نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در عظیمیه کرج

09121074065 همراه
نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در عظیمیه کرج

بیتا سرویس نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در عظیمیه کرج را دارد، و برای ارائه خدمات تعمیرات از بهترین تعمیرکاران استفاده می کند، تا بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.

بیتا سرویس
بیتا سرویس

داکت اسپلیت یکی از سیستم های دومنظوره می باشد، که می تواند به افراد در تأمین سرمایش و گرمایش محیط مد نظر خود کمک کند. در مورد قطعات تشکیل دهنده ی این دستگاه باید بگوییم، که متشکل از دو بخش اصلی کندانسور (پروانه، کمپرسور، دینام، فین و...) و هواساز (فیلتر، سینی، کویل) می باشد. در مورد نصب هر یک از بخش ها باید بگوییم، که هوا ساز داکت اسپلیت به صورت توکار درون سقف قرار داده می‌ شود، و بعد از قرار دادن در سقف به واسطه ی کانال کشی هایی که انجام می شود، به دیگر محیط ها منتقل می شود. ممکن است، برخی از افراد این گونه تصور کنند، که داکت اسپلیت با اسپلیت دارای عملکردی مشابه به هم می باشند. ولی در این مورد باید بگوییم، که در تأمین سرمایش محیط همانند اسپلیت عمل می کنند، اما برای تأمین گرمایش محیط با گردش آب گرم درون داکت اسپلیت محیط را گرم می کند.

 

نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در عظیمیه کرج

اگر جزو افرادی هستید، که در شهر عظیمیه کرج سکونت دارید، و قصد خرید داکت اسپلیت را از نمایندگی فروش داکت اسپلیت دارید، و یا این که مدتیست، دستگاه را خریداری کرده اید، ولی به خاطر برخی از مشکلات احساس می کنید، داکت اسپلیت شما نیاز به تعمیر دارید، می توانید از خدمات تعمیر داکت اسپلیت که در فروشگاه بیتا سرویس ارائه شده است، کمک بگیرید، این مجموعه نمایندگی تعمیر برندهایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، را دارا می باشد.

شما می توانید از دیگر خدمات ارائه شده در این مجموعه که شامل نصب داکت اسپلیت، شارژ گاز داکت اسپلیت و... استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر و فروش داکت اسپلیت در عظیمیه کرج

انواع داکت اسپلیت

داکت اسپلیت‌ هایی که برای فروش به بازار عرضه می شوند، در دو مدل اینورتر و معمولی می‌ باشد، و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، یکی از مدل ها را انتخاب کنید. برای این که هنگام خرید با مشکل رو به رو نشوید، به بررسی هر یک از مدل ها می پردازیم.

 • داکت اسپلیت اینورتر دارای موتور الکتریکی می باشد، که نحوه ی عملکرد آن به صورت متغیر می باشد، و با توجه به این که سرعت بالایی دارد، باعث می شود، کارکرد دستگاه افزایش پیدا کند. 
 • کمک به کاهش مصرف انرژی 
 • دور الکتریکی متغیر در این مدل ها به این صورت می باشد، که شما به میزان دمایی که دستگاه را تنظیم می‌ کنید، پس از این که به حد کافی محیط خنک می شود، دور متغیر کم شده و هر زمانی که دمای هوا گرم می‌ شود، دور متغیر افزایش پیدا می کند. 
 • داکت اسپلیت معمولی دارای دور موتور ثابت می باشد، و موتور که در دستگاه قرار داده شده است، به صورت ثابت کار می کند. منظور از ثابت بودن این است، که دور موتور کم و یا زیاد نمی شود، و حتماً باید خاموش و یا روشن شود. همین موضوع باعث می شود، تا میزان مصرف انرژی افزایش پیدا کند. 

مزایای داکت اسپلیت

 • در مقایسه با دیگر سیستم های تهویه هوا قیمت مناسب تری برای خرید دارد.
 • قبل از ورود هوا از داخل دستگاه به محیط هوا از داخل فیلتر عبور و هوایی مطبوعی را وارد محیط می کند.
 • از کانال‌ های کوچک تری در مقایسه با کانال‌ های کولر آبی برای اسپلیت استفاده می‌ شود، و دلیل این موضوع به این خاطر می باشد، که کیفیت هوای بهتری در مقایسه با کولرهای آبی دارند.
 • قابلیت تأمین گرما و سرمای یک محیط را برعهده دارد.
 • توانایی تأمین تهویه مطبوع چند ساختمان را به طور هماهنگ با هم دارد.
 • راندمان کاری بهتری دارند.

معایب داکت اسپلیت

 • ترموستات در نظر گرفته شده بر روی دستگاه به گونه ای می باشد، که تنها می تواند دمای بزرگترین محیط را بررسی و اندازه گیری کند. بعد از تعیین این دما نوبت به تعیین دمای دیگر اتاق‌ ها می رسد.
 • در مورد سیستم گرمایشی باید بگوییم، که سیستم ضعیفی دارند، و حتماً باید از یک سیستم گرمایشی مانند پکیج و یا موتور خانه برای مکمل آن استفاده کنید.
 • با توجه به این که در سقف کاذب نصب می‌ شود، سر و صدایی که هنگام کارکرد تولید می کند، زیاد می باشد.

نصب داکت اسپلیت

 • در مرحله ی اول باید مکان مناسبی را برای قرار دادن کندانسور در نظر بگیرید. دلیل این موضوع به این خاطر می باشد، که اگر این بخش را در مقابل نور آفتاب و یا بر روی زمینه قرار دهید، منجر به ایجاد اختلال می کند.
 • پس بهتر است، هنگام نصب هواساز یک تیکه از سقف کاذب که درون راه رو و یا هر بخش دیگری که نیاز به سکوت دارند، را برای نصب در نظر بگیرید. نکته ی مهمی که باید به آن توجه شود، این است، که حتما باید به صورت حرفه ای نصب شوند، و بعد از آن باید کانال کشی به تمام اتاق‌ ها و دیگر محیط ها انجام شود.
 • در مرحله ی بعدی باید کندانسور و هوا ساز را به واسطه ی لوله‌ های مسی و پلاستیکی به یکدیگر متصل شوند.
 • بعد از انجام تمام مراحل برق دستگاه را وصل و آن را امتحان کنید. در مواردی که مشاهده کردید، دستگاه به درستی کار می کند، و سر و صدای عجیبی را تولید نمی کند، نصب دستگاه به درستی انجام شده است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید