هزینه تعمیر و سرویس داکت اسپلیت

09121074065 همراه
تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در تهران

بیتا سرویس سال هاست که در زمینه عیب یابی داکت اسپلیت و تعمیر داکت اسپلیت در سراسر تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند. برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

سرویس داکت اسپلیت و همچنین در صورت نیاز تعمیر داکت اسپلیت از مهم ترین اقدامات لازم برای راه اندازی این سیستم ها می باشد. از جمله خدمات بیتا سرویس در این زمینه می توان به این موارد اشاره نمود:

 • تعمیر داکت اسپلیت در برندهای مختلف از جمله: ال جی و ایران رادیاتور
 • تعویض کمپرسور داکت اسپیلت
 • تعویض لوله کشی داکت اسپلیت
 • شارژ گاز داکت اسپلیت و...

به منظور سرویس و تعمیر تمام برندهای داکت اسپلیت در تهران می توانید با ما در بیتا سرویس تماس بگیرید.

شما می توانید از خدمات تعمیرات داکت اسپلیت توسط بیتا سرویس در تمام مناطق تهران (شمال تهران، غرب، شرق و جنوب)بهره ببرید.

تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در تهران

بیتا سرویس سال هاست که در زمینه عیب یابی داکت اسپلیت و تعمیر داکت اسپلیت در تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند و توانسته است در این زمینه تجربه و مهارت کافی را کسب کند به طوری که در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را شناسایی کرده و با کمترین هزینه به تعمیرات داکت اسپلیت می پردازد. اولین علت نشتی آب داکت اسپلیت (علت آب دادن داکت اسپلیت) می‌تواند خرابی و ایراد از ورودی آب گرم داکت اسپلیت باشد که در هنگام ورود آب چکه کرده و محیط اطراف خود را خیس می‌کند.

نگران خرابی داکت اسپلیت نباشید تعمیرکاران ما دارای علم به روز و تجربه درخشان در رفع این مشکلات می باشند.انها در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا و رفع می کنند.

 • داکت اسپلیت باد سرد نمی زند.
 • میزان خنکی داکت اسپلیت کم شده است.
 • ریموت کنترل داکت اسپلیت عمل نمیکند.
 • داکت اسپلیت گرمایش ندارد.
 • پنل داخلی داکت اسپلیت (اواپراتور) صدای ناهنجار میدهد.
 • داکت اسپلیت هنگام کارکرد آبریزش دارد.
 • پرتاب باد داکت اسپلیت کم شده است.
 • داکت اسپلیت روشن نمی شود.
 • به محض روشن شدن داکت اسپلیت ارور یا کد خطا نشان میدهد.

برای انجام هریک از خدمات بالا می‌توانید با نزدیک‌ترین تعمیرگاه سرویس و تعمیرات داکت اسپلیت یا با دفتر مرکزی تماس گرفته تا در کم‌ترین زمان ممکن با اعزام یک کارشناس به شما کمک کنیم

شستشو و سرویس داکت اسپیلیت در تهران

هر سال با شروع فصل تابستان خیلی از مردم احساس گرما میکنند و برای خنک شدن داکت اسپلیت را روشن میکنند تا از سرمای ان لذت ببرند ولی ما باید توجه داشته باشیم که هرکدام از لوازم‌  ما بدون در نظر گرفتن برند یا کشور سازنده آن احتیاج به نگهداری مناسب دارند که این برعهده خود مشتری می باشد و اگر هر چند مدت یک‌بار تعمیرنشوند خراب‌شده و احتیاج به تعمیرکار دارد که ممکن است در اوج گرمای تابستان شما را از سرمای خودش بی‌نصیب بگذارد و علاوه بر هزینه و پیدا کردن یک تعمیرکار داکت اسپلیت خوب چند ساعتی حتی چند روزی را در گرما بمانید و هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. پس بهترین راه پیشگیری است یعنی قبل از خراب شدن به سرویس داکت اسپلیت بپردازید.

تعمیر داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس داکت اسپلیت به صورت دوره ای (سرویس دوره ای داکت اسپلیت) باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند و طول عمر آن زیاد شود. متاسفانه فرهنگ استفاده در ایران در زمینه ی نگهداری از داکت اسپلیت ها هنوز جا نیافتاده تا جایی که شاهد این هستیم که سرویس کردن این دستگاه ها گاها چندین سال به تعویق می افتد و این امر منجر به خسارت های ثانویه به دستگاه می شود. پس ما در همین ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم که کار سرویس داکت اسپلیت خود را به صورت دوره ای و در زمان مشخص حداقل هر شش ماه یک بار انجام دهید تا دستگاه سلامت خود را داشته باشد و بدرستی کار کند. در این صورت شما از هزینه های ثانویه ای که ممکن است در اثر سرویس نکردن دستگاه رخ دهد دوری می کنید.

همکاران ما در مرکز مجاز تعمیر و سرویس داکت اسپلیت با دانش و تجربه کافی در زمینه شستشو و سرویس داکت اسپلیت در تمام روزهای سال اماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند. شما می توانید در هر زمان که به شستشو و سرویس داکت اسپلیت نیاز داشتید با ما تماس بگیرید تا تیمی از برترین تعمیرکاران را به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.

یکی از خدمات ارزنده بیتا سرویس تولید انواع کویل آب گرم است. برای خرید این محصول می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیر داکت اسپلیت ال جی

از مطرح ترین برندهای موجود در بازار می توان به داکت اسپلیت ال جی اشاره نمود. تعمیر داکت اسپلیت ال جی را باید به مراکز معتبر بسپارید تا به بهترین نحو ممکن امر تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ال جی صورت گیرد انجام شود. بیتا سرویس تمام خدمات مرتبط مانند: تعمیر داکت اسپیلت ال جی، سرویس داکت اسپیلت ال جی، جابجایی و نصب، تعویض ترموستات، شارژ گاز، عیب یابی، تعویض کمپرسور داکت اسپیلت ال جی، رفع آبریزی و راه اندازی این محصولات را ارائه می دهد.

تعمیر داکت اسپلیت ایران رادیاتور

ایران رادیاتور یکی از با سابقه ترین برندها در زمینه تولید انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی در ایران می باشد. بیتا سرویس یکی از نمایندگی های معتبر در زمینه فروش و تعمیرات داکت اسپلیت ایران رادیاتور در تهران می باشد. آسیب رسیدن به لوله های داکت اسپلیت موجب ایجاد نشتی در داکت اسپلیت شده و گاز موجود کاهش میابد و به مرور زمان تخلیه می شود. کاهش و یا کم شدن گاز داکت اسپلیت موجب کاهش سرما دهی داکت اسپلیت می شود. کارکردن داکت اسپلیت در این شرایط باعث سوختن کمپرسور آن خواهد شد. بنابراین تعمیر و سرویس این محصولات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

میتوانید برای نصب داکت اسپلیت هم روی سرویسکاران بیتا سرویس حساب کنید.ما از اول تا آخر راه با شما خواهیم بود.

 برای خرید داکت اسپلیت در برندهای معتبر و باکیفیت با بیتا سرویس تماس بگیرید.


شارژ گاز داکت اسپیلیت

آیا داکت اسپیلت احتیاج به سرویس و شارژ گاز دارد؟

بله داکت اسپلیت احتیاج به سرویس و شارژ گاز دوره ای دارد و دلیل این است که با سرویس و شستشوی کندانسور و اواپراتور و بلووری فن یونیت داخلی و خارجی هوا به خوبی در جریان میوفتد و باعث بالا رفتن راندمان کاری داکت شما و در نتیجه سرمای خیلی بیشتر و استراحت بیشتر موتور و کمتر شدن مصرف انرژی میشود که امری بسیار مفید برای دستگاه داکت اسپلیت میباشد.

ما با بهره گیری از متد روز تعمیرات و نگهداری داکت اسپلیت با بهترین تکنسینهای ایران در خدمت شما عزیزان هستیم تکنسینهای بیتا سرویس وقت شناس و با هنر دستان خود همیشه اماده خدمت رسانی به شما میباشند تعمیرات فن داکت و کمپرسور داکت اسپلیت در محل تعمیرگاه شرکت بیتاسرویس در کمترین زمان انجام میشود.

بیتا سرویس فعال در زمینه نصب و تعمیر انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی.خدمات ما در این زمینه عبارت اند از:

نصب اسپلیت، تعمیر اسپلیت و ....

 

شارژ گاز داکت اسپلیت

یکی از اقدامات مهم در نگهداری از داکت اسپلیت و حتی کولرگازی، شارژ گاز این دستگاه ها است. باید بدانید که عدم انجام این عملیات در زمان مناسب و کار کردن داکت اسپلیت بدون گاز به مدت طولانی، می تواند زمینه ساز بروز مشکلات جدی در این محصول باشد. همچنین اگر اسپلیت را به تازگی خریداری کرده و برای اولین بار قصد استفاده از آن را دارید، باید آن را شارژ کنید.
گاهی هم ممکن است گاز فریون پیش از موعد تمام شده و نیاز به گاز اضافی باشد. شارژ گاز، در حوزه ی اقدامات تعمیرات داکت اسپلیت قرار دارد و ظرائف و حساسیت هایی دارد که تنها تکنسین های مجرب این حوزه قادر به رعایت کردن آنها می باشند. همکاران ما در نمایندگی اسپلیت بیتاسرویس، ضمن مراجعه به محل مورد نظر کاربران، تجهیزات مورد نیاز از جمله کپسول های گاز را به محل برده و اقدام به شارژ گاز داکت اسپلیت می کنند. این فرایند با توجه به شرایط، یا به صورت وزنی انجام می شود و یا به وسیله گیج مانوفیلد
اندازه شارژ گاز داکت اسپلیت می بایست هرچند وقت یکبار قبل از انکه فقدان آن سبب ساز عیب در دستگاه شود به وسیله یک تعمیرکار یا این که تکنسین کولر گازی مقدار گیری شود تا در صورت نیاز به آن گاز زده شود .
در حالتی‌که اندازه شارژ گاز داکت اسپلیت از حد طبیعی کمتر شود منجر می شود

 •  پنل داکت اسپلیت یخ بزند
 • داکت اسپلیت باد گرم بزند
 •  کمپرسور داکت اسپلیت بسوزد
 •  کمپرسور داکت اسپلیت کار نکند
 • کندانسور داکت اسپلیت صدای زیاد بدهد .

انواع شارژ گاز داکت اسپلیت

مقدار گازی که در داکت اسپلیت زده می شود بستگی به نیاز دستگاه است که شارژ گاز تکمیلی انجام می شود و یا این که شارژ گاز کامل انجام می شود
و ارزش شارژ گاز داکت اسپلیت هم بستگی به اندازه گازی که به دستگاه زده می شود دارد.
بهتر است هر سال هنگام سرویس داکت اسپلیت از سرویسکار داکت اسپلیت بخواهید تا اندازه گاز دستگاه را هم میزان گیری نماید تا در میانه فصل تابستان یا این که فصل زمستان نیاز به تعمیرات داکت اسپلیت نداشته باشید.

برای استفاده از کلیه خدمات در زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در تهران با مجموعه بیتا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر داکت اسپلیت

تعویض ترموستات داکت اسپلیت

تعویض و تعمیر ترموستات داکت اسپیلت، از جمله مواردی است که این روزها افراد زیادی به دنبال آن هستند . اگر شما نیز به دنبال تعویض و تعمیر ترموستات داکت اسپیلت ال جی، تراست، امریکن پرو، گودمن، جنرال، اجنرال، آ یو ایکس، گرین، مدیا، هایسنس، میتسوبیشی، دایکین، زیمنس، هانیول و … هستید، بیتا سرویس همراه شماست.

تعمیر فوری داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپیلت و تعمیرات داکت اسپیلت مناسب در شروع فصل گرم به میزان قابل توجهی در کاهش مصرف برق موثر خواهد بود. فیلترها، کویل ­ها و پره ­های داکت اسپیلت به طور مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، تا در طول سال های بهره­ برداری مؤثرتر و کار آمدتر عمل کنند. در صورتی که تعمیرات داکت اسپیلت و نصب داکت اسپیلت مورد توجه قرار نگیرد می­ توان با اطمینان گفت عملکرد داکت اسپلیت دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به­ طور پیوسته خواهد بود.

سرویس دوره ای موجب کاهش مصرف برق داکت اسپلیت می شود.

علت خرابی کمپرسور داکت اسپلیت چیست؟

 • تنظیم نبودن مقدار گاز در مدار داکت اسپلیت یعنی مقدار مبرد در سیکل کم میباشد.
 • کثیف بودن کندانسور و اواپراتور،  که باعث میشود هوا نتواند به طور کامل در بین فین ها عبور کند.
 • اتومات نکردن دستگاه در صورت اتومات نکردن داکت اسپلیت دمای کمپرسور بالا میرود و راندمان کاری هرچه گرمتر شود کمتر میشود و سرما کم و کمتر میشود.
 • استاندارد نبودن لوله کشی یعنی  محاسبه متراژ لوله با قدرت دستگاه و قطر لوله مسی باید به طور درست محاسبه شود و بگونه ای باشد که روغن در مدار نماند و از تراپ در هر 5متر لوله کشی داکت اسپلیت استفاده شود.
 • نوسانات برق دلیل اصلی بر خرابی های دستگاههای برقی است با کم و زیاد شدن ولتاژ برق یا کم شدن آمپر مصرفی در مدار باعث خرابی و سوختن سیم پیچ میشود .
 • خرابی ترموستات داکت اسپلیت باعث میشود دستگاه به موقع استارت نکند ویا به موقع خاموش نشود که این امر باعث میشود داکت اسپلیت راندمان کاری خود را به علت به موقع اتومات نکردن از دست بدهد.
 • خرابی کنتاکتور که باعث میشود ولتاژ به موقع و به طور همزمان وارد سیستم نشود عموما پلاتین ها خراب میشوند یا بوبین کنتاکتورها دچار مشکل میشوند.

                                                    

چرا اواپراتور داکت اسپیلت یخ میزند ؟

اگر اواپراتور داکت اسپلیت یخ بزند یعنی سرما کم است شارژ گاز از حد مجاز پایین تر است سرویس داکت اسپلیت را انجام دهید و کانالها را برسی کنید فیلترها را چک کنید گرفتگی در اواپراتور باعث یخ زدن میشود و یا دستگاه اتومات نکرده، نشتی در سیستم را چک کنید با تعمیرکار داکت اسپلیت ما در تماس باشید .

علت خرابی خازن داکت اسپلیت چیست؟

خازن داکت خازن دایم کار میباشد و عموما به علت بالا رفتن دمای خازن و به علت بالا رفتن آمپر رخ میدهد یا استارت زیاد کمپرسور عموما کم بودن گاز یا سرویس نشدن داکت اسپلیت باعث سوختن خازن میشود از خازن اورجینال استفاده کنید ( بیتاسرویس تعمیرات تخصصی داکت در تهران)

سرویس داکت اسپلیت

چرا داکت اسپیلت سرمای مطلوبی ندارد؟

1. دلیل کم شدن مقدار سرمای داکت اسپلیت عموما برای سرویس نشدن به موقع یونیت داخلی و یونیت خارجی که باعث بالا رفتن آمپر مصرفی می شود و هزینه بالای برق را به همراه دارد.
2. خرابی ترموستات کنترل کننده در داکت اسپلیت یا ضعیف شدن سنسورهای تشخیص دمای محیط و سنسور پایپ اواپراتور متصل به اواپراتور داکت شما
3. گرفتگی مدار تیرید سیکل سرمایشی داکت اسپلیت و گرفتگی فیلتر درایر باعث میشود سیکل نتواند چرخش مبرد را انجام دهد
4. فیلتر ها را هر 3ماه یک بار بازدید ونظافت کنید تا گردش هوا در یونیت داخلی به آسانی صورت گیرد و پرتاب باد بیشتری داشته باشید توری صافی یا فیلتر در انتهای یونیت میباشد باز کنید و بشویید
5. گرفتگی اواپراتور یا وجود هوا در سیستم داکت که باید کامل گاز خالی شود و مجدد وکیوم کامل صورت بگیرد و فیلتر باید تعویض شود و شارژ گاز صورت گیرد
6. کم بودن مقدار گاز در سیکل داکت باعث یخ زدن رادیاتور داکت میشود و و راندمان کاری را بسیار کاهش میدهد که منجر به کم شدن سرمای داکت میشود.
7. زیاد بودن مسیر و لوله کشی داکت اسپلیت که بسیار مهم است توجه داشته باشید در نصب داکت اسپلیت هر 5 متر از تراپ باید در مسیر رفت گاز استفاده شود .

داکت اسپلیت در حالت گرمایشی چگونه است؟

داکت اسپلیت  توسط پکیج دیواری یا موتور خانه در حالت گرمایشی کار میکند و بطور کلی داکت اسپلیت ها از 2 نقطه تامین سرما و گرما میشوند ؛ داکت اسپلیت در گرمایش کمپرسور را روشن نمیکند و از محل پکیج گرما میگیرد

علت کم بودن گرمای داکت اسپلیت چیست؟

1علت کم بودن گرمای داکت اسپلیت  سرویس نشدن داکت اسپلیت و گرفتگی مسیر خروجی کانالهای هوا میباشد
2. سرویس نشدن پکیج متصل به داکت اسپلیت و وجود رسوب در مسیر رفت و برگشت داکت در شروع فصل سرویس پکیج فراموش نشود با ما در تماس باشید
3. طراحی اندازه داکت اسپلیت به درستی و حجم آن نسبت به محیط کوچک میباشد و یا نصب صحیح نشده است.
4. کمپرسور در حالت گرمایش روشن میشود و سرما ریزی میکند.
5. خرابی ترموستات
6. گرفتگی مدار
توجه داشته باشید داکت اسپلیت در حالت گرمایشی باید حدود 45 درجه تا 50 درجه خروجی گرما از کانال را داشته باشد.

چرا داکت اسپیلیت آبریزش دارد؟

1. نشتی در قسمت اتصالات آبگرم ورود کویل به علت خرابی شلنت حصیری
2. تراز نبودن یونیت باعث پر شدن و سر ریز شدن آب میشود
3 . عایق نبودن لوله ها گرمای هوا باعث جمع شدن برفک و یا یخ زدن لوله میشود که بعد از اتومات کردن یخ آب میشود و به صورت آب به سمت پایین سرازیر میشود
4. گرفتگی شیلنگ درین ، شلنگ درین ها وظیفه خارج کردن آب داکت اسپلیت را به عهده دارند
5 .کمبود گاز و یخ زدن ناودونی درین که این امر باعث میشود آب یخ بزند ونتواند خارج شود و بعد از مدتی از یونیت به بیرون سرازیر شود
6.باز شدن اتصال درین

دلیل صدای یونیت داکت اسپلیت چیست؟

یونیت داکت اسپلیت

دلیل صدا دادن یونیت داخلی داکت اسپلیت عموماخرابی بلوری فن یونیت است و خرابی بلبرینگ بلووری فن دلیل اصلی صدا دادن یونیت میشود 

داکت اسپلیت بعد از مدتی سرمای خود را از دست میدهد علت چیست؟

علت از دست رفتن سرمای داکت بیشتر آمپر کشیده و قطع شدن موتور کمپرسور داکت اسپلیت است که علت آن کم شدن مقدار گاز یا روغن و یا اصطحکاک کمپرسور به شمار میرود. خرابی ترموستات _ کمبود گاز _ خرابی سنسورها _ خرابی فن یونیت بیرونی _ خرابی شیر انبساط _ گرفتگی فیلتر درایر در از بین رفتن سرما بسیار تاثیر دارد

دلیل کم شدن پرتاب باد داکت اسپیلت چیست؟

دلیل کم شدن پرتاب باد در داکت اسپلیت به موقع سرویس نشدن میباشد
ترموستات خراب است یعنی اتومات صورت نگرفته و اواپراتور یخ زده و هوا در جریان نمی افتد
فن خراب است و قدرت خود را از دست داده است و یا دور آن کمتر از حد استاندارد شده
گرفتگی کانال خروجی باد این امر باعث میشود که هوا نتواند تخلیه شود

داکت اسپلیت را روشن میکنیم فیوزها میپرد علت چیست؟

اتصال کوتاه در موقع استارت کمپرسور رخ میدهد اول فیوزها را تعویض کنید و در صورت رفع نشدن اهم کمپرسور را چک کنید
در اکثر مواقع مشکل از کمپرسور میباشد و سیم پیچ اتصال کوتاه کرده
در بعضی مواقع مشکل از فن کندانسور میباشد اهم سیم پیچ را بگیرید 
بیتاسرویس تعمیرات تخصصی انواع داکت اسپلیت و سرویس داکت اسپلیت در کمترین زمان ممکن به صورت اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت و سرویسکار داکت اسپلیت در محل شما

مرکز فوق تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت

بیتا سرویس با توجه به نیاز افراد زیادی به تعمیر داکت اسپلیت در تهران، تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا این نیاز را به بهترین نحوه با هدف کسب رضایت مشتری رفع نماید. به همین دلیل:
بیتا سرویس تیمی از متخصص ترین تعمیرکاران داکت اسپلیت را که دارای تخصص و مهارت کافی و تجربه کاری درخشان می باشند را جمع اوری کرده تا در صورت تماس مشتری با گروه فنی و درخواست تعمیر داکت اسپلیت تهران کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر رسانند و با مهارت خود به عیب یابی و تعمیر دستگاه بپردازند

سرویس دوره‌ای داکت اسپلیت بسیار ضروری و مهم است. با توجه به اینکه داکت اسپلیت در محیط بیرون و در معرض گردوخاک و آلودگی هوا قرار دارد، به‌مرورزمان منافذ هوا دستگاه گرفته و کثیف می‌شود. قطعاً کثیفی به وجود آمده سبب کاهش راندمان داکت اسپلیت و افزایش مصرف برق آن خواهد شد. لذا جهت جلوگیری از افزایش مصرف برق و آسیب دیدن داکت اسپلیت، بهتر است قبل از شروع فصل گرما سرویس‌های دوره ای انجام بگیرد. بیتاسرویس با تیمی مجرب از تعمیرکاران کولرگازی، سرویس انواع مختلف داکت اسپلیت را با هزینه‌ای مناسب و درزمانی کم انجام خواهد داد.

تعمیرات داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت

اگر سیستم کولر و یا سیستم های برودتی شما به هر دلیلی خراب شد و دچار نقص فنی شد می توانید با گروه تخصصی تعمیراتی بیتاسرویس هماهنگی های لازم را انجام دهید ، ما در کمترین فرصت ممکن در خدمت شما عزیزان هستیم برای اینکه مشکل شما را حل نمائیم از تکنیک های حرفه ای و کارشناس های زبده استفاده می کنیم و در استخدام این چنین افراد سعی میکنیم فیلترهای خاصی را قرار بدهیم که بهترین افراد به استخدام مجموعه ما در آیند .
فقط بحث تعمیرات نیست شما باید این اطمینان را داشته باشید پس از تعمیرات باید آن مجموعه در هر صورت پاسخگو باشد و اگر مشکلی برای شما ایجاد کردند قابل پیگیری از مجاری قانونی باشد بیتاسرویس چون دارای مجوز فروش از نمایندگی اصلی می باشد اگر نیاز به تعویض قطعه باشد خیلی سریع این مشکل را بر طرف و قطعه اصلی و با کیفیت تر را بر روی دستگاه شما سوار میکند . 
مجموعه بیتا سرویس تهران با دارا بودن نمایندگی، فروش داکت اسپلیت و تمام محصولات با گارانتی اصل ، کار و خدمات پس از فروش انواع سیستم های برودتی را برعهده دارد.لذا از عزیزان خواهشمندیم در زمینه نصب و تعمیرات داکت اسپلیت و سیستم های برودتی به هر مجموعه و تعمیرکاری اعتماد نکنید ؛ چون هستند کسانی که هیچ تخصص کافی در زمینه تعمیرات محصولات برودتی و داکت اسپلیت را نداشته و باعث بروز مشکلات عدیده ای خواهند شد .

لذا به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم اگر ملاحظه کردید که کولرگازی شما به هر دلیلی نقص فنی دارد و یا کار نمی کند و یا اگر کار می کند اما کارایی کافی را ندارد نگران نباشید .... بدون اینکه کار خاصی را انجام دهید ابتدا دستگاه را خاموش نمائید و از دستکاری آن به جد اجتناب نمایید. پس با شماره های ما ارتباط برقرار کرده و از کارشناس های ما در این زمینه اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

 توضیحات تخصصی تعمیر داکت اسپیلیت

کنترل ویژه ذخیره روغن کمپرسور

دستگاه ازفن آوری ویژه ذخیره روغن کمپرسور استفاده میکند که می تواند پایین ترین سطح روغن را جهت کار کمپرسور کنترل نماید.
طراحی جمع و جور : با طراحی جمع و جور یونیت خارجی را می توان بدون نیاز به جرثقیل و با آسانسور ساختمان به پشت بام حمل کرد و این موضوع جهت حمل و نقل و نصب راحتتر می باشد.
حمل و نقل آسان : بدنه بهینه سازی شده : بوسیله بدنه بهینه سازی شده تعیین محل و تثبیت یونیت خارجی در طی نصب راحتر و قابل اطمینان تر است.

ویژگی های کلیدی یونیت های داخلی 

یونیت داخلی مدل کانالی دارای فشار استاتیک بالا.
طراحی فشار استاتیک بالا،فشار استاتیک میتواند تا 150 پا باشد،این فشار بخصوص مناسب مکانهایی است که به جریان هوا با فاصله طولانی نیاز دارند
.تعمیر و نگهداری آسان:دستگاه دارای مورت تعمیر و نگهداری جهت تعمیر و نگهداری آسامپن است.
نصب راحت:شما میتوانید براساس نیازهای واقعی خود،کانال هوای مدور یا مستطیلی و یا روشهای مختلف برگشت هوا را انتخاب نمائید.


تعمیر و سرویس داکت اسپلیت

 

کنترل برنامه

برای هر گروه ریموت کنترل تعریف شده از کاربران می توان برنامه های سالانه تعیین نمود. تنظیمات روشن خاموش وضعیت عملکرد تنظیمات بازدارنده در ریموت کنترل و تنظیمات دما، برای هر گروه از ریموت کنترلها تا 144 مرتبه در روز به فاصله زمانی 10دقیقه برای حداکثر 101 وضعیت انجام شود. تنظیمات را می توان برای زمان استراحت نیمه شب انجام داد. کنترل برنامه امکان برنامه ریزی تنظیمات بخصوص جهت روزهای تعطیل یک سال کامل شامل تعطیلات عمومی را فراهم می سازد. صدای کم یونیت خارجی در حین کار قابل برنامه ریزی است. کنترل های متفاوت یونیتهای داخلی. نمایش کیفیت و وضعیت کار یونیت داخلی و غیره. تغییر وضعیت های روشن خاموش و عملکرد یونیت داخلی ، تنظیم ودما تنظیمات بازدارنده در ریموت کنترل، نمایش خطا و ارسال اخطار از طریق ایمیل .
در صورت ایجاد خطا این خطا از طریق پیام تصویری یا صوتی و ایمیل اعلام میگردد خطا های مربوط به 1 سال گذشته ثبت شده و بعدا قابل بررسی هستند.
سوابق کار و کنترل : سوابق وضعیت کار و کنترل نمایش داده میشود.
تنظیمات بازدارنده : این تنظیمات مانع از تغییر در وضعیت کار دما روشن خاموش و غیره می گردد.
صفحه نمایش چند زبانه : این نمایشگر با 7 زبان مختلف انگلیسی چینی فرانسوی المانی اسپانیایی روسی لهستانی مطابقت دارد.

مطالب مرتبط:

مزایا و معایب داکت اسپلیت

بهترین برند داکت اسپلیت


 • چه مواقعی داکت اسپلیت نیاز به سرویس دارد؟

  برای کارکرد مناسب و جلوگیری از ایجاد خرابی در دستگاه بهتر است هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس داکت اسپلیت نمایید. 

 • هزینه سرویس و تعمیر داکت اسپلیت چقدر است؟

  به طور حتم هزینه سرویس و تعمیر داکت اسپلیت از هزینه خرید یک دستگاه جدید بسیار کمتر است. تعرفه تعمیر و سرویس به خدمات انجام شده بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه ها با شماره 09121074065 تماس بگیرید. بهتر است انجام سرویس را جدی بگیرید تا گرفتار هزینه های بالای خرید دستگاه جدید نشوید.

 • چه زمانی نیاز به استفاده از خدمات شارژ گاز داکت اسپلیت است؟

  ممکن است در ابتدای نصب داکت اسپلیت نیاز به شارژ گاز داشته باشید. همچنین مواردی مانند ایجاد باد گرم توسط دستگاه، یخ زدن پنل داکت اسپلیت و ... از نشانه های کم شدن گاز داکت اسپلیت است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید