X

هزینه تعمیر برد پکیج - آشنایی با علائم خرابی برد

09121074065 همراه
هزینه تعمیر برد پکیج

برد پکیج یک کیت حساس الکترونیکی است که دارای بخش های مختلفی می باشد. که فرمان و دستورات پکیج را به قسمت های مختلف منتقل می کند. با خراب شدن این قطعه کل سیستم دچار مشکل جدی می شود. برای استفاده از خدمات تعمیر برد پکیج و استعلام هزینه ها با بیتا سرویس تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

برد پکیج  یکی از مهم ترین بخش های موجود در پکیج دیواری و زمینی می باشد، که می تواند همه ی دستورات مورد نیاز پکیج را به بخش های مختلف آن ارسال کند. پس زمانی که این قطعه ی مهم پکیج خراب شود، عملکرد دیگر نقاط نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. در واقع برد یک کیت کامپیوتری و الکترونیکی متشکل از قسمت های مختلف و پیچیده‌ ای می باشد، که می تواند عملکرد کل سیستم را بررسی و در صورت بروز خطا در قسمت های مختلف آن را به صورت یک کد مخصوص نشان دهد.

برای تعمیر برد پکیج و اطلاع از هزینه تعمیر با بیتا سرویس تماس بگیرید.

چه زمانی نیاز به تعمیر برد پکیج داریم؟

هر زمانی که در یک بخش از پکیج مشکل به وجود بیایید، و عملکرد سیستم دچار اختلال شود و در صورتی که با انجام تعمیرات اولیه مشکل برطرف نشود، نشان دهنده ی این است، که برد دستگاه دچار مشکل شده است. در این صورت حتماً باید به دنبال مشکل بگردید، و برد را تعمیر کنید. در پکیج های دیواری که پنل دار هستند، زمانی که یک قطعه از دستگاه خراب شود، و یا برد دچار مشکل شود آن را با یک کد خطا اعلام خواهد کرد. پس هر زمان که کدی را بر روی پنل پکیج دیواری مشاهده کردید، باید آن را جدی بگیرید، و در اولین فرصت نسبت به تعمیر آن بخش اقدام کنید. در صورتی که مشکل به وجود آمده اهمیتی ندهید، ممکن است عملکرد دیگر بخش ها تحت تأثیر قرار بگیرند و مجبور شوید، هزینه ی بیشتری را برای تعمیر پکیج پرداخت نمایید.

تعمیر برد پکیج در تمام موارد ممکن است، یا نیاز به تعویض دارد؟

به طور کلی هر زمانی که مشکلی برای برد پکیج شما به وجود بیاید، اول باید نسبت به پیدا کردن عیب آن اقدام کنید. بعد از این که مشکل به وجود آمده تشخیص داده شد، می‌ توان مشخص کرد، که آیا این مشکل با تعمیر برد پکیج برطرف می شود، و یا باید آن را با برد جدیدی تعویض کنید. با توجه به این که برد پکیج قطعه ی بسیار حساسی می باشد، و تأثیر مستقیم بر روی عملکرد دستگاه دارد، تعمیر آن هم باید به دقت و توسط تکنسین‌ و تعمیرکار متخصص و با تجربه انجام شود. این افراد باید در تعمیرات برد پکیج و آبگرمکن دیواری مهارت داشته باشند، در غیر این صورت ممکن است، به دستگاه آسیب بیشتری وارد کنند. تعمیر برد پکیج با توجه به نوع و مدل دستگاه به روش های مختلفی انجام می‌ شود. در بعضی از موارد هم به هیچ عنوان امکان تعمیر برد وجود ندارد.

هزینه تعمیر برد پکیج

مراحل تعمیر برد پکیج 

مراحل تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور و دیگر برندها در بیتا سرویس به این صورت می باشد:

 1. عیب یابی برد پکیج و مشخص کردن قطعه ی خراب
 2. برآورد هزینه ی تعمیر برد پکیج
 3. تأمین قطعه یا قطعات معیوب و از کار افتاده
 4. تعمیر برد یا عوض کردن آن با یک قطعه جدید

چه عواملی باعث خراب شدن برد پکیج می‌ شود؟

با توجه به این که پکیج به عنوان یکی از تجهیزاتی می باشد، که به طور مرتب مورد استفاده قرار می‌ گیرد، و به مرور زمان مستهلک می‌ شود. همین مسئله می تواند یکی از عوامل تأثیرگذار در خرابی برد پکیج باشد. در ادامه به معرفی عواملی خواهیم پرداخت، که خرابی پکیج را سریع تر می کنند.

 • استفاده ی دائمی از پکیج بدون سرویس کردن آن
 • نشستن گرد و خاک بر روی برد پکیج
 • در صورت نشت آب به قسمت های داخلی می تواند باعث آسیب دیدن برد، اجزای برقی و رسوب گرفتگی بخش‌ های مختلف پکیج شود.
 • در صورتی که از محافظ برق استفاده نکنید، ممکن است، به خاطر نوسانات برق برد پکیچ دچار مشکل شود.

پیشنهاد ما به شما این است، که در فواصل زمانی مشخص پکیج خود را سرویس کنید، و از عملکرد درست برد آن مطمئن شوید. اهمیت دادن به این موضوع باعث می شود، تا میزان خرابی قسمت های مختلف پکیج کمتر شود. هم چنین باعث کمتر شدن هزینه ی ناشی از تعمیر برد می شود. به منظور استفاده از خدمات سرویس پکیج و نصب پکیج با بیتا سرویس تماس بگیرید.

آشنایی با علائم خرابی برد پکیج

در ادامه شما را با علائم خرابی در برد پکیج آشنا می کنیم. هر زمان با این علائم روبرو شدید باید سریعا اقدام به تعمیر این قطعه نمایید.

چراغ نمایشگر در سری آنالوگ

در صورتی که برد پکیج دچار مشکل شود، در سری آنالوگ این محصول چراغ های LED آن روشن خواهد شد. پس در صورت مشاهده ی این چراخ ها باید برای تعمیر برد پکیج خود اقدام کنید.

وجود خطا در صفحه ی نمایشگر 

در سری های دیجیتال این محصول نمایشگر LCD در بدنه ی آن قرار داده شده است، تا در صورت بروز خرابی و یا ایراد در بخش های مختلف بتوانید زودتر متوجه ی این مشکلات شوید. نمایش ارور E50 بر روی صفحه ی نمایشگر نشان دهنده ی این است، که برد پکیج شما دچار مشکل شده است، و نیاز به تعمیر دارد.

عدم کار کردن پمپ در پکيج

زمانی که پمپ پکيج شما به درستی کار نمی کند، می توانید مشکل آن را در خراب بودن برد پکيج جست و جو کنید. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث از کار افتادن پمپ پکیج می شود، مشکل در برد آن می باشد.

مناسب نبودن دمای آب گرم در پکيج

در برخی از مواقع ممکن است، در یک زمان خاصی آب گرمی که از پکيج دریافت می‌ کنید، دمای مناسب و مطلوب همیشگی را نداشته باشد، و یا حتی ممکن است، داغ نشود. در این صورت باید وجود مشکل در برد پکیج جست و جو کنید.

ریستارت پس از شعله ور شدن

در صورتی که شما آب گرم را باز می کنید، شعله ی پکیج برای گرم کردن آب شعله ور می شود، ممکن است، که در چنین لحظه ای دستگاه شما ریست شود. زمانی که این اتفاق می افتد، ممکن است، برد پکیج شما دچار مشکل شده باشد، و احتمال خرابی آن بسیار بالا است.

مرکز تعمیر برد پکیج در تهران و کرج

فرسوده شدن پکيج

اگر از زمان خرید پکیج شما مدت زمان زیادی می گذرد، و دستگاه شما عمر خود را کرده، و قدیمی شده است، قطعاً ممکن است، دچار مشکلات مختلف شده، و یا خراب شود. برد پکیج که یکی از قطعات مهم این محصول می باشد، به مرور زمان دچار خرابی می شود، نیاز به تعمیر پیدا می کند.

ورود گرد و خاک به درون قطعات و برد پکيج

ورود گرد و خاک یکی دیگر از عواملی می باشد، که ممکن است، باعث خرابی برد پکیج شما شود. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم، از قرار دادن پکیج خود در معرض گرد و خاک و فضاهای باز جلوگیری کنید.

ریزش آب روی صفحه ی برد پکيج

در صورتی که تعمیر کار برای تعمیر پکیج شما قطعات آن را از هم باز می کند، ممکن است، که قطرات آب روی برد پکيج بریزند، و یا حتی از درون خود دستگاه به طور اتفاقی بر روی برد بریزد. در صورت ریزش آب چه به صورت اتفاقی و یا به صورت عمد باعث سوختن و از کار افتادن آن می‌ شود. برای استفاده از خدمات تعمیر پکیج با بیتا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر برد پکیج دیواری با توجه به کارایی، توان و مدل دستگاه متفاوت می‌ باشد. برخی از برندهای تولید کننده ی پکیج ممکن است، بردهایی را طراحی کنند، که مخصوص همان پکیج می باشد، و در صورت به وجود آمدن مشکل و یا عیب در برد، برد دستگاه باید تعویض شود، و قابل تعمیر نمی باشد. به طور کلی اکثر بردها قابل تعمیر می‌ باشند، مگر در مواردی که عیب دستگاه به‌ صورت حاد و خاص باشد، که در این صورت زمانی که برای تعمیر مراجعه می‌ کنید، اول باید با توجه به نوع عیبی که در دستگاه رخ‌ داده است، دستگاه مورد بررسی قرار گیرد، و پس از اطمینان از سلامت پکیج برد را مورد بررسی قرار دهند.

خرابی برد پکیج باعث از کار افتادن کدام قطعات می شود؟

در صورت آسیب دیدن و یا خرابی برد دستگاه تقریباً هیچ قطعه‌ ای از برد دستور نمی‌ گیرد. نشانه ی خرابی در یکی از قطعات به کار رفته در برد پس از بررسی کردن برد ممکن است، نوع ایراد مشخص شود. همان طور که در بخش های قبلی به این موضوع اشاره کردیم، که برد پکیج به عنوان فرمانده ی دستگاه می باشد، و در بروز اختلال در یک بخش ممکن است، دیگر نقاط هم تحت تأثیر قرار بگیرند. هم چنین ممکن است، به خاطر نوسانات شدید برق می‌ تواند باعث سوختن و از بین رفتن قطعات زیر شود.

 • فن
 • پمپ دستگاه

تعمیرات برد پکیج شامل چه برندهایی می شود؟

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور
تعمیر برد پکیج بوتان
تعمیر برد پکیج گلدیران
تعمیر برد پکیج ایساتیس
تعمیر برد پکیج آریستون
تعمیر برد پکیج لورچ
تعمیر برد پکیح فرولی

علائم خرابی برد پکیج

هزینه تعمیر برد پکیج

تعیین هزینه ی تعمیر برد پکیج دیواری بعد از این که بررسی های لازم توسط تکنسین های متخصص انجام شد، تخمین زده می شود. 

از عوامل تاثیر گذار در هزینه تعمیر برد پکیج می توان به این موارد اشاره نمود:

 • نوع ایراد، حجم و میزان خرابی
 • پکیج قدیمی باشد.
 • ایراد قابل تعمیر نباشد.
 • هزینه قطعات یدکی

خدمات مرتبط: لوله کشی پکیج، هواگیری پکیج، رسوب گیری پکیج امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • نیکزادیارمحمدی
  تعویض خازنها ی بردپکیج چقدراست
  • مدیر سایت

   برد پکیج خازن ندارد و از رله در این محصولات استفاده می شود. رله های فن هستن که به مشکل میخورن و احتیاج به تعمیر و تعویض پیدا می کنند. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • بهزاد بشیری
  با عرض سلام و خسته نباشید بزرگوار بنده پکیج گلد ایران مدل پایونر دارم متاسفانه توی این سرما خراب شده و از لحاظ مالی در تنگنا هستم.میخواستم ببینم ایا امکانش هست بنده را راهنمایی بفرمایید ک با کمترین هزینه بتونم راه اندازیش بکنم؟ بزرگوار پکیج اصلا روشن نمیشود یعنی نه LED روشن میشه نه LCD ک کدهای خطا و درجه گرمایش را نشان میده.برق 220 ولت داخل برد میاد فیوز هم سالمه،سیم کشی هم با تستر اهمتر چک کردم ایرادی نداشتن،سپاسگذار میشم بنده را راهنمایی و راهکاری جهت برطرف کردن این مشکل ب بنده بفرمایید. سایتون کم نشه و پایدار باشید
  • مدیر سایت

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. با این توصیفات دستگاه شما دچار خرابی جدی شده است و باید توسط یک متخصص مورد بررسی قرار گیرد. اگر ساکن تهران هستید می‌توانید از خدمات بیتا سرویس در این زمینه بهره ببرید. تا جایی که ممکن باشد سعی می کنیم قیمت تعمیرات ارزان محاسبه شود. 

 • روستا
  سلام پکیج بوتان مدلcv424درنمایشگرش ارورE29 نشان میده وروشن نمیشه ولی درحالت زمستانه هیچ مشکلی نداره
  • مدیر سایت

   اشکال در مدار برق و فرمان شیر گاز هستش

   با شماره 51011-021 شرکت بوتان تماس بگیرین 

 • خرسندی
  سلام برد پگیچ بیتا هم تعمیر مکنید ادرستون کجاست
  • مدیر سایت

   سلام

   021-51011

   شرکت بوتان بیتا

 • عباس مبشری
  سلام و خسته نباشید برندپکیچ ما لورچه. دو ولوم که به بُرد نصبه یکیش مربوط به رادیاتوره که کار میکنه ولی ولوم زیری که مربوط به آب گرم منزله کار نمیکنه زمانی که ولوم رادیاتور را فعال میکنیم آب گرم منزل هم گرم میشه لطفا راهنمایی کنید. آیا عیب از عملکرد برد است؟
  • مدیر سایت

   سلام جناب مبشری عزیز

   لطفا برد و بدین چک کنن بچه های تعمیر گاه و مجدد تماس بگیرین 

تماس بگیرید