نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در مهرشهر کرج

09121074065 همراه
نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در مهرشهر کرج

بیتا سرویس نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در مهرشهر کرج را دارد، و برای ارائه خدمات تعمیرات از بهترین تعمیرکاران استفاده می کند، تا بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

داکت اسپیلت چیست؟

داکت اسپلیت به عنوان یکی از پرفروش ترین دستگاه های موجود در بازار می باشد، که شما می توانید برای تأمین گرمایش و سرمایش محیط مد نظر خود از آن استفاده کنید. دستگاه داکت اسپلیت همانند اسپلیت های دیواری متشکل از یک بخش داخلی می باشد، که به این بخش هواساز می‌ گویند. در مورد بخش خارجی دستگاه هم باید بگوییم، که به این بخش کندانسور می‌ گویند. در مورد هر دو بخش تشکیل دهنده ی دستگاه باید بگوییم، که هر دو بخش توسط لوله‌ های مسی به هم دیگر متصل می شوند، و دیگر نیازی نیست، شما نگران سرمایش و گرمایش محیط مد نظر خود باشید. ممکن است، برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که چرا نسبت به خرید داکت اسپلیت اقدام می کنند. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، داکت اسپیلت‌ ها میزان استفاده دستگاه از هوای برگشت برای این که بتواند راندمان کاری دستگاه را افزایش دهند، کمتر است، و از نظر مصرف سوخت نسبت به مدل های مشابه گزینه ی مناسب تری می باشد.

با توجه به این که هوای خنک از خروجی داکت اسپیلت کمک می کند، تا فضای محیط مد نظر خنک شود، و از سوی دیگر هم کمک می کند، هوای کهنه و گرم شده ی محیط را مشابه به یک مکنده از محیط خارج می کند. وجود این ویژگی کمک می کند، تا شما بتوانید هوای محیط مد نظر خود را با طراوت و پر اکسیژن کنید.

نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در مهرشهر کرج

نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت ارائه دهنده ی خدمات مختلف اعم از نصب داکت اسپلیت، سرویس و تعمیر داکت اسپلیت، شارژ داکت اسپلیت گاز در مهرشهر کرج می باشد. بیتا سرویس برای این که بتواند در این راستا خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه دهد، از تکنسین‌ های باتجربه و ماهر استفاده می کند. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که قیمت قطعات داکت اسپلیت با توجه به نوسانات موجود در بازار روز به روز در حال افزایش می باشد، و تعمیرکاران ما در بیشتر موارد سعی می کنند، قطعه را تعمیر کنند.

مزایای استفاده از استفاده از خدمات تعمیرات توسط نمایندگی داکت اسپلیت به شرح زیر می باشد.

 • انتخاب قطعات اصلی و اورجینال
 • انتخاب تعمیرکارانی ماهر فقط در زمینه ی داکت اسپیلت 

خدمات ارائه شده در نمایندگی ها به شرح زیر می باشد.

تعمیرات شبانه روزی داکت اسپلیت

شما می توانید هر زمانی که مشکلی برای داکت اسپلیت به وجود آمد، از خدمات این مجموعه استفاده کنید. تمام خدمات این مجموعه هر روز هفته در حال ارائه می باشد.

تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد

این مجموعه همواره در تلاش است، تا بتواند با انتخاب تعمیرکاران متخصص و حرفه ای که در زمینه ی تعمیر داکت اسپلیت تخصص کافی دارند، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. تعمیرکاران بعد از اعزام به محل مد نظر با تست و عیب یابی اولیه دستگاه مشکل به وجود آمده برای دستگاه را تشخیص می دهند.

ارائه گارانتی معتبر برای تعمیرات

پس از انجام تعمیرات داکت اسپلیت توسط تعمیرکاران اعزامی در صورتی که قطعات دستگاه تعویض شود، گارانتی و ضمانت نامه معتبر ارائه می شود.

پس به طور کلی باید بگوییم، اگر جزو افرادی هستید، که در شهر مهرشهر کرج سکونت دارید، و قصد خرید داکت اسپلیت را از نمایندگی فروش داکت اسپلیت دارید، و یا این که مدتیست، دستگاه را خریداری کرده اید، ولی به خاطر برخی از مشکلات احساس می کنید، داکت اسپلیت شما نیاز به تعمیر دارید، می توانید از خدمات تعمیر داکت اسپلیت که در فروشگاه بیتا سرویس ارائه شده است، کمک بگیرید، این مجموعه نمایندگی تعمیر برندهایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، را دارا می باشد.

نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در مهرشهر کرج

شما می توانید از دیگر خدمات ارائه شده در این مجموعه که شامل نصب داکت اسپلیت، شارژ گاز داکت اسپلیت و... استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز داکت اسپیلت 

تهویه مطبوع با انتخاب بهترین سیستم سرمایشی برای یک ساختمان به عنوان یکی از ضروری ترین کارهایی می باشد، که باید توسط افراد ساکن در ساختمان انجام شود. در صورتی که این دستگاه نتواند به درستی کار کند، مشکلات مختلفی را برای افراد به وجود می آورد. در صورتی که در یکی از فصل های گرم سال به سر می برید، و به خاطر مشکل به وجود آمده برای دستگاه نمی توانید از آن استفاده کنید، می توانید از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اقدام به برطرف کردن مشکل کنید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن است، تعمیرکاران خود را برای ارائه خدمات به محل ثبت شده در درخواست شما اعزام می کنند.

مشکلات و خرابی داکت اسپلیت

پیش از این که تعمیرکاران اقدام به تعمیر داکت اسپلیت کنند، باید با بررسی برخی از موارد نسبت به عیب یابی داکت اسپلیت اقدام کنند. هر یک از علائم زیر نشان دهنده ی مشکل در دستگاه داکت اسپلیت می باشد.

 • به وجود آمدن مشکل در فن دستگاه
 • خرابی در کلید اصلی
 • مشکل در مبرد (همان گاز)
 • مشکل وزش باد داکت
 • سایش و پوسیدگی یونیت کندانسورپ
 • عدم تنظیم کنترل ریموت
 • سیم برق سیستم قطع شده باشد.
 • مشکلات برد کنترل داکت اسپلیت
 • لوله کشی دستگاه به مشکل برخورده باشد.
 • فیلتر پنل دچار مشکل شده باشد.
 • خاموش شدن سیستم
 • کمپرسور دستگاه ایراد پیدا کرده باشد.

عملکرد داکت اسپلیت به چه صورتی می باشد، و منبع تامین انرژی آن چیست؟

در مورد عملکرد دستگاه داکت اسپلیت در حالت سرمایش باید بگوییم، که مشابه با اسپلیت کار می کند. منظور از این موضوع این است، که دستگاه جهت تولید سرما با استفاده از انجام چند فرایند ترمودینامیک (چگالش و تبرید) هوای گرمی که داخل محیط وجود دارد، را سرد می‌ کند، و بعد از آن توسط دمنده‌ های خود به محیط منتقل می‌ کند. منبع تغذیه این سیستم در حالت سرمایش برق می‌ باشد.

در مورد عملکرد دستگاه داکت اسپلیت در حالت گرمایش باید بگوییم، که می توان این دستگاه را به صورت ترکیبی از شوفاژ خانگی و دمنده معرفی کرد. منظور از این ترکیب این است، که هوای محیط به دستگاه سپرده و آن را از کانال‌ هایی عبور می‌ دهد، که در مجاورت آن ها لوله‌ های آب گرم مسی قرار دارند، و منجر به گرم شدن هوا می‌ شوند. زمانی که این دستگاه در این حالت می باشد، هوای خروجی از اسپلیت خانگی، گرم و سبک می باشد، که در محیط پخش می‌ شود.

معایب داکت اسپلیت

 • داکت اسپیلت‌ ها مجهز به سیستم کنترل زوم نمی باشد، و منظور از این سیستم این است، که زمانی که دستگاه داخل آپارتمان شروع به کار می کند، همه ی فضاها توسط ترموستاتی که در بزرگترین فضا قرار داده شده است، هم دما می شوند.
 • داکت اسپلیت به نسبت چیلر‌ها و مینی چیلرها مصرف برق بیشتری دارند. ولی در مقایسه با اسپلیت دیواری مصرف برق کمتری دارند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید