X

تعمیر رادیاتور شوفاژ + هزینه تعمیرات و تعمیرکار شوفاژ

09121074065 همراه
تعمیر رادیاتور شوفاژ

تعمیر رادیاتور شوفاژ و سرویس رادیاتور یکی دیگر از خدمات ما در بیتا سرویس است. برای تعمیر رادیاتور باید دارای مهارت لازم برای انجام این کار باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت هزینه تعمیر رادیاتور با ما تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

به منطور انجام کلیه خدمات تعمیر رادیاتور، سرویس رادیاتور شوفاژ با بیتا سرویس تماس بگیرید. سرویس رادیاتور و تعمیر رادیاتور شوفاژ از جمله خدماتی است که برای کارکرد صحیح سیستم گرمایشی و تامین آب گرم منزل و محل کارتان مورد نیاز است. شستشوی رادیاتور شوفاژ از دیگر خدمات مورد نیاز برای کارکرد صحیح سیستم گرمایشی منزل شماست. همچنین می توانید برای استعلام هزینه تعویض پره رادیاتور با بیتا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر رادیاتور شوفاژ

مشکلات متعددی که برای سیستم‌های گرمایش از جمله شوفاژ به وجود می‌آید باعث دغدغه و نگرانی خانواده ها می‌ شود. نشتی آب، کاهش راندمان شوفاژ، وجود هوا در لوله و... باعث می‌شود به تعمیر رادیاتور نیازمند شویم. تعویض پره رادیاتور یکی از خدماتی است که در زمان تعمیر ممکن است با آن روبرو شویم.

برای خرید و استعلام قیمت رادیاتور در مدل های مختلف با بیتا سرویس تماس بگیرید.

 

هواگیری شوفاژ در کوتاه‌ ترین زمان در تهران و کرج

یکی از مشکلات رایج شوفاژهای منزل، افزایش هوا در لوله‌هاست که باعث کاهش راندمان و گرمای آن می‌شود. متخصصین بیتا سرویس در سریع ترین زمان کار هواگیری شوفاژ و سایر خدمات مورد نیاز را ارائه خواهند داد. اگر نیمی از رادیاتور گرم شده و نیمی دیگر سرد است شما نیاز به هواگیری رادیاتور یا هواگیری شوفاژ خود دارید. توصیه ما به شما این است که هواگیری رادیاتور و یا هواگیری شوفاژ خود را به صورت دوره‌ ای جدی گرفته و انجام دهید.

هزینه تعویض پره رادیاتور

شما قادر هستید در موارد ضروری تعداد پره های رادیاتور را کم و زیاد نمایید و یا در صورت نیاز اقدام به تعویض پره رادیاتور نمایید. این خدمات بسیار تخصصی بوده و بهتر اسنت از فردی با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. به منظور انجام این خدمات و استعلام هزینه تعویض پره رادیاتور با بیتا سرویس تماس بگیرید. متخصصان ما در این زمینه به شما راهنمای و خدمات لازم را ارائه می دهند.

رادیاتور آلومینیومی و رادیاتور فولادی از انواع رادیاتور شوفاژ به شما می روند.

گرفتن نشتی رادیاتور شوفاژ

رادیاتورها نوعی مبدل حرارتی جهت انتقال گرمایش و سرمایش می باشند. بسته به نوع کارکرد رادیاتور ها جنس آن ها نیز متفاوت خواهد بود.
یکی از مشکلاتی که برای شوفاژ اتفاق می‌افتد سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ است که ما را دچار دردسر کرده و با آب دادن شوفاژ همراه می باشد. برای تعمیر سوراخ رادیاتور و تعویض پره شوفاژ و همچنین تعویض شیر رادیاتور شوفاژ حتما از تجربه و مهارت افراد متخصص در زمینه تعمیر شوفاژ کمک بگیرید. پیدا کردن علت آب دادن رادیاتور شوفاژ و یا پیدا کردن علت صدای رادیاتور شوفاژ برای افراد معمولی که تخصصی در زمینه تعمیرات شوفاژ ندارند سخت و وقت گیر می باشد به همین دلیل توصیه می شود از همان ابتدا بدون هیچ فوت وقتی از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

به منظور انجام تعمیر رادیاتور شوفاژ به صورت اصولی با ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

هزینه تعمیر رادیاتور شوفاژ

با جایگزین شدن آپارتمان ‌ها و ساختمان‌ های بلند به جای خانه‌ های یک یا دو طبقه، سیستم گرمایش منازل نیز تغییر کرده است. در گذشته اغلب از بخاری استفاده می شد اما امروزه شوفاژ و رادیاتور بیشتر مطرح شده است. نحوه‌ی کار شوفاژهای جدید بدین صورت است که موتورخانه یا پکیج‌، آب را گرم می ‌کند، سپس آب گرم شده از طریق لوله به رادیاتور یا شوفاژ می ‌رسد و با گرم‌ شدن شوفاژ حرارت به فضا منتقل می ‌شود. ناگفته نماند که جایگزین شدن بخاری های قدیمی با شوفاژ و رادیاتور هزینه هایی جدیدی تحت عنوان هزینه تعمیر شوفاژ را به هزینه های جاری خانواده ها اضافه کرده است از جمله خرید و نصب رادیاتور و هزینه تعمیر رادیاتور. هزینه تعمیر رادیاتور شوفاژ بسته به نوع مشکل پیش آمده متفاوت است. برای استعلام هزینه تعمیر رادیاتور شوفاژ با بیتا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر رادیاتور شوفاژ

خدمات مربوط به تعمیر رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران

 • انجام با کیفیت ترین خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ در کرج و تهران
 • تعمیرات و راه اندازی موتورخانه شوفاژ توسط بهترین متخصص
 • لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه در کرج و تهران
 • تعمیرانواع  شوفاژ و رادیاتورها در کرج و تهران
 • عایق کاری مخازن و اسید شویی مبدل های حرارتی
 •  تعویض پره رادیاتور
 • نوسازی موتورخانه 
 • عیب یابی و رفع مشکل شوفاژ خانه 
 • شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه ، تعویض شیرفلکه موتورخانه
 • هواگیری موتورخانه شوفاژ و هواگیری منبع دوجداره به صورت تخصصی در در کرج و تهران
 • نصب، سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ در کرج و تهران
 •  کلیه خدمات تاسیسات ساختمانی  و لوله کشی

تعمیرات شوفاژ در مواقع ذیل ضروری است

در مواقع و شرایطی که در ادامه آن را برای شما بیان خواهیم نمود بهتر است در سریع ترین از یک تعمیرکار برای انجام تعمیرات شوفاژ کمک بخواهید.

 •  سرعت پاسخ دهی مناسب نیست و رفتار دینامیکی بهینه ای ندارد.
 • دمای سطحی پایین برای حداکثر توان تشعشعی
 •  مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
 • قابلیت گرمایی کم در مکان ها و عملکرد های مختلف
 •  راندمان کم
 •  گرمایش نامناسب در زمانی که عملکرد متوسط دارد.

انجام تعمیرات و سرویس به موقع رادیاتورها در کاهش هزینه ها می تواند کمک شایانی به شما نماید.

هزینه تعمیرات رادیاتورشوفاژ

 

تعمیر رادیاتور در کرج و تهران

هزینه تعمیر شوفاژ چقدر است؟ این سوالی است که اغلب مردم از تعمیرکاران خواهند پرسید. اما بهتر است بدانید که عوامل مختلفی بر قیمت نهایی تعمیر موثر است که از جمله این موارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1.  هزینه عیب یابی شوفاژ
 2.  هزینه هواگیری
 3. نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد
 4. هزینه تنظیم مشعل موتورخانه
 5.  هزینه تعمیر موتورخانه
 6.  هزینه سرویس موتورخانه
 7.   هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید

هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ و پکیج یکی از دغدغه های اصلی زندگی آپارتمان نشینی است چرا که شوفاژخانه مشکل دار، معمولاً به طور مداوم به تعمیرکار شوفاژ نیاز دارد و این اتفاق، هزینه تحمیلی به خانوارهای آپارتمان ها را افزایش می دهد.

برای نصب رادیاتور نیز می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید.

موارد متعددی از هواگیری شوفاژ تا تعمیر موتورخانه و سرویس نگهداری موتورخانه را شامل می شوند. بنابراین با دامنه تغییرات بزرگی از نظر هزینه روبرو هستیم 
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر دردسرتر را می گیرد. به همین منظور متخصصان تاسیسات همیشه پیشنهاد می کنند که مجتمع های ساختمانی با یک مجموعه معتبر یا فرد فنی قرارداد ببندند تا هم سرویس همیشگی و منظم انجام شود و هم به هنگام پیداشدن ایرادی جدی سریعتر به نتیجه برسند. در ضمن وقتی قرارداد طولانی مدت باشد هم هزینه پایین تر می آید هم اینکه به دلیل راندمان خوب موتورخانه، هزینه سوخت مصرفی هم کاهش می یابد.

دلایل اهمیت تعمیر رادیاتور شوفاژ

 1. جلوگیری از اتلاف گرما
 2.  بهینه کردن انرژی

نکات مهم در تعمیرات رادیاتور شوفاژ

در هنگام تعمیر باید به برخی نکات مهم توجه کرد که از جمله این نکات می‌ت وان به موارد ذیل اشاره کرد.

 1. بهینه کردن نسبت هوا به سوخت: این که دیگ به مقدار مناسبی از اکسیژن، دسترسی داشته باشد، لازم است تا نسبت هوا به سوخت تنظیم شود. زمانی که هوا گرم است مصرف انرژی بالا میرود در نتیجه هوای اضافی سبب هدر رفتن و اتلاف انرژی می شود و هوای گرم از دودکش بیرون می‌رود. اگر نسبت هوا و اکسیژن کافی نباشد تمام سوخت سوزانده شده و سوختی که سوزانده نشده از درون سیستم حرکت کرده و سبب ایجاد توده می شود. همچنین تنظیم نبودن نسبت هوا و اکسیژن بسیار حادثه آفرین بوده و باعث تشکیل گاز مونوکسید کربن شده که این گاز بسیار خطرناک و کشنده می باشد.
 2. تمیزکردن سطوح انتقال حرارت: افراد متخصص برای جلوگیری از جمع شدن دوده بر روی سطوح انتقال حرارت، در زمان تعمیر با تمیز کردن سطوح انتقال حرارت، راندمان این سیستم گرمایشی را بالا می برند، بهتر است بدانید که دوده جمع شده در این سطوح مانند یک عایق عمل می‌  کند و باعث پایین آمدن راندمان انتقال حرارت درس خارج می شود.
 3. به حداقل رساندن اتلاف گرما: برای اینکه گرمای زیادی از طریق دودکش تلف نشود، اقدامات لازم را انجام دهید.
 4. کندانس یا آب چگالیده را بازیابی کنید: چگالیده ای که توسط تله های بخار تخلیه می شود، اگر جمع آوری شود قابلیت استفاده کردن به عنوان آب تغذیه مورد نیاز دیگ را دارد. همین امر در کاهش هزینه های عملیاتی دیگ بخار تاثیر گذاشته و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است.  

رفع نشتی شیر رادیاتور شوفاژ

رفع نشتی شیر رادیاتور شوفاژ، از مهم ترین مشکلاتی است که ما را نیازمند تعمیر رادیاتور شوفاژ می نماید. در ابتدا باید علت نشتی را بیابیم.

علت آب داد شیر رادیاتور شوفاژ

علت آب دادن شیر رایاتور شوفاژ می تواند بنا بر دلایل زیر باشد:

 • نشتی از قسمت داخلی شیر به دلیل هرز شدن آن
 • خوردگی داخل شیر به دلیل به کار گیری مواد بی کیفیت در ساخت آن
 • بسته نبودن شیر به صورت کامل

با توجه به این که شیرهای رفت و برگشت رادیاتور شوفاژ در تماس مستقیم با آب گرم و سرد هستند، از بین رفتن نوار دور لوله شیر، خوردگی شیر و همچنین پوسیدگی واشر فلزی شیر بسیار طبیعی است.

اما این مشکل در خصوص شیرهای رادیاتور شوفاژ که دارای کیفیت پایینی در مواد تشکیل دهنده خود هستند، بیشتر دیده می شود.البته همانطور که در قسمت فوق نیز گفتیم، یکی دیگر از دلایل آب دادن شیر رادیاتور شوفاژ بسته نبودن کامل شیر است که ممکن است توسط اطفال و یا به صورت غیر عمد شیر کمی باز شده باشد.بنابراین بعد از مشاهده آب دادن شیر رادیاتور شوفاژ ابتدا سعی کنید شیر را با دست بچرخانید تا به طور کامل بسته شود. چنانچه باز هم نشتی وجود داشت باید به دنبال تعمیر و یا تعویض شیر باشید.

نحوه عملکرد سیستم شوفاژ

قبل از انجام هر گونه تعمیرات شوفاژ باید با مکانیزم عملکرد آن آشنا شد. مکانیزم عمل در این سیستم گرمایشی به گونه‌ای است که رادیاتور از طریق لوله‌های آبگرم دیگ، آب را به گردش درآورده و بدین نحو حرارت را جابه‌جا می‌کند. بخشی از انتقال حرارت رادیاتور توسط تابع پره ها به وجود می‌آید که معمولاً به دلیل نفوذ هوا از طریق درس ها و پنجره ها توزیع حرارت با کیفیت مطلوب تری صورت می گیرد.

یک رادیاتور شوفاژ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 • مصرف کم انرژی و بازدهی بالا
 • بیشترین ظرفیت حرارتی در کمترین فضای ممکن
 • ماند حرارتی بهینه
 • سازگاری رادیاتور با فضای مورد نیاز گرمایش و مهمتر از آن هم‌خوانی رادیاتور و سیستم تولید گرما و مقاومت مکانیکی
 • پشتیبانی خدمات و گارانتی رایگان به مدت 1 یا 2 سال

کار تعمیر و سرویس رادیاتور شوفاژ را به همکاران پرتلاش و متعهد ما در بیتا سرویس بسپارید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید