X

تعمیرات تخصصی پکیج در غرب تهران

09121074065 همراه
تعمیر پکیج در غرب تهران

در صورتی که پکیج نصب شده در منازل و یا دفاتر کاری شما دچار مشکل شده است، و شما در مناطق غرب تهران ساکن هستید، می توانید با ما در بیتا سرویس تماس بگیرید. اگر پکیج شما به خوبی آب را گرم نمی کند، و یا حتی هنگام باز و بسته کردن آن صدایی انفجاری از درون پکیج بلند می شود، پکیج شما دچار مشکل شده است. در این موارد بهتر است، از تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیر کمک بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پکیج به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات گرمایشی مورد نیاز برای محیط هایی می باشد، که نیاز به آب گرم دارند. یکی از مزیت های مهم این دستگاه که باعث شده است، افراد زیادی تمایل به خرید آن را داشته باشند، این است، که برای نصب پکیج به هیچ عنوان نیاز نیست، که مثل بخاری لوله کشی گاز را تا اتاق‌ های خانه انجام دهید. فقط کافیست پکیج مد نظر خود را در فضایی که برای آن در نظر گرفته اید، آن را نصب کنید. بعد از نصب آن دیگر بابت آب گرم مورد نیاز خود هیچ گونه نگرانی ای نخواهید داشت. ممکن است، در طول مدت زمانی که از پکیج برای تأمین آب مصرفی خود استفاده می کنید، دستگاه شما با مشکلات مختلفی مواجه شود، که شما نتوانید آن را برطرف کنید، و نیاز به کمک از افراد متخصص و تعمیرکار دارید. برای رفع این مشکل در صورتی در مناطق غرب تهران سکونت دارید، و می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما برطرف شود، می توانید از تعمیرکاران مجموعه ی بیتا سرویس کمک بگیرید. تعمیرکاری که از طرف مجموعه اعزام می شود، اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با ساختار پکیج، نوع قطعات به کار رفته و بردهای الکترونیکی دارد، و می تواند تشخیص دهد، مشکل به وجود آمده در کدام بخش و به خاطر خراب شدن کدام قطعه می باشد.

برای استفاده از خدمات تعمیر پکیج در غرب تهران با بیتا سرویس تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج در غرب تهران

از جمله دلایلی که آب به قدر کافی گرم نمی شود، ممکن است، نشان دهنده ی این باشد، که پکیج شما نیاز به هواگیری و یا خاموش شدن شمعک و یا درجه حرارت داشته باشد. گاهی اوقات هم ممکن است، نیاز باشد، به طور کامل پکیج را تعویض کنید. نکته ی مهمی که حتماً باید به آن توجه کنید، این است، که پکیج ها به خاطر بردهای الکترونیکی و سیستم با حجم کمی که دارند، پیچیدگی های بیشتری در ساختار خود دارند، و همین موضوع باعث می شود، که برای تعمیر کردن آن فقط از افراد متخصص کمک بگیرید. از دیگر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه بیتا سرویس می توان به راه اندازی پکیج، سرویس پکیج و... اشاره کرد.

از مناطق غرب تهران که بیتا سرویس در آنجا فعالیت دارد می توان به این موارد اشاره نمود: جنت آباد، پونک، صادقیه، شهر زیبا، ستارخان، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، اکباتان، تهرانسر، کن و ... اشاره نمود.

تعمیر پکیج در غرب تهران

پیش از این که بخواهید از خدمات ارائه شده برای تعمیر پکیج استفاده کنید، بهتر است، مواردی را که خودتان می توانید چک کنید، را بررسی کنید.

 • چک کردن متصل بودن برق پکیج
 • حتماً مطمئن شوید، که مدار شوفاژ هوا ندارد، و هواگیری آن به طور کامل انجام شده است.
 • در مواردی که ممکن است، پس از مدتی اکسیژن رسانی به پکیج سخت شود.
 • ممکن است، علت خرابی ضعیف شدن فن باشد.

عوامل دیگری که می تواند باعث وجود آمدن مشکل شود، و حتماً باید چک شود، شامل موارد زیر می باشد.

 • در مواردی که افت بار برای پکیج به وجود می آید.
 • گرمای کم رادیاتورها 
 • در مواردی که پکیج به صورت انفجاری روشن می شود.

هزینه تعمیر پکیج در غرب تهران

هزینه تعمیر پکیج در غرب تهران با توجه به موارد مختلفی اعم از قطعه ای که باعث ایجاد مشکل شده است، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات دارد، و موارد دیگر تعیین می شود. تمام موارد ذکر شده بعد از بررسی های لازم توسط تعمیرکار و در پایان کار تعیین خواهد شد.

برای استعلام قیمت تعمیر پکیج در غرب تهران با بیتا سرویس تماس بگیرید.

در ادامه به بررسی نکات مهمی خواهیم پرداخت، که می تواند به افزایش طول عمر پکیج شما کمک کند.

 • سرویس پکیج دیواری به عنوان یکی از مهم ترین مواردی می باشد، که می تواند به افزایش بازدهی و بهره وری شما از سیستم گرمایشی کمک کند. توصیه می کنیم، سرویس پکیج ها به صورت دوره ای باشند.
 • به هیچ عنوان از یک شیر مشترک بین پکیج و سایر وسایلی که از آن استفاده می کنید، استفاده نکنید. بهتر است، از یک شیر مجزا برای پکیج های خود استفاده کنید. در صورتی که این کار را نکنید، باید منتظر عواقب آن باشید.
 • در صورتی که قصد سفر دارید، و برای مدت زمان مشخصی در منزل خود نیستید، بهتر است، پکیج خود را خاموش کنید. این مورد می تواند به طولانی تر شدن عمر دستگاه کمک کند. (حتماً هنگام خارج شدن از منزل شیر اصلی را ببندید.)
 • حتماً در فواصل زمانی مشخص فیلترهای دستگاه را بررسی و در صورت نیاز برای تعویض آن از سرویس کاران کمک بگیرید.

برای تعمیر پکیج از غرب تهران با بیتا سرویس تماس بگیرید.

متخصصین ما از حرفه ای ترین افراد در زمینه سرویس و تعمیر سیستم های سرمایشی و گرمایشی در تهران هستند.

مطالب و خدمات مشابه:

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج بوتان 

تعمیر پکیج گلدیران 

تعمیر پکیج در شمال تهرانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید