X

تعمیر پکیج در عظیمیه

09121074065 همراه
تعمیر پکیج در عظیمیه

جهت استفاده از خدمات تعمیر پکیج در عظیمیه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند در این زمینه به شما کمک کنند. بیتا سرویس در زمینه فروش، نصب و سرویس انواع دستگاه‌ های اسپلیت در کرج فعالیت دارد.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پکیج جزو کاربردی ترین سیستم تهویه هوا مطبوع موجود در بازار است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید دمای محیط مد نظر خود را به دمای مطلوب مد نظر برسانید. تعمیر پکیج در عظیمیه کرج از جمله خدماتی می باشد که برای این که پکیج بتواند به صورت دائمی و بدون ایجاد اختلال در ساختمان مسکونی و اداری در تمام فصول سال به تأمین گرمای مورد نیاز محیط کمک کند نیاز است تا در مواردی که مشکلی برای یکی از بخش های دستگاه به وجود می آید نسبت به تعمیر پکیج اقدام شود تا عملکرد طبیعی دستگاه با مشکل رو به رو نشود.

در صورتی که ساکن هر یک از محله های عظیمیه اعم از بلوار استقلال، بلوار گلستان، بلوار اقاقیا، بلوار شریعتی و بلوار کاج هستید؛ می توانید از خدمات سرویس و تعمیر پکیج در کرج استفاده کنید. تمام خدمات در نظر گرفته شده برای ارائه به مشتریان به صورت 24 ساعته انجام می شود.

در صورتی که پکیج شوفاژ منزل و یا محل کار شما دچار مشکل شده، می‌توانید از طریق تماس با بیتا سرویس اقدام به تعمیر و سرویس آن نمایید.

اگر در شهر کرج زندگی می‌کنید و به خدمات تعمیر پکیج در عظیمیه نیاز دارید می‌توانید با پرسنل مجرب بیتا سرویس تماس بگیرید.

بیتا سرویس در زمینه خدمات مختلفی اعم از نصب پکیج، تعمیر و سرویس پکیج و... را برای مشتریان خود در نظر گرفته که برای استفاده از این خدمات کافی ست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را برای اعزام همکاران ما ثبت کنید.

مسئله ای که حتماً باید به آن توجه داشته باشید این است که بهتر است سرویس پکیج در فواصل زمانی مشخص انجام شود تا هزینه ی مربوط به تعمیرات پکیج کاهش پیدا کند و دیگر مجبور نباشید هزینه ی زیادی را بابت تعویض قطعات اصلی دستگاه پرداخت کنید. هر مدلی با هر نوع سوختی را که برای خرید انتخاب کنید نیاز به سرویس و نگهداری دارد ولی با توجه به این که قیمت در نظر گرفته شده برای سوخت مناسب تر می باشد پکیج گازی و پکیج گازوئیلی طرفداران بیشتری نسبت به پکیج برقی دارند.

تعمیر پکیج در عظیمیه

عظیمیه یکی از مهمترین محله‌های شهر کرج است که در شمال شرقی این شهر واقع شده است. دسترسی به عظیمیه از طریق بلوار جانبازان، بلوار طالقانی، بلوار چمران و پل آزادگان صورت می‌گیرد. از خیابان‌های مهم عظیمیه کرج می‌توان به بلوار استقلال، بلوار گلستان، بلوار اقاقیا، بلوار شریعتی و بلوار کاج اشاره نمود.

در صورتی که پکیج شما از کار افتاده است و در این منطقه از شهر کرج ساکن هستید؛ می توانید از خدمات تعمیر پکیج در عظیمیه که بیتا سرویس در این محدوده ارائه می دهد استفاده کنید. برای ارائه خدمات بهتر، بیتا سرویس سعی کرده است تا با سرویس و یا رفع ایرادات دستگاه به شما کمک کند تا بتوانید مشکل به وجود آمده را برطرف کنید. تعمیرکار پکیج فعال در بیتا سرویس کاربلد و حرفه ای هستند و می‌توانند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف کنند.

توجه: نگهداری درست و مراقبت اصولی از پکیج کمک می‌کند تا عمر مفید دستگاه طولانی تر، پاکیزگی، بهره‌ وری انرژی، ایمنی بیشتر شود. مهم نیست برند سازنده ی پکیج متعلق به کدام شرکت باشد بیتا سرویس نمایندگی تعمیر و سرویس تمام پکیج ها اعم از را دارد.

خدمات تعمیر پکیج در کرج در تمام مناطق ارائه می‌شود و شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و دریافت مشاوره با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

عوامل موثر بر روی هزینه تعمیر و سرویس پکیج در عظیمیه

هزینه ی مربوط به تعمیر و سرویس پکیج در عظیمیه با توجه به موارد مختلی اعم از مدت زمانی که طول می کشد دستگاه تعمیر شود، سن، اندازه و وضعیت سیستم، نحوه دسترسی به داکت‌ ها، تجهیزات موردنیاز، تعویض قطعات و... تعیین می شود. برای برآورده هزینه نیاز است تا همکاران ما به محل اعزام شود تا هزینه ی نهایی مربوط به این کار تعیین شود. ممکن است برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که چه زمانی باید پکیج را تعمیر و یا تعویض کنید؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که وجود هر یک از نشانه هایی که در ادامه اشاره می کنیم نشان دهنده ی این است که باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

 1. در صورتی که پمپ حرارتی بیش از حد 10 سال کار کرده باشد.
 2. در صورتی که کوره و یا پکیج شما بیشتر از 15 سال کار کرده باشد.
 3. در صورتی که سیستم به‌ صورت ناهموار منزل شما را گرم کند.
 4. در صورت افزایش هزینه های مربوط به پرداخت قبض‌ برق
 5. در صورتی که پکیج نیاز به تعمیرات مکرر داشته باشد.

علت خرابی پکیج شامل چه مواردی می باشد؟

پکیج شوفاز ممکن است به دلایل مختلف دچار خرابی شود که از مهترین آنها می‌توان به این موارد اشاره نمود:

عدم گرم کردن آب

در مواردی که فشار گاز افت داشته باشد این مسئله باعث می شود تا پکیج شما نتواند آب را به خوبی گرم کند. هم چنین باعث روشن نشدن مشعل پکیج خواهد شد.
رسوب گرفتن مبدل ثانویه هم از دیگر دلایلی می باشد که می تواند باعث شود تا آب به قدر کافی گرم نشود. در این موارد بهتر است تا تعمیرکاران ما با بررسی دستگاه مشخص کنند که مشکل به وجود آمده به خاطر چه دلایلی به وجود آمده است.

نشتی آب از پکیج

 • در مواردی که نصب پکیج به درستی انجام نشده باشد و یا این که به خاطر این که اتصالات آن به درستی انجام نشده است سبب نشتی خواهد شد.
 • پوسیدگی لوله ها و اتصالات می باشد.
 • مبدل دچار ترک، یا شکاف شده و یا سوراخ شده باشد نشتی ایجاد می کند.

خاموش شدن ناگهانی پکیج

پارامترهای مختلفی وجود دارد که منجر به خاموش شدن پکیج خواهد شد. این عوامل شامل خراب شدن ترموستات، ایجاد انسداد در شیر ورودی آب، کاهش فشار آب، خراب شدن پمپ می باشد. مشکلات شابع دیگری مانند افت فشار عدم توانایی دستگاه در گرم کردن رادیاتور و روشن نشدن آن می تواند اذیت کننده باشد.

تنظیمات ثابت ترموستات

زمانی که تغییر ناگهانی دما رخ می دهد باعث می شود تا سیستم گرمایشی و ترموستات دستگاه با مشکل رو به رو شود. زمانی که به صورت دائمی در حال روشن و خاموش شدن می باشد باعث می شود تا عملکرد طبیعی دستگاه با مشکل رو به رو شود و مصرف بیشتری در مورد انرژی آن وجود خواهد داشت. در مواردی که بیش از حد ترموستات تنظیم شود باعث می شود تا اجزا و واحد گرمایشی بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی فرسوده شوند.

مشکل داشتن پکیج در روشن شدن 

در صورتی که پکیج شما ایراد نداشته باشد باید بعد از کمی تلاش روشن شود. در مواردی که برای روشن شدن با مشکل رو به رو شده باشد نیاز است تا دستگاه بررسی شود و در صورت ایراد پیدا کردن دستگاه نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنید. این مشکل می تواند به خاطر شمعک کثیف و یا خراب، مشکل در خط گاز طبیعی، سیم‌ کشی‌ های قطع شده، باتری‌ های خراب یا ترموستات آسیب‌ دیده باشد.

تغییر رنگ چراغ شمعک

در صورت مشاهده ی این مورد می توانید تشخیص دهید که مشکل به وجود آمده به خاطر تشخیص عدم تعادل گاز می باشد. در حالت عادی رنگ چراغ شمعک سالم باید آبی باشد. در مواردی که چراغ شمعک زرد نشان دهنده ی این است که مونوکسید کربن بیش از حد می‌ سوزد و یا مشکل تهویه وجود دارد. 

تولید صداهای زیاد

زمانی که با این مشکل رو به رو شدید نشان دهنده ی این است که منبع دچار مشکل شده است. در برخی از موارد ممکن است تشخیص علت این صداها پیچیده و سخت باشد.

کمپرسور دستگاه به‌ صورت مداوم کار می‌کند.

زمانی که با این مشکل رو به رو شدید مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم منجر به وجود آمدن این مشکل می شود.

 • در صورتی که پکیج انتخابی برای منزل شما بیش از حد بزرگ باشد.
 • مسدود شدن دریچه‌ ها به‌ صورت نامتوازن
 • گرم شدن بیش از اندازه یک ترموستات
 • مسدود شدن جریان هوا به خاطر فیلتر هوای کثیف
 • خراب شدن سویچ کندانسور 
 • ایجاد مشکل برای یک حسگر 

کیفیت هوای ضعیف

به مرور زمان داکت‌ های هوا به‌ صورت طبیعی کثیف، آلرژی‌ زاها، آلاینده‌ ها و میکروارگانیسم‌ ها را جمع آوری می‌ کنند. در مواردی که پکیج شما روشن می‌ شود، هوا این ذرات ناسالم را در سراسر محیط مد نظر شما به جریان درمیاورد و منجر به ایجاد مشکلات تنفسی، آلرژی و حملات آسم می‌ شود. بهتر است در فواصل زمانی مشخص نسبت به تعمیر و سرویس منظم اقدام کنید تا کثیفی، باکتری‌ ها، گرده‌ ها، کپک‌ ها و ذرات را که در طول زمان جمع شدند، از بین ببرید.

فیلترهای کثیف

فیلترهای هوا در نظر گرفته شده برای پکیج کمک می کند تا کیفیت هوا به میزان قابل توجهی درست شود. بهتر است در فواصل زمانی مشخص (هر یک تا سه ماه) نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

تشخیص مونوکسید کربن

آن دسته از پکیج‌ هایی که از گاز طبیعی استفاده می‌ کنند در برابر نشت گاز مونوکسید کربن آسیب‌ پذیر می باشند. اگر قصد استفاده از پکیج را دارید بهتر است از یک تکنسین بخواهید هشدار دهنده مونوکسید کربن برای دستگاه نصب کنید. وجود این هشدار دهنده وجود گازها سمی را هشدار می دهد. هر زمانی که صدای این سیستم شروع شد نیاز است تا دستگاه را خاموش کنید و با تعمیرکار سیستم تماس بگیرید. 

در مورد کد خطاها و ارورهایی که می تواند نشان دهنده ی ایجاد مشکل در پکیج باشد به دو صورت نشان داده می شود.

 • برای پکیج‌ های آنالوگ کد خطا به واسطه ی چشمک زدن چراغ‌ های سبز رنگ بر روی پنل نمایشگر نشان داده می شود.
 • در مواردی که پکيج ديواری شما دچار مشکل شده باشد به برخی از موارد توجه کنید چون ممکن است مشکل به وجود آمده جدی نباشد و خودتان بتوانید مشکل به وجود آمده را برطرف کنید.
 1. نیاز است تا فشار بار پکيج بررسی کنید و در مواردی که مشاهده کرديد عقربه بار پکيج کمتر از يک است، نیاز است تا شير پرکن که محل قرارگیری آن در بخش زيرين دستگاه می باشد را باز کنيد تا عقربه بار روی 1.5 بیاید و بعد از آن را ببنديد.
 2. بررسی کنید که حتماً شير ورودی گاز و همه ی شيرهای زير پکيج در وضعيت باز قرار داشته باشند.
 3. چک کردن پريز برق ورودی با فازمتر
 4. در فصول سرد سال مطمئن شوید که شيرهای بالا و پايين رادیاتورها باز باشد.
 5. در مواردی که پکيج در بالکن نصب شده باشد نیاز است تا یک‌ بار دودکش را از روی پکيج برداريد و ريست کنيد.
 6. باز کردن دریچه‌ های پلاستيکی اطراف دودکش 
 7. در صورتی که با باز کردن شير پرکن عقربه فشار بار هيچ تغييری نکرد، به خاطر قطع کردن ناکافی پرکن رسوب گرفته باشد نیاز است تا به صورت زیر عمل کنید و مشکل به وجود آمده را برطرف کنید.
 8. نیاز است تا شير ورودی آب سرد را ببنديد، بعد از آن با استفاده از يک آچار شير پرکن را باز کنید و با يک سيم مفتول سوراخ نافی شير پرکن را خالی از رسوب کنيد و پرکن را ببنديد.

طراحی و متریال انتخاب شده برای تولید پکیج ها به گونه ای است که بخش های در نظر گرفته شده برای آن در یک واحد فلزی در کنار هم قرار داده می شود. اجزای اصلی تشکیل دهنده ی این دستگاه شامل کویل اپراتور، کندانسور و کمپرسور در بخش قرار داده می شود تا بتوانید برای در نظر گرفتن فضا صرفه‌ جویی کنید. محل انتخابی برای نصب پکیج ها در بیشتر موارد در کنار کابینت‌ ها، روی سقف خانه و ساختمان می باشد. بعد از این که نسبت به راه اندازی و نصب پکیج اقدام می کنید ممکن است به مرور زمان و استفاده ی دائمی از پکیج برای تأمین گرمای مورد نیاز در برخی از موارد عملکرد طبیعی دستگاه با مشکل رو به رو شود و نیاز باشد نسبت به تعمیر پکیج اقدام کنید. درخواست افراد برای تعمیر پکیج بیشتر در فصول سرد سال و با افزایش میزان آب گرم مصرفی و نیاز به سیستم گرمایشی پکیج بیشتر می شود. به همین خاطر بهتر است برای این که مشکل جدی تری برای دستگاه به وجود نیاید از افرادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند کمک بگیرید. 

خدمات تخصصی ارائه شده در زمینه ی تعمیر پکیج در عظیمه شامل موارد زیر است. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید