X

فروش انواع پمپ آب در کرج (بهترین برندهای موجود در بازار)

09121074065 همراه
فروش پمپ آب در کرج

برای خرید انواع پمپ آب خانگی و صنعتی با قیمت مناسب در کرج با بیتا سرویس تماس بگیرید. بیتا سرویس به عنوان مرکز فروش پمپ آب در کرج فعالیت داشته و خدمات نصب و تعمیر این محصولات را نیز بر عهده دارد. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پمپ آب یکی از تجهیزات مورد نیاز برای این است که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی گرفته شود و به سیالی که قرار است از آن عبور داده شود، منتقل شود. انجام این فرآیند به افزایش انرژی سیال پس از خروج از پمپ کمک می کند. برای این که بتوانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل های موجود در بازار را برای خرید انتخاب کنید باید بگوییم که با توجه به موارد مختلفی اعم از گستردگی نوع مایعات در مدل های مختلف اعم از پمپ آب گریز از مرکز، پیستونی، دنده‌ ای، پلانجری، دوزینگ، دیافراگمی، کف‌ کش، چند‌طبقه مولتی استیج، پرستالتیک و لجن‌ کش طراحی و تولید می شوند.

پمپ ها جهت انتقال سیال برای یک ارتفاع معین در نظر گرفته شده است مورد استفاده قرار می گیرد. پس می توان گفت که پمپ دستگاهی است که سیالات غیر قابل تراکم را از یک محل به محل دیگر انتقال می دهد. در مورد قیمت پمپ ها هم باید بگوییم که در تعیین قیمت نهایی پارامترهای مختلفی اعم از نوع کاربری و میزان توان دستگاه تأثیرگذار هستند.

در مورد کاربرد پمپ (الکتروپمپ) هم باید بگوییم که استفاده از آن ها جهت آبرسانی به ساختمان ها، استخرها، شبکه لوله کشی شهری و... مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین می توان گفت که در مکان های دیگری اعم از مواردی که در ادامه اشاره می کنیم قابلیت استفاده دارند.

 • ایجاد دبی درگذر در استخرها
 • پمپاژ آب از یک چاه به بیرون
 • منتقل کردن آب در مسیر لوله کشی شهرها
 • پمپ کردن گاز به محل مصرف
 • پمپاژ نفت در پالایشگاه ها
 • پمپ آب در سیستم موتور خانه مرکزی ساختمان
 • پمپ آب در فاضلاب جهت تصفیه و انتقال به مخازن
 • پمپ آب جهت انتقال سیالات به داخل مخازن تحت فشار 

جهت استفاده از خدمات نصب پمپ آب و سرویس و تعمیر پمپ آب با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فروش پمپ آب خانگی در کرج

بیتا سرویس به عنوان یکی از فروشگاه هایی می باشد که در زمینه ی فروش پمپ آب خانگی در کرج در حال فعالیت می باشد و شما می توانید با توجه به فضایی که برای خرید در نظر گرفته اید یکی از مدل ها را انتخاب کنید. زمانی که تصمیم خرید پمپ آب خانگی دارید باید به مسائل مهمی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم توجه داشته باشید. در مرحله ی اول باید به مکانی که قرار است پمپ در آن نصب شود توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید. مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نمی توانید پمپ آب خانگی را برای کاربری های صنعتی انتخاب و استفاده کنید. به همین خاطر توصیه می کنیم جهت دریافت اطلاعات و مشخصات فنی در مورد هر یک از مدل های پمپ های خانگی از همکاران ما در مجموعه ی بیتا سرویس کمک بگیرید تا بتوانید بعد از دریافت مشاوره بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید. نکات مهمی که باید بعد از خرید پمپ آب به آن ها توجه داشته باشید به شرح زیر می باشد.

 • زمانی که قرار است نسبت به راه اندازی پمپ آب اقدام کنید نباید به عنوان تکیه گاه برای لوله های لوله کشی شده درون ساختمان استفاده شود.
 • بهتر است منبع دیافراگمی با حجم بالا را برای خرید انتخاب کنید. این مسئله جزو موارد تأثیرگذار در افزایش طول عمر پمپ آب می باشد.
 • توجه داشته باشید که پمپ آب نباید به انشعاب اصلی آب شهری مجاز نصب شود. به همین خاطر نیاز است تا برای کارایی بهتر و درست، پمپ آب از لوله کشی اصلی آب شهری جدا شود.

فروش پمپ آب صنعتی در کرج

با توجه به این که تأمین آب مورد نیاز در صنایع و کارخانه هایی که در زمینه های مختلف در حال فعالیت هستند مسئله ی مهمی محسوب می شود در برخی از موارد نیاز است تا به تشخیص افراد متخصص در این زمینه نصب یک سیستم تامین آب و حفظ سطح آب کافی در مخازن مهم و ضروری می باشد. سیستم های تامین آب صنعتی موظف به حمل آب از مخزن آب و یا ذخیره سازی آن برای انجام کارهای مختلف می باشد. به همین خاطر اگر در یکی از مناطق شهر کرج در زمینه ی کسب و کارهای صنعتی در حال فعالیت هستید و به دنبال فروشگاهی هستید که در زمینه ی فروش پمپ آب صنعتی در کرج در حال فعالیت هستید می توانید برای خرید پمپ آب با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با اعلام ظرفیت مورد نیاز برای کاربری مد نظر خود یکی از مدل های پمپ صنعتی را برای خرید انتخاب کنید. هم چنین می توانید از خدمات نصب پمپ آب خانگی در کرج هم استفاده کنید.

بهترین برند پمپ آب

افرادی که قصد خرید پمپ آب دارند قطعاً به دنبال بهترین برند پمپ آب هستید تا بعد از خرید و نصب پمپ با مشکل رو به رو نشوید. برندهای داخلی و خارجی که در این زمینه در حال فعالیت هستند محصولات باکیفیتی را برای فروش به بازار عرضه کرده اند و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید یکی از مدل ها را برای خرید انتخاب کنید. در ادامه به معرفی برندهای داخلی و خارجی می پردازیم که در این زمینه در حال فعالیت هستند.

برندهای خارجی موجود در بازار

 • پنتاکس: پمپ پنتاکس در مدل های مختلف اعم از پمپ آب خانگی، طبقاتی، استیل، جتی، بشقابی و... طراحی و برای فروش روانه ی بازار می شوند. متریال و قطعات انتخابی برای تولید به گونه ای می باشد که به خاطر وجود ویژگی هایی مانند کارایی، عملکرد خوب، عمر طولانی و ایجاد صدای کم توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند.
 • لوارا: این برند به عنوان یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده پمپ طبقاتی عمودی می باشد. این برند ایتالیایی می باشد و پمپ های مختلفی را برای کاربری خانگی و صنعتی روانه ی بازار کرده است.
 • ابارا: پمپ ابارا هم از دیگر تولیدات کشور ایتالیا می باشد که پمپ های مختلفی اعم از پمپ خانگی، پمپ کفکش و پمپ لجن کش را برای فروش روانه ی بازار کرده است.
 • استریم: پمپ آب استریم متعلق به یک برند چینی معروف در بازار می باشد که به خاطر دلیل کارایی، کیفیت و عملکرد خوب توانسته است محصولات باکیفیتی را روانه ی بازار کند.

برندهای ایرانی موجود در بازار

 • پمپیران: این برند در زمینه ی تولید، ساخت و عرضه پمپ های فشار قوی، شناور و گل کش در حال فعالیت می باشد. متریال انتخابی برای تولید محصولات به گونه ای می باشد که می تواند با نمونه های خارجی در حال رقابت باشد.
 • راد پمپ: برند راد پمپ از دیگر برندهای معروف در زمینه ی تولید انواع پمپ می باشد.
 • الکتروژن: معروف بودن این برند ممکن است به خاطر معروف بودن الکتروموتور الکتروژن باشد. با توجه به این که موتور الکتریکی به عنوان یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده ی پمپ آب می باشد که وظیفه ی تولید نیروی الکتریسیته جهت ایجاد انرژی لازم در انتقال آب را بر عهده دارند. 

انواع پمپ آب خانگی

یکی از مسائلی که ممکن است برای برخی از افراد آزار دهنده باشد کم بودن فشار آب می باشد. همین مسئله باعث می شود تا برای تقویت فشار آب در واحدهای مسکونی پمپ آب خانگی را برای نصب انتخاب کنید. انتخاب و استفاده از  پمپ منجر به کاهش صدای پمپ آب و کاهش هزینه های مربوط به مصرف آب می شود. مدل خانگی پمپ آب از نوع تک فاز می باشد و در برخی از موارد ممکن است مدل سه فاز آن ها هم برای استفاده وجود داشته باشد. موارد مهمی اعم از تعداد طبقات، متراژ واحدهای ساختمان، محل قرارگیری پمپ در سیستم آبرسانی و لوله کشی، سایز لوله های آب، تعداد شیرهای موجود در واحد و فشار آب هنگام خرید پمپ خانگی باید مورد توجه قرار بگیرد. برای این که بتوانید بهترین مدل را با توجه به نیاز ساختمان خود تهیه کنید در ادامه به معرفی مدل های مختلف آن خواهیم پرداخت.

پمپ آب بشقابی

پمپ آب بشقابی جهت تامین فشار مناسب در طبقات مسکونی، دفاتر اداری و واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ آب جتی

در مواردی که برای تأمین آب مورد نیاز قرار باشد نسبت به تامین فشار (هد) بالا نسبت به دبی (آبدهی) پمپ اقدام کنید انتخاب پمپ آب جتی
گزینه ی مناسبی برای این موارد می باشد. انتخاب این پمپ به این خاطر اهمیت دارد که می تواند به منتقل کردن آب به ارتفاع بالا با فشار زیاد کمک کند.

پمپ آب محیطی

در مواردی که برای کاربری خانگی به دنبال پمپی هستید که بتواند نیاز شما را برای تامین آب با هد و دبی مناسب تأمین کند انتخاب این پمپ گزینه ی مناسبی می باشد.

پمپ آب سیرکولاتور

پمپ آب سیرکولاتور در زمینه ی انتقال و جابجایی آب گرم کمک کننده می باشد و در مسیر پکیج و یا موتورخانه قرار می گیرد.

نصب پمپ آب در کرج

بهتر است نصب پمپ آب را به افرادی که در این زمینه در حال فعالیت بسپارید تا بعد از نصب با مشکل رو به رو نشوید. زمانی که نصاب به محل مد نظر شما اعزام می شود با توجه به مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم نصب پمپ آب را انجام می دهند تا پمپ بهترین کارایی را داشته باشد.

 • جهت نصب پمپ آب برای مصارف خانگی نیاز است تا مکان انتخابی برای نصب پمپ پایین تر از سطح مخزن ذخیره آب قرار داده شود. انجام این کار کمک می کند تا فشار مکش ایجاد شده مثبت باشد. توجه داشته باشید که بین زانوئی و محل اتصال مکش باید لوله ی مستقیمی (حداقل طول 5 برابر قطر مکش) فاصله ایجاد شود. در صورتی که به این صورت نباشد فشار مکش نامتعادلی ایجاد خواهد شد و یک طرف چشمه پروانه و محفظه مکش پرتر از طرف دیگر شده و تلفات هیدرولیکی پمپ زیاد و در نتیجه راندمان پمپ کاهش پیدا می کند.
 • توجه داشته باشید که باید قطر لوله مکش یک نمره بیشتر از قطر مجرای رانش (خروجی) باشد. (عمق مکش بین 4 تا 6 متر باید باشد.)
 • لوله ی مکش باید کاملاً آب بندی شود و از محبوس نمودن هوا در لوله مکش جلوگیری شود. با توجه به این که در بخش اعظم لوله ی ورودی پمپ، فشار هوا کمتر از فشار جو می باشد جهت مطمئن شدن از آب بندی لوله ورودی بعد از کارگذاری، یک شعله به قسمت های اتصالی نزدیک می کنند. بعد از انجام این کار در صورتی که درزی وجود داشته باشد شعله به طرف لوله کشیده می شود.
 • لوله ی مکش باید 1 تا 2 متر پایین تر از حداقل سطح آب چاه باشد تا از ورود هوا به پمپ جلوگیری شود.
 • در بخش رانش پمپ شیر یک طرفه برای جلوگیری از حرکت معکوس آب و شیر تنظیم برای کم و زیاد نمودن آب قرار داده شده است تا پمپ آسیب نبیند.
 • برای نصب پمپ نیاز است تا یک شاسی محکم برای موتور و پمپ در نظر گرفته شود. مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که از به وجود آمدن نامیزانی جلوگیری کنید تا از فرسوده شدن بوش های اتصال، یاتاقان ها و شکستن محور پمپ جلوگیری شود.
 • صفحه ای به ضخامت 2.5 تا 4 سانتی متر باید بین صفحه زیری پمپ و سطح بالایی فنداسیون در نظر گرفته شود که با ملات سیمان پوشیده شده تا ناصافی های بالایی فونداسیون اصلاح و حرکت جانبی صفحه زیری پمپ کاهش پیدا کند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید