X

نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج

09121074065 همراه
نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج

اگر به دنبال نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج هستید که در زمینه ی فروش، تعمیر و سرویس به ارائه ی خدمات می پردازد بتوانید محصول مد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

برند ایران رادیاتور از برندهای محبوب موجود در بازار در زمینه ی فروش سیستم‌ های سرمایشی و گرمایشی در ایران فعالیت دارد و به خاطر کیفیت محصولات بیشتر افراد تصمیم به خرید محصولات ایران رادیاتور می گیرند. به همین خاطر این برند برای راحتی مشتریان خود در مناطق مختلف کرج نمایندگی دارد.

اگر ساکن محدوده ی عظیمیه هستید می توانید از خدمات در نظر گرفته شده در نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج استفاده کنید. خدمات در نظر گرفته شده برای ارائه در نمایندگی شامل فروش، تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور و داکت اسپلیت ایران رادیاتور می باشد. 

جهت افزایش کیفیت فروش و خدمات مربوط به تعمیر، سرویس شرکت ایران رادیاتور نمایندگی‌ های معتبری را در تمام شهرها فعال کرده است. بیتا سرویس از مجموعه‌ هایی است که به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در کرج فعالیت دارد.

خیابان گلستان، بلوار ولیعصر، بلوار طالقانی، بعثت و... جزو مناطق تحت پوشش نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج می باشند. جهت استفاده از خدمات مد نظر خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده توسط نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج

بیتا سرویس از مجموعه فعال و معتبر در زمینه فروش، تعمیر و سرویس انواع سیستم تهویه مطبوع در تهران و کرج است. این مجموعه به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج فعالیت دارد و کلیه خدمات در زمینه محصولات این شرکت را ارائه می‌دهد.

فروش، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در عظیمیه

پکیج های ایران رادیاتور در دو مدل زمینی و دیواری طراحی و تولید شده اند و شما می توانید با توجه به مکانی مورد نظر برای نصب، دستگاه مناسب را خریداری نمایید. برای جلوگیری از خراب شدن دستگاه بهتر است هر 6 ماه از خدمات سرویس پکیج بهره ببرید. از خدماتی ارائه شده در این زمینه می‌توان به این موارد اشاره نمود:

  • مطمئن شدن از درست کار کردن ترموستات و تایمرهای دستگاه
  • بررسی و تشخیص هرگونه نشتی و آبریزی
  • بررسی منظم فشار دستگاه و تنظیم آن بر روی عدد پیشنهاد شده براساس دفترچه ی راهنما
  • بررسی تمام خروجی فن دودکش

 

نمایندگی فروش پکیج ایران رادیاتور در عظیمیه کرج

اگر به دنبال خرید پکیج ایران رادیاتور هستید که بتوانید با قیمت مناسب و به صورت بدون واسطه انتخاب کنید این امکان در نمایندگی فروش پکیج ایران رادیاتور برای شما فراهم شده است. بعد از خرید در کوتاه ترین زمان به محل مد نظر شما ارسال و آماده ی نصب می شود. این محصول همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

این خدمات شامل سرویس رادیاتور و شستشوی رادیاتور، باز و بست و تعویض رادیاتورهای فرسوده می باشد. زمانی که قرار است نسبت به خرید پکیج اقدام کنید نیاز است با توجه به نیاز خود مدل مناسبی را برای خرید انتخاب کنید. هم چنین نیاز است انتخاب ظرفیت پکیج ایران رادیاتور را با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت و زیر بنای ساختمان و نوع عایق بندی انتخاب کنید.

در بیتا سرویس کلیه خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور  ارائه می‌شود.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در عظیمیه

در نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور عظیمیه خدمات مرتبط با تعمیرات انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور را در نظر گرفته است و بعد از اعزام به محل با عیب یابی و شناسایی مشکل مشکل به وجود آمده رفع خواهد شد. جهت استفاده از خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در عظیمیه کرج کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران بتوانند در این رابطه به شما کمک می کنند و با تعمیر اصولی دستگاه مشکل را رفع کنند و دستگاه بتواند عملکرد طبیعی خود را داشته باشد.

نمایندگی فروش، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ایران رادیاتور

داکت اسپلیت ایران رادیاتور که جزو پرفروش ترین محصولات برای تأمین گرمایش و سرمایش می باشد که شما می توانید برای استفاده در واحدهای مسکونی و تجاری انتخاب کنید. زمانی که شما نسبت به خرید داکت اسپلیت ایران رادیاتور اقدام می کنید برای این که دستگاه بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد نیاز است تا از خدمات نصب داکت اسپلیت استفاده کنید. بعد از گذشت مدت زمان مشخص بهتر است تا در فواصل زمانی مشخص نسبت به سرویس داکت اسپلیت اقدام کنید تا عملکرد دستگاه با مشکل رو به رو نشوید و بتوانید سرما و گرمای مورد نیاز فضای مد نظر خود را در محیط مد نظر خود تأمین کنید.

شما می توانید از طریق نمایندگی فروش، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ایران رادیاتور که توسط بیتا سرویس در منطقه ی عظیمیه ی کرج فراهم شده است تا شما بتوانید هر زمان که قصد استفاده از این خدمات را دارید می توانید در صورت نیاز از هر یک استفاده کنید. 

در نمایندگی هایی که در سراسر کشور در حال فعالیت هستند باعث می شود تا با انتخاب بهترین افراد در زمینه ی فروش، تعمیرات و سرویس بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. 

مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در صورتی که گارانتی داکت اسپلیت ایران رادیاتور به اتمام رسیده باشد و قصد استفاده از خدمات تعمیرات و سرویس را دارید می توانید با شماره 09121074065 تماس بگیرید.

 

نمایندگی فروش، تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

همزمان با فرارسیدن فصول گرم سال نیاز است تا نسبت به خرید کولر گازی اقدام کنید تا بتوانید سرمای مورد نیاز محیط مد نظر خود را تأمین کنید. بیتا سرویس در زمینه ی ارائه ی خدمات مربوط به این دستگاه اعم از فروش، تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور بهترین خدمات را برای ارائه در نظر گرفته است تا در این مورد با مشکل رو به رو نشوید. برای این که بتوانید با توجه به فضای مد نظر خود بهترین مدل را انتخاب کنید در ظرفیت های مختلف اعم از 9000 تا 60000 بی تی یو طراحی و تولید می شوند و شما می توانید با توجه به فضا و بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید.

در مورد سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در عظیمیه باید بگوییم که نیاز است تا سرویس کولر گازی در ابتدای فصل بهار و قبل از راه اندازی سرمایش کولر گازی ایران رادیاتور با استفاده از دستگاه کارواش انجام می شود. پس از سرویس کردن کندانسور کولر گازی ایران رادیاتور نیاز است تا نسبت به سرویس فیلترها اقدام کرده و بعد دستگاه را روی سرمایش روشن کرده و تست گاز می کنیم. بهترین زمان برای سرویس دوره ای کولر گازی بهتر است هر ساله انجام شود.

در صورتی که عملکرد دستگاه با مشکل رو به رو شود نیاز است تا نسبت به استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور اقدام کنید. خدماتی که در زمینه ی تعمیرات دستگاه ارائه می شود شامل شارژ گاز، تعویض خازن کولر گازی، تعویض کنداکتور، تعویض کمپرسور، تعویض برد کولر گازی تعویض شیر برقی، تعویض لوله مویی، تعویض شیر سرویس ها، شستشوی مدار و... می باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید
✔️