راه اندازی پکیج گلدیران مدل پایونیر و پرستیژ + تعمیرات و خدمات پس از فروش

02133060066 شماره ثابت
راه اندازی پکیج گلدیران مدل پایونیر و پرستیژ

<p>برای استفاده از خدمات تعمیر و راه اندازی پکیج گلدیران، مدل های پایونیر و پرستیژ و یا سایر مدل ها با بیتا سرویس تماس بگیرید.&nbsp;استفاده از خدمات پس از فروش، تعمیرات و تعویض قطعات از طریق تماس با بیتا سرویس امکان پذیر می باشد.</p>

بیتا سرویس
بیتا سرویس

با شروع فصل سرد سال قبل از هر اقدامی باید به سراغ راه اندازی و سرویس سیستم های گرمایشی منزلمان برویم. پکیج گلدیران از محبوب ترین سیستم های گرمایشی است که برای راه اندازی و سرویس آن می توانید با همکاران ما در بیتا سرویس تماس بگیرید. راه اندازی و سرویس پکیج گلدیران مدل پایونیر و پرستیژ از پردرخواست ترین خدمات در این زمینه می باشد. به منظور استفاده از خدمات راه اندازی اولیه، سرویس و تعمیر پکیج های گلدیران مدل های پایونیر، پرستیژ و ... با بیتا سرویس تماس بگیرید.

راه اندازی پکیج دیواری گلدیران مدل پایونیر

برای راه اندازی و شروع به کار پکیج گلدیران مدل پایونیر این اقدام را انجام دهید:

  1. شیر تخلیه هوای خودکار موجود بر روی پمپ پکیج برگشت و شیر تخلیه هوای روی انتهای سیکل گرمایش (شوفاژ) را باز نمایید.
  2. شیر پرکن مشکی کف پکیج سمت چپ را باز کرده  تا  فشار سنج آب برروی پانل برروی 1 تا 5/1 bar قرار گرفته باشد. (بعد از تنظیم فشار بار شیرپرکن را ببندید تا فشار بار بالاتر از ۲ بار نشود)
  3. پکیج را روشن کنید اما در این مرحله شیر گاز را باز نکنید.
  4. پمپ شروع به کار می کند و سیستم شروع به هواگیری می کند، وقتی فشار کاهش یابد و به زیر ۱ بار برسد، پکیج خاموش خواهد شد.
  5. مجدد شیر پرکن پکیج را باز کرده  تا فشار بار پکیج روی ۱ تا ۵/۱ قرار گیرد و سپس شیر را ببندید.

به این نکته توجه نمایید که اگر عبارت E4 نمایش داده شد این معنی است که هوای اولیه وارد سیستم شده است و مکانیزم محافظتی کمبود آب فعال شده است در چنین شرایطی باید آب را به میزان 1 تا 1/5 بار پر نمایید. مجدد دستگاه را راه اندازی نمایید و مراحل قبل را تکرار تا روند کار صحیح پیش برود.

   توصیه میشود برای راه اندازی سیستم زمستانی پکیج گلدیران مدل پایونیر و پرستیژ با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید. از این طریق سیستم شما بدون مشکل راه اندازی شده و در صورت نیاز تعمیرات و سرویس لازم انجام خواهد شد.
 

راه اندازی پکیج دیواری گلدیران مدل پرستیژ

با تنظیم صحیح و راه اندازی اصولی پکیج محیط شما به میزان کافی گرم خواهد شد و همچنین می‌ توانید آب مصرفی با گرمای مناسب در اختیار داشته باشید. تنظیم دمای آب بهداشتی پکیج های گلدیران و تنظیمات گرمایشی رادیاتورها در پکیج مدل پرستیژ گلدیران به شکل دیجیتالی است.
یمهم ترین نکته ای که باید به آن توجه نمایید، فشار پکیج است که باید بر روی 1.5 بار باشد. در صورتی که فشار استاندارد نیست، لطفا تنظیم فشار بار پکیج را انجام دهید تا آب مصرفی و رادیاتورها گرمای مناسبی داشته باشد. فشار نامناسب تمامی عملکردهای پکیج گلدیران را با مشکل مواجع خواهد نمود.

برای راه اندازی، سرویس و تعمیر پکیج گلدیران مدل پرستیژ و پایونیر با همکاران ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

 

راه اندازی حالت زمستانه پکیج گلدیران

 پکیج ها دارای دو حالت تابستانی و زمستانی هستند. برای تغییر حالت پکیج و فعال سازی حالت زمستانه ادامه مطلب را دنبال نمایید.
در حالت تابستانی پکیج فقط گرمای آب تامین می شود و در حالت زمستانی علاوه بر گرما شدن آب مصرفی، محیط اطراف نیز گرم می شوند. برای استفاده از قابلیت گرمایش محیط در حالت زمستانه، کافی است پکیج گلیران را روی حالت زمستانی قرار دهید.

در پکیج گلدیران مدل پرستیژ و پایونیر یک سلکتور تعبیه شده است که با قرار دادن آن بر روی حالت زمستانی(شکل دانه برف)، فعال شده و گرمایش محیط نیز تامین می شود. نکته مهم بعدی تنظیم درجه حرارت است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید