X

هزینه تعمیرات کولر گازی در تهران

09121074065 همراه
تعمیر کولر گازی اسپلیت در تهران

برای تعمیر و عیب یابی انواع اسپلیت و کولر گازی می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید. تعمیرکاران حرفه ای بیتا سرویس در کمترین زمان با ارزان ترین هزینه کار تعمیر کولر اسپلیت را انجام خواهند داد. 

بیتا سرویس
بیتا سرویس

اگر قصد دارید کولر گازی اسپلیت خود را تعمیر و عیب یابی نمایید بهتر است این امر را به افراد خبره و با تجربه در این زمینه بسپارید تا در این روزهای گرانی مجبور به تعویض و خرید یک دستگاه جدید کولر اسپلیت نشوید. برای تعمیرات انواع اسپلیت و کولر گازی در تهران (تمام مناطق شمال، شرق و ...) با مجموعه با تجربه ما تماس بگیرید. تعمیر کولر گازی امری بسیار تخصصی می باشد و بهتر است از افراد خبره در این زمینه یاری بگیرید.

از مشکلات رایج کولر گازی که در نتیجه آن دستگاه نیاز به تعمیرات پیدا می‌کند می‌توان به  سرمایش کولر گازی، مشکل در روشن شدن دستگاه، تولید صدای زیاد در هنگام کارکرد دستگاه و بوی نامطبوع آن اشاره نمود.

همه چیز درباره‌ی تعمیر کولر گازی

تصور کنید بعد از یک روز کاری شلوغ و طاقت فرسا به منزل برگشته‌ اید و قصد دارید تا در برابر نسیم بهاری جاری شده از کولر گازی به استراحت بپردازید. اگر دستگاه شما به دلیل خرابی قطعات درونی قابل استفاده نباشد، عمق فاجعه مشخص خواهد شد! در این شرایط شما مجبور هستید گرمای هوا را تحمل کنید.

هنگامی که کولرگازی شما دچار مشکل می‌شود در ابتدا برق دستگاه را قطع کرده تا دستگاه صدمه نبیند و سپس با تعمیرگاه مجاز کولرگازی تماس بگیرید تا تعمیرکار کولرگازی در اسرع وقت در محل مورد نظر برای تعمیرات حاضر شود.

مجموعه بیتا سرویس متشکل از افراد زبده با تجربه بسیار بالا از سال 1379 در زمینه نصب، تعمیر، سرویس و یا اصطلاحا عیب یابی سیستم های سرمایشی و گرمایشی در تهران فعالیت می کند. از مهم ترین خدمات بیتا سرویس در تهران می‌توان به عیب یابی، تعمیر و سرویس انواع کولر گازی اشاره نمود.

تعمیرات کولر اسپلیت را به ما در بیتا سرویس بسپارید.

تعمیرکار کولرگازی با گذراندن دوره آموزش تعمیر کولرگازی در مراکز فنی حرفه‌ای و اخذ مدرک از اتحادیه صنایع برودتی می‌تواند تعمیر کولرگازی را با کمترین هزینه برای شما انجام بدهد. 

 

۱۰ مشکل شایع کولر گازی که شما را مجبور به تعمیر کولر گازی خواهد نمود.

هزینه تعمیرکار اسپلیت و تعمیر کولر گازی

سیستم کولر اسپلیت ممکن است با مشکلات و خرابی های متعددی مواجه شود. با ما همراه باشید تا با این مشکلات آشنا شوید.

کثیف شدن فیلتر هوا

فیلتر هوای کولر اسپلیت یکی از قطعاتی است که در صورت سرویس و تمیز نکردن به موقع امکان دارد علاوه بر پایین آوردن عملکرد کولر گازی به دیگر قطعات آسیب وارد کند پس هر چند وقت یکبار برای تمیز کردن آن اقدام کنید. این مورد یکی از  تعمیرات کولر گازی  می باشد.

کاهش سرمایش کولر گازی یکی از مهم ترین دلایل تعمیر کولر اسپلیت است.

یکی از مشکل شایع اسپلیت باد گرم زدن کولر گازی می باشد.به صورت خیلی ساده یک واکنش شیمیایی در سیستم کولر شما باعث میشود که هوا خنک تولید شود، اگر سطح خنک کنندگی آن پایین است این به معنای آن است که یک  مشکلی برای این سیستم به وجود امده است و در ۹۰% موارد ضعف خنک کنندگی به دلیل نشتی گاز کولر گازی می باشد، در اولین فرصت کولر خود را برسی و نسبت به برطرف کردن این عیب اقدامات لازم را صورت دهید.

آیا فن بیرونی (کندانسور) به خوبی کار میکند؟   

فن بیرونی مسئول انتقال گرمای منزل شما به فضای بیرون از خانه می باشد. اگر فن بیرونی به درستی کار نکند سرمای مناسبی نمی تواند جایگزین گرمای منزل شود و باعث خواهد شد که کمپرسور بیش از حد گرم شده و سیکل سرمایش کولر اسپلیت شما مختل شود

خرابی برد الکتریکی  

چهارمین مشکل شایع در میان مدل های مختلف کولر گازی، خرابی برد فرمانی یا مدار الکتریکی دستگاه است. در صورت خرابی برد ممکن است مشکلات مختلفی از جمله خاموش شدن کولر گازی یا طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه و … پیش آید.

مراقب کابل ها باشید  

اگر کولر گازی گهگاه به صورت خودکار خاموش و روشن میشود به دلیل بالا بودن آمپر مصرفی کولر اسپلیت ممکن است که با مشکل سیم کشی مواجه باشید. سیم کشی معیوب کولر گازی خیلی خطرناک بوده و احتمال آتش سوزی وجود دارد.

آبریزی کولر گازی 

یکی دیگر از مشکل شایع در کولر گازی که درصد بالایی از مشتریان با ما تماس می گیرند سرریز شدن آب از پنل داخلی کولر گازی می باشد که این نشانه مسدود شدن راه آب خروجی کولر اسپلیت است که با سرویس کولر گازی رفع می شود. البته باید دلایل دیگر را هم بررسی کرد.

برای استفاده از خدمات سرویس کولر گازی با ما تماس بگیرید.

وجود برفک روی لوله ها   

هفتمین مشکل شایع کولر گازی برفک زدن لوله های کولر گازی یا کندانسور نشانه کاهش میزان شارژ گاز دستگاه یا کثیف بودن فیلترها می باشد. بعد از خاموش شدن، آب شدن یخ، نشتی به دنبال خواهد داشت، کولر گازی را ریست نکنید اگر تمیز کردن فیلترها کمک نکرد کولر را تا حل مشکل روشن نکنید. کم شدن گاز اسپلیت موجب می شود دستگاه به درستی محیط پیرامون را خنک نکند. برای استفاده از خدمات شارژ گاز کولر گازی با ما تماس بگیرید.

صدای غیرمعمول  یا لرزش کولر گازی   

یکی از مشکلات و ایرادهای کولر گازی که باعث وجود مشکل در آسایش میشود صدای غیر معمول کولر اسپلیت میباشد.این صدای ناهنجار ممکن است از یونیت داخلی(پانل) کولر گازی باشد,و یا از یونیت خارجی کولر گازی کندانسور باشد . این صدا های ناهنجار و غیر عادی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد,اما بطور کلی و بر حسب مشاهدات مکرر,این صدا میتواند از نا بالانس بودن فن یونیت خارجی اسپلیت یا فن یونیت داخلی کولر گازی باشد.و یا اینکه پایه های کمپرسور کولر گازی لق یا شل شده باشد,که نیاز به آچارکشی داشته باشند.

سیستم تهویه مرکزی روشن نمی شود

یکی دیگر از مشکل شایع کولر گازی روشن نشدن کولر گازی می باشد اگر سیستم کولر اسپلیت مرکزی روشن نمی شود اول سعی کنید ترموستات و کنترل را تنظیم کنید اگر این کار جواب نداد با تکنسین های ما تماس بگیرید تا کولر گازی را بازدید و تعمیرات لازم را انجام دهند.

فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی کند

دهمین مشکل شایع کولر گازی: اول فیلتر هوا را بررسی کنید اگر مسدود شده شاید خودتان بتوانید تعمیرش کنید . اگر یخ روی کویل سردکننده و لوله های مبرد وجود دارد اجازه دهید یخ آب شود سپس دوباره ببینید که فن کار می کند اگر کار نکرد شاید رله فن یا خود موتور فن خراب است با تعمیرکار کولر گازی نماس بگیرد.

برای نصب کولر گازی، راه اندازی و یا تعمیر کولر گازی خود با بیتا سرویس تماس حاصل نمایید. گروه بیتا سرویس با داشتن تیمی از متخصصین در شهر تهران برای انجام هر گونه خدمات فنی آماده ی سرویس دهی می باشد.

عیب یابی کولر اسپلیت و نحوه برطرف کردن آن

تعمیر اسپلیت و کولر گازی

علت خنک نکردن کولر گازی، کولر گازی هوای خنک پرتاب نمی کند

ممکن است این مشکل برای کولر گازی شما هم اتفاق فتاده باشد که چرا کولر گازی خنک نمی کند؟!

اگر کولر اسپلیت شما روشن می شود ولی هوای خنک پرتاب نمی کند، بهتر است ابتدا مطمئن شوید تمام دریچه های کولر باز است و ترموستات هم به درستی تنظیم شده است. اگر مشکل از آن نبود، فیلتر هوای کولر گازی تان را بررسی کنید.اگر فیلتر بخاطر گرد و غبار مسدود شده باشد، شما هیچ جریان هوایی دریافت نمی کنید. از آنجا که مسدود شدن آن ممکن است باعث توقف کویل اواپراتور شود، یخ و سرما حتی باعث مسدود شدن بیشتر آن می شود. اگر مشکل همین است، فیلتر کولر گازی را با برس و صابون تمیز کنید. با تعویض و همچنین تمیز کردن به موقع فیلتر کولر گازی می توانید از این گونه مشکلات پیشگیری نمایید. یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است علت خنک نکردن کولر گازی شما باشد در رابطه با فن و موتور فن کولر گازی است. اگر فن به خوبی نچرخد، ممکن است در رساندن برق به موتور مشکل ایجاد شود و یا یک نشتی در خنک کننده (refrigerant line) بوجود بیاید که در این صورت شما حتما به یک تعمیرکار متخصص کولر  گازی جهت بررسی آن نیاز دارید.

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

خاموش شدن کولر می تواند دلایل متعددی داشته باشد. ازجمله: کثیف بودن فیلترها، خرابی برد کولر، ترموستات و یا کمپرسور.

کولر گازی به اندازه کافی خنک نمی کند

دریچه های کولر گازی را بررسی کنید تا از باز بودن آن مطمئن شوید. حتی اگر یکی از آنها بسته باشد خنک کردن کل خانه سخت تر خواهد بود؛ چرا که هوای گرم قسمتی که دریچه کولر آن بسته است با هوای خنک بقیه قسمت ها ادقام شده و هوای منزل به اندازه کافی خنک نخواهد شد. در غیر اینصورت شما ممکن است مشکل دیگری داشته باشید از جمله نشتی در خنک کننده.اگر کولر اسپلیت شما قدیمی و یا به درستی نصب نشده باشد ممکن است فرسوده شده باشد و یا با توجه به اندازه منزلتان از قدرت کافی برخوردار نباشد. کولر گازی که برای منزل شما بیش از حد قدرتمند(یا بزرگ) هستند در بازه زمانی کم و تعداد دفعات زیاد مورد استفاده قرار می گیرند که همین مورد باعث کاهش بهره وری آن می شود. اگر کولر گازی شما برای منزلتان کوچک باشد به اجبار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که باعث خرابی زودتر آن می شود.

نشت آب کولر گازی

برای جلوگیری از آسیب ناشی از نشتی آب، ابتدا کولر گازی خود را خاموش کنید. مسیر تخلیه آب (میعانات) ممکن است گرفته شده باشد. ابتدا سعی کنید گرفتگی مسیر تخلیه آب را باز کنید، اگر مشکل حل نشد تشت تخلیه کولر گازی شما ممکن است زنگ زده باشد و یا پمپ (پمپ فشرده) کولر گازی شکسته شده باشد. تعمیرکاران متخصص ما می توانند قطعه های آسیب دیده کولراسپلیت شما را تعمیر و یا تعویض کنند.

نشتی آب از بیرون کولر گازی می باشد

در روزهای گرم و یا مرطوب شما ممکن است گودال آبی زیر کندانسور خود مشاهده کنید که البته در صورتی که اسپلیت به درستی کار می کند عادی است. در آب و هوای خنک یک کولر گازی ممکن است یخ بزند و با ذوب شدن یخ آن آب جمع شود که این مورد هم عادی است ولی اگر به دلیل دیگه ای نشتی آب دارد سعی کنید فیلتر کولر گازی را تمیز و یا تعویض کنید. اگر مشکل همچنان حل نشد جهت بررسی و برطرف کردن مشکل با ما تماس بگیرید. شما ممکن است به خنک کننده بیشتری نیاز داشته باشید و یا لوله تخلیه مسدود شده باشد.

نشتی آب هنگامی که کولر گازی خاموش است

اگر خنک کننده کولر گازی شما در حال تمام شدن باشد و یا فیلتر آن کثیف شده باشد کولر گازی هنگام کار کردن ممکن است یخ بزند. بعد از اینکه شما آن را خاموش کنید یخ ها آب شده و باعث خیس شدن کف یا سقف منزل شما می شود. اگر تمیز کردن فیلتر کولر گازی باعث برطرف شدن مشکل نشد می توانید با ما جهت بررسی و برطرف کردن مشکل تماس بگیرید. بیتا سرویس در استان تهران در خدمت شما می باشد.

علت خاموش نشدن کولر گازی

اگر کولر گازی شما حتی زمانی که به دمای تنظیم شده می رسد، خاموش نمی شود، ممکن است با کنترل های  الکترونیکی مشکل داشته باشد. ترموستات کولر می تواند معیوب شده باشد و یا سنسور از موقعیت خود خارج شده باشد.

کولر گازی از حرکت نمی ایستد

اگر بعد از خاموش کردن کولر گازی زمان بیشتری طول می کشد تا خاموش شود، احتمال دیگر کثیف بودن فیلتر اسپلیت شما است. یک دلیل دیگر آن می تواند قدیمی بودن و یا قدرت نامناسب کولر اسپلیت در مقایسه با اندازه منزل شما باشد.

سایر دلایلی که می تواند علت خاموش نشدن کولر گازی باشد:
 • گیر کردن فن کولر گازی
 • کوتاه بودن کابل ترموستات
 • درست کار نکردن دستگاه تنظیم حرارت(ترموستات)
 • سیستم مرکزی کولر گازی روشن نمی شود

اگر سیستم مرکزی کولر اسپلیت شما روشن نمی شود ممکن است مشکل از تنظیم ترموستات باشد در غیر این صورت شما برای برطرف کردن مشکل حتما به یک تعمیرکار متخصص جهت تعمیر کولر گازی خود نیاز دارید که می توانید با ما تماس بگیرید تا یکی از متخصصان خود را جهت تعمیر کولر گازی به محل اعزام کنیم.

علت کار نکردن فن کولر گازی

خرابی فن کولر گازی

فن داخلی کولر گازی کار نمی کند

اگر فن داخلی کولر گازی شما کار نمی کند، ابتدا بررسی کنید که چیزی داخل آن گیر نکرده باشد. سپس فیلتر هوا را بررسی کنید. اگر مسدود شده بود ممکن است خودتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. اگر کویل اواپراتور و مسیر خنک کننده یخ زده بود ابتدا اجازه دهید که یخ ها کامل آب شده و سپس بررسی کنید که فن کار می کند یا نه. در صورتی که همچنان مشکل وجود داشت شما به یک تعمیرکار متخصص نیاز دارید زیرا به احتمال زیاد اجزای داخلی فن مثل تسمه و یا حتی موتور آن نیاز به تعویض دارد و یک فرد متخصص باید آن را بررسی کند.

فن خارجی کولر گازی کار نمی کند

اگر اسپلیت شما به درستی خنک نمی کند، قطعه بیرونی کولر گازی را بررسی کنید. اگر فن بیرونی به درستی در حال چرخش نبود، ابتدا باید جعبه برق و فیوز را بررسی کرد. اگر تنظیم مجدد باعث برطرف شدن مشکل نشد ممکن است بخاطر موارد زیر باشد:

نکته مهم: هرگز با دست فن را هل ندهید زیر اگر فن شروع به کار کند انگشتان دستتان آسیب جدی می بیند.

اگر همچنان فن شروع به کار نکرد شما به یک تعمیرکار نیاز دارید. تا آمدن تعمیرکار دستگاه را خاموش کنید زیرا اگر اینکار را انجام ندهید ممکن است کمپرسور کولر گازی بسوزد.

موتور فن داخلی گیر کرده است

ممکن است خاک و کثیف بودن فن باعث گیر کردن آن شده باشد. ممکن است قطعه مورد نظر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد که در این صورت میتوانید با ما تماس بگیرید.
بعد از اینکه شما موفق شدید کولر گازی خود را تعمیر کنیدف پیشنهاد می کنیم سالی یکبار بررسی وضعیت کولر گازی ساختمان خود را به متخصصان حرفه ای ما بسپارید تا بهره وری و عمر کولر گازی شما افزایش یابد.

خرابی کنترل الکتریکی

یکی از مشکلات رایج خرابی برد فرمانی یا مدار الکتریکی دستگاه است که در صورت بروز مشکل برای این قسمت امکان به وجود امدن هر مشکلی هست ازجمله خاموش شدن کولر گازی یا طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه و …

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

برای استفاده از خدمات ما در زمینه تعمیر کولر گازی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. هزینه تعمیر کولرگازی به نوع مشکل موجود در این دستگاه بستگی دارد. در هنگام مشاوره تلفنی می توانید مشکل را مطرح نمایید تا همکاران ما بر اساس آن قیمت تعمیرات را به شما اعلام نمایند.

 

کد خطاهای کولرگازی

کد خطاهای کولر گازی و اسپلیت

اگر حالت غیر عادی در نمایشگر ظاهر شود دستگاه به صورت اتوماتیک توسط ویژگی تشخیص عملکرد را متوقف میکند که با علامت اختصاری ( کد خطا )نمایش داده میشود .

ما در اینجا کد خطای کولر گازی را شرح میدهیم تا چنانچه با علامتی در صفحه نمایش خود مواجه شدید دغدغه ای در این امور نداشته باشید و به راحتی با علم کامل به عیب یابی کولر گازی خود بپردازید. و برای رفع خرابی آن ،با نمایندگی های مجاز و یا تعمیر کار متخصص تماس حاصل نمایید.

کد خطاهای کولرگازی ایستاده اجنرال

 • کد خطا E1 : عملکرد مدار محافظ کمپرسور
 • کد خطا E2 : اشکال ترمیستور ورودی
 • کد خطا E3 : اشکال دکمه
 • کد خطا E4 : اشکال تایمر ضد برفک
 • کد خطا E5 : اشکال سوز اواپراتور

شما عزیزان برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی اجنرال میتوانید کلیک نمایید تا عیب یابی کولرگازی اجنرال توسط تعمیرکار متخصص اجنرال انجام گردد .

کد خطاهای کولرگازی ایستاده گری، ارور کولر گازی گری

 • کد خطا E01 : سنسور دما خاموش است یا جریان الکتریکی ضعیف است .
 • کد خطا E02 : کمپرسور بار اضافی دارد .
 • کد خطا E03 : کمپرسور افت جریان دارد .
 • کد خطا E04 : سیستم حفاظتی دستگاه بیرونی .
 • کد خطا P02 : کمپرسور بار اضافی دارد .
 • کد خطا P03 : دمای اواپراتور دستگاه داخلی خیلی پایین است .
 • کد خطا P04 : دمای اواپراتور دستگاه داخلی خیلی بالاست .
 • کد خطا P05 : دمای خروجی دستگاه داخلی خیلی بالاست .

چنانچه نیاز به تعمیرکار کولرگازی گری داشتید کافی است با نمایندگی تعمیرات کولرگازی گری در تماس باشید تا در کمترین زمان به عیب یابی کولرگازی گری شما عزیزان بپردازند .

کد خطاهای کولرگازی اینورتور گری

 • کد خطا E1 : محافظ فشار زیاد سیستم
 • کد خطا E2 : محافظ ضد یخ زدگی
 • کد خطا E4 : دمای زیاد لوله رفت کمپرسور
 • کد خطا E5 : محافظ جریان زیاد
 • کد خطا E6 : خطای کابل ارتباطی
 • کد خطا E8 : محافظ دمای زیاد مقاومت
 • کد خطا H6 : عدم ارسال فیدبک از سوی فن داخلی
 • کد خطا F1 : خطای سنسور محیطی یونیت داخلی

برای خرید و اطلاع از قیمت کولر گازی اینورتر و کم مصرف با بیتا سرویس تماس بگیرید.

کد خطاهای کولر گازی اجنرال

 • کد خطا E0 : خطاهای ارتباط بین دستگاه داخلی و دستگاه کنترل از راه دور
 • کد خطا E1 : خطاهای ارتباط بین دستگاه داخلی و دستگاه خارجی
 • کد خطا E2 : باز بودن حسگر دمای اتاق
 • کد خطا E3 : اتصالی
 • کد خطا E4 : باز بودن حسگر مبدل حرارتی داخلی
 • کد خطا E5 : اتصالی حسگر مبدل حرارتی داخلی
 • کد خطا E6 : باز بودن حسگر مبدل حرارتی خارجی
 • کد خطا E7 : اتصالی حسگر مبدل حرارتی خارجی
 • کد خطا EA : باز بودن حسگر دمای بیرونی
 • کد خطا Eb : اتصالی حسگر دمای بیرونی
 • کد خطا Ec : باز بودن حسگر دمای لوله تخلیه
 • کد خطا Ed : اتصالی حسگر دمای لوله تخلیه
 • کد خطا Ee : فشار بالای غیر عادی
 • کد خطا Ef : دمای لوله تخلیه غیر عادی

کد خطاهای کولرگازی جنرال، ارور کولر جنرال

 • کد خطا df یا برفک زدایی نشان داده میشود : در حالت برفک زدایی است .
 • کد خطای تصویر فن موتور نشان داده نمیشود : هوای اتاق سر است .
 • کد خطا E2/L2 : اشکال در سنسور اتاق .
 • کد خطا E3/L1 :اشکال در سنسور لوله .
 • کد خطا E4/E5 : وضعیت غیر عادی در واحد خارجی .
 • کد خطا E5/L6 : موتور فن داخلی سیگنال برگشتی به بورد ندارد .
 • کد خطا E6 : خطای شیربرقی .
 • کد خطا E7 : خطای سنسور خارجی .
 • کد خطا E8 : محافظ گرمای بالا .
 • کد خطا E9 : خطاء در پمپ آب .

کد خطاهای کولرگازی تراست، ارور کولر تراست

عیب یابی کولر گازی تراست سری TG

 1. ارور e1 ( کد خطای e1 ) : محافظت از فشار بالای کمپرسور
 2. ارور e2 ( کد خطای e2 ) : محافظت از یخ زدگی یونیت داخلی
 3. ارور e3 ( کد خطای e3 ) : محافظت از فشار پایین کمپرسور
 4. ارور e4 ( کد خطای e4 ) : محافظت از دمای بالای لوله دیسشارژ
 5. ارور e5 ( کد خطای e5 ) : محافظت از افت ولتاژ
 6. ارور e6 ( کد خطای e6 ) : در دستگاههایی که سیم ارتباطی بین یونیت داخلی و خارجی یک رشته است ، این خطا مربوط به قطع بودن سیم ارتباطی میباشد .
 7. ارور f1 ( کد خطای f1 ) : سنسور محیطی یونیت داخلی قطع و یا اتصال کوتاه شده است .
 8. ارور f2 ( کد خطای f2 ) : سنسور مسی یونیت داخلی قطع و یا اتصال کوتاه شده است .
 9. ارور f3 ( کد خطای f3 ) : سنسور محیطی یونیت خارجی قطع و یا اتصال کوتاه شده است .
 10. ارور f4 ( کد خطای f4 ) : سنسور محیطی یونیت خارجی قطع و یا اتصال کوتاه شده است .
 11. ارور h1 ( کد خطای h1 ) : این عبارت خطا نیست ، در حالت گرمایشی وقتی دستگاه وارد عملکرد یخ زدایی میشود در طول مدت عمل یخ زدایی h1 نمایش داده میشود .
 12. ارور h6 ( کد خطای h6 ) : این خطا موقعی رخ میدهد که فن داخلی دستگاه دچار ایراد شده است .
 13. ارور c5 ( کد خطای c5 ) : روی برد داخلی اغلب دستگاههای TG یک جمپر قرمز رنگ وجود دارد که با یک سوکت قرمز رنگ پوشیده میشود ، چنانچه به هر دلیل مجبور به تعویض برد داخلی باشیم، باید توجه داشت که این سوکت بایستی از برد قبلی برداشته شده و روی جمپر برد جدید نصب گردد ، در صورتیکه برد فاقد این سوکت باشد خطای H5 نمایان میشود.

خدمات و مقالات مرتبط:

مکان مناسب برای نصب کولرگازی


 • هزینه تعمیر کولر گازی اسپلیت چقدر است؟

  این مورد بستگی به مشکل ایجاد شده در دستگاه شما دارد و قیمت ها می تواند کاملا متغیر باشد. برای دریافت مشاوره با بیتا سرویس تماس بگیرید.

 • مناطق تحت پوشش برای ارائه خدمات تعمیر اسپلیت کدام است؟

  بیتا سرویس در تمام مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران فعالیت دارد. همچنین امکان ارائه خدمات در کرج نیز فراهم شده است.

 • آیا خدمات سرویس کولر گازی هم ارائه می شود؟

  بله، شما برای سرویس و نصب کولر گازی و همچنین خرید مدل های مختلف نیز می توانید به بیتا سرویس مراجعه نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • زهراشجاع
  هزینه گاز زدن به کولرگازی که یک کندانسور ودواسپلیت دارد
  • مدیر سایت

   سلام 

   بستگی داره به مقدار گاز مورد نیاز دستگاه

   ولی حدود 2/5 تا 3800 هزینه داره

    

تماس بگیرید