X

نمایندگی روفتاپ پکیج در کرج (فروش، نصب، تعمیر و سرویس)

09121074065 همراه
نمایندگی روفتاپ پکیج در کرج

نمایندگی روفتاپ پکیج در کرج در زمینه ی فروش، نصب، تعمیر و سرویس به ارائه ی خدمات می پردازد. جهت استفاده از این خدمات کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

روفتاپ پکیج (چیلر و هواساز) دستگاهیست که از نظر راندمان کاری انرژی بالایی دارد و با توجه به این که امکان نصب آن بر روی پشت بام وجود دارد دیگر نیاز نیست فضایی را در محیط ساختمان اشغال کند. جهت تولید گرمایش توسط این دستگاه نیاز به موتورخانه دارد.

فضاهایی که متراژ بالایی دارند اعم از هتل ها، فروشگاه ها، تالارها، رستوران ها، سالن اجتماعات، سالن های ورزشی و باشگاه ها، دانشگاه ها، ساختمان‌ های اداری و مراکز آموزشی، سالن ها و سوله های ورزشی، ساختمان‌ های تولید کننده محصولات غذایی و... از این دستگاه استفاده می کنند. 

خدمات بیتا سرویس در زمینه روفتاپ پکیج در کرج

در ادامه قصد داریم شما را با خدمات بیتا سرویس در زمینه روفتاپ پکیج آشنا سازیم.

فروش روفتاپ پکیج در کرج

فروش روفتاپ پکیج در کرج از دیگر خدمات در نظر گرفته شده توسط مجموعه بیتا سرویس می باشد. مراحل فروش این محصول به این صورت است که اول کار محصولات قیمت گذاری می شوند و بعد از اتمام مراحل تولید برای فروش روانه ی بازار می شود. زمانی که قرار است نسبت به خرید دستگاه روفتاپ پکیج در کرج اقدام کنید نیاز است به موارد مختلفی اعم از ظرفیت سرمایش و گرمایش، ابعاد محل نصب دستگاه توجه داشته باشید.

اهمیت این موضوع به این خاطر است که با توجه به این که روفتاپ پکیج ها در مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند باید قبل از اقدام به خرید به مواردی مانند متراژ و کاربری محیط توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را در مورد مدل و ظرفیت هوادهی روفتاپ پکیج داشته باشید. همچنین باید به میزان مصرف انرژی، ویژگی ها، برند و مزایای روفتاپ پکیج توجه داشته باشید.

 

نصب روفتاپ پکیج در کرج

با توجه به این موضوع که ممکن است با قرارگیری سیستم‌ های روف تاپ پکیج در پشت بام ساختمان‌ ها خسارت هایی را به وجود بیاورد. مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نصب این سیستم برای ساختمان‌ های بلند تر از 10 طبقه گزینه ی مناسبی نمی باشد. علت این موضوع هم به این خاطر است که انتقال هوا از طریق مجاری و رسیدن به هر اتاق سخت تر می‌ شود. 

با توجه به این که نصب روفتاپ پکیج در کرج کمک می کند تا چندین واحد را پشتیبانی کنید و به مقدار کافی انرژی لازم را برای تهویه مطبوع تامین کنید برای نصب نیاز است تا بهترین مکان را برای نصب انتخاب کنید. نیاز است تا با توجه به مکان انتخابی کانال کشی و زون بندی صورت گیرد و محل نصب پکیج پشت بام باید نسبت به زون بندی تقارن داشته باشد.

تعمیر و سرویس روفتاپ پکیج در کرج

تعمیر و سرویس روفتاپ پکیج و قطعات آن، با توجه به این که محل انتخابی برای نصب آن در پشت بام می باشد بدون دردسر انجام خواهد شد. مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم نشان دهنده ی این است که دستگاه نیاز به تعمیر و سرویس دارد. 

 • در مواردی که هوا به خوبی در ساختمان در گردش نباشد و هنگام خنک کردن محیط مرتب خاموش و روشن شود.
 • در مواردی که گردش هوا در ساختمان به صورت عادی و طبیعی انجام نمی شود و یا این که بو و صدای نامربوط تولید می شود. این مسئله نشان دهنده ی این است که پکیج کارایی خود را از دست داده است و نیاز به تعمیر دارد. 

با توجه به این که تمام تاسیسات و تجهیزات روفتاپ پکیج در داخل محفظه آن قرار دارند نصب آن در پشت بام کمک می کند تا هزینه ی مربوط به تعمیر و سرویس آن کاهش پیدا کند.

نکات مهم در مورد نگهداری و تعمیر روفتاپ پکیج ها

 • پیش از انجام بررسی و رفع مشکل نیاز است تا برق دستگاه پیش از سرویس قطع شود. در صورتی که شوک الکتریکی رخ دهد صدمات غیر قابل جبرانی به وجود خواهد آمد.
 • به هیچ عنوان وسایل آتش زا و خطرناک را نزدیک دستگاه قرار ندهید.
 • بعد از انجام مراحل مربوط به سرویس دستگاه از بسته بودن درب های دستگاه اطمینان پیدا کنید.

معرفی برترین برندهای تولید کننده روفتاپ پکیج

برای این که دستگاه انتخاب بهترین کارکرد را داشته باشد نیاز است تا محصولاتی را برای خرید انتخاب کنید که توسط برندهای برتر روفتاپ پکیج تولید شده باشد. بهترین برندهای تولید کننده روفتاپ پکیج که محصولات خود را برای فروش روانه ی بازار می کند شامل روفتاپ پکیج مدیا، روفتاپ پکیج ال جی، روفتاپ پکیج لنزور و... می باشد. ویژگی هایی که برای محصولات هر یک از برندها در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر می باشد.

 • راندمان کاری بالا
 • نصب راحت و بدون دردسر 
 • مراحل مربوط به تعمیر و نگهداری بدون دردسر و راحت انجام می شود.
 • امکان اتصال به هوای تازه
 • دارای طراحی زیبا
 • اشغال کمترین فضا
 • نیاز به لوله کشی طولانی ندارند.
 • امکان اتصال به سیستم مدیریت ساختمان را دارد.
 • توزیع یکسان هوا و انتقال آن به محیط با استفاده از کانال کشی های انجام شده 

آشنایی با سیستم رو فتاپ پکیج

طراحی انتخاب شده برای این محصول به این صورت است که روفتاپ پکیج ها در فصل تابستان نیاز است تا از چیلر روفتاپ پکیج (سیکل تبرید تراکمی) و کویل سرمایش DX نصب شده در داخل هواساز استفاده کنند و عبور جریان هوا از روی کویل سرمایشی انجام می شود تا هوای خنک مورد نیاز محیط تامین شود.

در فصول سرد سال هم از کویل گرمایشی موجود در داخل هواساز روفتاپ پکیج استفاده می کنند و با عبور جریان هوا از روی این کویل گرمایش مورد نیاز محیط را از اتصال به موتورخانه و یا پکیج تامین می کند. کنترل موارد مختلف اعم از سرمایش، گرمایش، مقدار رطوبت، میزان آلایندگی، میزان اکسیژن و میزان جریان هوا توسط این دستگاه وجود دارد.

در مورد اجزای اصلی تشکیل دهنده روف تاپ پکیج هم باید بگوییم که با توجه به این که در عملکرد و راندمان بالای آن تاثیرگذار می باشد پس هر چقدر کیفیت قطعات آن بالا باشد می توانید برای مدت زمان طولانی تری از دستگاه استفاده کنید. مهم ترین اجزای تشکیل دهنده ی روفتاپ پکیج شامل موارد زیر می باشد.

 • فن و الکتروموتور
 • واحد کندانسینگ
 • استراکچر و کابین
 • دمپر و تنظیم کننده جریان هوای ورودی
 • کویل های گرمایش و سرمایش
 • فیلتر ها


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید