خرید داکت اسپلیت در کرج + استعلام قیمت

09121074065 همراه
خرید داکت اسپلیت در کرج

با توجه به این که داکت اسپلیت به عنوان یکی از پرطرفدارترین دستگاه های موجود در بازار می باشد، که تقریباً بیشتر افراد برای تأمین سرما و گرمای مورد نیاز خود نسبت به خرید داکت اسپلیت اقدام می کنند. در مورد سیستم این محصول باید بگوییم، که متشکل از دو یونیت داخلی و خارجی و کانال ها می باشند. کانال های در نظر گرفته شده برای داکت اسپلیت موظف است، وظیفه ی هوارسانی را انجام دهند، و دمای هوای موجود در آن را تغییر دهید. برای گرمایش به یک کویل آب گرم نیاز دارید. این دستگاه می تواند به عنوان یکی از کاربردی ترین دستگاه هایی می باشد، که شما می توانید برای استفاده در محیط های مختلفی مانند منازل مسکونی، تجاری و اداری استفاده کنید، و هوای مطلوب مورد نیاز خود را تأمین کنید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

داکت اسپلیت یکی از سیستم های گرمایشی و سرمایشی مورد نیاز برای محیط های مد نظر شما می باشد، که روز به روز به خاطر پیشرفت هایی که در این زمینه وجود دارد، در حال پیشرفت می باشند. داکت اسپلیت (اسپلیت کانالی) مانند کولر گازی متشکل از دو تکه  می باشد، که شامل یک یونیت خارجی و یک یونیت داخلی می باشد. محل قرارگیری یونیت داخلی در سقف کاذب می باشد، و از مقابل آن کانال کشی انجام می شود. محیط هایی که نیاز به استفاده از این دستگاه دارند، شامل فروشگاه های زنجیره ای و ادارات می باشند. پس به طور کلی می توان گفت، که شما می توانید برای تأمین گرمایش و سرمایش مورد نیاز خود در اتاق های یک محیط از این دستگاه استفاده کنید. در مواردی که قصد دارید، از داکت اسپلیت در منازل و یا محیط های کوچک استفاده کنید، کافیست، داکت اسپلیت هایی با ظرفیت پایین تر را انتخاب کنید. اگر قصد خرید داکت اسپلیت را دارید، و ساکن یکی از مناطق شهر کرج می باشد، می توانید از نمایندگی فروش داکت اسپلیت در کرج نسبت به خرید داکت اسپلیت مد نظر خود اقدام کنید. نمایندگی هایی که در زمینه ی فروش داکت اسپلیت در حال فعالیت می باشند، این دستگاه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنند. از جمل مزایایی که باعث می شود، نسبت به خرید اقدام کنید، شامل موارد زیر می باشد.

  • این دستگاه می تواند به ایجاد تهویه ی مطبوع یکنواخت تر و حذف ترافیک بصری کمک کند.
  • این دستگاه به صورت دومنظوره طراحی و تولید می شود.

خرید داکت اسپلیت

در مورد قطعات تشکیل دهنده ی داکت اسپیلت باید بگوییم، که از دو بخش اصلی کندانسور و هواساز می باشند. کندانسور این دستگاه متشکل از بخش هایی می باشد، که شامل پروانه، کمپرسور، دینام، فین و... و قطعه ی هواساز متشکل از فیلتر، سینس، کویل، دینام، اوپراتور، پروانه و... می باشد. داکت اسپلیت هایی که شما می توانید نسبت به خرید آن ها اقدام کنید، شامل داکت اسپیلت اینورتر و معمولی می باشد. در مورد هواساز داکت اسپیلت باید بگوییم، که به صورت توکار طراحی می شوند، و با استفاده از کانال کشی هوا می توانید آن را دیگر نقاط موجود در محیط منتقل کنید.

برای آشنایی با مرکز فروش داکت اسپلیت در کرج و تهران کلیک کنید.

خرید داکت اسپلیت در کرج

همان طور که قبلاً گفتیم، داکت اسپیلت ها در دو مدل طراحی و تولید می شوند، و برای این که بتوانید به راحتی نسبت به خرید داکت اسپلیت در کرج اقدام کنید، به بررسی هر یک از مدل های آن می پردازیم.

داکت اسپیلت اینورتر

داکت اسپیلت اینورتر مجهز به موتور الکتریکی می باشند، که می توانند به صورت متغیر کار کنند، و میزان سرعت آن ها هنگام کارکرد بسیار بالا می باشد. همین موضوع باعث می شود، تا شما بتوانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

نکته ی مهم: منظور از دور الکتریکی این است، که شما می توانید با توجه به دمایی که به نیاز دارید، دستگاه را تنظیم و نسبت به خنک کردن محیط مد نظر خود اقدام کنید. زمانی که میزان دور موتور کم شود، محیط خنک می شود، و هر زمان که دور متغیر افزایش پیدا کند، دمای هوا گرم خواهد شد.

داکت اسپیلت معمولی

داکت اسپیلت معمولی جزو آن دسته از دستگاه هایی می باشد، که به صورت ثابت و همیشگی می باشند، و تا زمانی که شما قصد کم و زیاد کردن آن را نداشته باشید، به همان صورتی که آن را تنظیم کردید، کار می کنند.

بهترین برندهای موجود در بازار که شما می توانید هنگام خرید آن ها را انتخاب کنید، شامل داکت اسپیلت هایسنس، داکت اسپیلت میتسوبیشی، داکت اسپلیت ال جی، داکت اسپلیت ایران رادیاتور و داکت اسپیلت سامسونگ می باشد، که به عنوان بهترین برندهای موجود در بازار در حال فعالیت می باشند.

نکات مهمی که باید هنگام خرید داکت اسپلیت به آن توجه داشته باشید، شامل موارد زیر می باشد.

  • اولین گامی که باید هنگام خرید به آن توجه داشته باشید، انتخاب ظرفیت، قدرت صحیح مناسب می باشد.
  • نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید، این است، که در مواردی که ظرفیت انتخابی بیش از اندازه متناسب با محیط  باشد، منجر به ایجاد سر و صدای بیش از حد می شوند.
  • اشغال فضای بیش از حد باعث می شود، تا میزان مصرف برق افزایش پیدا کند.
  • باید نوع کمپرسور را با توجه به شرایط دمایی محیطی مناطق سردسیر معتدل و گرمسیر انتخاب کنید. انتخاب درست سیستم تهویه ی موتور فن ها به شما کمک می کند، تا شما بتوانید هوای خروجی از یونیت داخلی را تأمین کنید، تا فن های دستگاه بتواند به صورت بی صدا عمل کنند. 
  • موتور فن هایی که برای دستگاه باید انتخاب شود، باید به صورت متناسب با محیط های اداری و تجاری انتخاب شوند.

قیمت داکت اسپلیت در کرج

قیمت داکت اسپلیت در کرج با توجه به موارد مختلفی اعم از نوع مدل، ظرفیت دستگاه، برند دستگاه و... تعیین می شود. برای این که بتوانید از قیمت به روز محصول مطلع شوید، می توانید با شماره های درج شده در سات تماس بگیرید، و بعد از دریافت مشاوره و اعلام ظرفیت مد نظر خود مدل مناسب را انتخاب کنید.

خرید داکت اسپلیت در کرج

نمایندگی فروش داکت اسپلیت در کرج

اگر جزو افرادی هستید، که قصد داکت اسپلیت در کرج را دارید، می توانید از نمایندگی هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، اقدام کنید. قیمت داکت اسپلیت در نمایندگی های فروش به نسبت دیگر مکان ها مناسب تر و مقرون به صرف تر می باشند. تمام محصولات عرضه شده در این مجموعه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند، و در صورتی که بعد از خرید دچار مشکل شوند، تعمیرکاران برای برطرف کردن مشکل در محل حاضر می شوند، و نسبت به رفع مشکل اقدام می کنند.

هم چنین می توانید از خدمات تعمیر داکت اسپلیت و سرویس داکت اسپلیت استفاده کنید. برندهایی که نمایندگی های داکت اسپلیت در کرج ارائه می دهند، شامل داکت اسپلیت هیتاچی، داکت اسپلیت میدیا، داکت اسپلیت جنرال، داکت اسپلیت اجنرال، داکت اسپلیت ال جی، داکت اسپلیت تی سی ال و... می باشد.

مطالب و خدمات مرتبط:

داکت اسپلیت چیست

لوله کشی داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت در تابستان

تنظیم داکت اسپلیت برای زمستانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید