X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

هزینه نصب داکت اسپلیت در تهران، نصاب داکت اسپلیت

09121074065 همراه
نصب داکت اسپلیت در تهران

دستگاه های داکت اسپلیت برای گرمایش و سرمایش ساختمان ها کاربرد دارند. بیتا سرویس یکی از معتبرترین مراکز در زمینه نصب داکت اسپلیت و فروش این محصول است.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

یکی از مهمترین مراحل برای استفاده از داکت اسپلیت، نصب آنهاست. نصب داکت اسپلیت، یک کار تخصصی بوده و نصب صحیح این دستگاه در عملکرد آن و ایجاد صدای کم در هنگام کارکرد بسیار تاثیر گذار است. برای استفاده از خدمات نصب و استعلام هزینه نصب داکت اسپلیت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای استفاده از خدمات نصب داکت اسپلیت در تهران با بیتا سرویس تماس بگیرید.

دفتر تهران 02133060066


دفتر کرج 02633501166

برای نصب داکت اسپلیت می توانید با همکاران مجرب ما در بیتا سرویس تماس حاصل فرمایید. نصاب داکت اسپلیت در بیتا سرویس، افرادی ماهر و با تجربه می باشند که در امر نصب شما را یاری می نمایند.    09121074065

بیتا سرویس فعال در زمینه تعمیر داکت اسپلیت و دیگر خدمات مربوط به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در تمامی مناطق تهران(مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران) آماده خدمت رسانی می‌باشد.

برای خرید داکت اسپلیت در برندهای معتبر و باکیفیت، با قیمت مناسب با بیتا سرویس تماس بگیرید.

نصاب داکت اسپلیت

نصب داکت اسپلیت حتماٌ باید توسط افراد متخصص انجام بپذیرد، عدم توجه به این مورد می‌تواند به پایین آمدن بهره وری سیستم ختم شود. گرچه شاید در نگاه اول، نصب این سیستم سرمایشی توسط نصاب های مبتدی به کاهش هزینه های تاسیساتی ختم شود، اما باید بدانید آنچه به عنوان هزینه نصب داکت اسپلیت پرداخت می نمایید، خود نوعی سرمایه گذاری است. با توجه به قیمت این دستگاه ها، عدم نصب صحیح و اصولی سیستم و خرابی دستگاه می تواند برای شما مشکل ساز شود که در چنین وضعیتی ممکن است حتی به تعمیر داکت اسپلیت نیز نیاز پیدا کنید.

قیمت نصب داکت اسپلیت

چنانچه به تازگی داکت اسپلیت خود را خریداری کرده‌اید و برای اولین بار اقدام به نصب داکت اسپلیت خود نموده‌اید، نمایندگی شرکتی که از آن خرید را انجام داده‌اید به صورت رایگان نصب را برای شما انجام خواهد داد. اما در صورتی که خانه خود را تعویض کرده‌اید و برای چندمین بار است که می‌خواهید داکت اسپلیت خود را مجددا نصب کنید باید از از متخصصین حرفه‌ای کمک بگیرید.

در چنین صورتی از شما هزینه نصب را دریافت خواهند کرد و هزینه نصب آن بسته به نوع خدمات تعمیرکار متفاوت خواهد بود، گاهی ممکن است به هنگام نصب داکت اسپلیت نیاز به سرویس و داشته باشد در چنین صورتی هزینه سرویس و یا تعمیر به آن اضافه خواهد شد.  عوامل دیگری نیز ممکن است بر روی اجرت و دستمزد تعمیرکار موثر باشد. مثلا میزان سختی کار و زمانبر بودن آن از این جهت که تعمیرکار بتواند در ان تایم و بازه زمانی چه تعداد مشتری را رواج دهد میتواند موثر باشد.

نکات نصب داکت اسپلیت

داکت اسپلیت یکی از محبوب­ترین سیستم­های تهویه مطبوع در انواع کاربری های مختلف نظیر مسکونی، اداری، تجاری و … در سراسر جهان می باشد. استفاده از این سیستم ها نیازمند اجرای زیرساختی مناسب و طراحی و نصب اصولی می­باشد تا بالاترین راندمان ممکن حاصل شود و عمل سرمایش و گرمایش بصورت مطلوب انجام شود. اجرای زیرساخت این سیستم ها شامل مراحل مختلفی است که می­توان به اجرای لوله­ کشی مسی، کانال کشی، جانمایی یونیت های داخلی و خارجی و … اشاره کرد. 

انتخاب محل مناسب برای نصب داکت اسپلیت

نصب داکت اسپیلت و انتخاب محل نصب این وسیله از این لحاظ دارای اهمیت می باشد که به منظور بهره مندی از حداکثر کارایی و توان دستگاه اجرای آن و انتخاب محل نصب داکت اسپیلت نیازمند به کارگیری تجربه و مهارت افراد متخصص میباشد. به عنوان مثال محل نصب و قرارگیری داکت اسپیلت بر روی پشت بام می تواند مناسب باشد و از آن جایی که داکت اسپیلت وسیله ای است که امکان کانال کشی عمودی را دارد سیم کشی آن می تواند تا تا پشت بام ادامه پیدا کند. 

نصب داکت اسپلیت در تهران

نحوه اجرای داکت اسپیلت

در بیتا سرویس برای نصب داکت اسپلیت این مراحل دنبال می‌شود:

 1. بازدید محل پروژه و برآورد ظرفیت
 2. جانمایی هواساز دستگاه داکت اسپیلت و بهترین طراحی کانال با توجه به نوع سقف کاذب
 3. جانمایی کندانسور دستگاه و انتخاب محل قرار گیری لوله کشی آب گرم دستگاه
 4. نصب شاسی فلزی هواساز دستگاه داکت اسپیلت
 5. اجرای لوله مسی و کابل دستگاه
 6. اجرای کانال فلکسیبل
 7. نصب کامل هواساز و کندانسور داکت اسپیلت

انجام لوله کشی برای راه اندازی داکت اسپلیت

لوله کشی داکت اسپلیت یکی از مهمترین مراحل برای نصب این مدل از سیستم‌های تهویه مطبوع است. انتخاب سایز مناسب برای لوله ها و کانال کشی از مهمترین اقدامات در این زمینه است. لوله کشی داکت اسپلیت می تواند بصورت توکار و روکار انجام شود.

۴ قدم مانده تا استفاده از گرمایش داکت اسپلیت 

از داکت اسپلیت ها می توان برای ایجاد گرمایش نیز بهره برد. بهتر است برای ایجاد گرما اقدام به نصب کویل آب گرم نمایید. این عمل موجب صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی هزینه ها می شود.

۱- شست و شو و نظافت یونیت داخلی و خارجی:

با شروع فصل سرما برای تغییر وضعیت داکت اسپلیت از حالت سرمایش به گرمایش، اولین کاری که باید انجام داد شستشوی فیلتر یونیت داخلی می باشد. 
برای این کار می بایست دریچه بازدید داکت اسپلیت را باز نمایید و با جدا کردن آن از دستگاه، اقدام به شستشوی کامل آن نمایید.
سپس به سراغ یونیت خارجی بروید، اگر توجه کنید قسمت پشت یونیت خارجی دارای شبکه ای با فین‌های شبیه رادیاتور اتومبیل وجود دارد که می توانید توسط آب و مواد شوینده، طوری که  آب به  موتور فن دستگاه نفوذ نکند این قسمت را شستشو دهید.
عده ای تصور می کنند که اگر در اول فصل بهار برای استفاده از حالت سرمایش داکت اسپلیت را سرویس کرده اند دیگر در اول پاییز هنگام استفاده از حالت گرمایش نیاز به سرویس دستگاه نیست در حالی که باید در ابتدای هر دو فصل به سرویس و شستشوی داکت اسپلیت ها پرداخته شود.
با سرویس دوره ای دستگاه از عیب های کوچک دستگاه قبل از آنکه برای شما دردسر ساز شوند آگاه می شوید.

۲- باز کردن شیرهای ورودی و خروجی آبگرم داکت اسپلیت:

در صورتی که گرمایش ساختمان توسط موتورخانه مرکزی می باشد حتماً شیر فلکه های ورودی و خروجی آب گرم متصل به کویل آبگرم دستگاه را باز کنید.
و اگر گرمایش واحد به صورت مجزا و توسط پکیج می باشد، می توانید با روشن کردن قسمت گرمایش پکیج این مرحله را انجام دهید، البته اگر نیاز است که حوله خشک کن های واحد در زمستان فعال باشند می توانید پکیج را همچنان روی حالت گرمایش نگه دارید .

۳-  تغییر حالت (mode) دستگاه از روی کنترلر یا ترموستات:

در این مرحله از روی کنترلر دستگاه وضعیت دستگاه را روی حالت HOT قرار دهید و دمای دلخواه را بین ۱۸ تا ۲۵ درجه تنظیم نمایید، لازم به ذکر است که خاموش و روشن کردن کمپرسور بر اساس دمای محیط  انجام می شود، یعنی اگر هوا گرم نباشد و مثلا دمای محیط حدود ۲۳ درجه باشد و شما دمای دلخواه را روی ۲۵ درجه تنظیم نمایید، دستگاه شما در این حالت باد گرم میزند.برای همین در ابتدای کار دما را روی ۱۸ درجه تنظیم نمایید و بعد از گذشت کمی از کارکرد دستگاه اگر هوای محیط سرد شده بود دما را بالاتر و روی دمای دلخواه تنظیم نمایید.

۴- قدم آخر شامل ۲ نکته می باشد که در حین استفاده آنها رعایت کنید:

 1. دقت کنید در فصل زمستان و در حین استفاده از گرمایش داکت اسپلیت اطراف یونیت خارجی باز باشد و مکش هوای کافی از پشت دستگاه و دهش از جلوی دستگاه به طور کافی وجود داشته باشد.
 2.  در حین روشن بودن دستگاه دقت کنید دریچه های خروجی دستگاه یعنی دریچه‌هایی که در اتاق های مختلف وجود دارد  باز باشند و حداکثر ۵۰ درصد دریچه ها می توانند بسته باشند.علت این کار ایجاد جریان کافی هوا در کویل و اواپراتورو جلوگیری از یخ زدگی می باشد، مخصوصا در داکت اسپلیت هایی که کویل آب گرم دقیقا کنار اواپراتور است .

**به راحتی با همین ۴ مورد می توانید داکت اسپلیت را تغییر وضعیت دهید و دمای محیط خود را در فصل سرما گرم کنید.

داکت اسپلیت سقفی و نحوه نصب آن در تهران

داکت اسپلیت سقفی

داکت اسپلیت که به راحتی در بسیاری از نقاط یک ساختمان مسکونی و غیر مسکونی تعبیه می شود، می تواند در سقف کاذب به کار رود و به طور پراکنده گرمایش و سرمایش محیط را تامین سازد. داکت اسپلیت به صورت مخفی در بالای سقف کاذب قرار می گیرد و توسط کانال هایی که به آن متصل هستند هوای مجاور را در زمستان گرم و در تابستان خنک می کند. کافی است کنترل از راه دور آن را بردارید و دکمه خاموش و روشن را بزنید.

نصب داکت اسپلیت سقفی

برای تعبیه داکت اسپلیت در سقف های کاذب ابتدا باید محل قرار گیری و تعداد داکت اسپلیت های مورد نیاز مشخص گردد، ظرفیت داکت اسپلیت بررسی می شود، سپس با توجه به سقف کاذب ،کانال کشی و نصب لوله های دستگاه، مناسب ترین جایگاه برایداکت اسپلیت یا داکت اسپلیت ها تعیین می گردد. اگر داکت اسپلیت توسطی تیمی متخصص و مجرب نصب شود، هیچگونه نقصی در سقف کاذب ایجاد نمی گردد و مسیر داکت اسپلیت با ظرافت تمام و به صورت کاملا مخفی جاگذاری می گردد.از طریق تماس با تیم متخصص بیتا سرویس می توانید جهت نصب داکت اسپلیت اقدام نمایید.

نصب داکت اسپلیت

 

نصب کویل آب گرم بر روی داکت اسپلیت

لوله کشی کویل آبگرم از محل دستگاه پکیج یا موتورخانه مرکزی تا محل نصب کویل آبگرم توسط کارفرما اجرا می‌گردد. سایز لوله‌های رفت و برگشت کویل آبگرم مطابق با جدول زیر می‌باشد. کویل آب گرم با قرار گرفتن در پونیت داخلی داکت اسپلیت ، گرمایش هوا را تامین می کند به این صورت که آب گرم از پکیج یا موتورخانه به داخل کویل ابگرم و لوله های آن انتقال پیدا می کند و از طریق برخورد هوا با کویل ، هوا گرم شده و توسط فن به محیط انتقال پیدا می کند.  با استفاده از کویل آب گرم در داکت اسپلیت ، کمپرسور داکت اسپیلیت در فصل زمستان کار نمی کند و این موجب کاهش مصرف برق و کاهش هزینه مصرفی انرژی می شود.

قیمت کویل آب گرم داکت اسپلیت بر اساس نوع برند و ظرفیت آن تعیین می شود . با توجه به این که کویل آب گرم بیتا سرویس در ایران تولید می شود در مقایسه با کویل های برندهای خارجی قیمت پایین تری دارد. باید در نظر گرفت که هر چه ظرفیت کویل بیشتر شود ابعاد آن بزرگتر و قیمت آن نیز بیشتر می شود. بنابراین برای پرهیز از هزینه اضافی باید به ظرفیت کویل مورد نیاز دقت شود.

بیتا سرویس نمایندگی ایران رادیاتور، فعال در زمینه فروش، نصب، سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در برندهای مختلف می باشد. برای دریافت هرگونه خدمات در زمینه محصولات سرمایشی و گرمایشی با همکاران ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

همچنین می توانید برای استفاده از خدمات در زمینه نصب داکت اسپلیت در کرج نیز با ما تماس بگیرید.

راه اندازی داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت

نکات مهم انتخاب انواع داکت اسپیلیت:

 امروزه یکی از رایج ترین سیستم های سرمایش و گرمایش محسوب شده که  از بارزترین ویژگی های این سیستم ، تهویه کلیه فضاها در یک واحد آپارتمان بصورت همزمان  با اجرای کانالها در بالای سقف کاذب می باشد .
استفاده از داکت اسپلیت ها برای سرمایش و گرمایش آپارتمانهای مسکونی، اداری، برج ها، ویلاها و ... کاملا مناسب می باشد.

از مهمترین فعالیت های بیتا سرویس نصب داکت اسپلیت با بهترین شرایط می باشد.

 •  داکت اسپلیت  متشکل از 2 بخش یونیت داخلی ( هواساز) و یونیت خارجی ( کندانسینگ یونیت ) می باشد که این 2 بخش توسط 2 لوله مسی به یکدیگر متصل شده و قادر به تامین هوای سرد و گرم و توزیع آن توسط کانال ها به اتاق ها یا سالن در هر واحد آپارتمانی (از بالای سقف کاذب) می باشد.
 •  مایع مبرد خنک شده  در کندانسور  از طریق لوله  مسی به شیر انبساطی (expansion valve) و از آنجا بصورت گاز مبرد و آماده برای جذب گرمای محیط، به کویل یونیت داخلی منتقل می گردد. در کویل های یونیت داخلی گرمای هوای محیط داخلی توسط گاز مبرد درون کویل گرفته شده و هوای خنک شده توسط فن  (پنل داخلی ) به درون کانال رفت هوا منتقل می گردد.

نصب و راه اندازی داکت اسپلیت

بیتا سرویس فعال در زمینه نصب داکت اسپلیت و فروش داکت اسپلیت در تهران می باشد. در صورت تمایل با ما تماس حاصل نمایید.

نحوه کانال کشی داکت اسپلیت در تهران

اجرای کانال برای داکت اسپلیت به چند طریق امکان پذیر است کانالی که شما برای داکت اسپلیت نیاز دارید بنا به محیطی که باید دستگاه کار کند متفاوت است و شما قبل از هر اقدامی باید نقشه محل را برای

شرکت  یا مهندس طراح ارسال نمایید تا کارشناس مربوطه بتواند دستگاه مورد نیاز را به شما معرفی و ابعاد کانال، طول و محل مناسب جهت اجراء را محاسبه نماید

دفتر تهران 02133060066


دفتر کرج 02636510100

 

نصب و راه اندازی داکت اسپلیت در کرج

 

"بیتا سرویس" ارائه دهنده خدمات فنی در کرج و تهران

02636510100

02133060066

مطالب مرتبط:

بهترین برند داکت اسپلیت

مزایا و معایب داکت اسپلیت 

شارژ گاز داکت اسپلیت


 • هزینه نصب داکت اسپلیت چقدر است؟

  هزینه نصب این دستگاه به عوامل متعددی از جمله نیاز یا عدم نیاز به لوله کشی، نوع لوله کشی(توکار، روکار) و ... بستگی دارد. اگر می خواهید از هزینه های مطلع شوید با بیتا سرویس تماس بگیرید. 

 • نحوه لوله کشی داکت اسپلیت چگونه است؟

  لوله کشی برای راه اندازی داکت اسپلیت میتواند توکار و یا روکار باشد. نوع لوله کشی به میزان بودجه و شرایط محل محل نصب بستگی دارد. برای دریافت مشاوره با بیتا سرویس تماس بگیرید.

 • نقشه لوله کشی داکت اسپلیت در هنگام راه اندازی ضروری است؟

  تهیه نقشه کانال کشی داکت اسپلیت، در هنگام اجرای عملیات لوله کشی به انجام اصولی و صحیح آن بسیار کمک می کند. کانال کشی اصولی از مهم ترین موارد برای افزایش بازدهی و کارکرد بهینه داکت اسپلیت است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید