هزینه سرویس و تعمیر برد پکیج

02133060066 شماره ثابت
تعمیر پکیج، تعمیرکار پکیج

پکیج دیواری، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. تعمیر پکیج یکی از خدمات اصلی بیتا سرویس است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

از دیگر خدمات بیتا سرویس در زمینه سیستم های سرمایشی و گرمایشی، می توان به تعمیر پکیج و سریس این سیستم اشاره داشت. تعمیر برد پکیج، علائم خرابی برد، تعمیر انواع پکیج دیواری و زمینی باید توسط تعمیرکار پکیج که مهارت کافی در این امر را دارد بررسی و صورت بپذیرد. هزینه تعمیر در بیتا سرویس بسیار مقرون به صرفه و منصفانه محاسبه می شود. برای استفاده از این خدمات با بیتا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در تهران و کرج

یکی از مهم ترین خدمات ما نصب، تعمیر پکیج در تهران و کرج است. برای نصب پکیج توجه به نکاتی مانند فشار آب ساختمان، فضایی که برای نصب پکیج در نظر گرفته شده است، میزان ظرفیت حرارتی مورد نیاز واحد ساختمانی، نوع لوله کشی ساختمان، محل دود کش و ...، ضروری است.
پکیج های دیواری بسیار پیشرفته هستند اما در عین حال ممکن است در طول زمان دچار مشکل شوند و نیازمند تعمیر پکیج شوند. پکیج‌ گرمایشی یکی از وسایل پرکاربرد منازل می‌باشند و در اکثر مواقع با مشکلاتی روبه رو می‌شوند که باید تعمیر پکیج دیواری برای آن‌ها انجام شود. تعمیر پکیج دیواری کار آسانی نیست و شخصی که قصد دارد این امر را انجام دهد باید به صورت کامل آموزش تعمیر پکیج را ببیند. تعمیر این دستگاه کار پرخطری است و آموزش کامل تعمیر پکیج از مقدمات شروع این کار است.

زردی شعله، کم و یا زیاد بودن فشار، عدم گرمایش مناسب، تولید سر و صدا، عدم روشن شدن شعله، خرابی شیر اطمینان و رسوب گیری، از معدود مشکلاتی است که ممکن است برای سیستم پکیج رخ دهد. در این صورت ابتدا باید دستگاه را عیب یابی کرد و سپس برای تعمیر پکیج اقدام نمود.

همچنین می توانید برای خرید پکیج در مدل های مختلف با ما در تماس باشید.

خدمات ما در زمینه انواع پکیج

بیتا سرویس تمام خدمات مربوط به فروش، راه اندازی انواع برندهای پکیج را بر عهده دارد. از جمله این خدمات می توان به این موارد اشاره نمود:

راه اندازی پکیج

شما از طریق خدمات ما در بیتا سرویس می توانید اقدام به راه اندازی زمستانه انواع پکیج و شوفاژ نمایید. هنگامی که پکیج در حالت زمستانه قرار می گیرد، دستگاه می تواند آب گرم بهداشتی و همچنین آب داغ گرمایشی رادیاتورها را تامین نماید.

لوله کشی پکیج

یکی از مهم ترین اقدامات برای راه اندازی اولیه پکیج، لوله کشی می باشد. لوله کشی پکیج شامل چهار لوله کشی اصلی آب سرد، آب گرم، سیستم رفت و برگشت می باشد. نکته ی حائز اهمیت در لوله کشی برای پکیج، انجام درست و ایجاد ظاهری زیبا برای لوله کشی می باش.د زیرا بسیاری از مالکان در هنگام بازسازی منزل باید لوله کشی پکیج روکار انجام دهند. 

خرابی شیر پرکن پکیج

از دیگر خدمات ما در زمینه تعمیر پکیج، رفع خرابی شیرپرکن می باشد. معمولا و در شرایط نرمال پکیج های دیواری نباید هیچگونه آبی را از دست بدهد، چرا که آب در داخل یک مدار بسته شامل پکیج، لوله های ارتباطی بین آن ها دائما در رفت و آمد است و به طور قطع همیشه مقداری آب در داخل پکیج باقی خواهد ماند. اردلایل خرابی پکیج می توان به سختی بالای آب
و جذب رسوبات اشاره نمود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

یکی از مطرح ترین برندهای تولید کننده پکیج، ایران رادیاتور می باشد. پکیج های ایران رادیاتور دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و کمتر دچار مشکل و خرابی می شود. اما به هر دلیل اگر نیاز به سرویس و عیب یابی این محصولات داشتید می توانید با بیتا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر تخصصی پکیج دیواری

قبل از هر چیزی درباره تعمیر پکیج دیواری باید بگویم که پکیج دیواری برای عملکرد صحیح به چهار عنصر آب، برق، اکسیژن و گاز (گازوئیل) نیاز دارد. در ابتدا باید بگویم که زمانی که آب پکیج تامین نشود پکیج نمی‌تواند روشن شود و اما چگونه بفهمیم که آب به میزان لازم رسیده است یا خیر؟ در همه پکیج‌های دیجیتال به واسطه ال سی دی کوچک روی صفحه و در پکیج‌های آنالوگ هم به کمک همان عقربه فشار که روی دستگاه قرار دارد متوجه می‌شوید در این حالت باید درجه و مقدار آن روی یک تا یک و نیم بار باشد و سپس می‌توانید آب آن را ببندید. 

در مرحله بعدی تعمیر پکیج دیواری باید برق آن را بررسی کنید که وصل باشد و یا اینکه دو شاخه از پریز جدا کرده و برعکس آن را وصل کنید چرا که بعضی از پکیج‌ها روی فاز و نول حساس اند. در این مرحله از تعمیر پکیج دیواری باید گاز را بررسی کنید و از باز بودن آن مطمئن شوید.
و اما اکسیژن که یکی از موارد مهم در احتراق است را هم باید در نظر بگیرید چرا که در برخی موارد فن‌ها دچار مشکل می‌شوند و احتراق به صورت درست صورت نمی‌گیرد و باعث آسیب جدی به شما خواهد شد.
برای تعمیر پکیج دیواری زمانی که فن‌ها از کار افتاده اند می‌توانید بالای پکیج را مشاهده کنید که دارای دو دریچه با درپوش‌های پلاستیکی می‌باشد، شما می‌توانید درپوش‌ها را باز کرده و دود کش را وصل کنید و مواظب باشید که دودکش کوچک ترین نشتی نداشته باشد.

عیب یابی و تعمیر پکیج در کرج و تهران

 زمانی که پکیج روشن نمی شود تعمیرکار پکیج ابتدا باید برق اصلی و برق پکیج را چک کرده در صورت عملکرد صحیح برق،  دمای آب پکیج را با استفاده از ترموستات اندازه گیری کند. در صورت برطرف نشدن مشکل باید مشعل و سیم کشی پکیج را بررسی نماید.

 •   پکیج کار می کند ولی دما افزایش پیدا نمی کند، در این صورت یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کثیف است.
 • رادیاتورها در زمستان سرد هستند، امکان دارد کلید زمستانی – تابستانی روی حالت تابستانی باشد و یا ترموستات شوفاژ روی درجه پایین است. در بعضی مواقع امکان سوخته شدن پمپ پکیج و یا گرفتگی آن می باشد و در آخر امکان کار نکردن مشعل را باید بررسی کرد.
 • رادیاتورها در تابستان گرم هستند، کلید زمستانی – تابستانی روی حالت زمستانی است.
 •  ترموستات به اشتباه زیاد می شود، کپسول ترموستات از غلاف خارج شده و یا ترموستات پکیج اشکال دارد.
 • دمای آب گرم پایین است، در این مورد این امکان وجود دارد که کویل مخزن ذخیره گرفته و یا پمپ آب گرم مشکل داشته باشد. در مواردی امکان اینکه ترموستات روی درجه پایین تنظیم شده باشد و یا ترموستات خراب شده باشد هم وجود دارد. در مورد تعمیر پمپ آب هم بخوانید.
 •  دبی آب گرم کم است، در این مورد فشار آب ورودی کم است که تعمیرکار پکیج باید از سالم بودن لوله کشی داخلی اطمینان حاصل کند.
 •  قسمتی از رادیاتور گرم و طرف دیگر سرد می باشد، این مشکل در صورت بودن هوا در رادیاتور رخ داده که رادیاتور باید هواگیری شود.
 •  ترموستات ریست می شود، این مورد با تمیز کردن دیگ پکیج و پر کردن آب داخل سیستم و هواگیری آن حل می شود.
 •   بوی بدی از دستگاه خارج می شود، برای حل این مورد دیگ و دودکش را تمیز کرده و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمایید.
 • درجه فشار آب در پکیج افت پیدا میکند.

رعایت نکردن هر کدام از مواردی که در نصب پکیج ضروری است، باعث به وجود آمدن خطراتی جبران ناپذیر می شود، به همین دلیل حتما برای نصب پکیج و تعمیر آن از تعمیرکاران پکیج و متخصصین ماهر در این زمینه کمک بخواهید.

 

"بیتا سرویس" ارائه دهنده خدمات فنی در کرج و تهران

02636510100

02133060066

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

قیمت تعمیر پکیج دیواری چقدر است؟

هزینه تعمیر پکیج دیواری در تهران و کرج یکی از مواردی است که برای همه مهم است پس اگر بخواهیم یک مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری با قیمت مناسب و به صرفه به شما معرفی کنیم، بیتا سرویس را به شما معرفی می‌کنیم. البته باید بدانید که هزینه تعمیر پکیج دیواری متغیر است چرا که برای تعمیر پکیج دیواری ابتدا باید عیب یابی پکیج انجام شود و این امکان وجود دارد که پکیج چند مشکل داشته باشد و به قطعات جدید نیاز داشته باشد و یا برعکس پکیج هیچ مشکلی نداشته باشد و شما با یک اشتباه کوچک نتوانسته باشید آن را روشن کنید.

عیب یابی صدای زیاد پکیج

  گاهی اوقات ممکن است پکیج، صدای زیادی تولید کند. علت آن، عدم تنظیم شیر برقی گاز دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی، تعمیر پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی است. برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود. حتی الامکان، شیر برقی گاز دستگاه، تنظیم گردد. در صورتی که مبدل، تغییر شکل داده باشد، حتماً باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.
  در زمان سرویس پکیج ممکن است برخی موارد زنگ زدگی و یا پوسیدگی جزئی روی لوله دود کش فلزی مشاهده می شود. علت این پدیده، عدم خروج کامل دود از دود کش است. برای رفع این عیب، لوله دودکش باید از لحاظ قطر و طول مناسب و عدم مسدود بودن مسیر عبور دود، به دقت بررسی شود.
  ممکن است در هنگام استفاده از پکیج، گرمایش آب نوسان داشته باشد و یا اصلاً کار نکند. در این صورت علت مربوط به ترموستات، مسیر سیرکوله شدن آب، عملکرد پمپ، مبدل، شیر تنظیم سه طرفه و یا فلومتر باشد. برای رفع این عیب باید از فرد ماهر و متخصص برای تعمیر پکیج کمک گرفته شود.
مواردی که ذکر شد تنها بخشی از عیب های پکیج میباشد اما حتما در نظر داشته باشید در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم برای تعمیر و نصب پکیج از سرویسکار متخصص بیتا سرویس کمک بگیرید .

 

رسوب گیر پکیج

 

 رسوب گیر پکیج

 

 رسوب گیر مخزنی است که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد ازاتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج خدشه ای وارد نشود زیرا همچنین اگر از رسوب گیر نامناسب استفاده شود عملکرد گردش آب نیز با مشکل مواجه خواهد شد، معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی مخصوص پکیج پیشنهاد می شود.
مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی ورودی پکیج می باشد، این فیلتر نیز با توجه به میزان رسوب آب شهر محل زندگی شما باید به صورت دوره ای تمیز شود، در تمیز کردن فیلتر دقت کنید تا این کار به درستی پایان پذیرد، فیلتر مدار گرمایش نیز باید کنترل شود، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است.

 

نصاب پکیج

چرا نیاز به سرویس و تعمیر سالیانه پکیج دیواری لازم است؟

ایمن بودن پکیج

اگر در عملیات سوختن مشکلی وجود داشته باشد گاز سمی مونو اکسید کربن می تواند تولید کند که امکان تشخیص این گاز وجود ندارد اما شما با انجام نگهداری و سرویس پکیج دیواری می توانید قبل از بروز حادثه علت را پیدا و رفع کنید.

 کارایی پکیج

کارایی و بازده پکیج با گذشت زمان و همینطور با گرفتگی و فرسودگی در قطعات کم خواهد شد . در  تعمیر کردن سالیانه که توسط تکنسین ها انجام می شود انها تمام اجزا را بررسی نموده وچنانچه نیاز به پاکیزه کردن و تعویض قطعات باشد ان را انجام خواهند داد.

حصول اطمینان از پکیج

مستهلک شدن امری است که بعد از کذشت زمان در پکیج نیز رخ خواهد داد. در فصل زمستان و فشار بیشتر روی پکیج نسبت به سایر فصول امکان عدم کارکرد ان بیشتر میشود برای جلوگیری از کار افتادن و اطمینان خاطر از عملکرد صحیح پکیج می توان از یک مهندس یا تعمیرکار که در زمینه پکیج تخصص دارد کمک بخواهید.

نصب پکیج، تعمیر پکیج، سرویس موتور خانه، تنظیم مشعل گازی، نصب و تعمیر رادیاتور، نصب پمپ آب، نصاب پکیج و ....از جمله خدماتی است که شرکت بیتا سرویس در کرج و تهران به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

سرویس و رسوب زدایی پکیج

چگونه از تشکیل رسوب در پکیج جلوگیری کنیم؟

همان‌طور که پیش از این گفتیم، سختی آب و وجود املاح معدنی در آن باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها و مخزن می‌شود. با استفاده از یک دستگاه تصفیه می‌توانیم تا حد زیادی از بروز این رسوبات جلوگیری کنیم. هنگام راه‌اندازی پکیج، فیلترهای تصفیه را بر سر راه آب سرد ورودی نصب می‌کنیم تا املاح موجود درآب، وارد دستگاه نشود.

همچنین می‌توانید از محلول‌های محافظ در برابر رسوبات استفاده کنید. به این ترتیب تا حد زیادی تشکیل لایه‌های رسوب را به تعویق می‌اندازید.

 دراینجا لازم به ذکر است محاسبه قیمت تعمیر پکیج همگی بر مبنای تعرفه تعمیرات پکیج صورت می گیرد.

 

قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیرکار پکیج

 

سوالات متداول در زمینه تعمیر پکیج

علت گرم نکردن رادیاتور و شوفاژ در صورت کار کردن پکیج چیست؟

در صورتی که پکیج شما این مشکل را دارد برای تعمیر پکیج دیواری باید چند قطعه را بررسی کنید. 
یکی اینکه امکان خرابی شیر سه طرفه وجود دارد که در این حالت باید تعویض شود. در گام بعدی به این نکته توجه کنید که ورودی شوفاژها رسوب نگرفته باشد. خرابی ترموستات هم می‌تواند علت آن باشد چرا که دمای آب را به درستی نشان نمی‌دهد و در این حالت باید ترموستات تعویض شود.

 چرا مشعل پکیج روشن نمیشود؟

به دلالیلی مانند: نوسان فشار آب و یا نوسان جریان برق ، نقص در ورودی گاز و یا کمبود فشار گاز میباشد.


 چرا دمای آب مصرفی کاهش یافته است؟

این مشکل میتواند دلایل زیادی داشته باشد مانند رسوب گرفتن مبدل ، افت فشار گاز ، امکان ایراد سنسور آب گرم میتواند باعث کاهش دمای آب مصرفی شود.


چرا مشعل به شکل انفجاری روشن میشود؟

می توان به عواملی مانند: فشار گاز ، فاصله نا مناسب الکترود و یا خرابی الکترود جرقه زن اشاره نمود که باعث این فرایند میشود و در صورت بروز این مشکل حتما به تعمیر پکیج خود اقدام نمایید.


 دلایل پایین بودن فشار آب چیست؟

بروز این مشکل به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان به کم بودن فشار آب شهری ، نشتی از رادیاتور و یا لوله کشی اشتباه پکیج اشاره کرد راه حل این مشکل استفاده از پمپ آب خانگی برای افزایش آب است .


 بهترین مدل پکیج و شوفاژ دیواری چیست؟

هر مدل برای شرایط خاصی طراحی شده است مدل مناسب بسته به  عواملی مانند نیاز مشتری، شرایط ساختمان، مصالح به کار رفته و وضعیت آب وهوایی هر منطقه انتخاب و نصب میشود .

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

خدمات تعمیر پکیج دیواری بیتا سرویس:

 1.  تعویض قطعات در صورت لزوم با قطعات اصلی 
 2. تعمیر موتورخانه و مشعل
 3.  رفع مشکل آب ریزش از پکیج
 4.  رفع مشکل نداشتن آب گرم پکیج
 5.  رفع مشکل روشن نشدن پکیج
 6.  رفع مشکل کم فشار بودن آب گرم پکیج
 7.  نصب انواع آبگرمکن های دیواری
 8.  اسیدشویی پکیج دیواری و آبگرمکن با پمپ و سرویس کامل آن
 9.  و تمامی موارد دیگر.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید