X

مرکز فروش پکیج در کرج

09121074065 همراه
مرکز فروش پکیج در کرج

اگر به دنبال مرکز فروش پکیج در کرج هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران به شما کمک کنند تا بتوانید بهترین برند پکیج را برای خرید انتخاب کنید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پکیج از مجبوب ترین سیستم های گرمایشی موجود در بازار می باشد که طرفداران بسیار زیادی را دارد و شما می توانید برای گرم کردن محیط مد نظر خود یکی از برندهای موجود در بازار را برای خرید انتخاب کنید. به طور کلی می توان گفت که این دستگاه به تأمین آب گرم مورد نیاز شما برای استحمام، شست و شو لباس و ظرف کمک می کند و دیگر نیاز نیست نگران تأمین آب گرم مصرفی خود باشید. طراحی انتخاب شده برای تولید این دستگاه ها به گونه ای می باشد که توانسته است جایگزین مناسبی برای موتورخانه مرکزی باشد و شما بتوانید با نصب این دستگاه به مستقل شدن هر یک از واحدهای ساختمانی کمک کنید و از ایجاد لوله کشی های گسترده جلوگیری کنید. فضای که باید برای نصب و قرارگیری پکیج ها در نظر بگیرید به گونه ای می باشد که به جای یک کابینت زمینی یا دیواری نصب می شود و در مقایسه با موتور خانه های مرکزی انرژی بالاتری خواهند داشت و از نظر راندمان کاری بهتر عمل می کنند. سوخت مورد نیاز هم برای راه اندازی و استفاده از پکیج کمتر می باشد. مسئله ی مهمی که به عنوان یک مزیت مهم برای این دستگاه ها محسوب می شود مربوط به این موضوع می باشد که در صورت خراب شدن دستگاه تنها در واحدی که مشکل به وجود آمده است باید بررسی های لازم انجام شود و پکیج دیگر واحدها به کار خود ادامه می دهند. در مورد قطعات تشکیل دهنده ی این دستگاه هم باید بگوییم که متشکل از برد پکیج، سنسور NTCیا ترمیستور، مبدل، فلوسوئیج می باشد.

فروش پکیج در کرج

اگر به دنبال فروشگاهی هستید که بتوانید مدل های مختلف پکیج را در آن جا ببینید و بتوانید با توجه به نیاز خود و بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید یکی از برندها را با توجه به متراژ فضایی که قرار است در آن جا نصب شود انتخاب کنید می توانید از همکاران ما در مجموعه ی بیتا سرویس کمک بگیرید تا بتوانید پکیج مد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید. همکاران ما به شما کمک می کنند تا بتوانید با مقایسه ی مدل های موجود از نظر کارکرد، قیمت و کیفیت یکی از پکیج ها را انتخاب کنید. شما می توانید در این فروشگاه پکیج های برندهای مختلف اعم از پکیچ ایران رادیاتور، پکیج فرولی، پکیج ناوین و... را می توانید ببنید و بعد از خرید از خدمات در نظر گرفته شده توسط این مجموعه اعم از نصب پکیج استفاده کنید.

نمایندگی فروش پکیج در کرج

بیتا سرویس نمایندگی فروش پکیج در کرج را دارد و در زمینه ی فروش انواع پکیج های دیواری و زمینی (برندهای داخلی و خارجی) در حال فعالیت می باشد. شما می توانید برای خرید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و خرید خود را به صورت اینترنتی و حضوری انجام دهید. خدماتی که توسط نمایندگی در نظر گرفته شده است شامل فروش پکیج در کرج، ارائه خدمات پشتیبانی، تعمیر پکیج و سرویس پکیج در موارد مورد نیاز و... می باشد.
جهت استعلام قیمت انواع پکیج های دیواری و زمینی کافیست با ما تماس بگیرید.

قیمت پکیج در کرج

در تعیین قیمت پکیج پارامترهای مختلفی اعم از برند تولید کننده، مدل، ظرفیت، متریال و قطعات انتخابی برای تولید و... تأثیرگذار می باشد. با توجه به این که نوساناتی در زمینه ی قیمت محصولات وجود دارد نمی توان قیمت ثابتی را برای مدل های مختلف در نظر گرفت به همین خاطر توصیه می کنیم برای استعلام قیمت به روز محصولات تماس بگیرید. شما می توانید برای خرید برندهای مطرح و شناخته شده در زمینه تولید پکیج (ایران رادیاتور، فرولی، ایمرگاس و ناوین) اقدام کنید.

آشنایی با انواع پکیج (زمینی و دیواری)

پکیج ها بر اساس مکان نصب به 2 دسته ی دیواری، زمینی، ایستاده تقسیم بندی می شوند. برای این که بتوانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل ها را انتخاب کنید در این بخش به بررسی 2 مدل محبوب آن خواهیم پرداخت.

پکیج دیواری 

پکیچ دیواری گزینه ی مناسبی برای آشپزخانه ها می باشد. این مدل از پکیج به خاطر این که منبع ذخیره آب گرم ندارند نمی توانند به صورت همزمان نسبت به گرم کردن سیستم گرمایشی و تامین آب گرم مصرفی اقدام کند. با توجه به فضای در نظر گرفته شده برای آشپزخانه ها متغیر می باشد این مدل ها از پکیج ها از لحاظ توان حرارتی، سایز و اندازه در مدل های مختلف طراحی و برای فروش روانه ی بازار می شوند. در ادامه به بررسی تقسیم بندی پکیج های دیواری خواهیم پرداخت.

انواع پکیج های دیواری از لحاظ تعداد مبدل
پکیج تک مبدل تنها از یک مبدل جهت تامین همزمان آب سیستم گرمایشی، و آب گرم مصرفی استفاده می شود.
پکیج دو مبدل دو مبدل اصلی و صفحه ای برای دستگاه در نظر گرفته شده است. 
انواع پکیج های دیواری براساس نوع خروجی آلاینده ها
پکیج فن دار طراحی انتخاب شده برای این دستگاه به گونه ای می باشد که مجهز به فن می باشد و گازها و دودهایی که در به خاطر سوختن تولید می شوند، به واسطه ی دودکش دو جداره به بیرون از ساختمان منتقل می شود.
پکیج بدون فن

برای این مدل فن در نظر گرفته نشده است و گازهای تولید شده از عمل احتراق با توجه به طراحی در نظر گرفته شده برای دستگاه به بیرون از ساختمان منتقل خواهد شد. تولید این مدل از پکیج ها به خاطر این که فضای آزاد در ساختمان وجود ندارد کاهش پیدا کرده است.

پکیج زمینی 

پکیج زمینی گزینه ی مناسبی برای نصب در ساختمان هایی می باشد که متراژ بالایی دارند. این پکیج ها هم مانند مدل دیواری برای رفع نیاز افراد در مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند و با توجه به این که فضای آشپزخانه ها را اشغال می کنند گزینه ی مناسبی برای نصب در این محیط ها نمی باشد. هم چنین باید بگوییم که به خاطر این که توان بالایی که دارند نمی توان برای واحدهای آپارتمانی و واحدهای ویلایی آن ها را در نظر گرفت. در نظر گرفتن یک مخزن ذخیره آب گرم کمک می کند تا در صورت قطع شدن برق برای مدت زمان کوتاه، آب گرم وجود دارد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید