X

نمایندگی فن کویل در کرج (فروش، نصب، تعمیر و سرویس)

09121074065 همراه
نمایندگی فروش، نصب و تعمیر فن کویل در کرج

برای خرید فن کویل در کرج (برندهای معتبر) می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید. در این مجموعه علاوه بر فروش محصولات، خدمات نصب و تعمیر فن کویل هم ارائه می شود.

برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

فن کویل جهت تامین سرمایش و گرمایش در محیط های مختلف اعم از ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، بیمارستان ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. امکان استفاده از این دستگاه فقط برای ایجاد سرما و گرما (تک کاربردی) وجود دارد.

جهت استفاده از خدمات نمایندگی فن کویل در کرج (فروش، نصب، تعمیر و سرویس) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای مشاهده محصولات به منظور خرید فن کویل کلیک کنید.

فروش فن کویل در کرج | برندهای معتبر بازار

بیتا سرویس در زمینه ی فروش انواع فن کویل (خارجی و ایرانی) در کرج در حال فعالیت می باشد و تمام محصولات را با گارانتی و خدمات برای فروش به بازار کرده است. شما می توانید برای خرید فن کویل با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران بتوانند در این زمینه به شما کمک کنند تا با بررسی مزایا و معایب مدل های موجود و با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید بهترین انتخاب را در این مورد داشته باشید.

مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در صورت انتخاب مدل های کانالی برای نصب نیاز به کانال کشی دارد و در صورت وجود این شرایط می توانید این مدل را انتخاب کنید. در مورد انتخاب مدل های زمینی هم باید بگوییم که این دستگاه مساحتی از فضای مد نظر شما را اشغال خواهد کرد. پس می توان گفت انتخاب آن برای متراژهای کوچک گزینه ی مناسبی می باشد.

طراحی فن کویل دیواری هم به گونه ای می باشد که در معرض دید قرار می گیرد و مدل کاستی و سقفی توکار در سقف نصب می شود و تنها دریچه هوای خروجی از آن قابل مشاهده می باشد. انتخاب مدل سقفی توکار در بیشتر پروژه های مسکونی انتخاب می شود.

 

ارائه خدمات تعمیر و سرویس فن کویل در کرج

برای این که بتوانید مدت زمان استفاده از دستگاه فن کویل را طولانی تر کنید نیاز است تا در فواصل زمانی مشخص نسبت به سرویس دستگاه اقدام کنید تا از ایجاد هزینه های اضافی برای تعمیر فن کویل جلوگیری کنید.

تمیز کردن فیلتر هوای فن کویل یکی از اقدامات مورد نیاز برای سرویس دستگاه می باشد و برای انجام آن نیاز است تا در ابتدا دستگاه را خاموش کنید. پیچی که در بخش پایینی کابینت قرار دارد را باز کرده و بعد از آن نسبت به بیرون کشیدن محفظه‌ ی فیلترها اقدام کنید. بعد از خارج کردن می توانید با استفاده از آب و صابون فیلتر را شسته و یا با جاروبرقی آن تمیز کنید.

ولی در برخی از موارد ممکن است دستگاه با مشکلاتی مانند گرم نکردن یا روشن نشدن روبرو شود. در این مورد باید بگوییم که این موضوع نشان دهنده ی این است که دستگاه خراب شده است. برای رفع مشکل می توانید از خدمات تعمیر فن کویل در کرج در صورتی که ساکن یکی از مناطق و محدوده ی شهر کرج هستید استفاده کنید.

با توجه به این که تعمیر و نگهداری دستگاه فن کویل کاملاً کار تخصصی می باشد انجام آن را به افراد متخصص و کاربلد در این زمینه بسپارید تا از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری شود.

نصب دستگاه فن کویل در کرج

امکان نصب دستگاه انواع فن کویل در کرج توسط بیتا سرویس برای شما فراهم شده است. مدل هایی که امکان نصب آن ها وجود دارد به شرح زیر می باشد.

نصب فن کویل سقفی توکار

با توجه به که این مدل در داخل سقف‌ های کاذب قرار داده می شوند مراحل مربوط به نصب، سرویس و... سخت تر از مدل های دیگر می باشد. باید به موارد مختلف اعم از تراز بودن دستگاه، نحوه نصب اتصالات آب و مدارهای برقی توجه شود تا نصب آن به درستی انجام شود. نیاز است لوله ی تخلیه با میزان شیب یک درصد انجام شود.

نصب فن کویل کاستی

فن کویل کاستی شامل سه دسته مختلف اعم از مدور، یک طرفه و چهار طرفه می باشد و هر مدل کدام نصب متفاوتی دارند. مدل های یک طرفه باد را فقط در یک جهت پرتاب می‌ کنند به همین خاطر نیاز است تا در گوشه دیوار، نزدیک درب، پنجره و... قرار داده شوند. ولی در مدل های چهار طرفه پرتاب باد از چهار جهت انجام خواهد شد.

نصب فن کویل کاستی یک طرفه

به دلیل طراحی انتخاب شده برای این مدل نیاز است تا در گوشه سقف نصب شوند. مکش آن‌ ها از زیر صورت گرفته و باد را از جلو پرتاب می‌ کنند. وجود دمپر کمک می کند تا باد به صورت یکسان در کل محیط پخش شود. این نوع کمترین کاربرد را برای نصب دارند. 

با توجه به این که قسمت بدنه و پنل دارای اندازه‌ های مختلف هستند و این اختلاف جهت جاسازی لوله‌ ها و اتصال صحیح آن‌ ها در نظر گرفته می‌ شود.

نصب فن کویل کانالی

امکان نصب این مدل در محیط‌ هایی وجود دارد که ارتفاع زیر سقف آن‌ ها بیشتر باشد. وجود این ارتفاع جهت نصب کانال‌ های فن کویل نیاز است. پیش از نصب محل مناسب انتخاب و در فاصله مناسبی از سیستم‌ های لوله کشی و کانال کشی قرار دهید. 

اگر به دنبال شماره ی بهترین نصاب در محدوده ی شهر کرج هستید می توانید از همکاران ما در مجموعه بیتا سرویس کمک بگیرید.

نکات مهم در نصب فن کویل

  • بهتر است تا نصب فن کویل توسط افراد متخصص و کاربلد در این زمینه انجام شود.
  • با توجه به این که بر روی فن کویل ولتاژ مجاز درج شده است نیاز است تا پیش از نصب به مواردی مانند ولتاژ ورودی توجه داشته باشید تا با ولتاژ مجاز دستگاه همخوانی داشته باشد.
  • از قرار دادن ظروفی که حاوی مایعات هستند بر روی فن کویل خودداری کنید.
  • انتخاب محل مناسب برای نصب
  • چک کردن محکم بودن تمامی اتصالات 

آشنایی با سیستم فن کویل و کاربرد آن

دستگاه فن کویل که به عنوان مبدل حرارتی و فن تولید شده است یکی از سیستم تهویه مطبوع موجود در بازار برای خرید می باشد. طراحی انتخاب شده برای این دستگاه به گونه ای می باشد که در برخی از موارد می تواند با مکش هوای موجود نسبت به تنظیم درجه حرارت فضای محیط اطراف خود اقدام کند.

این کار به واسطه ی یک سوئیچ دستی خاموش روشن و یا یک ترموستات انجام خواهد شد. انتخاب ترموستات کمک می کند تا به شیر کنترل این دستور را دهد که بتواند با تغییر دور فن و یا تغییر میزان دبی آب ورودی به کویل ها دمای مطلوب در هر بخش را تعیین و مشخص کند.

برای تغذیه هم نیاز است از آب سرد و گرم دیگ های مرکزی و چیلر استفاده کنند. سیستم کویل از انتقال آلودگی بین فضاهای مختلف جلوگیری می کند به همین خاطر می توانید از این سیستم در محیط های مختلف اعم از هتل ها، ساختمان های مسکونی، ساختمان های اداری، بیمارستان ها و... استفاده کنید.

بهترین برند فن کویل در بازار کدام است؟

یکی از سوالاتی که همیشه برای افرادی که قصد خرید دارند پیش می آید این است که بهترین برند فن کویل در بازار کدام است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برندهای مختلفی در این زمینه در حال فعالیت هستند و محصولات خود را با قیمت مناسب برای فروش به بازار عرضه کرده اند. 

از بهترین برندهای فن کویل می توان به فن کویل ال جی، فن کویل آذرنسیم، فن کویل گرین، فن کویل آرتمن، فن کویل ساراول، فن کویل جی پلاس، فن کویل میدیا، فن کویل لنزور، فن کویل آکس، فن کویل راتا، فن کویل ساران و... اشاره کرد. هر یک از برندها مدل های مختلف این دستگاه اعم ازاعم از فن کویل های زمینی، دیواری، سقفی و کانالی که مناسب برای استفاده در ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری روانه ی بازار کرده اند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید