X

هزینه نصب کولرگازی در غرب تهران

09121074065 همراه
نصب کولر گازی در غرب تهران

نصب و جا به جا کردن کولرگازی بسیار حساس می باشد، و به هیچ عنوان نباید توسط افراد بی تجربه صورت گیرد، و برای اطمینان از عدم آسیب و نصب صحیح دستگاه پیشنهاد می کنیم، حتماً آن را به یک نصاب کولر گازی بسپارید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

یکی از مهم ترین نکات پس از خرید کولر گازی، نصب آن است. زیرا اگر از ابتدا در نصب و راه اندازی کولر گازی از هر برندی، کوتاهی صورت گیرد، کولر اسپلیت ما کارایی لازم را نخواهد داشت. نصب غیر اصولی این محصولات ممکن است در دراز مدت موجب خرابی های جبران ناپذیری در بخش های مختلف اسپلیت شود. اگر برای نصب کولر گازی اسپلیت در غرب تهران نیاز به خدمات نصب و راه اندازی و همچنین جابجایی کولر گازی دارید با همکاران ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

نصب کولر گازی (اسپیلت ها) نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی از نحوه ی استقرار پنل داخلی و خارجی کولر گازی، لوله کشی های توکار کولر گازی و دیگر انواع لوله کشی ها، اتصالات شیلنگ کندانسور و رطوبت زدای سیستم، عایق بندی لوله های مبرد یا گاز، تست نشتی گاز و شارژ اولیه گاز کولر گازی دارد. توجه داشته باشید، که این اطلاعات به تنهایی کافی نمی باشد، و حتما تجربه قبلی نصب کولر گازی اسپیلت باید به آن اضافه شود. هنگام نصب کولر گازی در غرب تهران دقت لازم را داشته باشید، که بهترین نصاب کولر گازی را انتخاب کنید.

در صورت اشتباه کردن در نصب کولر گازی ممکن است، مشکلاتی مختلفی از قبیل افزایش مصرف برق، سر و صدای زیاد، نشتی گاز، خنک نکردن کولر گازی، پرتاب آب به همراه باد و مشکلات دیگری به وجود بیاید.

با روش های کاهش مصرف برق در کولر گازی آشنا شوید.

نصب کولرگازی در غرب تهران

نصب و جابجایی کولرگازی در غرب تهران توسط بهترین نصاب کولر گازی

برای نصب و جا به جایی کولر گازی در غرب تهران باید حتماً از بهترین نصاب کولر گازی کمک بگیرید. نصاب کولر گازی ما با برای تبدیل شدن به متخصصین تعمیر و نصب کولرگازی، دورهای علمی و عملی را گذرانده، و سپس مشغول به کار می شوند. به همین خاطر با تکیه برتجریه و تخصص خود قبل از انجام کار با بررسی محل نصب کولرگازی، شما را در خرید دستگاه متناسب با محیط و محل نصب کولرگازی راهنمایی خواهند کرد. پس از خرید، نصاب کولر گازی با توجه به استاندارهای صنعتی و قوانین شهرداری امر نصب به صورت کاملا اصولی برای شما انجام خواهند داد.

انواع جابجایی کولر گازی 

 • جا به جایی پنل کولر گازی 
 • جا به جایی کندانسور کولرگازی 
 • جا به جایی کامل کولرگازی 

برای این که بتوانید کولر گازی را جا به جا کنید، اول باید اقدام به جمع کردن گاز کولر گازی کنید، و بعد از دمونتاژ کردن کولر گازی اقدام به جمع آوری کامل کولر گازی کنید.

برای جا به جایی حتماً دقت داشته باشید، به کمپرسور و سایر قطعات کولر گازی ضربه ای وارد نشود. جمع آوری و جابجایی کولر گازی باید توسط نیروهای متخصص انجام گردد، تا از به وجود آمدن هرگونه آسیب احتمالی در هنگام جابجایی جلوگیری شود.

اعزام نصاب کولر گازی به غرب تهران

ویژگی هایی که یک نصاب حرفه ای باید داشته باشید، به شرح زیر می باشد.

داشتن آموزش‌ های حرفه ای، باتجربه بودن برای نصب و جابه جایی در کمترین زمان ممکن، حضور به موقع در محل، احساس مسئولیت کردن، استفاده از قطعات اورجینال و اصل، آشنایی با همه ی اصول نصب کولر گازی. یک نصاب حرفه ای همواره با رعایت نکات مهم در نصب کولر گازی باعث بالا بردن بازدهی و عملکرد دستگاه می شود. با نصب اصولی کولر گازی علاوه بر صرفه جویی در مخارج خود، باعث طولانی تر شدن عمر دستگاه و خرابی کمتر خواهد شد.

با توجه به این که نصب کولرهای گازی و اسپلیت با نصب لوازم خانگی دیگر متفاوت می باشد، همیشه باید از یک نصاب کولر گازی حرفه ای و با تجربه کمک گرفت. از دیگر ویژگی های یک نصاب حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • داشتن بهترین تجهیزات و ابزار آلات مدرن و حرفه ای جهت نصب و سرویس کولر گازی
 • حفظ امانت داری و خوش اخلاقی در هنگام خدمات نصب کولر گازی
 • اعزام در کمترین زمان و انجام خدمات نصب کولر در سریع ترین زمان ممکن
 • توصیه ها و گفتن نکات مهم در هنگام ارائه خدمات نصب کولر به مشتریان
 • نصب حرفه ای انواع کندانسور کولر گازی توسط نصاب کولر گازی حرفه ای

با توجه به این که نصب کولر گازی احتیاج به برخی ابزار پیشرفته و کاربردی دارد، که ممکن است، در همه خانه ها پیدا نشود، نصاب کولر گازی و تعمیر کولر گازی یکی از خدماتی می باشد، که برای افرادی که در غرب شهر تهران زندگی می کنند، ارائه داده می شود.

برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

نصب و جابجایی کولر گازی اسپلیت در غرب تهران

نصب کولر گازی با تجهیزات و امکانات به روز در غرب تهران

نصب کولر گازی در غرب تهران شامل نصب کامل پنل لوله کشی، نصب کامل کمپرسور، وکیوم دستگاه و راه اندازی کامل دستگاه می باشد. هنگام نصب کولرهای گازی ممکن است، به یک سری از تجهیزات احتیاج داشته باشید. استفاده از این تجهیزات باعث راحت تر شدن کار نصاب برای نصب می شود.

ابزارهایی که هر نصاب کولر گازی به آن نیاز دارد:

 • ابزار پرچ کردن
 • لاله کن
 • ابزار برش لوله
 • جعبه بکس و کیف ابزار مخصوص
 • ابزار مسدود کردن لوله
 • گیج فشار سنج
 • دستگاه وکیوم
 • دستگاه جوشکاری استیلن
 • دریل با مته های مختلف
 • آچار آلن
 • دماسنج با ترمومتر
 • دستگاه فزر
 • ابزار تغییر حجم لوله
 • آمپرسنج
 • سیال سرمازا
 • منبع گاز ازت
 • الماس مخصوص شیشه بری

یکی از بهترین برندها در زمینه کولر گازی در بازار ایران رادیاتور می باشد. برای خرید جدید ترین مدل های جدید کولر گازی ایران رادیاتور و دیگر برندهای مطرح بازار مانند ال جی، سامسونگ، هایسنس، گرین، پاناسونیک و ... با بیتا سرویس تماس بگیرید.

شارژ نمودن گاز، کولر گازی توسط نصاب در غرب تهران

یکی از مهم ترین کارهایی که باید بعد از نصب و جا به جایی کولر گازی انجام شود، شارژ گاز کولر گازی است. نصاب کولر گازی در غرب تهران بعد از نصب کولرگازی باید عملیات شارژ گاز را با هزینه ای بسیار مناسب برای شما انجام دهد. در صورتی که گاز داخل سیستم تبرید به تشخیص سرویس کار کمتر از حد معمول باشد، نصاب اقدام به نشت یابی و رفع آن می کنند. نشتی یابی با کف قسمت مهم کار سرویس کار می باشد، که در صورت تخلیه کامل گاز انجام عمل وکیوم بسیار مهم و ضروری می باشد. هم چنین در تمام مواقع خنک نبودن و یا گرم بودن باد کولر گازی ممکن است، به خاطر کم گاز بودن و یا بدون گاز بودن اسپیلت نیست، در برخی مواقع ممکن است، خرابی خازن باعث عدم استارت کمپرسور شود.

کم بودن شارژ گاز کولر گازی می تواند مشکلات مختلفی اعم از باد گرم کولر گازی را در حالت سرمایش به وجود آورد.

تفاوت شارژ گاز کامل کولر گازی با شارژ گاز تکمیلی کولر گازی

زمانی که دستگاه کولر گازی ما مقداری گاز دارد، و فقط نیاز به اضافه کردن مقداری گاز دارد، را شارژ تکمیلی می گویند. بعضی اوقات ممکن است، به خاطر نشای زیاد در کولر گازی گاز دستگاه به طور کامل خارج شود. در این حالت ابتدا دستگاه باید عیب یابی شود. پس از پیدا کردن محل نشتی و رفع آن و وکیوم باید اقدام به شارژ نمودن کولر گازی کرد.

چرا نصب و جابجایی کولرگازی باید توسط نصاب کولر گازی انجام شود؟

با توجه به این که نصب کردن و جا به جا کردن کولرهای گازی بسیار حساس و دارای اهمیت زیادی می باشد، به همین خاطر نباید توسط افرادی که تجربه و تخصص ندارند، انجام شود. برای اطمینان از عدم آسیب و نصب صحیح دستگاه توصیه ما به شما این است، که نصب و جا به جایی دستگاه را به یک نصاب حرفه ای کولر گازی بسپارید.

هم چنین نصب کولر گازی اسپلیت دارای نکات ریز و حساسی می باشد، که اگر به آن ها عمل نشود، ممکن است، خسارات جبران ناپذیری به دستگاه کولرگازی شما وارد شود. با توجه به این که نصاب های کولر گازی به طور دائم دوره های آموزشی می گذارند، دانش و مهارت خود را بروز می کنند.

برای استفاده از خدمات نصب کولر گازی در غرب تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

همکاران متخصص ما در سریع ترین زمان با بهترین قیمت کولر اسپلیت شما را نصب خواهند نمود.

با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید