X

تعمیر پکیج در کرج + معرفی تعمیرکار

09121074065 همراه
تعمیر پکیج در کرج

اگر پکیج دیواری و یا زمینی شما دچار مشکل شده و در شهر کرج زندگی می‌کنید، می‌توانید از خدمات تعمیر پکیج استفاده نمایید. بیتا سرویس این خدمات را با هزینه مناسب در سریع ترین زمان ارائه می‌دهد.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پکیج دستگاهی‌ست که به شما در تأمین گرمایش محیط و گرم کردن آب مصرفی کمک می کند. این دستگاه ها ممکن است بعد از مدتی استفاده دچار خرابی شده و یا به سرویس نیاز داشته باشند. از این رو باید با مجموعه ای که خدمات تعمیر و سرویس پکیج در کرج را ارائه می‌دهند، تماس بگیرید.

بیتا سرویس از معتبرترین مجموعه‌هایی است که خدمات تعمیر پکیج در کرج را برای همشهریان عزیز فراهم نموده است. در این مجموعه تعمیرکاران و سرویس کاران ماهر فعالیت داشته و تمام مشکلات پکیج شما را در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه برطرف می‌نمایند.

در بیتا سرویس هزینه و کیفیت تعمیرات تضمین شده و با خیال راحت می‌توانید از خدمات این مجموعه بهره ببرید.

فروش پکیج

فروش پکیج

بهترین مدلهای پکیج از برندهای معتبر ایرانی و خارجی را با قیمت ارزان از بیتا سرویس خریداری نمایید.

تعمیر برد پکیج

تعمیر برد پکیج

تمام خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج با گارانتی ارائه می شود. تا قبل از کسب رضایت شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.

رسوب گیری پکیج

رسوب گیری پکیج

تمام خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج با گارانتی ارائه می شود. تا قبل از کسب رضایت شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.

اسیدشویی پکیج

اسیدشویی پکیج

تمام خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج با گارانتی ارائه می شود. تا قبل از کسب رضایت شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.

برای جلوگیری از خرابی های اساسی در پکیج نیاز است، تا به طور مرتب دستگاه سرویس و عیب یابی شود.

زمانی که اختلالی در عملکرد دستگاه به وجود بیاید باعث می شود تا دستگاه نتواند به درستی کار کند و برای این که بتوانید منشا خرابی را پیدا کنید نیاز است تا از تعمیرکار پکیج برای تعمیر کمک بگیرید. بیشتر مشکلاتی که برای پکیج ها رخ می دهد توسط کدهای خطا و ارورهای پکیج تشخیص داده می شود و در برندهای مختلف به صورت متغیر با کد نشان داده می شود.

تعمیر پکیج در کرج

اگر به دنبال تعمیر کار برای تعمیر پکیج خود در کرج هستید می توانید از خدمات در نظر گرفته شده توسط مجموعه بیتا سرویس کمک بگیرید. این مجموعه به غیر از خدمات تعمیر ارائه دهنده ی خدمات نصب پکیج در کرج، سرویس پکیج در کرج، راه اندازی پکیج و... می باشد.

جهت استفاده از این خدمات کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و برای ثبت درخواست خود اقدام کنید. تمام این خدمات به صورت 24 ساعته برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

مناطق تحت پوششی که شما می توانید از خدمات سرویس و تعمیر پکیج استفاده کنید شامل عظیمیه، مهرشهر، گوهردشت، گلشهر، فردیس و... می باشد. بعد از ثبت درخواست همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مد نظر شما اعزام می شود تا با انجام تعمیرات مورد نیاز نسبت به تعمیر پکیج شما اقدام کنند. در مواردی که نیاز باشد قطعات پکیج تعویض شود از قطعات جایگزین باکیفیت استفاده می شود.

در این مجموعه امکان تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، پکیج بوتان، پکیج بوش، پکیج لورچ، پکیج ایساتیس و... فراهم شده است.

خطاهای رایج پکیج دیواری و علل آنها

خطاهایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم به عنوان یکی از علل خرابی پکیج می باشد.

خطاهای نصب

با توجه به این که خطاهای نصب می تواند به صورت مستقیم بر عملکرد پکیج های دیواری تأثیر گذار باشد. این خطاها می تواند به خاطر نشتی لوله کشی، جوشکاری اشتباه لوله پلاستیکی، باریک شدن قطر لوله به خاطر استفاده معیوب، عدم استفاده از شیرهای رادیاتور به وجود بیاید.

اختلال فشار آب

فشار آبی که قرار است از محل نصب به دیگ منتقل شود در حالت عادی به صورت متوسط ​​1.5 بار می باشد. در صورت وجود نشتی ممکن است به خاطر فشار ناکافی آب منجر به از کار افتادن پکیج دیواری شما می شود.

خطاهای کاربر

خطاهای کاربر زمانی به وجود می آید که دفترچه راهنمای کاربر ناقص خوانده شود و شما می توانید با یک بار تنظیم مجدد پکیج را برای عملکرد طبیعی آماده کنید. خطاهای کاربری که ممکن است رخ دهد شامل موارد زیر می باشد.

 • از پکیج در حالت بسته بودن شیر گاز استفاده کنید.

یکی از مواردی که ممکن است به اشتباه توسط کاربران انجام شود مربوط به بستن شیر گاز می باشد. زمانی که این مشکل به وجود می آید بدون اصلاح و انجام تعمیرات لازم دوباره فعال نخواهد شد. زمانی که این مشکل به وجود می آید نیاز است با بررسی توضیحات لازم از دفترچه راهنمای کاربر و یا با کسب اطلاعات از مراکز خدمات مجاز مشکل به وجود آمده را برطرف کنید.

 • از حالت تابستانی، زمستانی پکیج دیواری به درستی استفاده نکنید.

در مواردی که پکیج در حالت تابستانی باشد، آب و فضای منزل را گرم نمی کند.

 • قطع و وصل برق و قطع ولتاژ

در مواردی که برق قطع می شود ولی دکمه ی روشن، خاموش پکیج به خاطر نوسانات ولتاژ که هنگام روشن شدن مجدد برق رخ می دهد، باعث می شود تا پکیج دچار مشکل شود. زمانی که این برق قطع می شود بهتر است پکیج را خاموش کرده و بعد از مدتی با تامین برق دستگاه آن را مجدداً روشن کنید.

 • یخ زدگی

یکی از مشکلاتی که ممکن است در فصول سرد سال رخ دهد مربوط به یخ زدگی پکیج دیواری می باشد. آن دسته از پکیج هایی که در محیط های باز نصب می شوند، بیشتر در معرض یخ زدگی قرار می گیرند. جهت فعال بودن سیستم محافظت از یخ زدگی دستگاه، فیوز برق و شیر گاز باید باز باشد. زمانی که سیستم نیاز داشته باشد تا در برابر سرما شود، تا زمانی که دستگاه دمای سیستم را به حداقل برساند، روشن خواهد ماند.

هزینه تعمیر پکیج در کرج

در تعیین هزینه تعمیر پکیج پارامترهای مختلفی اعم از نوع تعمیرات، نوع سرویس، تعویض قطعات، محل اعزامی نصاب، دستمزد نصاب و... تأثیرگذار هستند. برای این که بتوانید از تعرفه ی دقیق در نظر گرفته شده برای تعمیرات اطلاع پیدا کنید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با همکاران ما در این مورد مشورت کنید.

تعمیرکار پکیج در کرج چگونه تعمیر و نگهداری پکیج را انجام می دهد؟

مراحلی که توسط تعمیرکار انجام می شود به شرح زیر می باشد.

 • بهتر است پیش از تعمیر و نگهداری دیگ میزان و وضعیت آب گرم و میزان گرمایش سیستم را کنترل کنید.
 • در گام بعدی باید نسبت به بررسی آب بندی پکیج دیواری اقدام کنید.
 • بعد از آن نیاز است تا داخل پکیج را باز کنید و میزان گرد و غبار موجود در داخل آن را بررسی کنید.
 • بررسی نقاط و خطوط اتصال برق در پکیج 
 • تمیز کردن فن دودکش سیستم چک در صورت نیاز 
 • تخلیه آب موجود در مخزن پکیج 
 • اندازه گیری هوای مخزن انبساط 
 • تمیز کردن مشعل
 • تمیز کردن محفظه احتراق 
 • بررسی الکترود یونیزاسیون احتراق و تمیز کردن آن در صورت نیاز 
 • برداشتن شیر سه طرفه و تمیز کردن آن در صورت نیاز 
 • در مواردی که نوع پکیج هرمتیک باشد، نیاز است تا فن خارج شده و تمیز شود.
 • کنترل های تنظیم گاز 
 • بررسی و تشخیص خرابی های موجود یا خرابی هایی که ممکن است بعدا به وجود بیاید.
 • قطعات معیوب و از کار افتاده در صورت تأیید تعویض شوند.
 • برداشتن فیلتر گرمایشی زیر پکیج دیواری و تمیز کردن آن
 • اضافه کردن آب تخلیه شده از دستگاه در ابتدای فرآیند 

در صورتی که شما در فواصل زمانی مشخص نسبت به تعمیر و یا سرویس پکیج اقدام کنید مزایایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را برای شما در پی خواهد داشت.

 • بهتر است در فصول سرد سال (زمستان) نسبت به نگهداری و سرویس اقدام کنید تا از به وجود آمدن مشکل جلوگیری شود.
 • تشخیص به موقع مشکلاتی که ممکن است در فصول سرد سال رخ دهد می تواند عمر مفید پکیج را کوتاه تر کند.
 • تعمیر و نگهداری دوره ای پکیج در زمان بندی های مشخص بهتر از عدم توجه به دستگاه می باشد.

در ادامه چند مشکل رایج پکیج که منجر می‌شود این دستگاه‌ها به تعمیر و سرویس پیدا می‌کند را شرح خواهیم داد.

آب گرم خروجی بسیار داغ و سوزنده می باشد.

در مواردی که فشارآب ورودی به دستگاه کاهش پیدا کند در این موارد باعث می شود تا پمپ خراب شود و یا این که لوله ورودی آب به پکیج و لوله خروجی دچار گرفتگی شود. در صورتی که شیر گاز پکیج دستکاری شود باعث می شود تا تعمیرکار در صورتی که این شیرها را سرویس نکند سبب آسیب دیدن دستگاه شود.

آبگرم خروجی پکیج شوفاژ گرم و سرد شده و یکنواخت نمی باشد.

زمانی که این مشکل به وجود می آید نشان دهنده ی این است که به خاطر گرفتگی داخلی رخ داده باشد. در این موارد بهتر است توسط تعمیرکار سرویس شوند. در مواردی که کیت 3 راهه دستگاه دچار آسیب دیدگی شده باشد این مشکل به وجود خواهد آمد. سوختن شیر موتوری پکیج هم می تواند یکی از دلایل به وجود آورنده ی این مشکل شود.

رادیاتورها گرم بوده ولی آبگرم مصرفی گرم نمی شود.

این مشکل بیشتر در فصول سرد سال (زمستان) رخ می دهد. در صورتی که رادیاتورها گرم باشد اما نتواند آب گرم مصرفی را به قدر کافی گرم کند در این موارد باید بررسی شود که آیا بخش داخلی پکیج دچار گرفتگی شده است یا خیر.

با زیاد کردن دما فشار دستگاه نیز بالا می رود.

زمانی که هوا سرد می شود در این موارد باید نسبت به افزایش دمای پکیج اقدام کنید. در صورتی که مشاهده کردید که با افزایش دادن دمای پکیج شوفاژ فشار روی پکیج نیز افزایش می یابد این مشکل می تواند به خاطر گرفتگی در مدار رادیاتورها آب به خوبی در مدار به گردش درنمی آید و باعث افزایش فشار می شود. هم چنین پمپ دستگاه به خوبی عمل نمی کند و یا پروانه پمپ کثیف و شکسته است.

فن پکیج شوفاژ یکسره کار می کند.

این مشکل می تواند پس از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصول سرد سال رخ دهد. زمانی که این اتفاق رخ می دهد فن پکیج خاموش نمی شود و به صورت یکسره کار می کند. در این موارد پکیج خطای به وجود آمده را با نمایش کد خطا بر روی صفحه نمایشگر نشان می دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید