X

نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج + تمام برندها

09121074065 همراه
نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج

در صورتی که قصد نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج را دارید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران بتوانند در این زمینه به شما کمک کنند.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج مدل های مختلف که توسط برندهای مختلف طراحی و برای فروش روانه ی بازار شده اند امکان پذیر می باشد. انجام این کار توسط افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام می شود تا برای استفاده از دستگاه با مشکل رو به رو نشوید.

توجه به این دو مورد باعث می شود تا عملکرد و کیفیت کولر گازی در حالت طبیعی باشد و بتوانید برای مدت زمان طولانی تری از دستگاه استفاده کنید به همین خاطر می توانید در مناطق و محدوده ی نزدیک به مهرشهر اعم از فاز 1 تا 4، بلوار مهرشهر بلوار ارم (در شمال این بلوار منطقه 4 و جنوب آن منطقه 12 شهرداری کرج، در شرق بلوار شهرداری یا چهار باندی)، خیابان های آزادی، ولیعصر، امیرکبیر، بلوار دانش، بلوار جهاد، حسین آباد مهرشهر، کیانمهر، ماهدشت، گلشهر از این خدمات به صورت همه روزه و در هر ساعتی از شبانه روز استفاده کنید.

تعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج

انجام مراحل مربوط به تعمیر کولر گازی نیاز است تا توسط افراد متخصص و کاربلد در این زمینه انجام شود تا با مشکل رو به رو نشوید. در صورتی که انجام این کار به افراد متخصص و کاربلد سپرده نشود می تواند به خاطر تنظیمات و تعمیرات ناشیانه باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیر شود. به همین خاطر برای جلوگیری از رخ دادن این اتفاق بهتر است از افراد متخصص و کاربلد کمک بگیرید تا به شما کمک کنند و با انجام تعمیرات درست و اصولی به صرفه جویی در ایجاد هزینه های اضافی کمک کند.

متخصصینی که از سوی بیتا سرویس اعزام می شوند می توانند تعمیرات تمامی برندهای اسپلیت موجود در بازار را انجام دهند. 

مشکلاتی که نشان دهنده ی این هستند که کولر گازی دچار مشکل شده اند به شرح زیر می باشد.

 • وزش باد گرم و خنک نکردن فضای مد نظر شما
 • کولر گازی به صورت موقتی روشن می شود.
 • روشن نشدن کولر گازی 
 • کولر گازی برق دارد.
 • تمام شدن شارژ کولر گازی 
 • کار نکردن کنترل کولر گازی
 • نشتی آب 
 • برفک و یخ زدن کولر گازی
 • کولر گازی سروصدای زیادی دارد.
 • نمایش خطا بر روی پنل کولر گازی

مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در برخی از مدل ها کمپرسور بیرون نصب می شود و در برخی دیگر در بخش داخلی نصب می شوند. هر زمان که کمپرسور اورلود می‌ کند که بسیار داغ شده باشد در این موارد از وارد کردن دست خود به داخل کولر گازی اجتناب کنید چون در صورت دست زدن به کمپرسور دچار سوختگی خواهید شد.

برای رفع این مشکل نیاز است تا برای پایین آوردن دمای دستگاه صبر کنید و دستگاه را از برق در آورده تا میزان درجه حرارت کمپرسور کاهش پیدا کند و برای استارت زدن آن از آب خنک استفاده کنید. از دیگر عللی که می تواند سبب اورلود کولر گازی شود می‌ توان به کثیف بودن کندانسور و کار نکردن صحیح کندانسور، کم شدن ولتاژ ورودی به دستگاه، از کار افتادن و سوختن فن کندانسور، نصب غیر اصولی و... اشاره کرد.

تعمیرکاری که برای انجام تعمیرات به محل اعزام می شود در صورت مشاهده ی ایراد در کولر گازی برای رفع مشکل به صورتی که در ادامه اشاره می کنیم پیش می روند.

 • بررسی پریز برق مربوط به کولر گازی (بهتر است کابل برق را چک کنید چون ممکن است کابل دچار قطعی شود.)
 • بررسی کنید که فیلتر پنل داخلی کولر شما آلودگی و گرد و غبار نداشته باشد.
 • باز کردن درب پنل و بررسی آن (در مواردی که فیلترها تمیز نبودند بهتر است آن را در آورده و بشورید.)
 • بررسی کنید که کندانسور و یا موتور بیرونی پره های آن کثیف نباشد. (در صورتی که مشاهده کردید که کثیف می باشد هر زمان که دستگاه خاموش است آن را شستشو دهید. بهتر است انجام این کار توسط سرویس کار باشد.)
 • بررسی نحوه کارکرد کولر گازی 
 • بررسی عیب های عمومی کولر گازی 

هزینه تعمیر کولر گازی در کرج مهرشهر با توجه به نوع خرابی و قطعات مورد نیاز برای تعویض تعیین خواهد شد.

جهت دریافت شماره تعمیرکار کولر گازی در مهرشهر کافیست با همکاران ما تماس بگیرید.

برندهایی که امکان تعمیر آن ها وجود دارد به شرح زیر می باشد.

نصب کولر گازی در مهرشهر کرج

زمانی که شما یکی از مدل های کولر گازی را برای نصب خریداری کرده اید برای این که دستگاه بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد نیاز است تا نصب کولر گازی توسط نصاب کولر گازی انجام شود تا بعد از نصب با مشکل رو به رو نشوید.

از مزیت های نصب کولر گازی در کرج توسط نصاب کولر گازی در مهرشهر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • می توانید در محدوده ی محل زندگی خود از خدمات استفاده کنید.
 • ارائه ی خدمات به صورت 24 ساعته و تمام وقت 
 • به همراه داشتن تمامی تجهیزات لازم برای نصب کولر گازی 
 • حضور به موقع نصاب کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن کولر گازی نصب شود.
 • در زمینه سرویس، تعمیر و نصب کولر گازی متخصص می باشند.
 • هزینه نصب کولر گازی با توجه به نرخ مصوب تعیین می شود.

شماره نصاب کولر گازی در مهرشهر

نصابی که از سوی مرکز به محل مد نظر شما که در درخواست شما ثبت شده است اعزام می شود امکان ارائه ی خدمات برای تمام برندها را برای شما انجام می دهند چون برای نصب صفر تا صد و یا انواع تعمیرات و سرویس دهی دوره های مورد نیاز را گذرانده اند. ممکن است یافتن یک نصاب حرفه ای کولر گازی مهرشهر برخی از افراد سخت و دشوار باشد. برای رفع نگرانی شما باید بگوییم که اگر به دنبال شماره نصاب کولر گازی در مهرشهر هستید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا آن ها بتوانند در این زمینه به شما کمک کنند.

سرویس کولر اسپلیت

مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید در مورد نگهداری کولرگازی و سرویس کولر گازی در زمان بندی درست می باشد. انجام این کار بهتر است در فواصل زمانی مشخص (هر 6 ماه تا یک سال) انجام شود. توجه به این مسئله باعث می شود تا دستگاه سالم بماند و شما بتوانید برای مدت طولانی تر از دستگاه استفاده کنید. هم چنین از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری می کند.

ذرات گرد و غبار در محفظه‌ های باریک کندانسور و اواپراتور باقی می مانند و دیگر نمی توانند از کولر گازی خارج شود و همین مسئله باعث ضعیف شدن پرتاب باد کولرگازی خواهید شد و باعث می شود تا هزینه های مربوط به تعمیر افزایش پیدا کند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید