X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

تنظیم و راه اندازی پکیج گلدیران مدل پایونیر و پرستیژ

09121074065 همراه
راه اندازی پکیج گلدیران مدل پایونیر و پرستیژ

برای استفاده از خدمات تعمیر و راه اندازی پکیج گلدیران، مدل های پایونیر و پرستیژ و یا سایر مدل ها با بیتا سرویس تماس بگیرید. استفاده از خدمات پس از فروش، تعمیرات و تعویض قطعات از طریق تماس با بیتا سرویس امکان پذیر می باشد.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

با شروع فصل سرد سال قبل از هر اقدامی باید به سراغ راه اندازی و سرویس سیستم های گرمایشی منزلمان برویم. پکیج گلدیران از محبوب ترین سیستم های گرمایشی است که برای راه اندازی و سرویس آن می توانید با همکاران ما در بیتا سرویس تماس بگیرید. راه اندازی و سرویس پکیج گلدیران مدل پایونیر و پرستیژ از پردرخواست ترین خدمات در این زمینه می باشد. به منظور استفاده از خدمات راه اندازی اولیه، سرویس و تعمیر پکیج های گلدیران مدل های پایونیر، پرستیژ و ... با بیتا سرویس تماس بگیرید. راه اندازی اولیه سیستم زمستانه پکیج گلدیران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می تواند بر روی کارکرد صحیح آن تاثیر بگذارد.

راه اندازی پکیج دیواری گلدیران مدل پایونیر

برای راه اندازی و شروع به کار پکیج گلدیران مدل پایونیر این اقدام را انجام دهید:

 1. شیر تخلیه هوای خودکار موجود بر روی پمپ پکیج برگشت و شیر تخلیه هوای روی انتهای سیکل گرمایش (شوفاژ) را باز نمایید.
 2. شیر پرکن مشکی کف پکیج سمت چپ را باز کرده  تا  فشار سنج آب برروی پانل برروی 1 تا 5/1 bar قرار گرفته باشد. (بعد از تنظیم فشار بار شیرپرکن را ببندید تا فشار بار بالاتر از ۲ بار نشود)
 3. پکیج را روشن کنید اما در این مرحله شیر گاز را باز نکنید.
 4. پمپ شروع به کار می کند و سیستم شروع به هواگیری می کند، وقتی فشار کاهش یابد و به زیر ۱ بار برسد، پکیج خاموش خواهد شد.
 5. مجدد شیر پرکن پکیج را باز کرده  تا فشار بار پکیج روی ۱ تا ۵/۱ قرار گیرد و سپس شیر را ببندید.

به این نکته توجه نمایید که اگر عبارت E4 نمایش داده شد این معنی است که هوای اولیه وارد سیستم شده است و مکانیزم محافظتی کمبود آب فعال شده است در چنین شرایطی باید آب را به میزان 1 تا 1/5 بار پر نمایید. مجدد دستگاه را راه اندازی نمایید و مراحل قبل را تکرار تا روند کار صحیح پیش برود. راه اندازی اول فصل پکیج اگر به درستی انجام شود، در طول فصل سرما با مشکلی مواجه نخواهید شد.

علاوه بر راه اندازی می توانید از خدمات تعمیر پکیج گلدیران توسط تیم حرفه ای بیتا سرویس بهره مند شوید.

   توصیه میشود برای راه اندازی سیستم زمستانی پکیج گلدیران مدل پایونیر و پرستیژ با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید. از این طریق سیستم شما بدون مشکل راه اندازی شده و در صورت نیاز تعمیرات و سرویس لازم انجام خواهد شد.
برای نصب پکیج در مدل های مختلف با بیتا سرویس تماس بگیرید.
 

راه اندازی پکیج دیواری گلدیران مدل پرستیژ

با تنظیم صحیح و راه اندازی اصولی پکیج محیط شما به میزان کافی گرم خواهد شد و همچنین می‌ توانید آب مصرفی با گرمای مناسب در اختیار داشته باشید. تنظیم دمای آب بهداشتی پکیج های گلدیران و تنظیمات گرمایشی رادیاتورها در پکیج مدل پرستیژ گلدیران به شکل دیجیتالی است.
یمهم ترین نکته ای که باید به آن توجه نمایید، فشار پکیج است که باید بر روی 1.5 بار باشد. در صورتی که فشار استاندارد نیست، لطفا تنظیم فشار بار پکیج را انجام دهید تا آب مصرفی و رادیاتورها گرمای مناسبی داشته باشد. فشار نامناسب تمامی عملکردهای پکیج گلدیران را با مشکل مواجع خواهد نمود.

برای راه اندازی، سرویس و تعمیر پکیج گلدیران مدل پرستیژ و پایونیر با همکاران ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

 

راه اندازی حالت زمستانه پکیج گلدیران

 پکیج ها دارای دو حالت تابستانی و زمستانی هستند. برای تغییر حالت پکیج و فعال سازی حالت زمستانه ادامه مطلب را دنبال نمایید.
در حالت تابستانی پکیج فقط گرمای آب تامین می شود و در حالت زمستانی علاوه بر گرما شدن آب مصرفی، محیط اطراف نیز گرم می شوند. برای استفاده از قابلیت گرمایش محیط در حالت زمستانه، کافی است پکیج گلیران را روی حالت زمستانی قرار دهید.

در پکیج گلدیران مدل پرستیژ و پایونیر یک سلکتور تعبیه شده است که با قرار دادن آن بر روی حالت زمستانی(شکل دانه برف)، فعال شده و گرمایش محیط نیز تامین می شود. نکته مهم بعدی تنظیم درجه حرارت است.

تنظیم پکیج گلدیران برای زمستان

پکیج ها دارای دو حالت تابستانی و زمستانی هستند. در حالت تابستانی فقط آب مصرفی مورد نیاز تامین شده و در حالت زمستانی علاوه بر تامین آب گرم، گرمایش محیط نیز تامین می شود. 

برای استفاده از گرمایش محیط، ابتدا لازم است راه اندازی پکیج گلدیران در زمستان را انجام دهید و دستگاه را بر روی حالت زمستانی قرار دهید.
در دستگاه پکیج گلدیران نوع پرستیژ و پایونیر یک سلکتور (اهرم گردان) وجود دارد. این سلکتور را بر روی حالت زمستانی (شکل دانه برف)  قرار دهید.

تنظیمات درجه حرارت گرمایش محیط در پکیچ گلدیران

یکی از مواردی که اهمیت زیادی دارد، تنطیم درجه حرارت محیط و انتخاب دمای مناسب برای پکیج می باشد. مهم ترین توصیه که باید توجه نمایید این نکته است که دمایی را انتخاب نمایید که میزان گرمایش محیط به خوبی تامین شود و به دلیل گرمایش بالا نیاز به خاموش نمودن دستگاه نباشد.

 شاید این سوال ذهن شما را هم مشغول کرده که بهترین درجه برای پکیج ها چقدر است؟

بازه تنظیم درجه حرارت برای استفاده از سیستم رادیاتور و کویل آب گرم بازه 40 تا 85 درجه سانتی‌گراد و برای استفاده از گرمایش کف بازه دمایی 35 تا 60 درجه سانتی‌گراد تعیین شده است. دمای پیشنهادی گلدیران، 75 درجه است.

برای تنظیم دما در پکیج پرستیژ گلدیران بدین طریق تنظیم دما را انجام دهید:

 1. ابتدا سلکتور سمت راست دستگاه را بر روی گزینه Function قرار دهید.
 2. سپس با کلید SET که سمت چپ پنل قرار دارد، حالت SET00 را انتخاب کنید.
 3. در این حالت دمای گرمایش محیط را بین 40 تا 85  درجه سانتی‌گراد تنظیم کنید.حداکثر دمای پکیج 85 درجه سانتی‌گراد است.
 4. سپس کلید Func را مجدد بر روی شکل دانه برف قرار دهید.

چگونگی تنظیمات دمای آب مصرفی پکیج گلدیران

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام راه اندازی و تنظیم پکیج گلدیران باید مورد توجه قرار گیرد، تنظیم درست دمای آب مصرفی می باشد.
دمای مناسب برای حرارت آب بهداشتی 35 تا 60 درجه‌ی سانتی گراد است. توصیه می کنیم دمای آب مصرفی را بر روی 50 درجه تنظیم کنید، تا بتوانید بهترین استفاده را از آب گرم داشته باشید.

تنظیمات دمای آب مصرفی پکیج گلدیران مدل پرستیژ و پایونیر

تنظیمات آب گرم برای پکیج گلدیران مدل پرستیژ

برای تنظیم دمای آب گرم پکیج گلدیران مدل پرستیژ این مراحل را دنبال نمایید:

 1. سلکتور سمت راست دستگاه را بر روی گزینه ی function قرار دهید.
 2.  با استفاده از کلید set که سمت چپ پنل پکیج شوفاژ دیواری قرار دارد حالت SET01 را انتخاب نمایید.
 3. در این حالت با کلیدهای مثبت و منفی واقع در سمت راست پنل تنظیمات پکیج، دمای آب مصرفی پکیج را  بین 35 تا 60 درجه‌ی سانتی گراد تنظیم کنید.
 4. دمای مورد نظر( مناسب ترین دما 50 درجه‌ی سانتی گراد) را انتخاب نمایید.

تنظیمات آب گرم برای پکیج گلدیران مدل پایونیر

برای تنظیمات دمای آب گرم پکیج گلدیران مدل پایونیر این مراحل را دنبال نمایید:

در پکیج گلدیران مدل پایونیر، سلکتور سمت راست برای انجام تنظیمات آب مصرفی است.  ( دمای آب را می توان بین 35 تا 60 درجه تنظیم نمود.) 
علامت منفی بیانگر انتخاب کمترین دما برای آب یعنی 35 درجه و علامت مثبت، بیشترین دما یعنی 60 درجه است. به راحتی و در سریع ترین زمان می توانید دمای دلخواه را برای آب مصرفی انتخاب نمایید.

از دیگر خدمات بیتا سرویس در زمینه سیستم های گرمایشی می توان به تعمیر پکیج اشاره نمود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید