X

تعمیرات تخصصی پکیج در فرمانیه + استعلام هزینه

09121074065 همراه
تعمیر پکیج در فرمانیه

تعمیر پکیج در فرمانیه یکی دیگر از خدمات ارائه شده در بیتا سرویس می باشد، و در صورت بروز هر گونه مشکل در پکیج خود می توانید به صورت 24 ساعته از خدمات تعمیرات تخصصی پکیج در فرمانیه استفاده کنید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پکیج به عنوان یک سیستم گرمایشی فوق پیشرفته می باشد، که توانسته است، به واسطه ی عملکرد درست و مطلوب نظر افراد زیادی را به خود جلب کند. همین موضوع باعث شده است، تا اکثر افراد در منازل خود از پکیج ها استفاده کنند، و دیگر تمایلی به نصب موتورخانه های قدیمی نداشته باشند. این موتورها به نسبت انواع پکیج ها فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهند، ولی در عوض پکیج ها با اشغال کمترین فضا می توانند خواسته ی شما را برطرف کنند. در برخی از موارد ممکن است، به خاطر استفاده طولانی مدت از پکیج ها و یا خراب شدن یک قطعه نیاز به تعمیرات داشته باشند. زمانی که مشکلی برای پکیج شما به وجود می آید، باید در اسرع وقت نسبت به تعمیر و سرویس پکیج خود اقدام کنید، در غیر این صورت ممکن است، هزینه ی زیادی را برای تعویض خود دستگاه و یا قطعات آن پرداخت کنید. در صورتی که در منطقه ی فرمانیه نیاز به استفاده از تعمیرات دارید، می توانید از خدمات ارائه شده در این منطقه استفاده کنید. از مناطق مهمی که بیتا سرویس در منطقه ی فرمانیه فعالیت دارد، می توان به خیابان عمار، عسگریان، سعیدی، لواسانی و اندرزگو اشاره کرد.

تعمیر پکیج در فرمانیه

برای استفاده از دیگر خدمات بیتا سرویس مانند راه اندازی پکیج، نصب پکیج می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

با توجه به این که پکیج ها در دو مدل دیواری و زمینی طراحی و تولید می شوند، شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل ها (پکیج دیواری و یا پکیج زمینی) را انتخاب کنید. در بیشتر موارد در ساختمانی مسکونی از پکیج های دیواری استفاده می شوند، و با توجه به نوع سوخت مصرفی روش های مختلفی برای تعمیر آن ها وجود دارد.

وجود مزایای مختلفی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، باعث می شود، تا پکیج ها گزینه ی مناسبی برای جایگزینی موتورخانه ها باشند.

 • دسترسی شما به پکیج به صورت مستقیم و شخصی می باشد.
 • آب گرم مورد نیاز شما در هر زمانی که نیاز داشته باشید، آماده می باشد.
 • هزینه ی نگهداری و تعمیر این دستگاه در مقایسه با موتورخانه کمتر می باشد.
 • امکان تنظیم دما برای هر واحد به صورت جداگانه وجود دارد.
 • برای نصب نیازی به فضای زیادی ندارند.

خدمات تعمیرات پکیج در فرمانیه

هزینه تعمیر پکیج در فرمانیه

هزینه تعمیر پکیج در تمام مناطق تحت پوشش این منطقه با توجه به نرخ تعیین شده توسط صنف تعمیرات پکیج تعیین خواهد شد. به غیر از این مورد ممکن است، موارد دیگری اعم از هزینه ایاب ذهاب، تعویض قطعه پکیج در صورت نیاز، شدت خرابی پکیج و... در تعیین هزینه ی نهایی تأثیرگذار باشند. 

برای استعلام قیمت تعمیر پکیج در فرمانیه با بیتا سرویس تماس بگیرید.

متخصصین ما از حرفه ای ترین افراد در زمینه سرویس و تعمیر سیستم های سرمایشی و گرمایشی در تهران هستند.

خرابی پکیج در تعمیرات پکیج 

هزینه تعمیر پکیج در فرمانیه

 • سریع هوا گرفتن رادیاتور ها

زمانی که رادیاتورها به سرعت هوا می گیرند، ممکن است، به این خاطر باشد، که منبع انبساط پکیج سوراخ شده باشد. در این موارد باید برای رفع مشکل نسبت به تعویض یا جوشکاری کردن این منبع اقدام کرد.

 • گرم نشدن رادیاتورها

زمانی که شما پکیج را در بالاترین درجه برای گرم شدن قرار می دهید، ولی رادیاتورها گرم نمی شوند، و نمی توانند منزل شما را گرم کنند، در این موارد ممکن است، پکیج شما دچار رسوب گرفتگی شده باشد، و یا این که تعداد پره های رادیاتورها کم باشد.

 • کوتاه بودن شعله مشعل پکیج

در مواردی که شعله مشعل پکیج کم می شود، ممکن است، به خاطر دلایل مختلفی اعم از کم بودن و یا بسته شدن شیر گاز ورودی پکیج یا پایین بودن فشار کلی گاز ساختمان این مشکل به وجود بیایید. در این مورد حتماً باید برای جلوگیری از ادامه یدا کردن این مشکل پکیج مورد بررسی قرار بگیرد.

 • کم شدن فشار آب گرم مصرفی

زمانی که فشار آب گرم مصرفی کاهش پیدا می کند، ممکن است، به خاطر دلایل مختلفی اعم از رسوب گرفتگی سیستم لوله کشی و شیلنگ های انتقال آب پکیج و یا گرفتگی مبدل دستگاه این مشکل به وجود بیاید. برای رفع این مشکل می توانید از یک تعمیر کار باتجربه و متخصص در فرمانیه کمک بگیرید. 

 • نشت آب از پکیج

این مشکل زمانی به وجود می آید، که پکیج شما دچار مشکلات مختلفی شود. وجود مشکل در شیلنگ های آب متصل به دستگاه و یا شیرآلات، به وجود آمدن شکستگی دستگاه سختی گیر باعث نشت آب از پکیج خواهد شد.

 • وجود صدای اضافه در پکیج

در مواردی که شما از پکیج خود صداهای اضافه می شنوید، ممکن است، به خاطر یکی از دلایل زیر باشد.

 1. تنظیم نکردن شیر برقی گاز پکیج
 2. هوا گرفتن مدار گرمایش پکیج (جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هواگیری پکیج مقاله ی مرتبط با آن را مطالعه کنید.)
 3. رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی
 4. خرابی پمپ آب (جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی تعمیر پمپ آب مقاله ی مرتبط با آن را مطالعه کنید.)
 • زنگ زدگی و پوسیدگی دودکش فلزی

گاهی اوقات ممکن است، دودکش فلزی به خاطر زنگ زدگی و یا پوسیدگی نتواند به صورت کامل دود را خارج کند. همین موضوع باعث می شود، تا با سرد شدن سریع بخار آب و عدم خروج کامل دود، لوله زنگ زده و دچار پوسیدگی شود. 

 • خاموش و روشن شدن پکیج به صورت مداوم

در مواردی که پکیجی که شما در حال استفاده از آن می باشید، در فواصل زمانی کوتاه خاموش و روشن می شود. این مشکل می تواند به خاطر این موضوع باشد، که شیر برقی گاز دستگاه تنظیم نباشد. حتی ممکن است، رسوب گرفتن مبدل باعث این مشکل شود.

در مورد این خدمات بیشتر بدانید:

تعمیر پکیج در سعادت آباد

سرویس و تعمیر پکیج در زعفرانیه

تعمیر پکیج در شمال تهران

تعمیر پکیج در غرب تهرانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید