X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

تعمیر پکیج در عظیمیه کرج

09121074065 همراه
تعمیر پکیج در عظیمیه کرج

جهت استفاده از خدمات تعمیر پکیج در عظیمیه کرج کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند در این زمینه به شما کمک کنند.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

تعمیر پکیج در عظیمیه کرج از جمله خدماتی می باشد که برای این که پکیج بتواند به صورت دائمی و بدون ایجاد اختلال در ساختمانی مسکونی و اداری در تمام فصول سال به تأمین گرمای مورد نیاز محیط کمک کند نیاز است تا در مواردی که مشکلی برای یکی از بخش های دستگاه به وجود می آید نسبت به تعمیر پکیج اقدام شود تا عملکرد طبیعی دستگاه با مشکل رو به رو نشود.

در صورتی که ساکن هر یک از خیابان‌ های مهم عظیمیه کرج اعم از بلوار استقلال، بلوار گلستان، بلوار اقاقیا، بلوار شریعتی و بلوار کاج هستید می توانید از خدمات سرویس و تعمیر پکیج در کرج استفاده کنید. تمام خدمات در نظر گرفته شده برای ارائه به مشتریان به صورت 24 ساعته انجام می شود.

تعمیر پکیج در عظیمیه کرج

ممکن است برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که چرا اهمیت تعمیر به موقع پکیج مهم می باشد؟ در این مورد باید بگوییم که پکیج سیستمی می باشد که در مدل های مختلف طراحی و برای فروش روانه ی بازار می شود و هدف از استفاده ی آن تأمین گرمای مورد نیاز محیط می باشد.

در پکیج تمام بخش های سیستم در یک واحد فلزی در کنار هم هستند و نیاز است تا کویل اپراتور، کندانسور و کمپرسور در یک محل مشخص نصب شوند و بتوانید در استفاده از فضا صرفه جویی کنید. دلایلی که نشان دهنده ی این است که پکیج نیاز به تعمیرات دارند شامل چه مواردی می باشد؟

 1. در صورتی که یک دمنده کثیف باشد سبب خراب شدن دیگر قطعات می شود.
 2. وجود فیلترهای کثیف منجر به محدود شدن جریان هوا و کوتاه شدن چرخه‌ ها خواهد شد.
 3. در صورت وجود یک سنسور شعله کثیف باعث می شود تا سیستم شما را از طریق عدم درک شعله خاموش کند.
 4. شمعک‌ های کثیف باعث می شود تا در مورد روشن کردن پکیج با مشکل روبرو شوید.
 5. مشکلات سیم‌ کشی و اتصالات الکتریکی 

هزینه تعمیر پکیج در عظیمیه کرج چقدر است؟

پارامترهایی که در تعیین هزینه‌ های تعمیر و سرویس پکیج تاثیرگذار می باشد شامل موارد زیر است.

 • تجهیزات مورد نیاز برای انجام تعمیرات
 • هر گونه هزینه‌ ای که توسط گارانتی پوشش داده می‌ شود.
 • مدت زمان در نظر گرفته شده برای انجام تعمیر یا سرویس دستگاه
 • سن، اندازه و وضعیت سیستم
 • دشواری دسترسی به داکت‌ ها

خدمات تخصصی ارائه شده در زمینه ی تعمیر پکیج در عظیمه شامل موارد زیر است. 

در چه مواردی نیاز است از خدمات تعمیر و سرویس استفاده کنید؟

استشمام بوی تند از پکیج

پکیج با بوی ضعیف جزو موارد عادی محسوب می شود ولی اگر بعد از گذشت مدت زمان طولانی برای اولین‌ بار پکیج را روشن می‌ کنید گاهی اوقات ممکن است به خاطر گرد و غبار انباشته شده و به خاطر سوختن بوی تندی احساس شود. در این موارد نیاز است تا از یک متخصص پکیج کمک بگیرید تا سیستم را بررسی و عیب یابی کند.

وزش هوای سرد

در مواردی که پکیج کار می کند کمک می کند تا دمای فضای مد نظر شما به‌ سرعت گرم شود. در مواردی که ترموستات افزایش پیدا می کند ولی هوای فضای مد نظر شما سر باشد ممکن است نشتی در سیستم شما وجود داشته باشد.

تنظیمات ثابت ترموستات

در صورت تغییر ناگهانی دما باعث می شود تا برای سیستم گرمایشی و ترموستات مشکلی به وجود آمده باشد. در مواردی که پکیج دائماً روشن و خاموش می‌ شود، دستگاه سخت‌ تر کار می‌ کند و نیاز است تا انرژی بیشتری را مصرف کند. تنظیم بیش از حد ترموستات سبب فرسودگی سریع اجزا و واحد گرمایشی می شود.

ایجاد مشکل در روشن شدن پکیج

در مواردی که سیستم گرمایشی شما در هنگام روشن شدن مشکل دارد نیاز است تا به مشکل سیستم رسیدگی کنید و برای رفع آن اقدام کنید. این مورد به خاطر شمعک کثیف و یا خراب، مشکل در خط گاز طبیعی، سیم‌کشی‌ های قطع شده، باتری‌ های خراب یا ترموستات آسیب‌ دیده می باشد.

تغییر رنگ چراغ شمعک 

رنگ چراغ شمعک سالم نیاز است آبی باشد. آبی بودن شعله نشان دهنده ی متعادل بودن نسبت گازها می باشد. زمانی که چراغ شمعک زرد است این است که مونوکسید کربن بیش از حد می‌ سوزد یا مشکل تهویه وجود دارد.

ایجاد سر و صداهای زیاد

در برخی از موارد ممکن است علت صداهای پکیج پیچیده باشد. 

کار کردن دائمی کمپرسور 

عللی که منجر به رخ دادن این مشکل می شود شامل

 • ایجاد مشکل برای یک حسگر 
 • در صورتی که پکیج برای فضای مد نظر شما بیش از حد بزرگ است.
 • دریچه‌ ها به‌ صورت نامتوازن مسدود شدند.
 • یک ترموستات بیش از حد گرم شده است.
 • فیلتر هوای کثیف که جریان هوا را مسدود می‌ کند.
 • سویچ کندانسور خراب شده است.

فیلتر کثیف

فیلترهای هوا پکیج می تواند در تعیین کیفیت هوا کمک کننده باشد. نصب فیلتر بر روی دستگاه کمک می کند تا آلاینده‌ های موجود در هوا را پیش از ورود به سیستم گرمایشی، مسدود شوند. به همین خاطر توصیه می کنیم فیلترهای هوا را هر یک تا سه ماه تعویض کنید.

افزایش هزینه‌ های قبض برق

زمانی که در عملکرد دستگاه اختلالی به وجود آمده باشد این مشکل می تواند هزینه‌ های زیادی را به دنبال داشته باشد. این مشکل می تواند به خاطر نشت داکت، فیلترهای کثیف، ترموستات خراب یا سایر مشکلات باشد. 

سرویس پکیج در عظمیه کرج

سرویس پکیج از چندین جهت دارای اهمیت است. با توجه به سیستم های عملکرد پکیج و جریان آب در لوله های آن باعث ایجاد رسوب در قطعات و وجود املاح و مواد معدنی در لوله های پکیج باعث از کار افتادن آن می شود. پس از رسوب گیری، کارایی پکیج دیواری به شدت کاهش می یابد و بعد از مدتی به خرابی قطعه های آن منجر می شود. سرویس پکیج شامل خدماتی می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • رسوب زدایی
 • هواگیری سیستم گردش آب
 • بررسی دودکش پکیج
 • رفع سر صدای پکیج
 • عیب یابی پکیج
 • تعمیر قطعات پکیج
 • رفع ارورهای پکیج
 • رفع مشکل روشن نشدن پکیج

انجام سرویس‌ منظم پکیج مزایای مختلف اعم از ماندگاری، طول عمر طولانی‌ تر، بهره‌ وری انرژی و ایمنی را به وجود خواهد آورد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید