X

نصب رادیاتور در کرج

09121074065 همراه
نصب رادیاتور در کرج

در این مقاله به بررسی نکات مهم نصب رادیاتور در کرج می پردازیم، تا شما بتوانید در این مورد آشنایی نسبی داشته باشید. در صورتی که ساکن یکی از مناطق شهر کرج می باشید، می توانید از خدمات نصب رادیاتور در کرج استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پیش از نصب رادیاتور نیاز است تا با توجه به طرح انتخاب شده برای لوله کشی شوفاژ (لوله کشی مستقیم و لوله کشی معکوس) این کار در قسمت های تعیین شده انجام شود تا بتوانید به کمک لوله کشی در نظر گرفته شده برای ساختمان آب گرم مورد نیاز را منتقل کنید. برای لوله کشی می توانید از لوله های پلیمری، لوله های پنج لایه استفاده کنید.

بعد از انجام این کار نوبت به نصب رادیاتور شوفاژ در ساختمان می رسد. با توجه به این که انجام این کار تخصصی و نیاز به تجربه دارد بهتر است انجام این کار را به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه بسپارید.

افرادی که برای انجام این خدمات به محل اعزام می شوند معمولا با بررسی محل، احتیاجات و نظرات بهترین مدل را با توجه به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید به شما معرفی می کنند. شما می توانید برای ثبت درخواست برای استفاده از خدمات نصب رادیاتور در کرج با بیتا سرویس تماس بگیرید تا همکاران ما در این زمینه بتوانند به شما کمک کنند تا بعد از نصب با مشکل رو به رو نشوید.

نصب رادیاتور شوفاژ در کرج از مهمترین و اصلی ترین خدماتی است که در بیتا سرویس ارائه می شود. در این مجموعه سعی شده خدمات تعمیر رادیاتور شوفاژ در مناطق مختلف کرج با هزینه مناسب و کیفیت عالی ارائه شود.

نصب رادیاتور شوفاژ در کرج

اگر به دنبال استفاده از خدمات نصب رادیاتور در کرج هستید و می خواهید از این خدمات در تمام مناطق این شهر استفاده کنید بیتا سرویس در این زمینه خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. اگر قصد استفاده از این خدمات را دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست خود در محل مد نظر خود از این خدمات استفاده کنید. همکارانی که برای انجام این خدمات به محل اعزام می شوند باتجربه و متخصص در این زمینه هستند.

مراحل مربوط به نصب رادیاتور

 • گام اول: در ابتدای کار نیاز است تا دو سر لوله رفت و برگشت را که در زمان لوله کشی برای نصب رادیاتور در نظر گرفته شده است را با فاصله مشخص از دیوار ببریم تا امکان وصل کردن شیرهای رفت و برگشت فراهم شود.
 • گام دوم: نیاز است تا به کمک اتوی لوله مهره یک سر فلز را به لوله جوش دهیم.
 • گام سوم: در این مرحله نیاز است تا شیر برگشت را مانند شیر رفت به لوله اتو کنیم.
 • گام چهارم: تنظیم کردن جهت شیرها به کمک استفاده از آچار 
 • گام پنجم: اندازه گیری کردن فاصله ی موجود بین دو شیر رفت و برگشت از کنار دیوار برای تراز بودن تا رادیاتور
 • گام ششم: نیاز است نسبت به محکم کردن مهره های رفت و برگشت رایادتور پیش از شروع به نصب اقدام شود.
 • گام هفتم: نیاز است تا رادیاتور را به صورت موقت جهت تراز بودن و مشخص شدن مکان پایه دیواری در جای خود ببندیم.
 • گام هشتم: علامت زدن مکان بست و سوراخ کردن محل های علامت گذاری شده
 • گام نهم: بعد از انجام مراحل مربوط به سوراخ کردن دیوار بست دیواری را در جای خود محکم می بندیم و رادیاتور را برای نصب نهایی در محل تعیین شده قرار می دهیم.

توجه به مواردی که در ادامه اشاره می کنیم ضروری و مورد نیاز می باشد.

 • نیاز است تا مهره های رفت و برگشت را به صورت همزمان با هم محکم کنید.
 • جهت تراز بودن رادیاتور در محل خود نیاز است تا با استفاده از پیچ تنظیم بست را در جای خود جا به جا کنیم.
 • بعد از اتمام مراحل مربوط به نصب نیاز است تا مهره های رفت و برگشت را با کمک آچار محکم کنیم.
 • حال می توانید از رادیاتور استفاده کنید.

نکات مهمی که در مورد نصب رادیاتور شوفاژ باید بدانید.

 • به هیچ عنوان نباید فشاری به شیر آلات روی دیوار وارد شود. در صورت عدم توجه به این موضوع باید منتظر ترک خوردن دیوار و نشتی لوله ها باشید.
 • توجه داشته باشید اگر رادیاتورها را در فاصله 7 الی 10 سانتی با دیوار نصب کنید، چرخش هوا بهتر خواهد بود.
 • بهتر است برای کاهش هزینه گاز و طولانی تر شدن عمر دستگاه از شیرهای ترموستات استفاده کنید.
 • در صورت نیاز برای هواگیری از شیرهای هواگیر اتومات استفاده کنید.
 • محل انتخابی برای نصب بهتر است به گونه ای باشد که اطراف آن خالی باشد تا به گردش بهتر هوا کمک کند و برای تمیز کردن آن با مشکل رو به رو نشوید.

رادیاتور شوفاژ

رادیاتورهای در نظر گرفته شده برای شوفاژها مجهز به دو مجرای آب می باشد. ممکن است برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که هدف از در نظر گرفتن دو مجرای آب برای شوفاژها به چه دلیلی می باشد؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که یکی از آن ها برای منتقل کردن آب گرم و دیگری برای خروج آب در نظر گرفته شده است. انجام لوله کشی درست و اصولی در رادیاتور شوفاژها بیشترین اهمیت را دارد تا برای نصب رادیاتور با مشکل رو به رو نشوید. اولین اقدام برای نصب این است که مطمئن شوید که مجرای ورودی و خروجی آب گرم لوله های رادیاتور فاصله ی مشخصی داشته باشند.

زمانی که لوله کشی به درستی انجام شده باشد و رادیاتور به لوله متصل شده باشد می توانید از یکسان بودن اتصال مجرای ورودی و خروجی مطمئن شوید. بعد از انجام مراحل مربوط به لوله کشی و گچ کاری و نقاشی ساختمان نیاز است نسبت به نصب شوفاژ اقدام شود. هم چنین نیاز است براکت های دستگاه بر روی دیوار قرار داده شود و بعد از آن رادیاتور را نصب می کنند.

 معرفی انواع رادیاتور شوفاژ

رادیاتورها دارای مدلهای مختلفی هستند که در ادامه به معرفی انواع این محصولات می پردازیم.

رادیاتور پنلی

رادیاتور پنلی گزینه ی مناسبی برای نصب و استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری می باشد. انتخاب فولاد برای طراحی بدنه ی دستگاه باعث می شود تا ظرفیت گرمادهی افزایش و میزان مقاومت بیشتری داشته باشد. برندهای مختلفی نسبت به تولید این مدل اقدام کرده اند. شما می توانید با توجه به نیاز خود و ویژگی های در نظر گرفته شده برای مدل های برندهای مختلف یکی از آن ها را برای خرید انتخاب کنید.

رادیاتور پره ای

رادیاتور پره ای به نسبت مدل پنلی ظرفیت گرمادهی بالاتری برای آن در نظر گرفته شده است. رادیاتور آلومینیومی به انتقال گرمای در کوتاه ترین زمان ممکن کمک می کند. میزان آب مصرفی در نظر گرفته شده برای این مدل به نسبت دیگر مدل ها کمتر می باشد و به نسبت فولاد سبک تر می باشد به همین خاطر می توانید به راحتی آن ها را جا به جا کنید.

رادیاتور شیشه ای

طراحی انتخاب شده برای تولید رادیاتور شیشه ای به گونه ای می باشد که برای انتقال از شیشه کمک می گیرد. به نسبت دیگر مدل قیمت مناسب تری دارد به همین خاطر گزینه ی مناسبی برای افرادی می باشد که بودجه ی محدودی را برای خرید در نظر گرفته اند. ولی باید توجه داشته باشید که میزان مصرف انرژی بیشتری دارند.

رادیاتور دکوراتیو

رادیاتور دکوراتیو جزو محصولاتی می باشد که هنگام طراحی این مدل بیشتر متمرکز بر روی ظاهر رادیاتور بوده است. قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول به نسبت دیگر مدل ها بیشتر می باشد. 

رادیاتور قرنیزی

طراحی انتخاب شده برای رادیاتور قرنیزی به گونه ای می باشد که می تواند هماهنگی مورد نیاز را با تزئینات داخل منزل داشته باشد. فناوری انتخاب شده برای تولید به نسبت دیگر مدل ها مدرن تر و پیشرفته تر می باشد و در نهایت می توانید انتظار داشته باشید که محصول تولید شده کارآمدتر، مقرون به صرفه تر شدن و سازگار با محیط زیست شدن باشد. برای استفاده از این مدل نیاز به فضای بزرگی ندارید ولی باید به این مورد توجه داشته باشید که به پخش یکسان گرما کمک نمی کند.

رادیاتور حوله خشک کن

رادیاتور حوله خشک کن بیشترین کاربرد را در فضای حمام و سرویس بهداشتی دارد. نصب این مدل به خشک کردن حوله ها، دستمال ها و لباس های کوچک کمک می کند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید