X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

مرکز فروش رادیاتور در کرج + استعلام قیمت

09121074065 همراه
مرکز فروش رادیاتور در کرج

اگر به دنبال مرکز فروش رادیاتور در کرج هستید تا بهترین مدل رادیاتور را برای خرید انتخاب کنید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران به شما کمک کنند تا بتوانید رادیاتور را برای خرید انتخاب کنید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

رادیاتور یک نوع مبدل حرارتی می باشد که جهت تأمین گرمای مورد نیاز در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. گرمایش در رادیاتور توسط لوله‌ هایی که دارای آب گرمی در درون آن گردش می‌ کند و توسط حرارت منتقل خواهند شد. آب گرم تولید شده توسط پکیچ و یا موتورخانه که در داخل آن وجود دارد از 2 طریق همرفتی و تابشی اتفاق خواهد افتاد. هم چنین آب گرم می تواند به وسیله ی پمپ سیرکولاتور مدار گرمایش توسط لوله رفت وارد رادیاتور شود و پس از گردش در درون رادیاتور گرمای تولیدی را از دست می‌ دهد، و توسط لوله ی برگشت در نظر گرفته شده برای گرم شدن مجدداً به پکیج یا دیگ موتور خانه برخواهند گشت.

خرید رادیاتور شوفاژ در کرج

زمانی که شما با توجه به نیاز خود یکی از مدل های رادیاتور را برای نصب انتخاب کردید برای نصب آن باید بهترین مکان را انتخاب کنید. در این مورد باید بگوییم که بهترین مکان برای نصب زیر پنجره‌ ها می باشد که سبب ایجاد گردش هوای مطبوع و توزیع مناسب گرما در فضای اتاق خواهد شد. در مورد مدل های این دستگاه باید بگوییم که از نظر شکل ظاهری شامل رادیاتور پنلی، رادیاتور پره ای آلومینیومی، رادیاتور قرنیزی، رادیاتور برقی، رادیاتور شیشه ای، رادیاتور حوله خشک کن می باشد. در تقسیم بندی دیگری که وجود دارد از نظر جنس شامل رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور فولادی، رادیاتور چدنی، رادیاتور استیل، رادیاتور شیشه ای می باشند.

 

برای خرید انواع رادیاتور شوفاژ در کرج با بیتا سرویس تماس بگیرید.

مرکز فروش رادیاتور در کرج

زمانی می توانید بگویید که یک رادیاتور خوب را برای خرید انتخاب کرده اید که هنگام خرید به پارامترهایی که در ادامه اشاره می کنیم توجه داشته باشید. 

 • داشتن شکل ظاهری مناسب
 • کیفیت رنگ در نظر گرفته شده برای رادیاتور به گونه ای باشد که بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی دچار مشکل نشود.
 • مقاوم از نظر مکانیکی و در برابر خوردگی
 • به گونه ای طراحی شده باشد که بتوانید برای طولانی مدت از دستگاه استفاده کنید.
 • حتماً باید سطح رادیاتور صاف و بدون لبه تیز باشد.
 • اتصالات در نظر گرفته شده برای دستگاه به گونه ای باشد که برای نصب دچار مشکل نشوید.
 • داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش

مرکز فروش رادیاتور در کرج

اگر برای خرید به دنبال مرکز فروش رادیاتور در کرج هستید بیتا سرویس در این زمینه فروش انواع رادیاتور در حال فعالیت می باشد و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید یکی از مدل ها را برای خرید انتخاب کنید. این مجموعه به غیر از فروش در زمینه ی نصب رادیاتور، تعمیر رادیاتور و... خدماتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. جهت خرید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما به شما کمک می کنند تا بتوانید با توجه به متراژ خانه و یا محل کار تعیین کنید که به چند متر رادیاتور نیاز دارید. مسئله ی مهمی که باید حتماً به آن توجه داشته این است که در محیط های سردسیر پکیج با توان گرمایشی بالا مورد نیاز است و در محیط های گرمسیری پکیج با قدرت گرمایشی کمتر گزینه ی مناسبی می باشد. تمام محصولاتی که برای فروش در نظر گرفته شده است دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. شما می توانید محصولات یکی از برندهایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را برای خرید انتخاب کنید.

آشنایی با انواع رادیاتور 

رادیاتور یکی از تجهیزات برای ایجاد گرمایش در محیط است که دارای مدلهای مختلفی است. از محبوب‌ترین مدلهای این محصولات می‌توان به این موارد اشاره نمود:

رادیاتور آلومینیومی

رادیاتور آلومینیومی که با عنوان رادیاتور پره ای هم شناخته می‌شود از مدلهای محبوب است که برای ایجاد گرمایش در محیط مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای سه مدل تمام دایکاست، اکسترود و دایکاست اکسترود هستند. این محصولات دارای وزن سبکی هستند و در صورت نصب در محیط های مرطوب دچار زنگ زدگی نمی‌شوند.

رادیاتور فولادی

رادیاتور فولادی که با عنوان رادیاتور پنلی هم شناخته می‌شود از دیگر مدلهای رادیاتور گرمایشی مورد استفاده در منازل و ادارات است. نصب یکپارچه و آب بندی خوب از مهمترین ویژگی این محصولات به شمار می‌رود و از معایب این محصولات می‌توان به سیاه شدن دیوارهای پشت رادیاتور، اشاره نمود.

رادیاتور حوله خشک کن

رادیاتور حوله خشک کن

رادیاتور حوله خشک کن گزینه ی مناسبی برای استفاده در حمام و سرویس بهداشتی می باشد. نصب این مدل در فصل های سرد سال کمک می کند تا بتوانید لباس ها کوچک، حوله‌، دستمال‌ ها و... را در فصل زمستان خشک کنید. هم چنین به تأمین گرمایش سرویس بهداشتی حمام و یا آشپزخانه‌ های کوچک کمک می کند. در مورد محل انتخابی برای نصب باید بگوییم که امکان نصب بر روی دیوار وجود دارد.

 • این مدل از رادیاتورها دارای لوله‌ آتش خوار می باشد و به صورت یک طرفه هستند.
 • فرقی ندارد حوله خشک کن‌ چه مدلی باشد از نوع آبی باشد و یا برقی. مدل برقی توسط سیستم‌ حرارت مرکزی (پکیج و یا موتورخانه) کار می‌ کند.
 • در مدل های شیشه ای، آلومینیومی، فولادی و یا استیل طراحی و تولید می شوند.
 • با توجه به این که حمام دارای لوله‌ های زیادی می باشد برای حمام‌ های کوچک شش لوله و حمام‌ های بزرگ چهارده لوله مناسب می باشد.

نحوه کارکرد رادیاتور شوفاژ به چه صورتی می باشد؟

در مورد نحوه ی کارکرد این دستگاه باید بگوییم که گرما به واسطه ی سیستم های مرکزی در نظر گرفته شده به رادیاتورها منتقل می شوند و با منتقل کردن گرما به صورت جابجایی و یا تابشی به گرم کردن محیط مد نظر شما کمک می کند. بعد از گذشت مدت زمان مشخصی و منتقل شدن حرارت از رادیاتور به محیط دمای آب گرم درون رادیاتور کاهش پیدا می کند و مجدداً به واسطه ی مدار برگشت آب به موتورخانه بر خواهد گشت.

نصب و محل قرارگیری رادیاتور به چه صورتی می باشد؟

 • نصب، راه اندازی و استفاده از رادیاتور زمانی برای شما امکان پذیر خواهد بود که فاصله ی کف تا سقف ساختمان 3 متر باشد.
 • زمانی که قرار است رادیاتورها نصب شود باید به فاصله در نظر گرفته بین رادیاتور تا زمین و دیوار دقت کنید تا بعد از نصب با مشکل رو به رو نشوید.
 • در مواردی که قرار است در محیط های مرطوب از رادیاتورها استفاده کنید بهتر است مدل آلومینیومی انتخاب شود.
 • توصیه می کنیم رادیاتورها را در کنار دیوار، در زیر پنجره و یا دیواره های سرد ساختمان نصب شود.
 • توجه به اندازه، ابعاد رادیاتور و جنس آن باید با توجه به نوع کاربرد، محل قرار گیری و میزان ظرفیت مورد نیاز انتخاب شوند.
 • بهتر است از شیر های ترموستات خودکار استفاده کنید تا در مصرف سوخت صرفه جویی شود.
 • زمانی که قرار است رادیاتور نصب شود باید از شیرهای هواگیری خودکار استفاده کنید تا از نشت آب رادیاتور جلوگیری کنید.
 • حتماً باید هواگیری رادیاتورها در فواصل زمانی مشخص انجام شود تا میزان خطر نشت آب از رادیاتورها کاهش پیدا کند.

نصب رادیاتور نیاز به دانش و مهارت فنی بالا دارد. از این رو باید با مراکز معتبر در این زمینه تماس بگیرید.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید