کارگیری متخصصین مجرب و باتجربه برای ارائه خدمات
 • امکان استفاده از تمام خدمات در تمام ساعات شبانه روز وجود دارد.
 • در صورت نیاز انتخاب قطعه های کولر گازی باکیفیت و درجه یک
 • اعزام سریع متخصصین به محل

نوع کارکرد دستگاه به این صورت است که این دستگاه انرژی الکتریکی را می گیرد و بعد از آن سرمای مورد نیاز را تولید می کند. بیشتر کولرهای گازی که در بازار برای فروش وجود دارند از نظر کاربرد و عملکرد به صورت دومنظوره (سرمایشی و گرمایشی) می باشند و موظف هستند تا به تنظیم دمای محیط و کنترل آن کمک کنند. به غیر از تنظیم دما به تنظیم رطوبت، تصفیه هوا، کاهش گرد و غبار هم کمک می کنند.

در مورد جریان مبرد کولرهای گازی هم باید بگوییم که در مقطعی از سیکل برودتی این کولرها به شکل مایع می باشند و به طور کلی در دو مدل پنجره ای و اسپلیت طراحی و برای فروش روانه ی بازار می شوند و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید یکی از مدل ها را انتخاب کنید. برای این که انتخاب راحت تری داشته باشید باید بگوییم که در مدل پنجره ای، فرایند جذب گرمای اتاق و دفع آن در هوای بیرون از اتاق به واسطه ی یک یونیت انجام می شود ولی در مورد مدل اسپلیت این گونه نیست و دو یونیت مجزا از هم تعریف می شوند.

در مورد دسته بندی در نظر گرفته شده برای سیستم کولرهای گازی هم بگوییم که شامل کولرهای یک تکه و دو تکه می باشند.

انواع کولر گازی موجود در بورس کرج

کولر گازی های تولید شده در بازار که امکان خرید آن ها برای شما فراهم شده است شامل مدل های اینورتر و معمولی می باشد. این دسته بندی صرفاً فقط برای دسته بندی کردن محصولات می باشد. وجود اینورتر کمک می کند تا میزان مصرف برق کاهش پیدا کند. زمانی که قصد انتخاب کولر گازی را دارید در ابتدا نیاز است تا به دو حالت سرمایش، گرمایش و یا فقط برودت و سرمایش دستگاه توجه داشته باشید تا بتوانید کاربردی ترین مدل را انتخاب کنید.

از نظر نوع کاربرد هم به دسته های مختلف اعم از مرکزی، پنجره‌ ای، پرتابل، ایستاده، هیبریدی یا دوگانه‌ سوز، مینی اسپیلت بدون داکت، هوشمند، ژئوترمال تقسیم می شوند. مسئله ی مهم دیگری که باید هنگام خرید کولر گازی به آن توجه داشته باشید قابلیت ها و امکانات در نظر گرفته شده برای دستگاه می باشد. پس حتماً باید پس از بررسی کیفیت موتور به کیفیت بدنه و پروانه پنل دیواری آن توجه داشته باشید. سایر فاکتورهایی که می تواند در انتخاب درست به شما کمک کند شامل تعداد جهت های پرتاب باد و نحوه تنظیم آن، نوع فیلتر هوا، سنسورهای محافظ، مدت ضمانت، نحوه خدمات، جنس کندانسور و اوپراتور می باشد. 

کولر گازی چگونه هوای خنک تولید می کند؟

در مورد نوع کارکرد دستگاه باید بگوییم که در ابتدای کار نیاز است تا مبرد وارد کمپرسور شود و بعد از آن به واسطه ی کمپرسور فشار دمای آن بالا می رود. بعد از آن مبردی که به حالت گاز داغ فشار بالا درآمده وارد کندانسور می شود. کندانسور در نظر گرفته شده برای دستگاه به انتقال حرارت از مبرد به محیط  کمک می کند و مبرد را از حالت گاز پرفشار به حالت مایع پرفشار تبدیل می کند. بعد از آن مایع مبرد وارد شیر انبساط و یا لوله های مویین می شود و فشار خود را از دست می دهد. در نهایت مایع با فشار پایین وارد اواپراتور می شود. (نکته: اواپراتور مبدلی است که با هوای محیط در تماس می باشد. مبرد در نظر گرفته شده برای داخل اواپراتور با گرفتن گرمای محیط و تبخیر دوباره سبب خنک سازی هوا می شود. مبرد که به حالت گاز درآمده مجدداً به کمپرسور برمی گردد تا این چرخه تکرار شود.)

تفاوت کولر گازی با داکت اسپلیت از نظر گرمایش

کمپرسور نصب شده در اسپلیت به گونه ای می باشد که کولر گازی در زمان انتخاب حالت گرمایش کارکرد دستگاه به صورت سیکل معکوس فعال می باشد و در مورد میزان مصرف انرژی تفاوتی ایجاد، نخواهد کرد.

سیستم گرمایش دستگاه داکت اسپلیت به گونه ای می باشد که معمولاً از آب گرم پکیج یا موتورخانه مرکزی برای شروع کار خود استفاده می کند و کمپرسور هنگام استفاده از حالت گرمایش تأثیری ندارد.

مزایا و معایب کولرهای گازی

 • فضای مد نظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن خنک می کند.
 • کمک به فیلتراسیون هوا و کاهش آلودگی و گرد و غبار محیط
 • میزان مصرف برق این دستگاه در مقایسه با چیلر، فن کویل و سیستم های سنتی بیشتر می باشد.
 • امکان نصب در مناطق حاره ای و شرجی وجود دارد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید