X

هزینه سرویس داکت اسپلیت سامسونگ + تعمیر و عیب یابی

09121074065 همراه
سرویس و تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ

توصیه می شود سیستم های داکت اسپلیت ساختمان خود را در سال حداقل دو مرتبه مورد عیب یابی و سرویس قرار دهید. تا از خرابی های جدی جلوگیری شود و مجبور نشوید با هزینه های گزاف خرید دستگاه جدید دست و پنجه نرم کنید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از مطرح ترین برندهای داکت اسپلیت در ایران، داکت اسپلیت سامسونگ می باشد. موردی که برای استفاده از داکت اسپلیت نباید از آن غافل شوید، سرویس سالیانه داکت اسپلیت می باشد. سرویس داکت اسپلیت سامسونگ را بهتر است یک بار در ابتدای فصل سرد سال و یک بار هم در ابتدای فصل گرم سال انجام دهید. همچنین اگر سیستم شما دچار خرابی شده می توانید برای عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ و یا سایر برندها با بیتا سرویس تماس بگیرید. بیتا سرویس از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز فروش و عیب یابی انواع سیستم های تهویه مطبوع در ایران می باشد.

شما می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت داکت اسپلیت و یا سرویس، عیب یابی و تعمیر این سیستم ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سرویس داکت اسپلیت سامسونگ

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای سرویس و عیب یابی داکت اسپلیت برند سامسونگ هستید هم اکنون با همکاران ما در بیتا سرویس تماس بگیرید. سرویس داکت اسپلیت سامسونگ با توجه به افزایش قیمت این دستگاه ها و مشکلات اقتصادی موجود در جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بررسی و عیب یابی این دستگاه ها می تواند پیش از آنکه خرابی های موجود به سیستم شما آسیب جدی بزند شناسایی و برطرف شود. سرویس داکت اسپلیت سامسونگ می تواند تا حد زیادی موجب افزایش کارایی و طول عمر دستگاه شما شود. نکته مهم برای سرویس این محصولات سپردن این کار به یک فرد با تجربه و ماهر در این زمینه می باشد. 
در هنگام انتخاب سرویسکار داکت اسپلیت باید دقت زیادی داشته باشید. باید بدانید سرویس و تعمیر داکت اسپلیت از عهده هرکس بر نمی‌آید و به هیچ وجه نباید امر سرویس و تعمیر را به عهده افراد ناوارد بسپارید.

سرویس کار داکت اسپلیت سامسونگ

سرویس کاران ما در بیتا سرویس امر سرویس و تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ را به خوبی بری شما در مناطق تهران(شمال، غرب، شرق و جنوب) و کرج انجام می دهند. پرسنل فعال در بیتا سرویس آموزش های لازم در این زمینه را دیده اند و دارای تجربه بالا در زمینه سرویس، عیب یابی و تعمیر انواع سیستم تهویه مطبوع می باشند.

هزینه سرویس داکت اسپلیت سامسونگ

بیتا سرویس قدیمی ترین و معتبرترین مرکز خدمات داکت اسپلیت در تهران به شمار می رود. خدمات بیتا سرویس در زمینه داکت اسپلیت سامسونگ شامل این موارد می باشد:

 • تعمیر برد کنترل داکت اسپلیت سامسونگ
 • تعویض کمپرسور داکت اسپلیت سامسونگ
 •  سرویس داکت اسپلیت
 • شارژ گاز داکت اسپلیت سامسونگ
 • جابجایی داکت اسپلیت سامسونگ توسط تکنسین های با تجربه

بیتا سرویس با سال ها سابقه درخشان در زمینه سیستم های تهویه مطبوع در ایران آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. هزینه و قیمت های اعلام شده در بیتا سرویس منصفانه و بر اساس شرایط دستگاه و نوع خدمات می باشد.

با بهترین برند داکت اسپلیت آشنا شوید.

تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ

همانطور که می دانید داکت اسپیلت مشابه کولر گازی است و عملکرد مشابهی دارد. اما این دو سیستم سرمایشی در یونیت های داخلی و خارجی با یکریگر تفاوت دارند. در داکت اسپیلت یونیتت خارجی بزرگتر و قسمت داخلی آن برخلاف کولرهای گازی بصورت سقفی یا دیواری در داخل دیوارهای ساختمان نصب می شوند. (عمده نصب در سقف کاذب انجام می شود.) 

تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ

تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ نیز مانند سایر برندها می باشد. این سیستم از لحاظ تکنولوژی و نوع طراحی تقریبا مشابه دیگر برندها است. برای استفاده از خدمات تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. در ادامه کد خطاهای داکت اسپلیت سامسونگ را برای شما مشخص نموده ایم:

کد خطا داکت اسپلیت سامسونگ

 1. کد خطا E1 داکت اسپیلت سامسونگ : اشکال خطا از سنسور هوای محیط می باشد. + ارور لوله ترمیناتور داخلی ساختمان
 2. کد خطا E2 داکت اسپیلت سامسونگ : مشکل ارور از سنسور لوله اپراتور است.
 3. E3 داکت اسپیلت سامسونگ : علت خطا خرابی فن یونیت داخلی و تعویض فن و در آخر خرابی از برد می باشد.
 4. E6 داکت اسپیلت سامسونگ : خرابی مدار برد الکترونیک و زمانی که تمام چراغ ها روشن شده است دستگاه نیاز به کد دارد.

برای بررسی تمامی کد خطای داکت اسپلیت سامسونگ به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

از دیگر خطاهای رایج می توان به این موارد نیز اشاره نمود:

جدول کد خطاهای داکت اسپلیت سامسونگ

کد خطا علت
 t0     خرابی از سنسور دمای داخلی می باشد.
tA خرابی سنسور پایپ کندانسور
A کارکرد یونیت در حالت تست
CO برد فرمان نمیتوان رابطه میان پنل داخلی و کمپرسور را برقرار کند.
کد خطای G گاز کمپرسور کم میباشد و باید توسط متخصص شارژ شود.
AC     دمای کندانسور A بیشتر از حد مجاز میباشد.
 E1 03 ارتباط مابین برد فرمان و برد صفحه نمایش قطع می باشد.
EE – 00     برق رسانی پنل داخلی مشکل دارد.

سرویس داکت اسپلیت سامسونگ چند وقت یک بار انجام شود؟

در این مورد نمی توان برای همه دستگاه ها یک نظر خاص را اعلام نمود. بسته به شرایط ممکن است نیاز به سرویس ماهانه و یا سالیانه داشته باشید. مثلا در برخی موارد داکت اسپیلت در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خب اگر این چنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور داکت اسپیلت و سرویس آن نمود.

اکر داکت اسپلیت در معرض گرد و خاک زیاید نیست برای این مورد سالی یک۱ بار سرویس کافی می باشد. اما توجه نمایید که بهتر است سرویس پنل داخلی داکت به صورت ماهانه انجام شود و سرویس یونیت خارجی داکت اسپلیت سامسونگ به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود.

سرویس داکت اسپلیت سامسونگ شامل چه مواردی می شود؟

اگر بخواهیم به صورت کلی بیان نماییم سرویس داکت اسپلیت سامسونگ سامل دو مورد ذیل می شود:

 1.  سرویس پنل داخلی داکت اسپلیت سامسونگ
 2.  سرویس پنل خارجی داکت اسپلیت سامسونگ

به صورت جزئی تر می توان به این موارد اشاره نمود:

سرویس پنل داخلی داکت اسپلیت سامسونگ
 • شستشوی فیلترها
 • سرویس سنسورها
 • شستن بلوور داکت
 • تمیزکردن فین ها یا کویل داکت
 • بررسی مسیر خروجی آب
سرویس پنل خارجی داکت اسپلیت سامسونگ

سرویس پنل خارجی یا همان کندانسور اهمیت بسیار فراوانی دارد زیرا در بیرون از ساختمان قرار دارد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است. اگر به موقع اقدام به شستشوی آن ننمایید مجبور به پرداخت هزینه های بسیار بالاتر برای تعمیرات آن می شود. 

برای استفاده از خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ با بیتا سرویس تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید