X

هزینه تعمیر پکیج در تهران | انجام صفر تا صد تعمیر پکیج

09121074065 همراه
هزینه تعمیر پکیج

پکیج یکی از سیستم‌های گرمایشی محبوب است که برای فراهم نمودن آب گرم و گرمایش ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت خرابی و ایجاد مشکل در پکیج با تعیر آن به راحتی می‌توانید، مشکل را برطرف نمایید.

برای استفاده از خدمات تعمیر پکیج تهران با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در بیتا سرویس در زمینه تعمیر پکیج در تهران می‌باشد. اگر پکیج گرمایشی شما در زمینه گرم نمودن آب گرم مصرفی و یا محیط دچار مشکل شده است، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در این زمینه خدمات لازم را دریافت نمایید. زردی شعله، کم و یا زیاد بودن فشار، عدم گرمایش مناسب، تولید سر و صدا، عدم روشن شدن شعله، خرابی شیر اطمینان و رسوب گیری پکیج، از جمله مشکلاتی است که ممکن است برای سیستم پکیج رخ دهد. در این صورت ابتدا باید دستگاه را عیب یابی کرد و سپس برای تعمیر پکیج اقدام نمود.

 برای استفاده از خدمات و استعلام هزینه تعمیر پکیج و همچنین معرفی تعمیرکار پکیج ماهر و با تجربه با بیتا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر پکیج

یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در بیتا سرویس در زمینه سیستم‌های گرمایشی نصب، سرویس و تعمیر پکیج است. توجه به نکاتی مانند فشار آب ساختمان، در نظر گرفتن مکان مناسب برای نصب پکیج، توجه به متراژ ساختمان و خرید دستگاه مناسب، انجام لوله کشی مناسب برای پکیج از مواردی است که بر روی کیفیت عملکرد این دستگاه ها تاثیر گذار است.

بیتا سرویس آماده ارائه خدمات تعمیر انواع پکیج دیواری و زمینی، در تمام مناطق تهران می‌باشد. برای دریافت مشاوره در این زمینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

 

همچنین می توانید برای خرید پکیج در مدل های مختلف با ما در تماس باشید.

خدمات ما در زمینه تعمیر پکیج

ممکن است مشکلات زیادی منجر به ایجاد خرابی در پکیج شود که به دنبال آن تامین گرمایش محیط و آب گرم مصرفی دچار مشکل خواهد شود. از جمله این خرابی ها می توان به این موارد اشاره نمود:

از دیگر خدمات ما در زمینه تعمیر پکیج، رفع خرابی شیرپرکن می باشد. معمولا و در شرایط نرمال پکیج های دیواری نباید هیچگونه آبی را از دست بدهد، چرا که آب در داخل یک مدار بسته شامل پکیج، لوله های ارتباطی بین آن ها دائما در رفت و آمد است و به طور قطع همیشه مقداری آب در داخل پکیج باقی خواهد ماند. اردلایل خرابی پکیج می توان به سختی بالای آب و جذب رسوبات اشاره نمود.

از دیگر خدمات ما در زمینه تعمیر پکیج، رفع خرابیبرد پکیج از مهم ترین قطعات در این سیستم ها هم نوع زمینی و هم دیواری می باشد. ایجاد مشکل در برد پکیج می تواند موجب از کار افتادن کلی سیستم شود. برای تعمیر برد در ابتدا باید برد عیب یابی شود، سپس اعلام هزینه، تامین قطعه، تعمیر و یا تعویض کلی برد هم آخرین مرحله برای تعمیر این قسمت از پکیج ها می باشد.

یکی از مشکلات رایج که در پکیج ها شاهد آن هستیم، گرم نشدن کامل آب و ولرم بودن آن است. این موضوع هم در فصل گرم و هم فصل سرد سال باعث ایجاد دردسر می شود. این مشکل در تمام برندهای مانند ایران رادیاتور، بوتان و بیتا قابل مشاهده است. این مشکل ممکن است بر اساس عوامل محتلف ایجاد شود. برای رفع این مشکل با بیتا سرویس تماس بگیرید.

از دیگر خدمات ما در زمینه تعمیر پکیج، رفع خرابیاگر پکیج شما دچار رسوب شود و نسبت به برطرف نمودن آن اقدام ننمایید ممکن است با مشکلات جدی روبرو شوید. از این رو بهتر است به صورت مرتب پکیج را چک نموده و از یک سرویسکار ماهر برای رسوب گیری پکیج کمک بگیرید. کاهش فشار آب، گرم نشدن آب و سر و صدا در هنگام کار از نشانه های ایجاد رسوب در پکیج است.

بیتا سرویس تمام خدمات مربوط به فروش، راه اندازی انواع برندهای پکیج را بر عهده دارد. از جمله این خدمات می توان به این موارد اشاره نمود:

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

یکی از مطرح ترین برندهای تولید کننده پکیج، ایران رادیاتور می باشد. پکیج های ایران رادیاتور دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و کمتر دچار مشکل و خرابی می شود. اما به هر دلیل اگر نیاز به سرویس و عیب یابی این محصولات داشتید می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر پکیج می تواند شامل عیب یابی، تعمیر قطعات و یا تعویض قطعات باشد. پکیج گلدیران در مدل های پایونیر و پرستیژ به بازار عرضه شده است و از پرفروش ترین محصولات در زمینه سیستم های گرمایشی در منازل به شمار می روند.

تعمیر پکیج بوتان

پکیج بوتان نیز از دیگر برندهای مطرح در زمینه سیستم های گرمایشی در ایران می باشد. مدل های بیتا، پارما، اپتیما و روما از محبوب ترین مدل های این برند می باشد. تعمیر و عیب یابی پکیج بوتان از خدماتی است که در بیتا سرویس ارائه می شود.

 

مطالب و خدمات مرتبط:

راه اندازی پکیج گلدیران برای زمستان 

کد خطا پکیج


  • علائمی که نشان دهنده نیاز به تعمیر پکیج است، کدام اند؟

    با مشاهده هر نشانه غیر معمولی باید اقدام به سرویس پکیج نمایید. علائمی مانند گرم نشدن آب و سر و صدای زیاد هنگام کارکرد نشانه نیاز مبرم دستگاه به تعمیر است.

  • هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟

    هزینه تعمیر پکیج بسته به مشکل و ایرادی که در دستگاه وجود دارد، سنجیده می شود. برای استعلام هزینه ها می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید و بعد از گزارش نوع خرابی، از میزان هزینه تعمیر دستگاه مطلع شوید.

  • چه خدماتی در زمینه تعمیرات پکیج قابل ارائه می باشد؟

    خدماتی شامل تعمیر شیر پرکن پکیج، تعمیر برد پکیج، گرم نشدن آب پکیج، رسوب گیری پکیج و ... در بیتا سرویس ارائه می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید