نمایندگی سرویس داکت اسپلیت در کرج

09121074065 همراه
نمایندگی سرویس داکت اسپلیت در کرج

داکت اسپلیت‌ ها به عنوان یکی از سیستم هایی می باشد، که به صورت دومنظوره طراحی و تولید می شوند، و شما می توانید محیط مد نظر خود از طریق گرمایش و سرمایش تأمین کنید، و از نظر عملکرد مشابه به اسپلیت‌ ها عمل می‌ کنند. در فواصل زمانی مشخص برای این که مطمئن باشید، دستگاه داکت اسپلیت دارای عملکرد درست و صحیح می باشد، نیاز است، اقدام به سرویس داکت اسپلیت نمایید. برای سرویس داکت اسپلیت نیاز است از تجربه و خدمات افراد کاربلد و باتجربه استفاده نمایید. بیتا سرویس، نمایندگی سرویس داکت اسپلیت در کرج، در تمام مناطق کرج به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در حال ارائه می باشد.

نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که اگر برای مدت زمان طولانی داکت اسپلیت را سرویس نکنید، در این موارد ممکن است، دستگاه دچار مشکل شود، و در این موارد دیگر با سرویس پکیج مشکل برطرف نخواهد شد، و مجبور به تعمیر داکت اسپلیت خواهید بود.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

بعد از نصب داکت اسپلیت یکی از مهم ترین اقدامات که باید برای عملکرد صحیح آن به صورت دوره ای انجام دهید، سرویس این دستگاه ها می باشد. داکت اسپیلت یکی از سیستم های تهویه ی هوا مطبوع است، که در مدل ها و ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می شوند. تمام مدلها دارای عملکرد یکسانی هستند، ولی ویژگی ها و آپشن هایی که برای دستگاه در نظر گرفته شده، موجب اختلاف قیمت در مدلهای مختلف داکت اسپلیت شده است. از دیگر خدمات مرتبط ارائه شده در شعبه کرج بیتا سرویس، می توان به این موارد اشاره نمود:

 

خدمات سرویس داکت اسپلیت در کرج

برای این که بتوانید میزان خرابی دستگاه را به کمترین میزان برسانید، هر مدل از دستگاه داکت اسپلیت نیاز به انجام سرویس های دوره ای دارند. پس باید بگوییم، که سرویس داکت اسپلیت در کرج به عنوان یکی از مهم ترین فعالیت هایی محسوب می شود، که می تواند کمک کند، تا میزان خراب شدن و مشکلات به وجود آمده برای داکت اسپلیت ها کاهش پیدا کند. 

توصیه می شود با شروع فصل جدید حتما اقدام به سرویس داکت اسپلیت نمایید. با انجام سرویس از هزینه های سرسام آور تعمیر و خرید دستگاه جدید در امان خواهید ماند.

 

اقداماتی که توسط سرویس کار برای سرویس و نگهداری سیستم های سرمایشی و گرمایشی انجام می شود، شامل موارد زیر می باشد. 

 • انجام اقدامات لازم برای از بین بردن رسوبات
 • تعویض و یا تعمیر قطعات فرسوده
 • شست و شوی دستگاه
 • تنطیم مجدد تنظیمات برد داکت اسپلیت
 • بررسی سیم کشی های برق
 • شارژ گاز 
 • تمیز کردن کمپرسور سیستم و فن دستگاه

نمایندگی سرویس داکت اسپلیت در کرج

هزینه سرویس داکت اسپلیت در مناطق مختلف کرج

هزینه سرویس داکت اسپلیت در کرج با توجه به موارد مختلفی اعم از نوع خرابی و سختی کار، نوع و برند، مدت زمانی که تعمیر کار نسبت به تعمیر و یا سرویس دستگاه اقدام کنند، تعویض قطعات و یا تعمیر، تعداد سیستم ها و... تعیین می شود. شما می توانید جهت ثبت درخواست برای سرویس داکت اسپلیت و دریافت مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

نمایندگی سرویس داکت اسپلیت در کرج

بیتا سرویس به عنوان یکی از نمایندگی های سرویس داکت اسپلیت در کرج در حال فعالیت می باشد، و برای رفاه حال مشتریان خود تمام خدمات مربوط به سرویس و تعمیر کار داکت اسپلیت را به صورت شبانه روزی و هر روز هفته ارائه می دهد. برندهایی که بیتا سرویس نمایندگی سرویس آن را دارد، شامل موارد زیر می باشد.

و… اشاره کرد.

همه ی داکت اسپیلت‌ ها مجهز به یک کندانسور در بیرون و یک هواساز در داخل دستگاه می باشند. هم چنین برای این که بتوانید تنظیمات دستگاه را بدون دردسر برطرف کنید، باید این کار را از طریق یک عدد کنترل دیواری برای تنظیمات دستگاه انجام دهید. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که دستگاه های داکت اسپلیت ها همانند دیگر وسایل الکتریکی احتیاج به نگهداری دارند. با توجه به این که این دستگاه به صورت دو منظوره طراحی و تولید می شوند، به همین خاطر با ورود به فصول مختلف سال باید نسبت به سرویس دستگاه اقدام کنید.

در صورتی که از دستگاه به صورت درست استفاده کنید، و نسبت به سرویس به موقع داکت اسپلیت اقدام کنید، مشکلاتی در دستگاه به وجود خواهد آمد، که داکت اسپلیت نمی تواند به صورت درست کار کنند. برای انجام به موقع سرویس و تعمیر داکت اسپلیت باید در مرحله ی اول نسبت به شناسایی به موقع خرابی های به وجود آمده اقدام کنید، و بعد از آن باید با کمک از تعمیرکاران و ابزارهایی که آن ها دارند، نسبت به تعویض و یا تعمیر قطعات اقدام کنید. به طور کلی باید بگوییم، که هدف از سرویس و یا تعمیرات کمک به افزایش راندمان و بالا بردن طول عمر دستگاه می باشد.

خرابی های رایج داکت اسپلیت 

 • روشن نشدن دستگاه
 • کارکرد نادرست کمپرسور 
 • کارکرد نادرست ترموستات داکت اسپلیت
 • یخ بستن اواپراتور
 • تولید صدا و لرزش داکت اسپلیت
 • دستگاه سرمای مطلوب را تولید نمی کند.
 • دستگاه گرمای مطلوب را تولید نمی کند.
 • نشتی آب و یا گاز مبرد 
 • خراب شدن کنترل و یا ریموت سیستم
 • نمایش ارور و خطا کد

شارژ گاز داکت اسپیلت

یکی از مواردی که باید هنگام سرویس داکت اسپیلت در کرج باید به آن توجه داشته باشید، مقدار گاز موجود در سیستم می باشد. با توجه به این که به مرور زمان بعد از استفاده طولانی مدت داکت اسپلیت ممکن است، دچار نشتی‌ های ریزی در اتصالات و پیچ و مهره‌ های لوله‌ هایی که در دستگاه وجود دارد، همین موضوع باعث می شود، تا گاز موجود در سیستم تخلیه شود، و یا این که از مقدار آن کم شود. به همین خاطر در صورتی که این گاز جایگزین نشود، ممکن است، هر یک از مشکلاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، برای دستگاه به وجود آید. برای استعلام هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت با بیتا سرویس تماس بگیرید.

 • کاهش پیدا کردن راندمان کاری و عملکرد مناسب داکت اسپیلت
 • میزان مصرف انرژی افزایش پیدا می کند.
 • در برخی از موارد ممکن است، کمپرسور داکت اسپلیت آسیب ببیند.
 • سرمایش تولید شده توسط دستگاه کاهش پیدا کند.

هزینه سرویس داکت اسپلیت در کرج

عواملی که با دیدن آن حتما باید اقدام به سرویس دستگاه نمایید:

عللی که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم، به عنوان رایج ترین مشکلاتی محسوب می شود، که شما باید برای افزایش راندمان کاری دستگاه نسبت به سرویس داکت اسپلیت اقدام کنید.

قطع برق

زمانی که شما قصد دارید، دستگاه را روش کنید، ولی با زدن دکمه دستگاه روشن نمی شود. ممکن است، علت این مشکل قطعی برق باشد. برای برطرف کردن این مشکل اول باید پریز برق را بررسی و در صورتی که مشکل نداشته باشد، باید بدنه ی داکت اسپلیت را جدا کنید، و با استفاده از مولتی‌ متر میزان برق ورودی را محاسبه کنید.

نکته ی مهم: در حین انجام کارهای ذکر شده باید مواردی که مربوط به رعایت نکات ایمنی می باشد، را رعایت کنید، تا در صورت عدم وجود جریان برق در ترمینال اصلی داکت اسپیلت مشخص شود، که مشکل از سیم رابط است، و باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

خرابی کلید اصلی

اگر قرار است، از داکت اسپلیت به صورت دائمی استفاده کنید، در برخی از موارد ممکن است، کلید اصلی خرابی شود. پس برای این که از سالم بودن کلید مطمئن شوید، باید کلید را جدا کنید، و توسط مولتی‌ متر بررسی های لازم را انجام دهید.

قطع شدن سیم

در برخی از موارد ممکن است، به خاطر فرسوده شدن دستگاه قسمتی از سیم‌ کشی داکت اسپلیت دچار قطعی شود. در این موارد باید نسبت به بررسی اتصالات اقدام و مطمئن شوید، محل انشعاب بین ترموستات و کلید موتور فن سالم می باشد.

عیب یابی برد کنترلر داکت اسپیلت

برد داکت اسپلیت به عنوان یکی از قطعات مهم دستگاه به شمار می رود، که دستورهای لازم را برای روشن داکت اسپلیت صادر می کند. اگر این قطعه دچار مشکل شود، ممکن است، آسیب ببینند. در صورت آسیب دیدن ممکن است، فرمان های اشتباه را صادر کند، و دستگاه به صورت صحیح عمل نخواهد کرد.

پوشیدگی یونیت کندانسور

در برخی از موارد ممکن است، برای مدت زمان مشخصی قصد استفاده از داکت اسپلیت‌ ها را نداشته باشید. با توجه به این که یونیت خارجی توسط کاور پوشیده می‌ شود، تا با در معرض قرار گرفتن شرایط جوی نامناسب آسیب نبینند. موضوع مهمی که باید حتماً به آن توجه داشته باشید، این است، که در فصل های گرم برای این که بتوانید از سیستم سرمایشی استفاده کنید، اگر پوشش برداشته نشود، سیستم توانایی برودت خود را از دست می‌ دهد.

تنظیمات کنترل

با توجه به این که داکت اسپلیت‌ ها به صورت دومنظوره طراحی و تولید می شوند. برای این که بتوانید از دو حالت آن استفاده کنید، کافیست، این کار را به واسطه ی کنترل ریموت تنظیمات مربوط به هر بخش حالت آن را تغییر دهید. در مواردی که تنظیمات بر روی حالت مناسب قرار داده نشده باشد، سیستم هوا گرم تولید خواهد کرد.

عیب یابی ترموستات

ترموستات یکی از قطعات به کار گرفته شده برای داکت اسپلیت می باشد، که موظف است، درجه‌ حرارت محیط را تنظیم و کنترل کند. ترموستات دستگاه دستورهای لازم را برای روشن و یا خاموش شدن موتور دستگاه را می دهد، تا دمای محیط، به دمای مطلوب برسد.

عیب یابی کمپرسور داکت اسپیلت

کمپرسور (موتور) به عنوان یکی از مهم ترین قطعات تشکیل دهنده ی داکت اسپلیت می باشد، که در صورتی که به خاطر دلایل مختلف دچار مشکل شود، دیگر دستگاه به صورت عادی کار نخواهد کرد. بهتر است، قبل از انجام هر کاری اول دستگاه را خاموش کنید. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که می تواند منجر به سوختگی کمپرسور شود.

عیب یابی فن داکت اسپیلت

داکت اسپیلت برای این که به تولید جریان هوا بپردازد، از فن‌ های برقی استفاده می‌ کند. پس هر زمان که در بخش پروانه و یا بخش‌ های الکتریکی فن مشکلی به وجود بیاید، تولید جریان هوا به درستی انجام نمی شود.

کمبود مبرد داکت اسپیلت

اگر احتمال نشتی در دستگاه داکت اسپلیت وجود داشته باشد، مقدار گاز مبرد موجود در سیستم کاهش پیدا می کند، و ظرفیت برودتی داکت اسپلیت کاهش پیدا می کند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید