X

تعمیرکار پکیج در تهران و کرج

09121074065 همراه
تعمیرکار پکیج

خطاهایی که باعث می شود، پکیج شما نیاز به تعمیرات داشته باشد، شامل کد خطای پکیج، افت فشار، خاموش شدن ناگهانی، صدای غیرطبیعی، چکه کردن آب، گرم نشدن آب، روشن نشدن پکیج، ایراد در قطعات پکیج و... می باشد. زمانی که هر یک از این موارد را مشاهده کردید، باید برای این که از آسیب دیدن بقیه ی بخش های پکیج جلوگیری کنید، از خدمات تعمیر پکیج استفاده کنید. برای دریافت این خدمات ابتدا تعمیرکار پکیج به منزل و یا محل کار شما مراجعه می کند، و با انجام بررسی های لازم نسبت به عیب یابی دستگاه شما اقدام می کند.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

پکیج یکی از تجهیزاتی می باشد، که در چند سال اخیر توانسته است، جایگزین موتورخانه های قدیمی شود. دلیل این جایگزینی به این خاطر می باشد، تا در تأمین آب گرم مصرفی شما اختلالی به وجود نیایید. ولی ممکن است، در برخی از مواقع به خاطر مشکلاتی که برای برخی از قطعات پکیج به وجود می آید، نیاز باشد، تا شما برای تعمیر قطعه ی معیوب از تعمیرکار پکیج کمک بگیرید. برای این که تعمیرکار پکیج به منزل شما مراجعه کند، کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، تا بعد از ثبت درخواست همکاران ما برای انجام تعمیرات پکیج و یا سرویس پکیج به محل مد نظر شما اعزام شوند.

تعمیرکار پکیج در تهران و کرج

اگر جزو افرادی هستید، که ساکن شهر کرج و یا تهران هستید، و پکیج شما به خاطر دلایل مختلف نیاز به تعمیرات دارد، و خودتان قادر به انجام این کار نیستید، می تواند از خدمات تعمیرکار پکیج در تهران و کرج استفاده کنید، تا با مشکلات جدی رو به رو نشوید، و بتوانید گرمای مد نظر منزل خود را تأمین کنید.

ویژگی هایی که تعمیرکار پکیج باید داشته باشد، به شرح زیر می باشد.

  • آشنایی کامل با نحوه ی تعمیرات انواع برندهای پکیج دیواری
  • تعمیر سیستم گرمایشی به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن
  • داشتن تجربه و تخصص لازم در این زمینه
  • تعویض کردن قطعات معیوب با قطعات اصلی

تعمیرکار پکیج توانایی تعمیر و سرویس پکیج های زیر را دارا می باشد.

با توجه به این که تمام پکیج از نظر ساختاری که  دارند، به یک صورت می باشند، ولی ممکن است، در برخی از موارد مانند تعداد بورد کنترلی و محل قطعات در برخی از مدل ها متغیر باشد. همین موضوع باعث می شود، تا تمام تعمیرکاران آشنایی کامل با مکان قرارگیری قطعات داشته باشند.

وظایف تعمیرکار پکیج

زمانی که تعمیرکار برای انجام تعمیرات به محل ثبت شده در فرم درخواست مراجعه می کند، برای این که بتواند مشکل را برطرف کند، بعد از انجام بررسی های مربوطه با انجام یکی از راهکارهای زیر پکیج شما را تعمیر می کند.

  • رسوب زدایی پکیج
  • اسیدشویی کردن پکیج
  • تنظیمات فشار آب
  • هواگیری پکیج
  • تنظیمات مربوط به شیر گاز
  • تعویض و یا تعمیر قطعات در صورت لزوم

دستمزد تعمیرکار پکیج چگونه محاسبه می شود؟

دستمزد تعمیرکار پکیجی که به محل مد نظر شما اعزام می شود، با توجه به موارد مختلفی اعم از برند و مدل پکیج، نوع مشکل سیستم،، نوع و تعداد قطعات خراب شده، اسید شویی، رسوب گیری پکیج دیواری، هزینه ی هزینه رفت و آمد، هواگیری پکیج و... تعیین خواهد شد. ولی در کل باید گفت، که تمامی این موارد در تعیین هزینه ی تعمیر پکیج تأثیرگذار می باشند.

در برخی از موارد ممکن است، این سوال در ذهن برخی از افراد به وجود بیایید، که درست است، که پکیج مزایای زیادی دارد، و تأمین کننده ی آب مصرفی و گرم مورد نیاز شما می باشد، ولی این دستگاه هیچ عیبی ندارد؟ برای پاسخ به این سوال شما باید گفت، که پکیج ها مهم نیست، ساخته ی کدام برند می باشند، ولی فضایی مخصوص به خود را در محیط منزل شما اشغال خواهند کرد. هم چنین نمی توانید از پکیج ها در محیط هایی مانند بیمارستان ها و تالارها که متراژ وسیعی دارند، استفاده کنید. عمر مفید این دستگاه کوتاه و ممکن است، به خاطر دلایل مختلف خراب شود.

کاربرد پکیج

با توجه به این که پکیج ها کاربرد بسیار گسترده ای دارند، می تواند برای تأمین گرمای مورد نیاز منازل و دفاتر کاری گزینه ی مناسبی باشند. هم چنین آب گرم مصرفی مورد نیاز خانوار را هم تأمین خواهد کرد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید، این است، که تأمین گرمای مورد نیاز در منزل به این صورت می باشد، که اول باید آب از طریق پکیج گرم شود، و بعد از آن به شوفاژ و رادیاتور منتقل می شود. بعد از انجام تمام این مراحل گرمای مورد نیاز شما تأمین خواهد شد. همان طور که اشاره کردیم، این دستگاه آب گرم مورد نیاز شما را تأمین می کند، به همین خاطر دارای عملکرد مشابه با آبگرمکن می باشد.
در مواردی که همکاران ما برای تعمیرات به منزل شما مراجعه می کنند، پیش از ورود به عرصه ی کار آموزش های لازم را در این مورد یاد می گیرند، و بعد از آن شروع به کار می کنند. یکی از مزیت های استفاده کردن از خدمات این مجموعه این است، که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر قطعه ی معیوب اقدام کنند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید