X

هزینه سرویس پکیج در کرج و تهران + معرفی سرویسکار پکیج

09121074065 همراه
سرویس پکیج در کرج و تهران

سرویس انواع پکیج دیواری، زمینی، استخری در تمام برندهای بوتان، ایران رادیاتور و .... از تخصص های سرویسکاران ما در بیتا سرویس می باشد. برای استفاده از خدمات سرویس پکیج با هزینه بسیار مناسب و ارزان با ما تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پکیج به عنوان یکی از پرطرفدارترین وسایل گرمایشی در منزل می باشد، که علاوه بر تأمین آب گرم مصرفی، آب گرم مورد نیاز برای شوفاژ و وسایل گرمایشی را نیز فراهم می کند. با شروع شدن فصل های سرد پکیج های دیواری مجدداً کاربرد پیدا می کنند، ولی بهتر است، قبل از شروع روزهای سرد اول نسبت به سرویس پکیج دیواری اقدام کنید. پکیج ها در مقایسه با سیستم شوفاژ و موتورخانه و آبگرمکن ها مزایای زیادی دارد. از مهم ترین ویژگی های موجود در این محصول می توان به دسترسی راحت و سریع به آب گرم، مستقل بودن پکیج دیواری هر واحد از کل ساختمان، تنظیم دمای آب مصرفی و رادیاتور به اندازه دلخواه، اشغال فضای کمتر در خانه، کاهش هزینه‌ های تعمیر و نگهداری، مصرف بهینه سوخت و بازدهی بالا اشاره کرد. اگر در زمان مناسب نسبت به سرویس پکیج دیواری اقدام کنید، بهترین راه برای حفظ و نگهداری این وسیله پرکاربرد می باشد. هم چنین با سرویس به موقع پکیج خسارات احتمالی و هزینه‌ های جانبی سرویس و تعمیر این وسیله را تا حد زیادی کاهش می دهید. در این مطلب سعی کرده ایم، تا شما را با چگونگی انجام سرویس پکیج دیواری و زمینی آشنا کنیم.

آشنایی با نحوه سرویس پکیج 

توصیه ی ما به شما این است، که هر چند ماه یک بار پکیج را مورد بازبینی چشمی قرار دهید، تا در صورت به وجود آمدن مشکل در دستگاه بتوانید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. اگر مدت زمان زیادی می گذرد، که از این محصول استفاده می کنید، و آن را سرویس نکرده اید، بهتر است، با کمک یک متخصص، پکیج را به طور کامل سرویس و رسوب‌ زدایی کنید. ولی اگر به تازگی پکیج را راه اندازی کرده اید، بهتر است، دوره‌ های زمانی خاصی را مشخص کنید، تا به طور مرتب سرویس پکیج را انجام دهید. شما می توانید برای انتخاب بهترین سرویس کار پکیج در کرج و تهران با بیتا سرویس تماس بگیرید. تمام تکنسین های این مجموعه به طور کامل آموزش دیده اند، و در این زمینه تخصص و مهارت لازم را دارند.

برای استفاده از خدمات تعمیر پکیج و خرید پکیج می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید.

انواع سرویس پکیج

 • رسوب‌ زدایی: با توجه به این نکته که هرازگاهی این دستگاه نیاز به رسوب زدایی دارند، به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم، تا با استفاده از رسوب‌ گیرهای پلی فسفات و با وجود تهویه مناسب عمل رسوب‌ زدایی انجام گیرد. برای آشنایی بیشتر با رسوب گیری پکیج مقاله مرتبط را مطالعه نمایید.
 • کنترل فشار آب: در صورتی که فشار آبی که به دستگاه وارد می شود، بیش از اندازه زیاد و یا کم شود، می تواند با گذشت زمان به دستگاه آسیب وارد شود، پس کنترل شیرهای آب بسیار مهم است.
 • کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی: با بررسی و دقت از روند مناسب این دو مدار مطمئن شوید.
 • آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون: در صورتی که این محور دچار گرفتگی باشد، پمپاژ کردن و گردش آب با مشکل رو به‌ رو خواهد شد. همین موضوع باعث می شود، تا با بررسی و سرویس سیرکولاسیون به گردش آب گرم و سرد کمک کند.

مقالات مرتبط: راه اندازی پکیج، لوله کشی پکیج، خرابی شیر پرکن پکیج

هزینه سرویس پکیج در تهران و کرج

مراحل سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری یکی از مهم ترین کارهایی می باشد، که با انجام آن می توانید به سالم ماندن پکیج خود کمک کنید. قبل از انجام شدن سرویس باید گاز، برق و آب را قطع کنید. مراحل سرویس پکیج دیواری به شرح زیر می باشد.

 • مرحله اول

ابتدا باید پوسته پکیج را باز کرده، و به مخزن آب و لوله‌ هایی که آب از آن‌ ها عبور می‌ کند، توجه کنید، و ببینید که احتیاج به رسوب زدایی دارد یا نه؟

 • مرحله دوم

در بیشتر موارد احتیاج به رسوب زدایی دارند. در این مورد ابتدا باید بخشی که آب برای گرم شدن از آن جا عبور می‌ کند، را از پکیج خارج کنید، و آب اسید را از ورودی آب ریخته و اجازه دهید، چند دقیقه داخل آن بماند، و از خروجی آن را خارج کنید. با انجام این کار رسوب های موجود در پکیج خارج خواهد شد. بعد از انجام این کار آن را با آب و مواد شوینده بشویید.

 • مرحله سوم

در این مرحله از سرویس پکیج باید به بررسی برد پکیج بپردازید، تا خاک روی قطعات را نگرفته باشد، که باعث بروز اختلال در عملکرد پکیج شود. جهت برطرف کردن گرد و خاک روی قطعات می‌ توانید از سشوار استفاده کنید، ولی حتماً مراقب باشید، که به قطعات آن آسیب وارد نشود، چون برد از حساس ترین قطعات می‌ باشد.

 • مرحله چهارم 

حالا نوبت به بررسی دودکش می رسد. بررسی های لازم را انجام دهید، تا شی یا چیزی راه آن را مسدود نکرده باشد، چون که موجب بازگشت دی اکسید کربن به محیط شده، و موجب مرگ افراد می‌ شود.

 • مرحله پنجم

برای این که بتوانید مشعل را تمیز کنید، بهتر است، از یک دمنده استفاده کنید، تا اگر خاک یا آشغال سوراخ‌ های آن را مسدود کرده است، را جمع کند، با استفاده از یک جارو برقی هم می‌ توانید این کار را انجام دهید.

 • مرحله ششم

یکی دیگر از قطعاتی که باید هنگام سرویس پکیج آن را بررسی کنید، پمپ پکیج می باشد. برای انجام این کار بهتر است، پمپ را به کمک آچار آلن باز کرده، و پره‌ های موتور آن را تمیز کنید. بعد از تمیز کردن برای روان کار کردن آن می‌ توانید مقدار کمی‌ مایع ظرفشویی درون آن بریزید، سپس آن را ببندید، و در جای خود قرار دهید.

 • مرحله هفتم

بعد از تمیز کردن پمپ پکیج نوبت به تمیز کردن جرقه زن می رسد. برای انجام این کار بهتر است، از یک سمباده کمک بگیرید. سمباده را چند بار روی الکترود و جرقه زن بکشید، و بعد با استفاده از یک دستمال مرطوب آن را پاک کنید.

پس از انجام مراحل بالا حالا نوبت به این می رسد، که:

 • بعد از این که دیگر قطعات پکیج را بررسی کردید، می‌ توانید پکیج را مجدداً راه اندازی کنید.
 • حتماً بعد از سرویس آب، گاز و برق پکیج را وصل کنید، و مطمئن شوید که لوله‌ های آب و گاز نشتی ندارند.
 • تنظیم فشار آب و گاز 
 • بعد از انجام تمام مراحل بهتر است، هواگیری پکیج دیواری انجام شود.

هواگیری پکیج دیواری این گونه انجام می‌ شود، که آب ورودی را باز کرده، و اجازه می‌ دهیم، به شوفاژها راه پیدا کند. بعد از این که از همه آن‌ ها عبور کرد، دریچه خروجی آخرین شوفاژ را باز می‌ کنیم، و اجازه می‌ دهیم، مقداری از آب خارج شود، و یک تشت زیر آن قرار می‌ دهیم، که محیط اطراف را خیس نکند، و بعد از مدتی که هوای پکیج خارج شد، دریچه خروجی را می‌ بندیم.

قیمت و هزینه سرویس پکیج

هزینه ی سرویس پکیج با توجه به عوامل مختلفی اعم از برند پکیج، نوع پکیج از نظر نصب، محل قرارگیری پکیج، اشکال پکیج، هزینه ی احتمالی ایاب و ذهاب، اسیدشویی پکیج بوتان، رسوب زدایی و هواگیری پکیج و... متفاوت خواهد بود. 

سرویس پکیج بوتان (سرویس پکیج پارما)

پکیج های بوتان مجهز به سیستم عیب یابی و دو مبدل حرارتی می باشند، و به عنوان یکی از برندهای معروف و معتبر در داخل کشور محسوب می شود. از پرطرفدارترین پکیج های بوتان می توان به مدل های Perla Pro 24RSi ،Parma24RSi ،Bita 22 Rsi ،Perla Pro 28RSi ،Bita 24Rsi اشاره کرد. سرویس پکیج بوتان با توجه به مدل پکیج می تواند متفاوت باشد. سرویس پکیج پارما بهتر است، هر ساله یک بار انجام شود، تا باعث بهتر شدن عملکرد و افزایش عمر دستگاه شود. برای انجام این کار بهتر است، از یک سرویس کار مجرب و باتجربه کمک بگیرید، تا بتوانید از به وجود آمدن مشکلات و هزینه های اضافی جلوگیری کنید. برای سرویس پکیج خود می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین های مجموعه را به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

برند ایران رادیاتور تولید کننده ی انواع پکیج های گازی، دیواری و زمینی می باشد، و محصولات خود را برای جلب رضایت مشتریان با کمترین قیمت به بازار عرضه می کند. این پکیج ها همچنین در انواع فن دار، بدون فن، تک مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال و در ظرفیت های 21000 تا 36000 موجود می باشند. پکیج های ایران رادیاتور می توانند آب گرم را به صورت لحظه ای و با فشار زیاد در اختیار افراد قرار دهند. استفاده از این پکیج ها در ساختمان های کوچک مناسب و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

سرویسکار پکیج در تهران و کرج

روش سرویس پکیج ایران رادیاتور

 • باز کردن کاور پکیج و محفظه ی رویی احتراق 
 • بررسی فشار و دمای مدار شوفاژ 
 • در بخش مربوط به احتراق پکیج، احتراق را از لحاظ شعله ی آن بررسی می کند.
 • با استفاده از مقیاس خاموش و روشن شدن شعله با تنظیم دما، از صحت عملکرد سنسورها مطمئن می شود.
 • بررسی پمپ سیرکولاسیون و روغن کاری پمپ
 • سرویس کار باید عملکرد الکترود یون را آزمایش کرده، و فاصله ی یون را از برنر تنظیم کند. 
 • حتماً در پکیج هایی که فن ندارند، باید ترموستات دود را بررسی کنند.

ممکن است، بعد از خواندن مراحل گفته شده در قسمت بالا فکر کنید، که انجام این مراحل بسیار ساده و راحت می باشد، ولی باید بگوییم، که در صورتی که این مراحل توسط تکنسین های ماهر انجام نشوند، ممکن است، باعث آسیب دیدن پکیج شود، و شما مجبور به تعویض پکیج شوید. در برخی از مواقع ممکن است، شیر پرکن پکیج به خاطر دلایل مختلف اعم از بالا بودن سختی آب و یا جمع شدن رسوبات خراب شود. زمانی که این اتفاق می افتد، شیر توانایی مسدود کردن ورود و خروج آب را به خوبی نخواهد داشت، چون این رسوبات و املاح اضافی باعث می‌ شود، تا شیر به خوبی بسته نشود، به همین خاطر بهتر است، تکنسین سرویس پکیج از خرابی شیر پرکن پکیج مطلع کنید، تا بتواند مشکل را حل کنند.

سرویس پکیج دیواری و زمینی

پکیج دیواری و پکیج زمینی دستگاهی می باشد، که می تواند به صورت همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای مسکونی تأمین کند. پکیج دیواری یا زمینی را می توان به راحتی به جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب کرد. پکیج های دیواری به غیر از این که بازدهی و راندمان انرژی بالایی دارند، نسبت به موتور خانه مرکزی سوخت کمتری مصرف می کنند. نصب پکیج ها در واحدهای آپارتمانی علاوه بر این که باعث حذف لوله کشی های گسترده در ساختمان می شوند، می توانند باعث مستقل شدن هر یک از واحدها از نظر تأمین گرمایش و آب گرم مصرفی شوند. 

انواع پکیج دیواری و زمینی از نظر سوخت مصرفی

 • پکیج گاز سوز
 • پکیج گازوئیل سوز 
 • پکیج دوگانه سوز 
 • پکيج برقی (دیواری و زمینی بدون صدا)

از پکیج زمینی معمولاً برای متراژهای وسیع ‌تر استفاده می ‌شود. پکیج گازوئیل سوز اغلب خارج از واحد مسکونی (به عنوان مثال زیرزمین) نصب می‌ شود. پکیج گاز سوز در مقایسه با پکیج برقی از هدر رفتن بیش از حد انرژی جلوگیری می کند.

انواع پکیج دیواری و زمینی از نظر تعداد مبدل

 • پکیج تک مبدل
 • پکیج دو مبدل
 • پکیج سه مبدل
 • پکیج دو مبدل گرمایشی

تفاوت پکیج دیواری و پکیج زمینی

 • محل قرار گیری این دو پکیج به عنوان یکی از مهم ترین تفاوت های آن ها می باشد، چون یکی از آن ها بر روی زمین و دیگری بر روی دیوار قرار داده می شود.
 • از پکیج های زمینی در مکان هایی می توانید استفاده کنید، که احتیاج به گرمای بیشتری دارند.
 • پکیج های زمینی مخزن برخلاف پکیج دیواری قابلیت ذخیره آب دارند.
 • پکیج های زمینی قابلیت استفاده در ساختمان های چند طبقه و با متراژ بالا دارند، ولی پکیج های دیواری امروزه در بیشتر خانه ها با متراژهای متفاوت قابلیت استفاده دارند.

پکیج استخر

پکیج استخر آب موجود در استخر را به درون مخزن گرمایش خود می برد، و آن را گرم می کند. این عمل تعویض آب سرد و گرم دمای استخر شما را حتی در فصل های سرد سال و فضای باز باشد، بالا نگه می دارد. سوخت مصرفی این دستگاه می تواند گازی، برقی یا دوگانه سوز باشد. عملکرد پکیج استخری این گونه است، که گاز یا پروپان مایع درون محفظه احتراق سوزانده می شوند، و کویل های مسی ای که آب استخر درون آن ها جریان دارد، با عبور از این محفظه گرم شده، و به استخر جریان پیدا می کنند.

ویژگی پکیج استخری 

 • امکان تأمین گرمایش استخر و جکوزی به طور همزمان و جدا
 • تأمین آب گرم مصرفی بهداشتی
 • تأمین گرمایش رادیاتورهای سالن استخر
 • می توانید این دستگاه را بدون این که هزینه ی جداگانه پرداخت کنید، جا به جا کرده، و مجدد نصب کنید.
 • دوگانه سوز بودن با قابلیت نصب مشعل گازی، مشعل گازوئیلی و مشعل دوگانه‌ سوز
 • سهولت در تعمیر و نگهداری

معایب پکیج استخری 

 • در صورتی که منبع سوخت از استخر دور باشد، سبب هدر رفتن بیش از حد انرژی می شود.
 • افزایش قیمت 30 تا 40 درصدی سوخت گاز در فصل های سرد سال
 • تاثیر مخرب اگروز حاصل از سوخت گاز تا حدودی گران هستند.

مطالب و خدمات مرتبط:

کد خطا پکیجامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید