X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

قیمت سرویس کولر گازی اسپلیت در تهران و کرج

09121074065 همراه
سرویس کولر گازی در تهران
سرویس کولر گازی، برای کارکرد صحیح و بدون نقص این مدل از سیستم های تهویه مطبوع بسیار ضروری است. اگر به دنبال یک سرویس کار ماهر و با تجربه برای انجام این کار هستید با مجموعه بیتا سرویس تماس بگیرید.
بیتا سرویس
بیتا سرویس

توصیه می شود برای سرویس کولر گازی اسپلیت به نمایندگی ها و مراکز غیرمجاز اعتماد نکنید. متاسفانه در این سال ها بسیاری از افراد به مراکز غیر مجاز اعتماد کرده و سرویس کولرگازی خود را به آن ها محول می کنند. غافل از این که استفاده از خدمات بی کیفیت آن ها موجب ایجاد خلل در کارکرد دستگاه شما خواهد شد و بعد از مدتی متوجه مشکلاتی در کولرگازی خود خواهید شد که رفع آن نیاز به حضور مجدد سرویسکار و پرداخت هزینه اضافی دارد. بهترین زمان برای سرویس کولر گازی معمولا در ابتدای فصل سرما و گرما می باشد و توصیه می شود هر 6 ماه یک بار اقدام به سرویس کولر گازی نمایید.

بیتا سرویس از مجموعه ها بنام و با تجربه در زمینه فروش، نصب، تعمیر و سرویس انواع سیستم های تهویه مطبوع در ایران می باشد. برای استفاده از خدمات با کیفیت و ارزان در زمینه سرویس اسپلیت با ما تماس بگیرید. قیمت سرویس کولر گازی بسته به نوع خدمات و مشکلات موجود در دستگاه شما متغییر خواهد بود.

همچنین برای خرید و اطلاع از قیمت اسپلیت می توانید با ما در تماس باشید. عرضه معتبرترین برندهای اسپلیت تنها بخشی از خدمات مجموعه بزرگ بیتا سرویس می باشد.

سرویس کولر گازی اسپلیت

همان طور که می دانید تمام دستگاهای تهویه مطبوع مورد استفاده در ساختمان ها هرچند وقت یکبار نیاز به سرویس پیدا می کنند. کولرگازی اسپلیت هم از این امر مستثنی نیست و برای کارکرد مناسب بهتر است هر چند وقت یکبار سرویس شود. سرویس کولر اسپلیت برای بالابردن سرعت و قدرت خنک کنندگی بالاتر و کاهش فشار به اسپلیت یک امر بسیار ضروری می باشد.
سرویس اسپلیت + سرویس کولرگازی اسپلیت در بیتا سرویس با قیمت بسیار مناسب انجام می شود. برای استفاده از خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی اسپلت با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت سرویس کولر گازی اسپلیت

بهترین زمان سرویس کولر گازی چه وقتی است؟

برای جلوگیری از افزایش هزینه های سرویس کولر گازی بهتر است به صورت دوره ای اقدام به سرویس این دستگاه ها نمایید. سهل انگاری در این امر ممکن است موجب افزایش هزینه ها و یا حتی خرابی دستگاه شود که گاهی اوقات افراد مجبور به تعویض دستگاه و خرید مجدد اسپلیت می شوند. باید بدانید تنها با سالی یک بار سرویس کولر گازی نمی توانید موجب افزایش طول عمر و کارکرد صحیح این دستگاه شوید، بهتر است امر سرویس کولر اسپلیت خود را هر 6 ماه یک بار انجام دهید و برای این کار از متخصص و سرویس کار کولر گازی کمک بگیرید تا از بروز هر گونه مشکل و خرابی به موقع جلوگیری شود. این گونه از پرداخت هزینه های گران تعمیر و یا خرید مصون خواهید بود.

از مشکلات رایج که برای کولر گازی پیش می آید می توان به این موارد اشاره نمود:

 • خاموش شدن ناگهانی کولر اسپلیت
 • بهترین زمان سرویس کولر گازی
 • تولید باد گرم
 • سر و صدای بسیار در زمان کارکرد دستگاه
 •  یخ زدگی پنل داخلی اسپلیت
 •  کار نکردن دکمه کنترل و ظاهر شدن ارور کولر گازی

برای حل این مشکلات در سریع ترین زمان با یک متخصص و سرویس کار کولر گازی تماس بگیرید تا از خسارت بیشتر به دستگاهتان جلوگیری شود.

مهم ترین دلایل برای انجام سرویس کولر گازی چیست؟

بسته به نوع و میزان استفاده از کولر گازی در بازه زمانی های معین نیاز به سرویس اسپلیت پیدا می کنید. ولی هر چقدرم هم کم مورد استفاده قرار گیرد  سالی یک بار حتما باید سرویس را انجام دهید. از مهم ترین مواردی که سرویس دوره ای کولر اسپلیت موجب بهبود شرایط آن ها می شود می توان به این موارد اشاره نمود:

 • کاهش مصرف انرژی و مصرف برق
 • از بین رفتن بوی نا مطبوع در اسپلیت
 • افزایش سرعت خنک کنندگی دستگاه
 • چک کردن میزان گاز موجود در دستگاه 
 • افزایش طول عمر در کولر گازی

توصیه می شود سرویس کولر گازی را برای این دو نوبت حتما انجام دهید در واقع این موارد بهترین زمان برای سرویس کولر گازی می باشد. 

 1. سرویس کولر اسپلیت برای سرمایش در فصل گرم سال

 2. سرویس کولر اسپلیت برای ایجاد گرمایش در فصل سرد سال

سرویس کولر گازی در تهران و کرج

خدمات انجام شده در زمینه سرویس کولر گازی در بیتا سرویس

بیتا سرویس معتبرترین مرکز فروش، تعمیر و سرویس انواع کولر گازی اسپلیت در برندهای مختلف می باشد. اگر نیاز به خدمات تعمیر و سرویس کولر اسپلیت دارید کافی است با ما تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید. از جمله خدماتی که در هنگام سرویس اسپلیت انجام می شود می توان به این موارد اشاره نمود:

 • شستشوی کولر گازی: موجب افزایش عملکرد و کاهش مصرف برق می شود.
 • شستشوی فیلر های کولر گازی: فیلرها با مواد مخصوص شسته میشوند و یا در صورت پوسیدگی تعویض می شوند.
 • تست آمپر کولر گازی: اگر آمپر دستگاه دچار مشکل باشد و به آن رسیدگی نشود به دیگر قطعات آسیب رسانده و موجب از کار افتادگی آن می شود.
 • نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی: 

شارژ گاز کولر گازی اسپلیت

شارژ گاز کولر گازی یک کار بسیار تخصصی است و هرگز نباید خودتان اقدام به انجام این کار نمایید. این کار نیاز به تجریه و تخصص سرویس کار مجاز کولر گازی دارد. اکثر دستگاه‌  های تهویه مطبوع برای انجام تهویه هوا و خنک کردن محیط از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می‌ کنند که کمبود یا نبود آن در این سیستم ها  تمامی سیکل تبرید را مختل کرده و با مشکل جدی مواجه خواهد شد. در راه اندازی اولیه محصول، خرابی، خالی شده گاز کولر گازی و جابجایی کولر گازی نیاز به شارژ مجدد پیدا می کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید